Donnie Darko (2001)

Abych pravdu cekal sem daleko vice od toho filmu.Urcite je to zajimavy film,ale zas ne az tak velka pecka.Konec mohl byt jiny trosku.Jinak co sem cetl vase komenty,tak film musi clovek videt vickrat aby ho pochopil.Divat se na film znova hned?To by se mi urcite nechtelo,jsou lepsi filmy jak tohle

Disaster Movie (2008)

je to sice dalsi takovy brak mezi filmy,ale nasmeje se clovek u toho.navic musel semdat 5 aby tu nebyl samy odpad :)

Oni (2008)

Zajimavy horor,rozjizdelo se to slusne uz od zacatku a pribyvalo dost napeti,ale trosiku me zklamal zaver filmu.Myslel jsem si ze to dopadne dobre nebo bude vic vysvetlena pointa filmu.Urcite byl i puvodni zaver filmu zajimavy ale trosku to zamrzi.Jinak mohli ukazat obliceje do kamery kdyz si sudavali masky,ktere mohli vysvetlit nektere veci.

Ten Největší (2007)

U tohohle filmu sem se dobre bavil.byla to trosku kravina,ale velice dobre pobavila.Urcite stoji za podivani:)

Temný rytíř (2008)

Rozhodne nejlepsi film v tomto roce.Pokracovani Batman Begin vubec nezklamalo v zadnem bode.Naprosto skvela akce,velice napadite a i pomerne dost dlouhy pribeh.urcite se vyplati jit na to do kina.

Seznamte se s Davem (2008)

Me se tenhle film libit,neni az tak extra ale urcite pobavi.Vetsina zdejsich kritiku moc "hroti" vsechno ve filmu a nedokazou proste vypnout mozek a jen sledovat.Hodne dobrych filmu ma spatne hodnoceni a nektere filmy napr Nines,Southland Tales kazdy hodnoti 4-5* pritom to sou jeste vetsi braky jak americke parodie

Cashback (2006)

Je to skvely film, ktery dokazuje ze Velka Britanie nataci ty nejlepsi filmy.Skvele zachyceni krasy,ktere nas obklopuje,ale vetsina z nas ji nevidi.Kresby na vystave v zaveru filmu byly perfekni,obdivuji vsechny umelce co dokazi zachytit tak skvele momenty.Jinak se mi libilo jeste, jak maloval v supermarketu polonahe divky.Hudba byla taky skvela.

P.S. Miluji Tě (2007)

Pekny romanticky film na pohodovy vecer.Trosku se mi zdal ten zacatek nedokonceny moc.Cekal jsem trosku vic,ale dalo se na to koukat.Rozhodne znam vice dojemnejsi filmy,proto nemuzu dat 4*,ale jen 3*

Kriminál (1989)

Sylvester Stalllone je opravdu skvely herec, o tom neni pochyb. Paradni film,nemam nic co bych vytkl.Na svoji dobu skvele propracovan.Pribeh je taky dobry,ktery skonci happyendem jak se da ocekavat,ale zaver filmu byl hodne zajimavy :)

Apokalypsa (2006)

Ze zacatku sem se tesil na tenhle film,ale nakonec jak sem sledovat film, tak sem se prekonaval abych to nevypl.Naprosto film o nicem,ve kterem se clovek vubec neorientuje.Nepochopil jsem z filmu temer nic.Nektere scenky byly slusne, ale jinak ztrata casu.Vyhnete se radeji tomuto filmu.Nechapu co na nem ostatni vidi. Jednu hvezdu sem musel dat za dobre obsazeni hercu,ale oni to nezachranili tento film