Asura

Asura


Jsem zatím živý, ale bohužel směřuji k záhubě...

5 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 9.3.2013  23:30
  Ripper Street (TV seriál) (2012)
  *****

  Britská angličtina s jejich přízvukem, zvyky a do toho britské pojetí američana? Brilantní! Skvělá hudba, obsazení, kulisy, scénář...nemám výtek.

  • 4.2.2013  21:47
  Do No Harm (TV seriál) (2013)
  *****

  Dobrá, trochu se stydím asi jsem to nadhodnotil, navíc jsem viděl jen pilot, ale ten zvládl to hlavní. Jsem v napjatém očekávání dalšího dílu. Koncept je super a konverze Dr. Jekylla a Mr. Hyda do současnosti se jim zatím povedla na výbornou. Hodnocení se bude vyvíjet...

  • 3.6.2012  20:14
  Oškliví Američané (TV seriál) (2010)
  *****

  Naprostej nářez! Rozhodně to nebere ohled na nějaké konvence, morálnost, či dokonce nechutnost. Jestli chcete vidět něco sprostého a průbojného, tady to máte...Osobně jsem to zkouknul skoro najednou přes víkend. See you in Hell.

  • 14.12.2011  22:13
  Román pro ženy (2004)
  odpad!

  Fuj, chce se mi zvracet, podejte mi někdo kýbl, prosím! Viewegh se ukazuje jako scénárista něčeho, s čím by mohli provádět převýchovu sériových vrahů...Pokud někdo oplýváte radostí ze života a zbývá Vám alespoň ždibec pudu sebezáchovy tak se na tento sebevražedný stimulant radši nedívejte!

  • 14.12.2011  22:06

  Tu jednu hvězdu dolů za přehnanou "nasládlost" tohoto filmu, ale já mám moc negativní a zlí pohled na svět a byl bych asi nejradši, kdyby na konci všechny sundal mor, ale to odbočuju, film se mi líbil, i přesto, že stylově nespadal právě do mého oblíbeného spektra. Doporučuju...

  • 6.12.2011  22:53

  Dokonalá satirická komedie, tento, pro mě intenzivní film, měl důsledek (i když to možná nebyl autorův úmysl) donutit mě zamyslet se nad mediální masáží ze všech stran a démonizací některých "tabu" (kouření, marihuana, alkohol,...). Problémy související s těmito věcmi buď vyvolávají lidé, kteří je užívají, nebo jsou zveličené, anebo vůbec neexistují! Na tento film se můžete dívat ze dvou odlišných pohledů, buď ho můžete brát vážně, nebo ho můžete pojmout jen jako oddechovku. V každém případě by na Vás mohl zapůsobit a já Vám ho doporučuji.

  • 6.12.2011  22:45

  No, k tomuto filmu jen stručně, ve střízlivém stavu jsem se u něj nudil, za což mohu z části vinit promítací prostředí. Kdybych byl ve změněném stavu vědomí, film by byl zkrácen tak o jednu třetinu, nebo by nastaly obě možnosti, asi bych se u tohoto filmu královsky bavil...

  • 6.12.2011  22:41

  "Opakovaná šokující psychologická transformace s pečlivě volenou hudbou a okolím."...tak bych charakterizoval děj a provedení tohoto mého oblíbeného mistrovského kousku. Chvílemi jsem jen fascinovaně zíral a nevěřil vlastním očím, ale také tu byly momenty, kdy jsem se dost nasmál (někteří lidé z mého okolí o mně tvrdí, že mám "zvrácený" smysl pro humor...). To by bylo asi tak vše. Ještě citát z filmu: "Chtěla bych, abyste doplnil co říká druhá postava na obrázku",říká psycholožka. Na obrázku jedna postava říká druhé:"Prodal jste mi mizerné hodinky, chci zpět své peníze!" Alex doplní:"Víte co snima můžete udělat? Strčit si je do prdele!!!

  • 19.11.2011  15:50

  Tento film mě opravdu hrubě nebavil, tu 1 hvězdu jsem dal jen za soundtrack, který je v mém celkovém hodnocení to jediné, co drží toto "veledílo" nad odpadem! Hlavní hrdinka je totální magor, což mě obvykle baví, ale tento film se stal výjimkou. Rozhodně nedoporučuji, pokud se nechcete z té nasládlé pachuti, která vám po sledování tohoto výtvoru zůstane v ústech, pozvracet. Dost mě překvapilo vysoké hodnocení tohoto filmu, nechápu, jak může většina lidí mít ráda takový film.

  • 6.11.2011  21:16
  Hra o trůny (TV seriál) (2011)
  *****

  Četl jsem knižní předlohu, ale zdůrazňuju, že jsem první viděl seriál. Kniha je čtivá a doporučuju ji pokud vám nevadí bichle. Seriál...no musim říct, že jsem neviděl moc lépe udělaných knižních adaptací v porovnání s knihou. Sympatické postavy, no a k tý souloži, ta je i v knize, holt u šlechty je důležitý kdo s kým spí.

  • 6.11.2011  21:10
  Perníkový táta (TV seriál) (2008)
  *****

  Hey yo, tohle je skvělej seriál, zápletka je originální a logická, což se u dnešních seriálů dost často nevidí. Chemii mám rád a černej humor taky. Nejoblíbenější postava: Jesse Pinkman.

  • 21.10.2011  14:16

  Skvělý film, doporučuju. Herci jsou úžasní a pasují k rolím a soundtrack se mi líbil natolik, že jsem si ho našel. Akce s pěknými efekty.