BubbleGum

BubbleGum

okres Praha
To si ani nepřej vědět...

0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
  • 30.3.2016  01:25

  Trocha takové beznaděje, hnusného života před kterým není úniku, a každý je alespoň trochu svině... Hoši to dobře hráli; vůbec celé to bylo dobře obsazené, zahrané. Po nějaké době to začalo být trochu zdlouhavé, a začalo být jasné co se musí stát, protože jinak by film mohl trvat donekonečna. Ale nebylo to špatné. Jsem ráda že jsem to viděla.

  • 30.3.2016  02:08
  Konečně doma (2015)
  odpad!

  Dárek Tucci. Písničky od Rihanny. To mluví za vše...

  • 30.3.2016  02:10
  Mimoni (2015)
  *****

  Skvělé a vtipné! A konečně pořádná, dobrá hudba! Rock on. :-D

  • 30.3.2016  02:06

  (Dospělý) člověk se sice nechláme a za břicho nepopadá, ale je to milý animovaný film, a já nemám nic proti. :-)

  • 30.3.2016  02:07
  V hlavě (2015)
  odpad!

  Nevyužitý nápad a naprosto žádný humor. Škoda.

  • 13.1.2015  18:33
  Forever (TV seriál) (2014)
  ****

  Za těch pár dílů co jsem zatím viděla musím dát vysoké hodnocení. Sice to není nic vyloženě originálního, myslím si že tyhle "charismatický" hlavní postavy - většinou tedy muži, se objevují v poslední době dost často (Sherlocka Holmese v podání Downeyho Jr. asi nemusím ani zmiňovat). Takový ideál neuvěřitelně chytrého, okouzlujícího, elegantního a šarmantního džentlmena, tajemného, protože má nějaké velké tajemství, samotářského, který se ale ve společnosti chovat umí dokonale. Dobře, nikdo takový neexistuje, ale doufat v to můžeme. :-D Když máme takovýto charakter, už záleží jen na výběru herce - musí být schopný to utáhnout. Ne vždycky se výběr povede, ale tady je naprosto špičkový. Ioan Gruffudd je naprosto perfektní, a s ním nepotřebuji ani pořádný děj, stačí mi se dívat na něj! Dělám si samozřejmě legraci... (Nebo ne?), ale tady mě baví i ten tajemný příběh, a děj každého jednotlivého dílu je taky dobře propracovaný, jen něco je víc zábavné, něco míň. Líbí se mi i nápad otce se synem, ale nechci spoilerovat. :-) Alana De La Garza je také dobrá, a její charakter je celkem adekvátní. Lucas je docela fajn, a je mi ho celkem líto, jak se na něj všichni chovaj. Je to taková ta vtipná postava, která to schytává od všech. Takový ten "lůzr" společnosti, ale já s takovými docela sympatizuji. Jen flashbacky do dob, které Henry už prožil jsou zatím celkem nevyužité, rozhodně by nám ho měli ukázat ve všech dobách, ve kterých už byl. Myslím že třeba šedesátá, sedmdesátá a osmdesátá léta minulého století budou stát za to. :-) Zatím nám jen ukazují jakou měl úžasnou ženu která (kupodivu) už umřela, a že se s tím ještě nesrovnal. No tak abych to shrnula - na to že to je sci-fi krimi, což bych si myslela že bude hrůza, je to dost povedené, jen bych možná přidala trošku víc humoru do toho dramatu, a do příštích sérií bych doporučila využít toho, co nám možnosti - a že jich je hodně - nabízí. 85%

  • 4.9.2015  00:50

  Nějak už mám dost filmů o holce co má deprese a problémy, nejí, páchá sebevraždy, krčí se ve vaně, dělá největšího chudáka na planetě, a je k tomu GENIÁLNÍ muzikantka - nebo malířka, herečka, tanečnice, nebo cokoli jinýho... Písničky byly strašně trapný, fakt na husí kůži. Vlastně Emily Browningová taková byla celou dobu, a hlavně její projev mi vadil. Jinak Hannah Murray je fajn, vždycky hraje nějaké střelené holky, myslím že je dobrá. Olly Alexander je roztomilý, a jeho postava mi byla dost sympatická. :-) Ve filmu se celkově moc nic nestalo, a byl celý takový zdlouhavý.

  • 9.6.2015  15:34

  Obsazení dobré (Fiennes výborný), pár vtipů skvělých. Já nejsem moc velký fanoušek Wese Andersona, a jeho styl mi nesedí vždycky. Tady mě to taky občas rušilo, ale přišlo mi to míň "otravné" než, například, Až vyjde měsíc, který mi přišel celý dost přehnaný. Je to taková pohodovka, spíš tak na pobavení, když si chce člověk odpočinout od dramatů, ale nechce si odpočinout od Ralpha.

