Dragunof

Dragunof

okres Ostrava

0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
    • 24.8.2017  20:23
    Malé lásky (TV pořad) (2017)
    odpad!

    Ač jsem sám hrdý otec a u porodu jsem pochopitelně byl, a taktéž celou následující dobu tvrdím, že to byl v mém životě nejemotivnější zážitek. Jsem nucený dát odpad... Bohužel netuším kam se řití soudobá společnost a kam to chce až dojít? Co třeba reality-TV o umírání a famozním posledním výdechu, nebo detailně v 50ti minutách rozebrat operaci děložního čípku a pak se o tom nenuceně pěkně pobavit. Nebo jakoukoliv jinou formou podat národu pohyblivé a naprosto umělé a navíc trapné obrázky. To jako vážně? Pro prachy cokoliv? Chce se mi blejt!!!

    • 23.8.2017  22:00
    Můžu dál? (TV pořad) (2016)
    odpad!

    Můžu dál? Jen pojď Aleši. Zavolam pár zfetovanejch negrů s kleštěma a letlampou pro pana domácího, aby si tady hoši trochu zablbli. Slyšíš mě co řikam ty vidláku? Eště jsem s tebou, hochu, neskončil. Tvá prdel pozná středověk!“

    • 2.4.2017  19:45
    Brimstone (2016)
    *****

    Po shlédnutí tohoto filmu mě napadá jen jediná otázka. Nepletou si všichni kdo věří v boha tak trochu pojmy s dojmy??? Neskutečná pecka kterou by měli povinně promítat v křesťanských a jiných extremisticky zaměřených školách. A hlavně nedodávat obvyklé: BŮH TO TAK CHTĚL A JE TO JEHO VŮLE. ( trochu slaboduché ). A nebo to omlouvat selháním jedince. Dokud bude víra v boha v podání jakékoliv organizace ( křesťané, katolíci, židé, islamisté atd. atd. ) ovládat lidi jako ovce, tyto a jiné jim podobné příběhy budou nekonečné téma... Lidi probuďte se a začněte věřit jen sami sobě a nebuďte loutky pod záštitou jakéhokoliv podání boha... ;-)

    • 16.5.2016  07:18
    Hlas pro římského krále (TV film) (2016)
    *

    Jedna hvězda za fenomenální výkon Norberta Lichého !!! ;-)

    • 8.5.2016  18:51
    Krajinou domova (TV seriál) (2014)
    *****

    Po hoooooodně dlouhé době nelituji televizního poplatku který jako ovce platíme a díky čétéčku jen na sračky se díváme... Toto je jedinečné dílo, kterému nejde absolutně nic vytknout! Záběry jsou naprosto archaické, komentář je smysluplný, a hlavně je to všechno NAŠE! A snad to trochu lidem otevře oči, že není jen PC, že není jenom TV, ale že je tu taky neskutečná příroda, kterou v takové rozmanitosti jako u nás nemají téměř nikde na světě... A že bychom si ji měli vážit a ctít ji jako svatou. Vždyť už je všem přeci jasné, že bůh je slunce ( myšleno naše nejjasnější hvězda ) a to všechno ostatní se od toho jen odvíjí...

    • 26.5.2015  21:17
    Dovolená v Protektorátu (TV pořad) (2015)
    odpad!

    Rozhodně odpad!!! Za prvé je to výsměch všem lidem kteří si prošli protektorátem a celou tou ne moc slavnou érou tísicileté říše do které byl náš národ zatažen na dlouhých 6 let. A za druhé je to hrubý výsměch lidem kteří žijí stále v horách tradičním způsobem. A že jich není málo. Samot a chalup je po Beskydach stále dost. Jo a elektřina na Hamrech v roce 38? To nemyslíte vážně že ne? A spousty dalších a další šílených věcí. Prostě odpad! Nechápu co se to děje.... A hlavně se ptám "PROBOHA SVATÉHO PROČ???" Spánembohem ;-)

    • 4.4.2015  09:38
    Horem pádem (2004)
    *

    Jedna hvězda za Macháčka... Jinak film hoooodně velké zklamání. Nemá to ani hlavu ani patu-a bohužel ani to mezi tím. Nějak to celé postrádá smysl. Pokud to měla být taková nějaká sonda do života několika od běžné společnostihodně odlišných jedinců-tak tedy ano. Ale opravdu je nutné točit filmy o tomto a stále dokola???

