Krissty

Krissty

Kristýna Uhlířová

okres Třebíč

40 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Téměř vždy mě nějaký seriál zaujme, protože tam hraje nějaký fakt pěkný chlap s dokonalým tělem a krásným obličejem. Hra o trůny je jiná... Nedívám se na ni kvůli žádnému hezounovi, úplně mě dostala Khaleesi!!! Je úžasná, nádherná, jemná. Kdybych byla blondýna, chtěla bych vypadat jako ona! Ale Daenerys samozřejmě není ani zdaleka jediným důvodem, proč mě tenhle seriál tak dostal. Postavy jsou sympatické, a i když je na mě děj docela složitý (velké množství postav a vztahů), nepřestala mě Hra o trůny bavit ani na vteřinku. Vše je dokonale promyšlené, atmosféra je magická, svět Sedmi království fascinující stejně jako tajemná říše za Zdí. Jednoznačně jedno z nejlepších fantasy, jaké znám!

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

  Andersone, nemluvte nahlas! Snižujete IQ celé ulice. Tohle je absolutně dokonalé. Tak dokonalé, že jsem si troufla přidat hodnocení až po první sérii a komentář až po zkouknutí druhé. A to už od prvního dílu jsem začala uvažovat, že si dám seriál do oblíbených... Okamžitě mě úplně okouzlil a dostal geniální a sexy Ben s tím jeho úžasným hlubokým hlasem, vykrojenými rty a dokonalým hereckým koncertem. Hodně mě překvapil Martin Freeman, kterého jsem doteď brala spíše jako směšného malého poloherce (za což se teď vážně stydím!)... Ale posledním dílem první série se vše změnilo a já ještě víc než Sherlocka začala obdivovat Moriartyho. To bylo něco neuvěřitelného! Ten jeho hlas a to vystupování... To je prostě WÁÁÁU!!!! On je skvělý a posouvá seriál ještě dál ve chvíli, kdy to vypadá, že už to lepší ani být nemůže. Těším se na každou scénu, ve které se objeví... Nikdy bych do Scotta, který na první pohled vypadá trošku jako takový malý nekňuba, neřekla, že to bude natolik geniální herec... Nejvíce se mi líbily asi díly The Great Game a The Hounds of Baskerville, ačkoliv všechny byly skvělé... No, tak nevím, jak to vydržím do další řady. Asi budu celou tu dobu muset vymýšlet teorie, jak že to ten Sherlock udělal? (Nechci spoilerovat :P) Vždyť je to geniální! Volej Lestrada, že hledáme uprchlého králíka!

 • poster

  Živí mrtví (TV seriál) (2010)

 • poster

  Da Vinciho démoni (TV seriál) (2013)

  Géniové - to je moje. Je mi jedno, jestli byl Da Vinci opravdu tak geniální, jak ho vykresluje seriál. Chci tomu věřit, tak mě v tom nechte. A chci věřit i tomu, že byl tak neskutečně sexy, i když o tom docela pochybuji. To by byl přece dokonalý a to nemůže být nikdo. Ale je to jen seriál, tak co? Ale není to jen postava Leonarda, co mě u seriálu drží, i když on je samozřejmě ten hlavní důvod. Tím druhým důvodem je jeho věrný pomocník Zo, ten si mě dokázal získat možná ještě o malinko víc. Baví mě s Leem luštit šifry a proplouvat různými záhadami - od jedné k druhé a ještě dál. První série byla vynikající, ale ta druhá mě asi zaujala ještě o krapet víc. A nejen protože se odehrává ve "Vespuccii". Seriál je plný zvratů a nečekaných zápletek, díky kterým se nikdy nenudím. Už se těším na třetí sérii. Jsem zvědavá, co se stane, až Leonardo zhasne kanon.

 • poster

  Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

 • poster

  Šingeki no kjodžin (TV seriál) (2013)

 • poster

  Upíří deníky (TV seriál) (2009)

  TVD se pro mě ze dne na den staly závislostí. Prvních několik dílů jsem si říkala, že to není o moc lepší než Twilight, ale pak se všechno změnilo. Seriál nabral tempo a každý díl byl napínavější a té sladké romantiky ze začátku ubylo, čímž se příběh dostal do té nejlepší možné polohy. Asi během týdne jsem zkoukla všechny řady TVD a teď už netrpělivě čekám na poslední díly, i když mě docela mrzí, že už bude konec. Ústřední trojice je výborná, stejnětak všechny ostatní postavy, z nichž by se asi nenašla jediná, která by mi vadila. Nina Dobrev je nádherná, Ian Somerhalder neuvěřitelně sexy! Paul Wesley mě zaujal ve 3. sérii jako skvělý záporák, taková role mu slušela víc než upír slušňáček, který má nejradši malá roztomilá štěňátka (ano, miluju Damonovy hlášky!). Obdivuju i Josepha Morgana a jeho úžasný přízvuk, asi jsem spíš na ty záporáky :) Baví mě sledovat vztah Eleny a Damona (nesnáším spojení Delena, to je táák trapné!)... Zbožňuju scény "Jestli se mám kvůli něčemu cítit provinile, bude to tohle." a "Proč ne? Eleno...". Připadám si úplně jako nějaká šíleně poblázněná puberťačka... Asi na tom něco bude, přecejen jsem ještě pár měsíců "náctka" :D ........ PS: Ještě dodávám, že patřím do týmů Delena a Klaroline! POZOR! Videa jsou prudce spoilerová! :P ---- EDIT: S posledními řadami to jde docela z kopce, proto ubírám jednu hvězdičku. Stejně je to ale závislost a budu to sledovat, dokud tam neobsadí Biebera. To by bylo už i na mě moc.

 • poster

  Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

 • poster

  Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace