barlow

okres Vsetín
učící

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 14.4.2018  22:45

Mám rád filmy Terrence Malicka, takže tohle jsem si vychutnával od začátku do konce. Jen jsem ke konci přemýšlel, který kousek z Lea ještě odpadne... Tom Hardy úžasný.

• 8.4.2018  22:54

Za mě zkrátka ne. I když jsem odhlédl od předlohy (stejně jako Spielberg), tak to byla nuda. Mělo to pár pěkných nápadů a světlých chvilek, ale celkově jsem se těšil, až to skončí. Dovolím si citát přímo z filmu: "Ty jo, kdo by řekl, že jeto tak dlouhý."

• 14.10.2017  22:07

Guy Ritchie umí, zapomeňte na to, že je to podle středověké pověsti. Připravte se na gang, který si vás ve střihově a hudebně dokonalé smršti buď získá, nebo budete film zatracovat do skončení titulků.

• 18.8.2017  22:59
    Lion (2016)

Malickovsky laděný snímek, který vám dá nakouknout nejen pod pokličku života v Indii díky první půlhodině, ale také do neuvěřitelného příběhu ztraceného chlapce, podle skutečné událost (prý). Mohlo to být kratší, ale mě to bavilo.

• 17.8.2017  23:09

Zajímavý pohled do života vrcholného fyzika. Není to Čistá duše, je to jiné. Osobnější.

• 6.8.2017  22:42

Tohle rozhodně nezklamalo. Tradiční biják s velkými potvorami a akcí, která hbitě ubíhala. Jestli je tohle start nových filmů a budou ve stejné kvalitě, tak to si nechám líbit.

• 28.7.2017  22:23

Jej, to bylo slabé. Ano, patřím k těm, kteří nejdřív četli knihu a nelíbí se mi, co se stalo s postavami. Ale to není to hlavní, film neměl napětí a dějová linka byla velmi plochá. Musel jsem se dívat na dvakrát. Co z toho, že posledních dvacet minut fungovalo, když jsem musel čekat přes hodinu a půl...

• 26.7.2017  22:41
    Život (2017)

Čekal jsem více, je to škoda, docela zábavné sci-fi s prvky děsu je roztahané spoustou zbytečných dialogů a nelogickým jednáním některých členů posádky. Průměrné béčko, které ovšem úplně nezklame.

• 25.7.2017  22:47
    Uteč (2017)

Velmi originální a nečekaná zápletka, která je i dobře podaná. Postupně se stupňuje jakés takés napětí, aby se završilo správným finále. Ale jako horor bych to neoznačil, spíš mysteriózní thriller.

• 20.7.2017  22:14
    Penelope (2006)

Docela příjemný film, občas hlušší místo, ale po většinu času pohádka pro dospělé s nutným poučením na konec, úžasná hudba a burtonovská atmosféra.

• 19.7.2017  23:10

Absolutně nechápu, co na tom vidí lidi špatně. Je pravdou, že člověk znalý univerza si snímek užije o něco více a je tam pro něj schovaná řada skrytých odkazů, ale ten film funguje skvěle sám o sobě. Navíc skvělé technické zpracování a úžasná hudba. Jen byl místy mírně rozmělněný...

• 7.7.2017  23:30

Musím dát opravdu vyšší hodnocení, protože ač Singer opakuje své vlastní postupy, tak se mu povedlo zacvaknout původní trilogii na first class linku a to více než úspěšně. Jsou to sice 4* o vlásek, protože záporák tentokrát film netáhl.

• 25.6.2017  22:40

Slušná podívaná, která trpí nešvary originů, tedy představit a sympatizovat. Potom už vše šlape tak, jak u správné komiksárny má. Asi nejpovedenější origin rozjeté série.

• 18.6.2017  22:03

Film, v němž se vyvíjíte s hlavní postavou a neustále přemítáte nad tím, jak byste se zachovali vy. Je to na hraně, za hranou, spravedlivé nebo ne? Už v Old Boyovi se režisér zabývá pomstou, tady jde ještě o kus dál.

