Pojedeme k moři (2014)

Vůbec nechápu, jak tenhle fim může být zařazen v kategorii "komedie/rodinný". Tohle je komedie možná prvních 30 minut, která se pak změní v těžké rodinné drama. Pustit tenhle film dětem, tak z toho budou mít trauma. Brát to jako drama, tak dám možná i 4 hvezdičky, ale já se těšil na komedii (a název tomu i celkem odpovídal), takže nemůžu hodnotit více než jednou hvězdičkou...

Krásná země (1977)

Na ten film jsem koukal jako na zjevení. To co dokázali vymyslet italští producenti je fakt nářez. Město v totální anarchii,lidé zvyklí nechávat se předávat a do toho "Pan účetní" ,kterému vše dojde ,jako vždy, za velmi dlouho. Hodnotim 2 hvězdičkama jen za ten šílený nápad:)

Čtyři pírka: Zkouška cti (2002)

Sice je tu film hodnocen značně negativně ,ale mě celkem zaujal. Je to velmi dobrý dobrodružný příběh o cti zasazený do nádherné krajiny v období vrcholu britské koloniální vlády. Rozhodně to není film ,na který by měla usednout vrstva prachu.

Můj kamarád Tim (1992)

Tenhle film jsem viděl když mi bylo 6 ,pamatuji si ho do teď ,takže musel asi být dost dobrý. Zajímavý příběch o klukovi ,kterému se odstěhoval kamarád a zbyl ´po něm jen kapesní nůž, který chce za každou cenu hlavní hrdina vrátit .

Mlha (2007)

Sci-fi horory většinou nestojí za nic,tenhle je velká vyjímka .Ze začátku mě připadal trochu jako hra Quake ,ale žádná brutální vyvražďovačka to naštěstí nebyla. Dokonalá byla atmosféra v supermarketu a hlavně zfanatizovaný dav ,který si myslel že to co se děje je vůle Boží, prostě američani. A konec ten mě teda dostal. 4,5 hvězdičky

Všemocný (2011)

Droga ,díky který se z tupce během pár vteřin stane nadčlověk ,ale jako vždy má vedlejší účinky. Kamera pěkně snímá svět očima sjetýho člověka ,kterému všechno vychází ,vý co se stane a je úplně nad věcí. Celkem zajímavý oddychový film.

Austin Powers: Špionátor (1997)

Je to naprosto šílená blbost , ale člověk se jí alespoň zasměje. Mike Myers jako věčně nadržený James Bond ,to nemá chybu. Je to celé založené na naprosto šílených situací ( něco jako kameňák) ,ale nějaký ten děj tam taky je. Při dlouhých zimních večerech ideální podívana .

Sunshine (2007)

Tento film po technické stránce je velmi dobře zpracovaný , výborné efekty , skvělá atmosféra a moc pěkná vesmírná loď. Herecké obsazení není zrovna nejlepší ,film by si zasloužil lepší herce . Jsou zde i nějaká hluchá místa a v poslední třetině jich trochu přibývá , ale pořád je to dost dobrý film ,který stojí za to shlédnout. 4 hvězdičky.