DAPDO

okres Šumperk

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 18.6.2019  19:10
    Trhlina (2019)

Po Únosu a Čáře šli Slováci do dalšího zajímavýho tématu, kterej mi u nás prostě chybí. Přiznávám, úplně jsem nepobral konec, nevím vlastně, co se stalo. I tak se ale na slovenskou Záhadu Blair Witch dívalo dobře, Maštalíř klasicky v drsnejch rolích bez chyby - 60%.

• 18.6.2019  18:46

Nikde jsem se nedočetl, jestli ten závěr finále ME 1951 ve filmu má něco společnýho s pravdou, takže je to asi smyšlený. Trošku škoda, když točím něco podle skutečnýho příběhu, můžu si něco vymyslet, ale né takovou zásadní věc, jaká byla na konci. Určitě mě překvapilo, jak herci zvládli basket, necítil jsem se při sledování trapně jak u některých sportovních filmů, fakt to působilo věrohodně. A jinak si myslím, že spousta věcí ve filmu se dala dotáhnout dál. Neurazilo, ani nenadchlo, průměr - 50%.

• 17.6.2019  21:15
    Linka - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2019)

Potlesk za to, že je někdo ochotnej natočit po sračkách další hovna. Věřím tomu, že režisér je v tomhle nevinně a jenom si mastí kapsu na neskutečně blbým scénáři.

• 16.6.2019  21:46
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Tohle je jenom pro labužníky...podle sester Bártových to mělo být něco mezi Vraždami v Midsomeru a Komisařem Rexem, já v tom ale cítím pičo.

• 13.6.2019  15:17

Vadí mi, když slovenští herci mluví česky a naopak. Tady to bylo strašný, bolely z toho uši...

• 7.6.2019  12:04
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Černobyl je vůbec první seriál, u kterýho jsem dal plný počet hvězd u všech dílů.

• 25.5.2019  08:55

Celkem v pohodě krimi, kterou jsem nejdřív uložil k ledu s tím, že to nemusím vidět v horizontu klidně jednoho roku. Naivní a slušná blbka, která leze do zadku celýmu svýmu okolí pátrá po zmizení své kamarádky, která si ji schválně jako kámošku vybrala. Po hodině je sice hodně předvidatelný, jak to všechno dopadne a skončí, ale představitelka bráchojebky je v tomhle filmu tak dobrá, že se to dá odpustit.

• 22.5.2019  09:49
    Pašerák (2018)

Nezaujalo, film se hrozně táhne, nic se neděje, to hraní na city s rodinou jsem čekal dopředu, takže ani tohle mě neoslovilo. Eastwood umí točit filmy, který mi seděj, zároveň umí natočit i ty, u kterých se nudím, tohle je po Paříži druhej po sobě. Čekal jsem rozhodně víc, převládá ale zklamání.

• 20.5.2019  20:48

Kristepane....asi rok jsem tenhle skvost neviděl, ale je to ještě víc k smíchu než předtím. Doufám, že tuhle sračku bude Nova natáčet ještě aspoň pět let, potom už by to v žánru komedie mohlo překonat i Pelíšky...

• 7.5.2019  21:19

Bird Box po česku okořeněnej Vaculíkem, kterej vypadá jako Gandalf a Pai Mei v jednom. Bylo to ale lepší, než druhá Vánoční pohádka o Žitovi, takže za dvě hvězdy.

• 3.5.2019  10:24

Nemám s prvním dílem problém, podstatnou chybu vidím jen v tom, že už vím, kdo je vrah...Nebudu prozrazovat, kdo by chtěl vědět víc, stačí se podívat na úvodní titulky a obsazení a porovnat, kdo z uvedených v prvním díle nebyl. Vlastně byl, ale jen rozmazaně, když odnášel pití ve střeleckým klubu. každopádně mě Hřebejkovo podání příběhu baví o něco víc než Taušovo.

• 3.5.2019  10:17

Zajímavej nápad, ale bohužel spatně zrealizovanej. Nastěhování do domu snů + zabydlování a prvotní problémy ještě šly, ale potom to sklouzlo k vlně nesmyslů, ze které vyčnívala jen sestra od doktora Martina - 35%.

