MartyS

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 14.9.2008  00:25
    Donnie Darko (2001)

Abych pravdu cekal sem daleko vice od toho filmu.Urcite je to zajimavy film,ale zas ne az tak velka pecka.Konec mohl byt jiny trosku.Jinak co sem cetl vase komenty,tak film musi clovek videt vickrat aby ho pochopil.Divat se na film znova hned?To by se mi urcite nechtelo,jsou lepsi filmy jak tohle

• 10.9.2008  23:34

je to sice dalsi takovy brak mezi filmy,ale nasmeje se clovek u toho.navic musel semdat 5 aby tu nebyl samy odpad :)

• 25.8.2008  14:07
    Oni (2008)

Zajimavy horor,rozjizdelo se to slusne uz od zacatku a pribyvalo dost napeti,ale trosiku me zklamal zaver filmu.Myslel jsem si ze to dopadne dobre nebo bude vic vysvetlena pointa filmu.Urcite byl i puvodni zaver filmu zajimavy ale trosku to zamrzi.Jinak mohli ukazat obliceje do kamery kdyz si sudavali masky,ktere mohli vysvetlit nektere veci.

• 12.8.2008  23:51

U tohohle filmu sem se dobre bavil.byla to trosku kravina,ale velice dobre pobavila.Urcite stoji za podivani:)

• 8.8.2008  00:19

Rozhodne nejlepsi film v tomto roce.Pokracovani Batman Begin vubec nezklamalo v zadnem bode.Naprosto skvela akce,velice napadite a i pomerne dost dlouhy pribeh.urcite se vyplati jit na to do kina.

• 5.8.2008  22:48

Me se tenhle film libit,neni az tak extra ale urcite pobavi.Vetsina zdejsich kritiku moc "hroti" vsechno ve filmu a nedokazou proste vypnout mozek a jen sledovat.Hodne dobrych filmu ma spatne hodnoceni a nektere filmy napr Nines,Southland Tales kazdy hodnoti 4-5* pritom to sou jeste vetsi braky jak americke parodie

• 18.5.2008  19:05
    Cashback (2006)

Je to skvely film, ktery dokazuje ze Velka Britanie nataci ty nejlepsi filmy.Skvele zachyceni krasy,ktere nas obklopuje,ale vetsina z nas ji nevidi.Kresby na vystave v zaveru filmu byly perfekni,obdivuji vsechny umelce co dokazi zachytit tak skvele momenty.Jinak se mi libilo jeste, jak maloval v supermarketu polonahe divky.Hudba byla taky skvela.

• 15.4.2008  22:01

Pekny romanticky film na pohodovy vecer.Trosku se mi zdal ten zacatek nedokonceny moc.Cekal jsem trosku vic,ale dalo se na to koukat.Rozhodne znam vice dojemnejsi filmy,proto nemuzu dat 4*,ale jen 3*

• 27.3.2008  23:57
    Kriminál (1989)

Sylvester Stalllone je opravdu skvely herec, o tom neni pochyb. Paradni film,nemam nic co bych vytkl.Na svoji dobu skvele propracovan.Pribeh je taky dobry,ktery skonci happyendem jak se da ocekavat,ale zaver filmu byl hodne zajimavy :)

• 26.3.2008  23:39
    Apokalypsa (2006)

Ze zacatku sem se tesil na tenhle film,ale nakonec jak sem sledovat film, tak sem se prekonaval abych to nevypl.Naprosto film o nicem,ve kterem se clovek vubec neorientuje.Nepochopil jsem z filmu temer nic.Nektere scenky byly slusne, ale jinak ztrata casu.Vyhnete se radeji tomuto filmu.Nechapu co na nem ostatni vidi. Jednu hvezdu sem musel dat za dobre obsazeni hercu,ale oni to nezachranili tento film

• 21.3.2008  11:35

Moc pekny film s dobrym pribehem.Mlada talentovana zpevacka,ktere brachai pomuze s prihlaskou na skolu, aby nezustala cely zivot v zapadakove se svym talentem.Diky nemu se dostane na skolu,ale bohuzel zemre,coz ji hodne zarmouti.Ze zacatku to jde ztuha to zpivani, ale postupne se to zlepsi a ukaze jak je dobra.Konec je velmi napinavy, kdyz ma zpivat na predstaveni.Ve filmu hrali take dobre songy, takze urcite stoji za to poslechnout soundtrack ;)

• 21.3.2008  11:20

Tenhle film se neda brat vazne,ale prece jenom je to pekny film, hlavne Hilary Duff:)

• 21.3.2008  10:53
    Hra (1997)

Dobry thriller,ktery zobrazuje jak z uspesneho bankere se stane uplna troska, ktery nevi co je realita a co je jen hra. Konec je perfekni, clovek si nemuze byt az do uplneho konce jisty, jak to skonci.

• 21.3.2008  10:42

Pekny film na klidny vecer,chvili jsem myslel, ze to nedaji dodromady jeji matka s Benem,ale nakonec to melo slusny happyend.Jinak Hilary Duff je bozska,ale uz natocila lepsi filmy.