• 18.6.2017  21:59
    Dredd (2012)

Mno řekněme si to otevřeně, do kina bych na to asi nešel. Ale z pohodlí domova velmi povedená žánrovka.

• 1.6.2017  22:20
    Rozpolcený (2016)

Úžasná hodina a půl McAwoyova hereckého koncertu, který ke konci místy ztrácí dech, aby šel na ruku divákům očekávající velkolepé zakončení. Shyamalan se vrací ve velmi dobré formě a teď už jen čekat a doufat ve Vyvoleného 2. Díky, Bruci :D

• 1.6.2017  22:17
    Room (2015)

Zajímavě koncipovaný snímek, který se vyvíjí dost očekávaným směrem a přesto vás bude neustále překvapovat. Z komorního snímku se vyvine psychologické drama, které musí svým způsobem zasáhnout každého...

• 21.5.2017  22:35

Jak již psali mnozí, podobné jako Prometheus, jen je všeho víc - akce i filozofování. Ale v kině mi to celé příjemně uběhlo, co na tom, že posádka, která měla spasit lidstvo, zřejmě propadla v IQ testech, a proto byli vybráni na misi oni...

• 15.4.2017  22:24

Spousta digitálního balastu, ale nový pohled na problematiku Šípkové Růženky, proč ne :D Doporučuji přečíst jiný pohled na Sněhurku od Neila Gainmana, taky zábavná věc.

• 8.4.2017  23:28

Velmi příjemné překvapení. Pěkná procházka Paříží 20. let.

• 26.3.2017  22:12
    Nevědomí (2013)

Slušné, i když upovídané sci-fi s velmi předpokládanou zápletkou. Nevadí, bavilo mě dívat se na to.

• 19.3.2017  20:55

Bez debat nejlepší Wolverine, který kdy byl natočen. Skvělé zakončení jedné éry.

• 16.3.2017  00:31

Úžasný vstup do columbovského světa... Éště jsem se chtěl na něco zeptat :D

• 16.3.2017  00:29
    Masaryk (2016)

Normálně bych dal úplně bezproblémově pět hvězd, ale to bych musel odevzdat diplom... Historikovo srdce pláče nad tím, co si scenáristické berličky musely přidat. Na druhou stranu úžasný český film, který bohužel v rámci světové distribuce padne v šeď.

• 1.3.2017  22:34
    John Wick 2 (2017)

Bylo to jiné než jednička, nezklamalo. Navíc se přidalo mnoho zajímavých postav, ale nejvíc potěší odkaz na jedničku :D

• 15.12.2016  22:39

Bohužel, spin off se nepovedl. Možná to bylo velkým očekáváním, ale po chaotickém začátku a "seznamování s hrdiny" přišla hlavní chvíle filmu. Škoda, že to bylo jen půl hodiny...

• 14.12.2016  22:54

Pár dobrých vtipů, které by obstály i samy o sobě. Jinak nic moc. V každém případě už nebude nakupování jako bývalo.

• 11.12.2016  22:53

Něco mezi Posledním skautem a Big Lebowskim. Poctivé osmdesátky, které neurazí, spíše pobaví. Gosling je skvělý a Crowe vypadá a funguje jako akční Goodman.

• 26.11.2016  21:09
    Big Eyes (2014)

Asi nejslabší Burton, už by se mohl probrat. A navíc mi asi poprvé vadil Waltz, i když scéna u soudu je opravdu povedená...

• 19.11.2016  23:52
    Zmizení (2013)

Hodně atmosférická záležitost se skvělými hereckými výkony. V rámci detektivního příběhu se před vámi zjevuje řada morálních voleb, s nimiž se musíte poprat. Nemusíte s akcemi hrdinů souhlasit, ale můžete je zkusit alespoň chápat. Hudba opět skvělá a se střihem a kamerou předkládá jeden z nejatmosféričtějších detektivek vedle Zodiaca nebo Sedm. Po Příchozích další skvělý zážitek (viděl jsem později).

<< předchozí 1 2 3 4 5 6