  • 3.3.2014  13:02
  Katy Perry feat. Juicy J - Dark Horse (hudební videoklip) (2014)
  odpad!

  "Katy Perry ft. Juicy J - Dark Horse", to už je tak dokonalý název, že už podle toho je poznat, jak kvalitní muzika to je.

  • 9.6.2015  15:45
  Kdo je kdo? (TV pořad) (2014)
  ***

  Občas to hrajou jak magoři, ale zase jsou tu často zábavný hosti. Šmoldas je vždycky skvělý, a Kohák je většinou vtipný. A Vondráček je jako moderátor OK.

  • 16.11.2014  03:38
  Kdo si vezme Barryho? (2014)
  odpad!

  Ok, definitivně oficiálně ten nejhorší film co jsem kdy viděla!! Ani jsem ho nedokoukala, bylo mi z něj šoufl!!! Myslím si že tohle je film tak akorát pro feministky, který u toho budou dělat jak se skvěle bavěj, protože jsou přece "úplně stejný jako chlapi". Jestli si myslej, že takhle vypadá rovnoprávnost, tak budiž. Svět jde do háje. Tenhle film je toho důkazem. To je asi všechno co k tomu můžu dodat. Čágo. Jo, ještě taky to že mám docela ráda Lucy Punch. Škoda jí v takovémhle...... filmu......

  • 7.9.2015  23:38

  Uznávám, že je to dobrý nápad, ale je to zbytečně dlouhé. A taky se tu vyjadřují lidé které ani neznám, a kterýchžto názor mě naprosto nezajímá. Taky mi bylo zcela jasné, že to bude tak deset Lennonů na jednoho McCartneyho, protože, přiznejme si to, kdo je mrtvý, má vždycky víc hlasů! Jasně, určitě byl Lennon SKVĚLEJ, to souhlasím, ale McCartney pro mě hudebně vítězí, jednoznačně!

  • 5.11.2014  22:48
  Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)
  *

  Párkrát jsem se zasmála, ale jinak mi to připadá dost hloupý. Hrozně nepravděpodobný, otřepaný situace... fakt neoriginální. A předpovídatelný. Hrozně nanicovatej seriál!!

  • 30.3.2016  02:11
  Paddington (2014)
  odpad!

  Nechápu?! Mě to přišlo nudné a naprosto nevtipné...

  • 24.1.2014  01:02
  Případy 1. oddělení (TV seriál) (2014)
  ***

  Zatím se to teprve rozjíždí, ale vypadá to celkem slibně. Pár blbostí se tam samozřejmě hned našlo, ale na nic si to nehraje, je to celkem vtipný, celkem zábavný, a to že je to podle skutečných případů je vážně plus, protože to alespoň není úplně vycucaný z prstu!

  • 7.1.2015  22:42
  Serena (2014)
  *

  Jennifer to, jako obvykle, dobře zahrála, a dávám jí za to hvězdičku. Jinak to byl film neskutečně nudný, nezáživný a úmorný. V první polovině se nedělo téměř nic, (až snad na asi deset milostných scén), zatím co v druhé se stalo snad úplně všechno, a začalo neskutečné drámo. Začalo to potratem, a pak už to jelo, a všichni se začali navzájem střílet, škrtit, probodávát, a kdo ví co ještě. Tady nikdo neslyšel o heslu neser chlapa s puškou v ruce. (Možná proto že jsem ho vymyslela?)

  • 3.3.2014  13:37
  Shakira feat. Rihanna - Can't Remember to Forget You (hudební videoklip) (2014)
  odpad!

  Zahejkáme nějakou popíkovou hrůzu, svlíkneme se do spoďárů a budeme se osahávat. A hned si budeme moct říkat "zpěvačky".

  • 24.10.2014  11:09
  Stejná srdce (TV film) (2014)

  Ok, já nemám ráda když má film takhle očividně tahat za srdce! Ale je jasný, že film s touhle tématikou bude dost těžký natočit "bez toho". Jenom trošičku ubrat na tý líbivosti!! Možná že mě za tohle ukamenujete, ale tenhle film jsem si v první řadě pustila protože tam hraje Jim Parsons, a já jsem se chtěla podívat ještě na něco, kde hraje. (Kromě, my víme čeho.), nepustila jsem si to proto, že by mě to nějak moc zajímalo, a na to téma se těšila, to ne. Protože mi bylo úplně jasný, jak to bude vypadat, jak to bude natočený, jaký názory tam budou. Protože jde o strašně "těžké" téma, a je v podstatě jenom jeden "veřejný názor", který ten film může mít. Ano, to co se dělo bylo hrozné! Ale nemůžu si pomoct, nejvíc z celýho filmu jsem souhlasila s názorem bratra Neda. Že jako lidé si jsou rovni, a že ho má rád, a nikdy ho kvůli tomu nepřestal mít rád. Ale že prostě nemůže říct že jsou "stejní". Já s tím souhlasím. Nejsou stejní!! Ale samozřejmě nic neomlouvá to ignorování takovéhle nemoci a tolika mrtvých lidí, jenom proto, že to měla být "nemoc homosexuálů".

