Padesát odstínů šedi (2015)

Prvé čo spomeniem je, že ten kto neprečítal knihu prosím nech nehodnotí tento film. Od začiatku sa vedelo že to je knižne spracovanie. Táto kniha a film bol napísaný pre ženy a splnil účel. Takže nechcem nejako diskriminovať ale naozaj ten čo nepochopil Anastasiu v knihe nepochopí ju ani vo filme. Tešila som sa veľmi na Jamieho ale oveľa viac (a tak ako v knihe) ma zaujala Dakota. Veľké plus, že dokonca aj všetky dialógy boli z knihy nič do plusu ani do mínusu. Proste milé, sladké, drsné a vtipné :) . Aj keď som prečítala všetky knihy, a vedela som presne každú scénu čo sa udeje aj tak som sedela v napätí. Teším sa na pokračovanie :)

Hercules (2014)

Tento film mi dal veľké nič. Prvých pár sekund som sa domievala, že to bude ísť správnym smerom ale toto som nečakala. Trailer nás upútal vo veľkých nádejach na nového dychberúceho Herculesa, no z môjho pohľadu som sa nedočkala. Môžem s pokojom povedať, že je to výsmech k tkz. legende. Dokonca ani Dwayne tomuto filmu nepomohol. 2 hviezdičky len že predposledných pár minút filmu.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

1. séria 80% , 2.séria 90%, 3. séria zatiaľ 100%. Jessica Lange úžasná ako vždy. Nezaostává tiež Frances Conroy. Každá séria je o niečom inom. Sama za seba môžem povedať že najviac ma očarila 3. séria Coven.

Mother's Day (2010)

zo začiatku som nevedela čo sa deje ale potom sa to rozbehlo. Veľmi dobre obsadenie, a tak isto aj scénar. Napätie tu teda nechýbalo. Záver dosť nepredvídateľný ale aj tak dávam 4 z 5 .

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

No od tohto filmu som očakávala viac. Začiatok vyzeral sľubne no neskôr to tá banda blbo rozmyšľajúcich teenagerov úplne skazila. Nechutné scény sú naozaj nechutné. Ale celkovo mi tento film nepripadal ako horor ale ako komédia. Tu naozaj niekto zle odbočil. škoda

Nezvratný osud 5 (2011)

videla som všetkých 5 častí a myslím že táto sa radí medzi prvé. Aj keď ma už príbeh dosť nudil, keďže v každej časti ide o to isté. Tu aspoň bolo dobre napätie pri každom vyčínaní smrti. Taketo filmy sa mne páčia preto 4 z 5 .

Ovládací panel
1 bod