BubbleGum

BubbleGum

okres Praha
To si ani nepřej vědět...

0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 31.8.2013  14:08
  Puberťáci (TV seriál) (2011)
  odpad!

  Tohle vážně nechápu! Proč musej pořád Američani dělat nějaký blbý "remaky", a nemůžou prostě nechat jenom originální verzi? Proč??? To musej pořád bej důležitější, lepší, mít od všeho SVOJÍ verzi?? Všichni tam musej bejt "hezčí", dokonalejší, líp oblečený, modernější... nesnáším to! Tohle se jim teda silně nevydařilo, a povedlo se jim natočit totální odpad, co nestojí snad ani za ten komentář... ale když jsem takhle naštvaná, tak to mám alespoň kam napsat!!! Fuj! Blbý, blbý, blbý!

  • 30.8.2013  22:51
  Za svitu měsíce (TV seriál) (2007)
  odpad!

  Hrozná nuda, hrozná hovadina. Sophia Myles je moje oblíbenkyně, tak jsem něco málo viděla, ale zkrátka a dobře víc nemůžu!

  • 30.8.2013  18:04
  Vzpomínky Casanovy (TV seriál) (2005)
  **

  Asi takhle: nějak zbytečně bych se nezaobírala faktama a vymyšlenejma či upravenejma věcma, radši bych to hodnotila celkově jako film. I když jsem si ze začátku říkala, že to skoro stoprocentně nedokoukám, že to bude blbý a nudný, a ještě navíc to má (obě části) dohromady tři hodiny, tak mě to tak odrazovalo, že jsem shlédnutí tohohle filmu pořád odkládala. Až jsem prostě jednou večer neměla co dělat, tak jsem si to pustila a už to jelo. Nakonec jsem se do toho dostala tak, že jsem se od toho vůbec nemohla odtrhnout - ani vyčůrat jsem se nešla! :D Prostě mě to vtáhlo do děje. Což ovšem pořád neznamená, že to považuju za dobrej film, což teda vůbec. Některý scény a řeči byli na odpad, Rose Byrne nemám ani trochu ráda (až spíš docela nesnáším :D), a souhlasím s uživatelem novoten, že postava potomka ve druhé části byla nepovedená, ale něco tam prostě bylo, co mě na tom tak nějak bavilo, co mě zaujalo. Možná hudba, možná kostýmy, možná Peter O'Toole, možná David Tennant, já nevím... :D Závěr zase tak trochu na odpad, přehnaně sentimentální, trapnej. "už je na cestě, už tu skoro je, už je tady"... krapítek jsem trnula. Ale párkrát jsem se i zasmála, líbilo se mi když přijel(i) do Londýna, protože mě hrozně baví, když si někdo umí dělat legraci sám ze sebe. Možná až trošku prvoplánově, ale to je někdy úplně to nejvtipnější. Lauru Fraser mám docela ráda, takže jsem ráda že Henriettu nehrál někdo, kdo by mi to tam vyloženě kazil. Dávám nějaký hvězdy, ale doufám, že nikdo koho znám to nikdy nezjistí. Aby se mi nesmáli. :DD