  • 26.12.2014  21:35

  Hrozná nuda, nic originálního, naprosto nevtipné. Nebylo tam pro mě nic za co dát hvězdičku!

  • 23.10.2014  19:37

  Sentimentální prkotina! Mělo to pár docela pěkných nápadů, ale jinak se mi to vůbec nelíbilo! Bylo to hrozně předpovídatelný, a bylo to jakože "o životě", ale v takovém jednoduchém a naivním stylu!! Takový to 'když vám umírá příbuznej se kterým se celej život nebavíte, běžte se honem usmířit', nebo 'je jedno v co věříte, ať už je to Bůh nebo divnej kosmonaut'... humor tu byl poněkud trapný a prvoplánový, takový ten jakoby "moderní" (jako rabín co se dívá na video s kočkama na YouTube)! Snažilo se nám to snad říct že na světě není nic co by se nedalo nějak napravit? Pak nám tedy dali docela směšný příklad, když tady jediný co stačilo bylo aby ten chlápek uklidnil svoje herecký ambice, a našel si normální práci! :-D Navíc ten chlápek byl maximálně nesympatickej. Jedinej důvod proč jsem to dokoukala (a vlastně i důvod proč jsem si to vůbec pustila), byl Jim Parsons, kterej tam byl z celýho filmu tak pět minut.

  • 5.1.2015  19:46

  Bylo to celkem zábavné, a chvílema vtipné. Plus to je tam pár lidí co opravdu dost dobře hrají. Tak za to dám hvězdu. Jinak to není zrovna můj šálek kávy...

  • 30.3.2016  02:04
  Čarovný les (2014)
  odpad!

  Naprosto příšerné, trapné, nekonečné, příšerně obsazené a příšerně zazpívané. O podání moderně "zamotaných" pohádek do nechutna ani nemluvě. Fuj.

  • 30.3.2016  02:02

  Je to tam! Fakt jsem se pobavila! Paní ředitelka skoro nejlepší...

  • 5.1.2015  20:02
  Jack a obři (2013)
  *

  Nicholas Hoult mě poslední dobou všude pronásleduje. To je docela blbé, protože já ho nemám ráda. Je pekelně ošklivý, a ani moc dobře nehraje. Eleanor Tomlinson se mi také vůbec nelíbila, a film celkově vlastně také moc ne, a to proto, že u filmu u kterého od začátku víte jak skončí, a vlastně znáte celý příběh, to chce něco originálního, nebo nějaký vtip, nebo něco. Tady jsem nic takového nepostřehla. No, musím říct že dospělý divák se tady asi moc bavit nebude. A já navíc ještě hodně, HODNĚ nemusím fantasy. O moderně zpracovaných pohádkách nemluvě. Zkrátka, líbil se mi tu snad akorát McGregor...

  • 3.3.2014  12:57
  Katy Perry - Roar (hudební videoklip) (2013)
  odpad!

  Jasně! Udělat "hit" postavený na tom, že zazpívám něco, co už někdo zpíval a mělo to úspěch. I've got the eye of the tiger...

  • 9.6.2015  15:37
  Klauni (2013)
  odpad!

  Nudné, dlouhé a úmorné. Je to škoda, dalo by se to natočit i zajímavě...

  • 3.3.2014  13:04
  Lady Gaga - Applause (hudební videoklip) (2013)
  odpad!

  Rádobyzajímavá kráva! Odporná "hudba"! Nechutný klip... FUJ!

  • 26.10.2014  10:57
  Ledové království (2013)
  odpad!

  To bylo tak strašně hloupý, nelogický, vynuceně "vtipný", neoriginální, vykradený, trapný, nesnesitelný, s otřesnějma písničkama, s nesympatickejma postavama - a to MAXIMÁLNĚ!!! (ty dvě hysterky byly k nevydržení), nemělo to hlavu ani patu... nechápu proč je to tak oblíbený. Co na tom je? Proč? Já to myslím úplně vážně. Vždyť třeba Na vlásku bylo stokrát lepší. Nemůžu tomu přijít na kloub. Asi to bude mít něco společnýho s "Harry Potterovskou" logikou, kterou tenhle film má... (Kdo neví, ten nepochopí!)

  • 30.3.2016  02:13
  Les sebevrahů (TV film) (2013)
  odpad!

  Nevyužitý nápad opravdu celkem děsivého místa. Škoda že se tam musely dít takové kraviny.

  • 13.1.2014  23:14
  Mystérium sexu (TV seriál) (2013)
  odpad!

  Velice trapný nápad, velice blbý seriál, velice nepěkní herci a herečky.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace