retrix

okres Praha
vyzkumny pracovnik

2 body

• 8.5.2012  13:27

Jedna z životních rolí Josefa Vinkláře, kterou zvádnul bravůrně. A že je to poplatné době, ve které film vznikal, v tom žádný problém nevidím. Těžko asi v tý době budou točit filmy o hodném kapitalistovi, zlém dělníkovi či Jirkovi Krampolovi opásanému granáty, kalašnikovem a kosícímu vše, co mu do cesty přijde.

• 9.3.2012  08:37

Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka Rozy, prelát, policista Feifer či stavitel Tony. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout.

• 29.2.2012  09:58

Nemám rád filmy, které začínají koncem filmu a i v tomto případě tento fakt ochudil diváka o moment napětí a očekávání, jak to vše dopadne. Vyprávěčský retrospektivní děj by v tomto případě fungoval i bez znalosti konce filmu hned na začátku. Škoda. Navíc, na rozdíl od Scarface zde Carlito jednal v některých momentech jako hlupáček či bambula a v jiných momentech jako ostílený gangster. I přes tyto nedostatky je to klasická gangstrovka se vším všudy a zaslouží si vysoké hodnocení.

• 24.2.2012  09:46

Docela povedená taškařice, že jsou ve filmu kravinky v podobě ponorky v kanálech Benátek a pod mně vůbec nevadilo. Batman, Superman, Ironman, Spiderman a možná i budoucí nějaký další Troubaman jsou taky americké kravinky a přesto je miliony diváků milují. Je to svižné, komediální, napínavé a akční. Pořád jsem si říkal, kde jsem Petu Wilson viděl, a ono ejhle, vždyť je to naše Brutální Nikita.

• 14.2.2012  23:00

Akční podívaná od začátku až do konce, děj poměrně svižný, režii či hereckým výkonům také nelze co vytknout. Snad jen dějová maličkost, a to nelogičnost v jednání - bylo jednodušší zabít příslušníky SAS či osvobodit Huntera z rukou šejka ? Myslím, že to druhé. Budiž. A malinko mě iritovala role Owena, nebyl ani kladný, ani neutrální a ani záporný. Takže asi rozporuplná osobnost, ale nejsem si jistý, jestli to byl i záměr režie.

• 8.2.2012  12:46

Povedený německý seriál seriál, od kterého nelze čekat styl Horácia, Mac Taylora či Grissoma z amerických bratříčků Kriminálek od Jerry Bruckheimera. Detektivní pátrání je zde spojeno s komickými figurkami mezi něž patří hlavní představitel Big Bena,jeho maminka, prelát, policista Feifer či stavitel. Režie i scénáře jsou v některých dílech nadprůměrné jinde nevybočují z průměru. Nebýt Ottfrieda Fischera asi by mě seriál tolik nenadchl. Tento herec spolu s ostatními vnáší do seriálu své osobité charisma, které nelze opomenout.

• 8.2.2012  12:45

• 8.2.2012  12:37