Pilíře Země (2010) (seriál)

Knihu jsem milovala a byla jsem do ní opravdu velmi začtená...co se pilířů týče bylo to faj koukání plné napínavých okamžiků, ale možná jsem čekala trochu víc.

Námořní vyšetřovací služba (2003) (seriál)

Když jsem se nekoukala díl od dílu, ohodnotila jsem tento seriál třemi hvězdičkami, ale teď když jsem viděla plných pět sérií a nemůžu se ubránit stahování dalších a dalších dílů dávám 90% :)

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Suit up! Vynikající seriál, který si brzy zamilujete společně s hlavními postavami. :)

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál)

Bez předsudků dávám dvě hvězdy, takový odpad jako Ordinace nebo Ulice to zase není. Po těžkém dni kdy by se mi z psychodramatu udělalo zle to opravdu stačí- nadprůměrný Nova seriál.

Krasavec Beauty (1994)

Začala jsem brečet po třetí větě :) Sice jsem film probrečela, ale moc se mi líbil. Určitě si ho ještě někdy pustím.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Brilantní film- Darabont, Robbins, Freeman a novela Stephena Kinga, touto kombinací vznikl podle mně jeden z nejgeniálnějších filmů..

Pýcha a předsudek (2005)

Krásný film, dokázal mě odtrhnout od všedních starostí a pěkně uspat. Moc se mi líbila hudba a celkově na mě tento film udělal bezvadný dojem.

Mentalista (2008) (seriál)

Seriálu jako takovému tři hvězdičky, ale za obazeni hlavní role mím nejoblíbenějším hercem si zaslouží hvězdičku navíc ;D...Uvítala bych více akce trochu více RJ :)

Unesená (2009)

Bohužel ani Simon Baker to nezachránil...nuda, hrůza...! Nechápu že s to doho pouštěl..:)