  • 30.8.2013  17:37
  Secret Smile (TV film) (2005)
  **

  Nejvíc mě na tom štvali dvě věci: neschopnost hlavní hrdinky Mirandy, která nedokázala naprosto nic se situací udělat, naopak vždycky všechno jenom zhoršila, až na ní člověk chtěl řvát: jdi na policii s tím, že tě ten chlap sexuálně obtěžuje, že mlátí tvojí sestru, že se ti vloupává do bytu, neříkej tohle, nedělej tamto, nech si vyměnit zámek, huso!!!!!! Zkrátka a dobře každej divák věděl jak se zachovat, líp než ona. A potom samozřejmě závěr, což byla naprostá hovadina i na Britsko/Kanadskej televizní film! (Nic proti...) :D. Ale jak mohli někoho zavřít za vraždu, aniž měli tělo, a to navíc měli jako důkaz jen to, že ten Brendan měl klíče od bytu tý Mirandy... no to je pěkná blbost! A pak samozřejmě když se Miranda vrátila domů, tak by ho museli (i když by ho předtím náááhodou zavřeli...) zase pustit, protože nemůže být někdo ve vězení za vraždu někoho živýho! To mě vážně dostalo! Jinak jako když by ta ženská byla schopnější, a když by ho nakonec zavřeli za něco, co udělal, tak to bylo docela dobrý. Zahraný to bylo výborně, Davida Tennanta jsem si poslední dobou hodně oblíbila, a tady psychopata jsem mu krásně věřila! :D Kate Ashfield jsem doposud neznala, ale nevadila mi. (Což je u mě, když jde o herečky, docela kompliment). Škoda že se tam musela na začátku svlíknout, za to u mě mají vždycky herečky body mínus. Ale i když jsem celou dobu fandila Brendanovi, musím říct, že jsem se bavila. Takže nějakou tu hvězdičku to ode mne přeci jen dostane! ;)

  • 27.8.2013  03:28
  Rab C. Nesbitt (TV seriál) (1988)
  *****

  Pět hvězdiček za Davinu... ;) :P

  • 9.8.2013  18:02
  Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)
  odpad!

  Tenhle seriál jsem začala nesnášet už od první minuty prvního dílu. Asi se budu opakovat, ale působí to na mě jako kdyby Gilmorky každý ráno snídaly vtipnou kaši, a pak jim celý dny jenom šrotovalo v hlavě, co chytrýho a vtipnýho zase řeknou, a komu to zase úžasně nandaj! Na "seriózní" seriál to má úroveň nějakýho sitcomu z osmdesátých let, v podstatě se tam nic neděje, a obě dvě slečinky jsou nesnesitelný a nesympatický. Ty hádky Lorelai s její matkou..., vždycky jsem mohla vyletět z kůže! Koupit kašmírovej svetr nebo perly? Nebo značkový pero? Jak se opovažuje?? My přece chceme jako dárek k narozeninám svítící náramek za dvanáct dolarů, protože jsme obě nejen strašně krásný, chytrý, štíhlý, hodný a mladý, ale hlavně skromný!!! Ještě nikdy jsem v seriálu nikoho tolik ne nesnášela, jako Lorelai. Nemůžu si pomoct... (A pak problémy typu "holka ve škole mě nesnáší", nebo "dostala jsem první pusu, ale nechci o tom říct mámě" jsou taky na zabití. To si schovejte pro Muzikál ze střední!)

  • 5.8.2013  23:51
  Průměrňákovi (TV seriál) (2009)
  odpad!

  Nesnáším tyhle nový Americký rodinný komediální seriály...!! Vždycky se to tak strašně snaží zalíbit, až je člověku trapně. takový věci jako "trapní" rodiče, co nerozumí svým dětem, a občas se naopak snaží být "cool", a jejich děti by je za to nejraději zabily, a děti naopak akorát s mobilama v rukou a s kalhotama, u kterejch jim mamka chce "utáhnout gumu". A vtipy podobného stylu....! -100%

  • 23.7.2013  18:15
  Vodní děti (1978)
  odpad!

  Jo, mějte mě za zlou. Sentimentalita na mě neplatí. Tohle vážně nemám ráda, a mám pro to své důvody...!! Je to vážně katastrofa, a písničku "fajn, fajn, fajn, fajn, fajn, bezva, príma" už NIKDY nedostanu z hlavy...!

  • 23.7.2013  18:00

  Vůbec už si to nepamatuju, ale dávám hvězdičky alespoň za Reevese a Falka. ;)

  • 23.7.2013  17:32
  Tak jde čas (TV seriál) (1965)
  odpad!

  Je to takový pětihvězdičkový odpad. Skutečně takové kraviny se hned tak nevidí, až je to někdy fakt prča. A to nechtěně... :D

  • 20.7.2013  12:36
  Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)
  odpad!