    • 10.12.2014  18:49
    Všiváci (2014)
    *

    Jednu hvězdu za fenomenální herecký výkon Jirky Mádla!!! Dlouho jsem se netěšil na film tak jako na Všiváky. Zvláště když kamaráda na misi v Afghoši navštívil sám velký Ondra vetchý. Pan herec! Ale je fakt, že on a ostatní fenomenální herci za to de-facto nemůžou... A je fakt že už dlouho jsem neviděl větší slátaninu a ... No, radši už nic. A ať si každý udělá svůj názor po schlédnutí sám, ale upozorňuji-jen pro silné povahy. ;-)

    • 27.9.2014  10:00

    Čtyři hvězdy za natahování stopáže...( bohužel u dokumentů tohoto typu je to: "bohužel") Začátek nic moc, ale pak se to rozjede, a konec zase útlum. No, ale pracuji v jedné menší firmě cca do 30 ti zaměstnanců a jednoho takového psychouše tam máme. Dokonalý pracovník, z prdele od šéfa mu čouhají už jen paty, a co se týče lidskosti? Veškerá žádná! Nikdo o něm nic neví, je schopen totopit kohokoliv a kdykoliv jen proto aby si pomohl. A v jeho očích vidím, že mu to dělá velmi ale velmi dobře! Použít, využít a zahodit... Já jsem ho prokouknul už dávno, ale je mi líto těch co se dostanou do jeho spárů. Některé jsem nechal shlédnout tento dokument, a poté i oni prohlédli co je zač a změnili názor na toto sviňské individuum. A s kým se bavím, je to všude, v každém sektoru, v každém oboru,... Jsou prostě mezi námi a nejhorší je : Nejde s tím nic dělat!!! Rozhodně doporučuji shlédnout a udělat si vlastní názor na kolik se nás tento problém dotýká... To "psajko": 100 bodou!!!

    • 24.4.2014  07:48
    Běžci (TV film) (2010)
    **

    Dvě hvězdy za nápad, za myšlenku, která je hlubší než by člověk čekal a za výběr exteriérů při natáčení. Kdo zná vojenské prostory ČR-jistě pochopil kde se to natáčelo... ;-) Tři hvězdy mínus za herecké výkony, za stupidní dialogy, a za ... To ať si každý domyslí sám. Jinak opět díky moc České Televizi za příjemné dvouleté čekání na premiéru, jsem si myslel, že to tentokrát zruší 5min. před začátkem... Hlavně nezapomeňte platit konces. poplatky. ;-)

    • 26.1.2014  12:54
    Stážisti (2013)
    odpad!

    ABY SE FILM MOHL OBJEKTIVNĚ HODNOTIT, MUSÍ SE ČLOVĚK DODÍVAT DO KONCE... TAKOVOU TORTURU JSEM SI ALE OPRAVDU NEPŘESTAVOVAL!

    • 24.12.2013  13:49

    Jelikož nejsem křesťan a nemám rád vánoce jakož i jiné "jejich" svátky - u této komedie jsem se solidně pobavil! Chvílemi mi dokonce tekly slzy hlavně nad tím jak jsme všichni prodejní a lehce koupitelní. ;-) Toho frajera bych u sebe nechal bydlet i za míň...

    • 9.12.2012  23:03
    Bastardi 3 (2012)
    *****

    Sdělím jen jediné. A to je holý fakt, že film není buhví jak oslnivý. Z filmařského hlediska by zasloužil maximálně jednu hvězdičku-Pět jsem dal, pro to čím se film ( trilogie ) zabývá. Ale, lidi neblázněte!!! Odpad? A ještě splivat námět? Kde to žijete?Sundejte si klapky z očí. Vy co jste dali odpad jste buďto slepí a hluší nebo jste cigáni a pakse vám nedivím. Tato trilogie konečně ukázala pravdu, před kterou si většina z nás zakrývá tvář, nebo se jednoduše pro klid svojí osoby otočí na druhou stranu... Je to o tom jak cigánská verbež za asistence policie, státních orgánů, a vpodstatě nás všech-krade, znásilňuje, ničí, ponižuje, a hlavně se odmítá začlenit do společnosti. Je to smutné, ale je to tak. Nikdo nechce riskovat svoje zdraví a svůj život kvůli někomu koho vůbec neznáme. Díky masivní mediální kampani to po Velíškovi už asi jiné nebude. Bohužel... Mám dítě a stát se mi něco obdobného budu jednat pudově-stejně jako "Hrdina" filmu. Bojím se dne, kdy se stane další Bratislava, a pak další a další...

    • 24.4.2012  20:33
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)
    *****

    Tak jsem po dlouhéééé době na nemocenské, pěkně doma v teplíčku a jelikož se už asi měsíc chystám na shlédnutí "Zmetků", dnes ráno jsme si řekl : Let's do it! Při sledování prvního dílu jsem se ujišťoval, že sem po jeho shlédnutí hodím komentář-bohužel se tak nestalo, jelikož jsem ihned musel pustit další a pak další a další, pak uvařit čaj, další díl, odskok na záchod a pak jsem to dokoukal tedy jen do druhého dílu druhé série-víc nemám!!! Ale už se na tom pracuje ;-) V poslední době opravdu seriál s nápadem a snad všemi emočními schopnostmi. Smích, smutek, strach, řekvapení atd atd... Maprostý mazec. Jen musím podotknout, a to je asi názor všech co tento serouš žerou - co díl o procento míň... Je to škoda. Možná je to subjektivní náhled, ale pár recenzí jsem na toto dílo četl. Tak to asi tak bude... Takže jsem zvědav, jak to bude pokračovat dále. Nicméně i kdyby se úroveň oblíbenosti snižovala stále víc-hodlám se dodívat až do konce, pokud ovšem nějaký bude ;-) A pět hvězdiček rozhodně měnit nebudu-už za ten naprosto fantastický první díl!

    • 15.4.2012  17:15
    Alois Nebel (2011)
    **

    Nesrozumitelně pojatý film plný hloupých, a nudných scén. Hodina a půl čenání na něco, co stejně nepřijde a to je nadšení. Nekonalo se, a navíc se dostavilo určité rozčarování nad plytkostí příběhu. Po technické stránce na jedničku provedený film. Jen škoda že ti technici kteří film předělávali retoskopií, už museli jen mlátit prázdnou slámu- to muselo být kruté. V tomto duchu by měl být natočený Habermanův mlýn a bylo by to 100%tní!!!

    • 10.10.2011  19:03
    Rammstein: Völkerball (koncert) (2006)
    *****

    Rammstein miluji já i moje žena od prvopočátku jejich kariéry...Koncertů-živáků jsem zažil nespočet. A jak říká moje drahá polovička-na Steiny bych šla i 5x ročně-nikdy jsem nelitoval peněz utracených za lupení!!! Kdo nezažil naživo-neví o co přichází! Až Rammstein daly slovu show+hudba ten správný význam. DVD je nadupané energií k prasknutí-nelze odtrhnout oči a dá se to sledovat a poslouchat stále a stále dokola...excelentví výběr! Pokud je miluješ, není co řešit! PS: jednu vadu to ale má!-A to, že je to krátké a je toho máááálo. ;-)