Chlast (2020)

Jo jo ,chlast slast, do určité chvíle. Však to všichni známe. Přesto zapařit s Madsem by muselo být super. Ten nic nehrál ten tubroli žil !

České století - Všechnu moc lidu Stalinovi (1948) (2013) (epizoda)

Moc pěkná ukázka doby ,kdy ti co si mysleli ,že jsou pány se třepali v kouťé o svůj život. Mrazivé svědectví doby ,kdy lidský život znamenal jen schůdek k lezení do řiti ruského medvěda.

Elita (2018) (seriál)

Tak a máme tu konec 6 série. První tři dle hodnocení byly dobrý a pak to šlo z kopce konče poslední sérií ke kámen šuká cihlu ,kámen kámen, cihla cihlu , cihlo kámen s cihlou a kamenem. Trochu utopické představení života teenagerů ,kde o dospělou autoritu nikdo nezavadí ani omylem. První dvě série odstartovaly slibné kariéry novým mladým hercům a bylo se na co koukat a jako fanda seriálu .už doufám že další nevznikne. Z Elite se stalo subnormal. **** za první 3 série a ** za 4-6 , Vyzdvihl bych Miguela Bernardeua ,María Pedraza , Esther Expósito a Aarona Pipera  ( nepřekvapivě z prvních dvou sérií)

Narvik (2022)

Nic co by už dřív nebylo natočeno.Průměr.

Fotbal vs. mutanti (2022)

Prdici polštářky. Jako vážně? Viděl to Zlatá vůbec než to nadaboval?

Spáči (1996)

Vynikající podívaná ,až mě tolik překvapuje ,že jsem o Spáčích neměl ponětí. Úžasná atmosféra Hells Kitchen ,ponurý příběh a výborné obsazení. Tady je 5 * málo.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Tak prý takové české Blbý a blbejší. Tak to ani náhodou. Trapný a zoufalý s pár záblesky vtipu.

Jan Žižka (2022)

Hodně dlouhé. Za hodně peněz docela málo muziky.

Čas na sebe (2022)

Zajímavý obsazení ,ale hloupý až na půdu. Netflix umí prodat každou kravinu ,jít na to do kina tak mě ty prachy a čas pěkně mrzí..