Sorna

Sorna


1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
1 2 3 následující >>
  • 4.10.2011  18:32
  Matrix (1999)
  *****

  Co mám k tomuto filmu říci ... Všichni víme, že děj chytí za srdce, film má všeobecně "duši" a i hudební doprovod nemá chybu. Matrix je zkrátka perfektní film, bez jediné chybičky. Je poměrně paradox, že právě tento díl je nejlepší z celé trilogie a mě osobně zbylé díly přílliš nezaujali.

  • 3.10.2011  15:03

  Ten, kdo je odchovaný na sérii her Resident Evil, bude nadšen. Konečně se zde objevuje postava Leona! Pokud nemáte ani tušení o tom, že nějaká herní série je, raději se na tento film ani nedívejte a zůstaňte u normální filmové série. Část dojmu z tohotu filmu totiž tvoří právě zkušenost z her. Já byla spokojená, označila bych to jako lepší průměr. Ovšem animace dokonalé, to se musí nechat!

  • 2.10.2011  19:47

  Ach jo... A tak jsem se na tento film těšila - Tim Burton je "známá firma", příběh Alenky je plný fantazie a i herecké obsazení slibovalo pěknou podívanou. Ovšem tohle byla spíš šílená podívaná. Celý film jsem čekala, kdy přijde nějaký mezník, od kterého mě film začne bavit - marně. Všichni vypadali jako zfetovaní nějakou tvrdou drogou, vše bylo velmi chaotické a nejlepší ze všeho byla Helena Bonham Carter a dráček, který stejně ke konci zemřel rukou brutální Alenky. S těžkým srdcem dávám jednu jedinou hvězdičku, ale dalo mi to hodně práce najít důvod, proč bych jí vlastně tomuto filmu měla dát. Takže jediné plus tohoto filmu je grafika a herecké obsazení. Škoda, Burton by to zaručeně dokázal natočit lépe.

  • 2.10.2011  19:22
  Tupíři (2010)
  ****

  Je mi líto, že musím říct, že parodie je lepší jak originál ,alespoň v tomto případě. Velmi zábavné, ukazuje chyby Stmívání a nabízí minimálně hodinu nepřetržitého smíchu. Zároveň mi i výběr herců "sedl" více než u originálu. Doporučuji shlédnout, ale ještě před tím by jste měli mít alespoň nějakou představu o Stmívání a znát alespoň trochu děj.

  • 2.10.2011  19:14
  Stmívání (2008)
  odpad!

  Po shlédnutí Vampires suck (Tupíři), u kterých jsem se mimochodem výborně bavila, jsem se rozhodla shlédnout i orignál s nadějí, že jsem objevila konečně nějaký super trhák. NE, NE, NE! Už nikdy více se na to nepodívám. Hlavní hrdinka celou dobu mluví jak postižená a Roberta Pattinsona už nesnesu od té doby v žádném filmu. Po 15 minutách ironického smíchu a naprostého zoufalství jsem se rozhodla své utrpení ukončit. Stmívání je zkrátka slaďák s příchutí krve pro naivní teenagery. Trapné a nekoukatelné.

  • 2.10.2011  18:20
  127 hodin (2010)
  ****

  Jednoduché téma, kdy chlápek spadne do velké díry a jeho ruka zůstane pod pěkně těžkým šutrem, nakonec však přežije a zachrání se. Tak jednoduše by se dal děj filmu popsat, ale tvůrci dokázali i z takového primitivního příběhu udělat dechberoucí film. Velmi originálně natočené (záběry z kamery, fotografie ... ) a dobře vybraná hudba. Tenhle film se nedá vyprávět - musíte ho vidět. Atmosféra panující v tomto filmu je zkrátka nepopsatelná. Rozhodně si zaslouží mé 4 hvězdičky. Kéž by takových filmů bylo více!

  • 1.10.2011  19:47
  Lví král (1994)
  *****

  Kdo by si nepamatoval šťastné chvíle dětství, kdy se tento film stále dokola přehrával ještě na VHS... Možná je to nostalgie, ale tento film dokáže doopravdy vzít za srdce, a ač hlavní roli hrajou zvířátka, zaručeně v nich najdete své známé a třeba i sami sebe. Hudbu snad nemusím ani hodnotit, je jasné, že je prostě bezchybná, stejně tak děj. Doporučuji shlédnout, počítejte, že třeba budete potřebovat i kapesníčky, neboť výborné propojení děje a hudby vás zkrátka dostane!

  • 1.10.2011  18:30

  TRON mě ze začátku příliš nepřitahoval, ale po shlédnutí jsem musela uznat, že takhle má vypadat opravdový velkofilm. Grafika je naprosto dokonalá (samozřejmě velkou část tvoří neony různých barev, převážně modré), hudba je velmi silně návyková a děj je také moc hezky propracovaný. Oceňuji, že i lidé, kteří neviděli první díl mají šanci vše pochopit. Trochu mě mrzí, že jsem o TRONovi příliš neslyšela a i moje okolí o tomto filmu nic neví, což je velká škoda, protože přichází o pěkný filmový zážitek.

  • 1.10.2011  18:18
  Griffinovi (TV seriál) (1999)
  ***

  Pro mě jsou Griffinovi takový nekonfliktní seriál na nedělní dopoledne. Není to nic, na co bych se musela dívat denně, ale když na ně narazím, tak je dokoukám až do konce a výborně se u toho bavím. Ovšem nebýt Stewieho (který by si zasloužil vlastní seriál), zřejmě bych ihned přepla na jiný program. Zábavný, ne příliš originální a sem tam vulgární seriál, který bych doporučila především lidem s nadhledem.

  • 1.10.2011  18:13
  Glee (TV seriál) (2009)
  *

  Kolem mě je spoustu lidí,kteří na Glee pějí ódy, což byl také důvod, proč jsem se rozhodla se na Glee podívat. Glee je a navždy pro mě zůstane seriálem pro teenagery, kteří sní, že si jednou splní svůj sen stejně jako hlavní hrdinové. Samozřejmě nechybí zde ani milostné vztahy, intriky, ale hlavním pohonem Glee je dobře vybraná hudba. Děj je velmi slabý a nebýt moderních písniček nebo starých dobrých pecek zřejmě by tento seriál ani neodvysílali. Takže super písničky, dobrý výběr herců ale velmi velmi špatný a nezajímavý děj.

  • 1.10.2011  18:07
  Megapiraňa (TV film) (2010)
  *

  Společonst Asylum vyrábí opravdu filmové "perly". Nejprve jsem se na tento film dívala s nadějí, že se dočkám dechberoucího filmu s úžasnými efekty - marně. Ovšem jako komedie je tento film perfektní, hodně jsem se nasmála při pohledu na obří pirani jak skáčou na budovy a nebo jak potápeči mluví pod vodou,ikdyž mají v puse dýchací přístroje. Megapiraňa na mě doopravdy zapůsobila alespoň jako komedie, ale již nikdy více tento film vidět nechci ( Nedoporučuji, aby se na tento film dívali slabší povahy, mohli by jste si zoufalstvím podřezat žíly). Takže to shrnu: šílená kravina, ale pokud jste pod vlivem nějakých omamných látek, dá se na tento film podívat.

1 2 3 následující >>