  Tak tady si nezaslouží nic a nikdo ani jednu hvězdičku! Je to jeden z mála seriálů, co jsem nedokoukala do konce, a to většinou i ty největší hovadiny dokoukám. Je to trapný, blbý, zlý. Nezasmála jsem se ani jednou. Fuj!

  • 20.5.2013  14:43

  Musím říct, že čím jsem starší, tím menší to na mě dělá dojem - možná že je to vážně jenom tím, že už to tak dobře znám, ale každopádně když jsem to viděla poprvé, byla jsem z toho naprosto vyděšená - v tom nejlepším slova smyslu. Hrozně to na mě zapůsobilo, prostě tak, jak by mělo. A pořád mám ten film strašně ráda, ale zkrátka když si to zopáknu, tak už to není jako napoprvé. Asi to je jenom další nevýhoda stárnutí. :) :o)

  • 20.5.2013  14:32
  Dokonalý svět (TV seriál) (2010)
  odpad!

  Ne, tak tohle ne!! Naprostá pohroma! Trapné, nereálné, předpovídatelné, afektované! Všichni tu divně přehrávají, člověk ví přesně co a kdy se stane, jo možná sem tam nějaký vtip, který byl ovšem povedený třeba protože byl z úst Norisový nebo Dyka, ale to jen proto, že je tam mám (jediné) ráda. Například Eva Sakálová je pro mě naprosto odpudivá, a to vzhledem, hraním, a takhle postava tomu vážně přidala. Nesnášela jsem jí tam od začátku do konce!! A to jsem ještě dobrá, že jsem to vůbec dokoukala... :S A to jsem i přemýšlela, že dám hvězdičku za Pazderkovou a Norisovou, a za to, že z její postavy nakonec neudělali takovou nesympaťačku, jak to celou dobu vypadalo (mě teda byla sympatická rozhodně víc než Marie...), dokonce z nich vyšla nakonec snad nejlíp!, ale seriál byl celkově tak příšerný, že tomu prostě musím dát odpad a nic než odpad!!! :D (Souhlasím s uživatelem Gimli! Až na to, že jemu se na tom líbilo to, co mě se na tom nelíbilo... :D)

  • 20.5.2013  14:23
  Letiště (TV seriál) (2006)
  ***

  Jak tak na to tady koukám, mám pocit že roli Petrušky moc nikdo nepochopil!! Ne zrovna moc chytrá a krapet nesnesitelná je schválně, a Zuzka to skvěle zahrála! Jedna z nejlepších postav!! Jinak seriál celkově byl na Čechy docela překvapivý, místama vtipný, s různejma nápadama - neřešilo se tam jenom kdo s kým spí. Taky spousta skvělých herců, kde mi to kazila snad jen Anna Šišková (vůbec celkově nesnesitelná postava), a později Rybová s Řezníčkem! Taky dost nemusím Fujtovou (:D), ale ta tam naštěstí neměla moc prostoru! (Což je dobře, protože její postava byla na zabití!). A pak se tam také objevila moje babička, o tom jsem do té doby neměla tušení... ;)

  • 20.5.2013  13:56

  Nějaká příšerná slátanina, ještě navíc s úplně děsivým dabingem!! :D Vážně nechápu co se Shyamalan zbláznil...! Od sledování Skins mám docela ráda Patela, takže jsem se na to podívala, ale vážně už to nikdy nemusím vidět znovu!

  • 14.5.2013  20:25

  Na klasický seriál to nemá! Ale vždycky je pěkný vidět tuhle partu pohromadě... :D

  • 14.5.2013  20:24
  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)
  *****

  Humor, herci, dokonalé. Myslím že tenhle seriál už nikdy nic nepřekoná. Určitě ne.

  • 14.5.2013  20:20
  Vraždy v Midsomeru (TV seriál) (1997)
  *****

  Hmm, bývalo to pro mě na pět hvězd, teď už je to pro mě na míň. Škoda byla už to že odešel Troy, a teďka ještě bez Toma Barnabyho, ale s Johnem Barnabym.... už to není vončo! :) Ale dřív to pro mě byl jeden z nejlepších seriálů :) (Už i bez Jonese. To už nejsou Vraždy v Midsomeru).