• 21.3.2008  10:30

Sice neni to tak dobre, jak ostatni horory, ale da se na to divat.Nektere scenky byly dobre a clovek se i bal.Trosku ten konec mohl byt lepsi,ale jinak jsem spokojen.

• 21.2.2008  19:25

Tento snimek se mi libil,sice nebyl nejak extra,ale bavil sem se nekterym castem.JInak songy byli super.

• 21.2.2008  19:21
    Probuzení (2007)

Velmi dobry thriller plny zvratu, ktere jste necekali.Prvni polovina se rozjizdi pomalu,spise to vypada jak romanticky film o lasce a pratelstvi,ale nakonec dojde ke zvratum,kterym tezce nemuzete uverit, ze jsou pravdive.

• 3.6.2007  18:00
    Rocky V (1990)

Tenhle dil asi je nejhorsi ze serie Rockyho.V tomhle dile nebylo zadne temer napeti,az te zaver trosku mozna.Spis to bylo udelane na problemy v osobnim zivote Rockyho,coz je podle me skoda

• 3.6.2007  17:55

Tenhle film sem videl hodnekrat a pokazde me pobavil.

• 3.6.2007  17:52
    Rocky III (1982)

Zacatek byl trosku takovy divny,ten zapas ale potom uz to bylo lepsi,libilo se mi ze stary sampion mu pomahal a ucil ho novym vecem.Sice je to horsi dil se serie Rockyho,ale neni nejhorsi a da se na neho divat

• 16.5.2007  23:10
    Rocky IV (1985)

Fascinujici podivana,souper o hlavu vetsi jak on,svaly taky bych rek a presto dokazal takovou horu sundat.Hudba u tohohle dilu je naprosto skvela,da se poslouchat porad oproti ostatnich dilu

• 16.5.2007  23:07
    Formule! (2001)

Me se tento snimek libil.Rychla kola,pratelstvi,laska,napeti.

• 13.5.2007  22:08
    Rocky Balboa (2006)

Skvela podivana jak stary veteran ma jeste dostatek sily na to aby si zmeril sily s mladym dobrym boxerem.Je to dobry film na klidny vecer v pohode.KOnec je podle taky dobre udelany,i kdyz si mnozi prali aby vyhral.TIm ale bys spis ztrapnil novodobe boxery:)

• 13.5.2007  22:00
    Rocky (1976)

Naprosto skvela podivana,jak dostal obycejny boxer moznost boxovat se sampionem.Trosku me mrzelo ze nevyhral,ale myslim ze je to jen dobre jinak by bylo jasne ze v dalsich dilech pokazde vyhraje Rocky.

• 13.5.2007  21:56
    Rocky II (1979)

Je sice pravda ze scenar neni dobry jak v jednicce,ale za to konec je skvely.proto 4*

• 12.5.2007  19:36

Hodne odsuzuje tento film,ale ja snima nemuzu souhlasit.Je pravda ze je to takova stresnena parodie.Kdyz se clovek nudi tak je to dobre na zasmani,jake kraviny tam clovek muze videt.JInak se mi libila scena s Harrym Potterem a to doupe toho kozla :D

• 10.5.2007  22:37
    Odplata (1999)

Mel Gibson je proste skvely.Hral ganstera ktery zachovava klidnou hlavu a chce jen jedine,a to svoje prachy.Konec byl skvele zakoncen,jak vyridil nekolik lidi najednou.

• 10.5.2007  16:48

Moc pekny romanticky film,skoda je jen ze ten konec je tak zkraceny,mohl byt daleko lepsi a vic emocialni,ale jinak prijemny film pro klidny vecer s vasi druhou polovickou ;-)

• 26.4.2007  21:21
    Jackass 2 (2006)

banda silencu co maji radi extrem.Urcite to neni nic pro slabe povahy.Me osobne se libi nektere sceny ale hodne jich je zalozene na nechutnych vecech.nektere sceny sem radsi prepinal.jinak hazarduji se svym zdravim a nevazi si ho,zatim co druzi treba trpi s trvalymi nasledky ktere se jim prihodily nestastnout nahodou.Ale ja si myslim ze na ne jednou dojde a par lidi u toho chcipne a bude po srande nebo skonci na invalidnim voziku a uz se z neho nepostavi a ani uz nebude schopen vykonat nutnou potrebu jako kazdy jiny clovek.vtipy sou zalozene na lidskou debilitou a psychickym zaostalosti

• 26.4.2007  21:11

tenhle dil sem videl prvne ze vsech prcicek uz kdysi a pobavil jsem se dost.nejde nijak o to ze to nema hlavu ani patu ale hlavne se pobavit,a to ze se nekomu zda preplacane vtipy,tak to uz je jeho problem.Sranda musi byt dokud clovek je mlady a nebyt nejaky stary mrzout.Ti co to hodnoti spatne serii Prcicek by radsi chteli podle me komunisticky rezim,vsechno cenzurovat,ale potomv tom filmu nebylo nic smesneho :D

<< předchozí 1 2