Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Pohádka

Recenze (1 050)

plakát

Četnické humoresky (2001) (seriál)

První dvě série vynikající, v té třetí pár dílů trošku pokulhává, ale pořád je to velice humorné. Díky moc panu Moskalykovi za tento seriál.

plakát

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Vacátko, Bouše, Brůžek, Mrázek - nejlepší mordparta v dějinách českého filmu. Výborná atmosféra staré Prahy, zločinci a jejich doupě Jedová chýše, nechybí humor a napětí. Už úvodní znělka přitahuje tak, že to prostě musíte dokoukat až do konce. A herecké obsazení netřeba komentáře, celkově jedním slovem prostě FANTAZIE !

Devátá brána (1999)

Skvělý Johnny Depp, výborná hudba, dobrý příběh. Ten film mě prostě chytil od začátku až do konce.

Černí baroni (1992)

Knížka skvělá, film taky. Nezapomenutelné hlášky, které znám nazpamět'. Viděl jsem to snad dvacetkrát, ale nikdy to neomrzí.

plakát

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Skvělý seriál, každý týden jsem se nemohl dočkat, až bude k dispozici ke stažení nový díl. První tři série luxusní, co se týká čtvrté, tak v těch posledních dílech bylo na můj vkus až moc zvratů, ale pořád super. Škoda, že se neuvažuje o další části, určitě je v čem pokračovat, třeba rozvinout příběh Gretchen, která skončila ve vězení

plakát

Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)

Další z řady skvělých českých komedií. Výborné obsazení, supr hlášky, cestování v čase. To stojí za shlédnutí.

Nebezpečná kořist (2011)

Pro mě velké překvapení, líbilo se mi to ! Škoda trošku toho konce, asi spadl hlavní hrdina na konci ze skály na žíněnku že to přežil, ale celkově 75%.

Hooligans (2005) odpad!

Tak tenhle paskvil nesahá Hooligans z roku 2004 ani po kotníky. Naprostá blbost, slušnáček přijede do Anglie a během chvíle je z něj drsnej muž, kterej dává na hubu dvoumetrovejm chlapům. Několik scén, který se nemůžou v Anglii v hledišti na fotbale nikdy stát, obsazení hlavního hrdiny dobrákem z Pána prstenu, tohle a mnoho dalších situací pro mě dělá tenhle film absolutně nezajímavý. Ovšem Vy, kteří na fotbal nechodíte a myslíte si, že to v tomhle světě hooligans takhle chodí, Vám se bude film líbit.Ostatně stačí ostatní názory k tomuto filmu. Já to ovšem vyjádřím jedním slovem - UBOHOST!

Hooligans (2004)

Nevěděl jsem, co od filmu čekat. Četl jsem knihu Fotbalová fabrika, která neměla chybu a čekal, co z toho udělají filmaři. Byl jsem překvapený, sice se to s knihou v mnoha věcech liší, ale natočeno to bylo slušně. Asi hlavně díky tomu, že film točili Angláni, kteří ví hodně o fotbalovém chuligánství a neudělali z toho slátaninu připomínající akční film.