• 3.5.2019  09:56
    Bird Box (2018)

Nejdřív jsem si myslel, že jdu do podobné blbosti jako bylo Tiché místo. Příběh byl sice stejně ulítlej, ale natočení oproti už zminovanýmu filmu je sto a jedna. Bavilo mě to, hlavně ty pasáže z domu, nebo z obchodu byly top. Oproti tomu zdolávání řeky, nebo cesta na shánění potravy se zavázanýma očima byly hodně mimo realitu. Schválně si zkuste zavázat oči a zkuste někam jít, garantuju Vám, že stěží dojdete sto metrů od domu, aniž byste si nerozbily hubu, natož abyste sjížděly peřeje. Ale tak je to sci-fi, takže v pohodě a beru to. Navíc za Sandru Bullock, která i po padesátce vypadá na třicet, musím dát film do červenejch čísel.

• 24.4.2019  10:36

Podobnej žánr si pustím tak jednou za rok, moc na to přiznám se nejsem. Přirovnal bych Zelenou knihu k filmu Nedotknutelní. Green Book se mi k mýmu překvapení ve výsledku líbil, dvojka Mortensen a Ali si dobře sedla, bylo to vtipný a k zamyšlení zároveň. A protože mám dobrou náladu, napálím tam bez problémů čtyři hvězdy.

• 23.4.2019  17:05

Stokrát natočený téma pomsty. Kdyby byl v hlavní roli vycvičenej zabiják, dám klidně tři hvězdy. Ale že celej drogovej kartel vyvraždí a zničí jedna pipina, která do té doby podepisovala smlouvy v kanclu a kupovala zmrzlinu své dceři, to jsem fakt nečekal. Asi se naučila ovládat bojový umění, všechny automatický zbraně a výbušniny na internetu, protože ve filmu o tom není ani zmínka. Tvůrci se měli míň inspirovat Černou mambou z Killa Billa, působilo to místy jako parodie. A taky by neškodilo zjistit si, jak vypadá a funguje drogovej kartel, určitě to není spolek vemen, co se nechá omrdat od jedné padesátikilové ženské během jedné noci.

• 17.4.2019  17:55
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Až na poslední díl jsem se dobře bavil. Myslím, že bylo smyslem lidem i ukázat, že herci Dejvického divadla jsou schopní zahrát cokoliv, viz Spejbl s Hurvínkem a největší top byl Plesl jako Richard III.

• 17.4.2019  17:45
    Vodník (TV seriál) (2019)

Po prvních dvou dílech jsem si říkal, že by Vodník u mě mohl být zatím to nejlepší z minisérie Detektivovů od Nejsvětější trojice, závěrečný díl ale všechno zkazil. Schválně, pamatuje si někdo z vás, co dělal před třiceti rokama ? Jestli jo, tak klobouk dolů, stát se to může, ale tady si to pamatovali všichni, navíc polovina z nich v té době byly děcka, to je hodně málo uvěřitelný. A odhalení pachatele podle jedné staré fotky a Výrová jde najisto zatýkat ? No nevím, to by mi spíš připadal lepší konec, že by vrah zůstal neodhalenej. První dva díly byly fakt dobrý, s fajn atmosférou, nevadilo mi ani to zbytečný slunění v každým záběru, ale ten třetí díl byl strašně naivní, včetně té párty na policejní stanici umístěné kdesi u pole. 65%

• 17.4.2019  17:01

Netřeba dlouhýho komentáře. Film na jedno podívání, místama zdlouhavý, o nějákým gangsterství nemůže bejt ani řeč. A kromě McConaugheye absolutně nezajímavý herecký obsazení.

• 5.4.2019  10:45

Viděl jsem předchozí dva Zahlerovi filmy, takže násilí a krutost v tomhle mě vůbec nepřekvapily. Pro někoho to bude hrozná a zdlouhavá nuda, já se ale královsky bavil i u dlouhých a pro někoho nicneříkajících dialozích. Ta Gibsonova procentuální úspěšnost, kterou odpovídá skoro na všechno, je top:-). Za mě jedna z nejlepších krimi, co jsem v tomhle roce viděl.

• 5.4.2019  10:36
    Čertí brko (2018)

Zase pohádka o čertech, říkal jsem si. To už neumíme točit nic jinýho ? Po zkouknutí jsem byl ale příjemně překvapenej, čerti nešišlali a nedělali ze sebe za každou cenu blbce jak v posledních natočenejch pohádkách. Dokonce i těch pár písniček, co tu bylo, se dalo poslouchat a rýmovaly se. Nemám moc rád v pohádkách vizuální efekty, tady jich bylo celkem dost, ale daly se v pohodě skousnout. Herecký propojení známejch herců s těma pro mě neznámejma bylo taky v pohodě. Tak proč dávám dvě hvězdy ? Pro mě to mělo jednu vadu na kráse a to Lucifer. Každou pohádku o čertech hodnotím podle Lucifera a podle toho, jak moc se ten dotyčný přiblíží k Heřmánkovi, jehož Kníže pekel byl top. Neříkám, že ho Ondra Vetchý hrál špatně, ale hrůza z něj nešla ani náhodou a korunu všemu nasadilo, že se nechal napálit od ševce, zavřít do šatlavy a ještě skoro popravit (!). Tři hvězdy jsou 50%, já dávám 49%.

• 4.4.2019  17:18

Ve vrcholový cyklistice podle mě sypou skoro všichni, teď je jenom otázka, komu na to přijdou hned, komu pozdějc a komu vůbec. Nějáký látky povolený jsou, nějáký ne, prase aby se v tom vyznalo. Armstrong se v tom vyznal fakt dobře, je neskutečný, co mu po dobu sedmi let procházelo i přes dopingový kontroly. Film samotnej se věnuje hlavně Armstrongovýmu sypání, fíglům, takže je vyobrazenej jako pěknej dacan. Ben Foster ho zahrál myslím perfektně a hlavně kvůli němu dávám třetí hvězdu, protože jinak je Pád legendy film dost chladnej a bez jakejchkoliv emocí. 55%.

• 4.4.2019  00:03
    Pravidla pomsty (2018)

Režisér tohoto filmu se jmenuje Donowho, když přehodíte správně písmena, dostanete pravej krycí název Pravidel pomsty. Spíš jsem si to měl pustit o dva dny dřív na apríla, protože toto byl vtip jak kráva. Spousta absurdit a nelogičnosti, který uvidíte jen u filmů na TV Barandov, nebo u českejch Specialistů. Kdybych měl všechny vypisovat, dostanu za dva dny v práci áčko, protože bych to do té doby nestihnul. A ty dialogy, bomba, vytesat do kamene...Nejhorší film s Willisem, co jsem měl možnost vidět, i když ten je tady pátý kolo u vozu. Marně přemejšlím, za co dát aspoň jednu hvězdu, ale ani ty hudrovadla ve striptýz baru nestály za nic, takže jasnej odpad !

• 3.4.2019  16:03
    Složka 64 (2018)

Oddělení Q neztratilo ani ve čtvrtým pokračování nic ze své kvality, tohle mě prostě baví a můžu na takový filmy čumět od rána do večera.

• 3.4.2019  16:01

Když zapomenete na švédy, Nyqista a Rapaceovou, tak to bude super krimi. Mě se nepovedlo vymazat tu švédskou sérii a hlavně to obsazení dvou hlavních postav z hlavy, jinak bych určitě čtyřkoval.

• 3.4.2019  15:54

Filmů o ponorkách jsem zase tak moc neviděl, ale ty co jo, mě bavily. Útok z hlubin se navíc neodehrává jenom pod vodou, ale i na souši a natočený je oboje velice dobře. Je to sice, řel bych, klasickej béčkovej film, ten závěr, kdy si všichni navzájem neskutečně věří, mě už u amíků taky nepřekvapuje a ještě nechápu, proč vzal Gary Oldman zrovna tuhle roli, kdy byl až ten osmej vzadu. Ale celkově pohodová podívaná, 65%.

• 30.3.2019  08:41
    Kameňák - Zápas (S01E06) (epizoda) (2019)

Totální dno...

• 29.3.2019  18:33

První hodina velká pecka. Skládání týmu, mapování terénu, přepadení vily, útěk. Byl jsem nadšenej, škoda, že druhá polovina filmu vařila z úplně jinýho materiálu. To věčný tahání a zbavování peněz mě moc nebavilo. Ta druhá hodina i s málo akčním koncem mi připadla odfláknutá, jak kdyby to točil někdo jinej. Amíci mě překvapili, že se nekoná happyend, ale taky nezklamali tím, že za každou cenu musej dělat ze všech nájemnejch žoldáků a de facto vrahů čestný lidi s charakterem - 65%.

• 29.3.2019  18:08
    Mokřina (2014)

Neznámej film, kterej případem i atmosférou chvilkama připomíná True detective. Já byl určitě spokojenej a i překvapenej zároveň - 70%.

• 26.3.2019  17:50
    Toman (2018)

Pro mě prakticky skoro stejně nezáživný film jako Masaryk, s dvěma rozdíly. Za prvý, o osobě Tomana jsem nevěděl skoro nic, za druhý, Trojanovo podání Tomana mi přišlo zajímavější než Ševčíkovo podání Masaryka. 50%.

• 12.3.2019  16:14

Konečně díl v druhé sérii bez nějakejch multi-kulti pičovin, dobrej případ, kterej ale totálně degradujou scény z věznice, který jsou místama komický.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19