  • 14.5.2013  20:17

  Pro mě jeden z nejlepších filmů všech dob!! Ten pocit z toho filmu se vůbec nedá popsat! Krásné, děsivé, trefné, povědomé, tajemné, strašné, smutné, dojemné...... tenhle film má všechno! ...

  • 14.5.2013  20:14
  Program na ochranu princezen (TV film) (2009)
  odpad!

  Strašné, hloupé, trapné.

  • 14.5.2013  20:11
  Vdáš se, a basta! (2007)
  odpad!

  Taková průměrná romantická komedie, kde se zase nestalo nic, co by si člověk nějak výrazně pamatoval. Rozhodně to nemělo ani vtip, a s realitou mají takovéhle filmy opravdu málo společného. Obsazení filmu taky není nic pro mě. Lehce zapomenutelný film.

  • 14.5.2013  20:09
  Nikdy to nevzdávej! (2004)
  odpad!

  Všechno špatně! Blbý děj, špatní herci, strašné dialogy, odporné písničky, trapní zamilovaní puberťáci. Z těch jejich řečí mě mrazilo. Hrůza!

  • 14.5.2013  20:07
  Sex ve městě (TV seriál) (1998)
  odpad!

  Otřesný ženský co akorát vždycky někde plkaj o chlapech nebo nakupujou oblečení, pak zase chvíli plkaj, pak jdou na večírek, pak se s někým vyspěj, pak zase plkaj, pak zase nakupujou, a pak se zase s někým vyspěj. U toho musíme poslouchat naprosto úmorné úvahy hlavní postavy, když píše ty svoje články. Furt nějaký moudra, občas nějakej citát nebo nějaký řeči typu "není důležitý kolikrát upadneš, ale kolikrát zase vstaneš", nebo co... děsný.

  • 14.5.2013  20:04

  Jim Carrey není zrovna můj oblíbenec, ale tohle je podle mě docela dobrý film. Mě se tedy líbil, dobrý nápad, člověk se zasměje, není tam nic vyloženě rušivýho... pohoda! :)

  • 14.5.2013  20:02
  Dokonalý chlap (2005)
  odpad!

  Průměrná, nudná romantická komedie, kde tentokrát Pan Božský opět hraje Pana Božského, ale jinak zase nic nového nebo nečekaného.

  • 14.5.2013  19:59

  Tak ten český název opravdu zní jako porno!! To za prvé!! A za druhé, film totálně naprd, zasmála jsem se akorát poznámce o Alu Pacinovi ;)

  • 14.5.2013  19:57
  Super náhradník (2006)
  odpad!

  No to byla zase podívaná. Myslím že jsem se musela bavit, jak je to hloupé. :-)

  • 14.5.2013  19:54
  Ztroskotaná láska (2005)
  odpad!

  No to zase bylo! :-D Myslím si že člověk je po shlédnutí napřed chvíli otřesený, a neví co to přesně zrovna viděl, ale po nějaké době se musí smát, co to bylo za hrůzu!

  • 14.5.2013  19:50
  Královna ročníku (2007)
  odpad!

  Postrach všech inteligentních lidí! Hloupá, přitrapnělá romantická komedie s příšernýma hercema, zlý hloupý názory, který ten film navíc vnucuje tak dvanáctiletým dětem, co na takovýhle filmy koukají. A ještě udělaný jako Sněhurka?! Prostě všechno špatně.

  • 14.5.2013  19:46

  Jeden z prvních těchto úplně klasicky romantických komedií co jsem kdy viděla, a nebyla jsem z toho tak zhrozená, jako z romantických komedií obvykle. Má to trochu nápad, myšlenku. S tím že ona je vlastně duch se dá udělat spousta srandy a bláznivých situací. Jinak celkem předpovídatelné a otravně sentimentální to bylo, to zas jo! :D Odpad nedávám, protože to na mě tenkrát udělalo celkem dojem. ;)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace