Daji

okres Praha-východ
just Daji

<< předchozí 1 2
    • 5.12.2013  16:51

Co jsem bestlamovi udělala, že mě uvrtal do takové sračky?! Nemám slov, naprosto primitivní, terri blé, horri blé a a a... Moje slovní zásoba tady končí, na tohle by neměl slov ani Aleš Cibulka s jeho teamem. Jediný důvod, proč jsem to nevypnula už po pěti minutách byl, že jsem byla přivázaná k topení, s roubíkem v puse a bylo mi vyhrožováno, že pokud to nedokoukám, nemůžu ohodnotit tím zářivým ODPADEM!

• 30.10.2013  16:09

Kam se hrabou Lidské stonožky, Srbské filmy a vůbec, vše, o čem si okolí myslí, že je to nejhorší, co viděli. OMYL! Pro mě neskutečně depresivní závěr podtrhnutý mrazivou hudbou. Vše do sebe perfektně zapadalo a gradovalo od nudy po největší odpor a strach. 21 minut pekelné jízdy. V životě už to nechci nikdy vidět.

• 23.1.2014  11:41
    Antisocial (2013)

Tak to tu ještě nebylo.. A teď už je. Takže šupky dupky zrušte si fejsbůčky, protože co nevidět Mark ztratí na popularitě a nahackuje do něj nějaké potvůrky, které mají zajistit více statusků o tom, co měl kdo na oběd a s kým zrovna randí. A budou se vesele šířit online. Nezajímavé, nudné, nelogické. Jedna hvězda za tu kapku atmošky, kterou to navodilo.

• 18.9.2014  21:20
    Atlas mraků (2012)

"Možná se jen snažím něčemu porozumět.. Čemu? Tomu, proč děláme ty samé chyby pořád dokola.."

• 21.8.2013  22:16

Až je z toho člověku ouzko.

• 4.3.2013  18:46
    Cedulky (2008)

Ach, ta láska... :)

• 19.8.2014  11:10
    Chlapectví (2014)

Něco takového tady opravdu chybělo. Samozřejmě v tomto filmu nenajdete nic, co byste již neviděli, ale právě o tom to je. Richard to vzal vše postupně a jelikož strávil s herci celých 12 let, dodává to tomu ještě větší kouzlo a autentičnost. Jde vidět, jak děti dospívají, rodiče dělají těžká rozhodnutí.. Tímto se liší hlavně od těch ostatních snímků. Dále se nesnažil nijak extrémně působit na city, s žádnými smrtelnými nemocemi či dalšími hrozivými scénáři. Ano, tyhle věci se také dějí, ovšem tady s tím nepočítejte. Asi i díky tomu si mě ten film získal. I přes skoro 3 hodinovou stopáž mě dokázal udržet bez nějakých větších momentů nudy a potřeby si odskočit pro další popcorn, nebo na WC. Líbilo se mi prolínání a návaznost "životních kapitol" téhle obyčejně neobyčejné rodiny. Je to příběh o každém z nás. Kdokoli se v tom může shlédnout a uvědomit si, že nejen my, ale i naši blízcí a okolí to nemají jednoduché. A přece je ten život krásný .. Je to na nás a našich rozhodnutích, kam svůj život nasměrujeme a jak budeme spokojení :)

• 13.3.2013  20:55
    Crazy (studentský film) (2009)

• 22.6.2013  13:18

Stačila půl hodina a já jsem tak vyčerpaná, vyždímaná, šokovaná, jako z málokterého snímku. Hlavou se mi honí tolik myšlenek, až nevím, co psát. Máte problémy se svým životem? Tak se vzchopte a něco s ním udělejte. Tyhle děti už takovou šanci mít nebudou.. Nejsou to špatní lidé. Cigarety, alkohol, lepidlo... To vše je jen únik z každodenní noční můry, ze které se neprobudí. Jediné východisko je smrt. Ani si neuvědomují, že dopadnou stejně jako ti "bezďáci", do nichž se tak s radostí naváží. Pokud se tedy dožijí.. Je až neuvěřitelný paradox, jak si žijí ti nejvyšší a nejbohatší lidé s naprostou lhostejností v bezprostřední blízkosti těchto ubohých ztracených duší, které touží jen po jednom. Mít rodinu. Daly by cokoliv za pohlazení mámy a pochvalu táty.

• 21.4.2014  22:46

"I´m fine."

• 30.8.2014  23:33

Přidávám hvězdu za Kofilu zdarma, kterou jsme dostali spolu s lístky! Takový luxus. Asi tam budu chodit častěji! .. Vlastně počkat, už tam skoro bydlím, zdá se mi tak. Ne, ale teď vážně.. Opravdu dlouho je tomu, co jsem se při komedii opravdu pobavila.. Sousedi? Haha, jo dobrý, film, ale akorát k takovému tomu domácímu žehlení (dámy jistě pochopí). A opravdu poslední komedie, u níž jsem se od srdce zasmála tak, až brečela smíchy, byl Vlk z Wall Street. A že je tomu už pěkných pár měsíců.. A teď si nakráčí nějací němčouři s puberťáckým humorem a ono je to koukatelné? Na Vlka to jistěže nemá, ale ono srovnávání filmů moc neholduji. Posuďte sami, nenudilo, neurazilo, romantickou chvilku nějak extra nepřetáhli, i když uznávám, nebýt tam, nic se nestane a odcházela jsem spokojená :)

• 25.3.2014  16:40
    First Kiss (2014)

Bacha na to.. je to strašně nebezpečný. Ministerstvo čsfd varuje: Koukání způsobuje tlemení od ucha k uchu! A možné jsou i slzy dojetí.

• 28.12.2013  21:14
    Gad Elmaleh: L'autre c'est moi (divadelní záznam) (2005)

Gad je prostě srdcovka.. Od prvního videa na videacesky.cz jsem si ho zamilovala. Konečně jsem narazila na celé jeho představení. Jeho vystoupení mě nikdy neomrzí. Jeho humor je jednoduchý, ale účinný,... hraje si s divákem, má báječnou odezvu a všechny vtáhne do svého příběhu. Líbí se mi na něm, že dokáže svůj vtip aplikovat na jakoukoli věkovou skupinu, umí se přizpůsobit, udělat legraci ze sebe, z naprosto triviálních věcí a situací, které denně všichni zažíváme. Obdivuji na něm Jeho neskutečné nadšení a nevyprchající energii, nadání na vše, na co sáhne. Prostě špička ve svém oboru. Nejlepší stand up komik, kterého jsem kdy mohla vidět.

• 26.2.2013  14:33
    Harry Potter a jeho 50 nej (TV film) (2011)

Tohle je mé dětství. S Harrym a jeho přáteli jsem vyrůstala, netrpělivě očekávala narozeniny, kdy jsem od dědy (budu na Tebe vzpomínat jen v dobrém, děkuji za všechno) dostala nově vyšlou knihu. Když jsem dokolečka nečetla již vlastněné díly, pouštěla jsem si stále dokola filmy, které mě ani dodnes neomrzely. Nemohu říct, který díl, nebo která scéna se mi líbila nejvíc, a proto "Harryho 50 nej" padá. Byla jsem v sedmém nebi po každém návratu do onoho světa, kam jsem ráda utíkala před realitou. Ale zavzpomínala jsem si na tu dobu s nostalgickým úsměvem na tváří a kapkou lítosti, že už asi další knihu HP k narozeninám nedostanu.

• 7.10.2013  14:45

Mám dojem, že jsem si právě prodloužila život o pár let.. A propo buďme usměvaví a berme věci s nadhledem :)

• 14.1.2014  12:05
    Jak si přeješ (amatérský film) (2013)

Jasná vykrádačka samary, ale přimhouříme oko, protože .. přece jen, atmosféru to mělo, i když s kapku více nedomyšlenou pointou. S takovou by, jak již zmínila jezinka, bylo všude přezombíkováno. A to já nerada. Jinak, nemělo by být na soutěžním videu alespoň něco slyšet? .. Hvězda navíc s nadějí, že příští rok se tvůrce buď rapidně zlepší, nebo se půjde věnovat bohulibější činnosti (jsem pro druhou variantu). A tipy? Umývač nádobí nebo pisatel ROMánů pro muže..

• 6.9.2013  08:46

Nedokázala jsem se oprostit od srovnávání s povídkou Poea, proto tak nízké hodnocení. Knižní podoba Jámy a kyvadla má s tímhle společného pramálo. Minutový záběr na kyvadlo ve mně ani za nic nevyvolal takové pocity, jako když jsem se zatajeným dechem a mrazem v zádech louskala Poeovo veledílo. Snad kdybych nečetla dříve knižní předlohu, šla bych s hodnocením o trochu výš, ale i přesto, že jsem se na to snažila dívat jako na samostatný film, bohužel jsem v tom neviděla nic mistrovského. Snad jen herecký výkon Vincenta.

• 10.2.2015  15:22

Miluju, když po roce napíšu sáhodlouhý komentář a pak se mi omylem smaže. Yess! Kecám. Jsem vytočená na sto let dopředu. Tak znova. Inu, to je tak když se po roce vydáte z vesnice do velkoměsta. Naskytne se vám možnost, opět po roce, zajít si na csfd premiéru filmu, o kterém nemáte žádné info (díky Chezush a dr.horrible! :), vezmete si do ruky chytréhoFouna a podle map se víru Prahy. Atlas se mi z místní základky sehnat nepodařilo. Nicméně, ani technika není dokonalá a lidé už vůbec ne, tož použijete svou papulu a optáte se místního lidu. Ten vám oznámí, že Atlas máte přímo před nosem. Lépe řečeno, přes cestu. Ehm.. Takže se nám nakonec podařilo tak tak dorazit, (Bloody příště drží fleka :)), nějak se prodrat davem na poslední volná místečka, usadit se a čekat na úvodní titulky. Už ty byly originálním překvapením a příslibem něčeho velkého. A opravdu! Už v prvních minutách a po jedné sklenici whisky film začínal nabírat pořádné grády a já čučela jako puk, na výfuk. V překladu - neslušně, s pusou dokořán. Naposledy se mi tohle stalo u Vlka z Wall Street. Snímku nechyběla dechberoucí akce, legendární hlášky, ani kus té anglické elegance v podobě Colina eF a překvapení v Taronu Egertnu. Prosím, více takových klenotů současné kinematografie. Jak pravil PinokKio - film by mohl vstoupit do análů. Princezny z něj budou jistě potěšeny!

• 10.2.2015  12:14
    Kód Enigmy (2014)

Někdy právě takoví lidé, o kterých si to nikdo nikdy nemyslel, dokážou věci, které si nikdo nedokáže ani představit.

• 22.2.2014  11:37
    Let Me Help You (amatérský film) (2014)

Asi na ty amatéřiny přestanu koukat. Přece jen, špatně se to hodnotí, když jsme zvyklí na HD kvalitky a zvuk 7.1. Nicméně půjdu do sebe a zkusím to subjektivně zhodnotit. Jde vidět, že Veselý má proklikáno. Ovšem Šťastným a slavnějším se po lípnutí svého amatéráku na tuto databázi nestane. V/H/S a Paranormal Activity oblíbené filmy? Co se dá dělat, ani samozvaní hororoví guru už nic nového nevymyslí. Dále by mě zajímalo, jestli to mělo být Fuj futidž nebo čarodějnice ohla o prašule málo nevinných Pichen, věřících na bubububáky, tudíž nevybrala dost synáčkovi na stativ. Další otázka.. Den jedna? Den dvě? Angličtinu určitě Kubík zvládá brilantně, ovšem víc by mi tam seděly řadové číslovky, ale to je jen malá hnidopišská poznámka. Na střihu by měl tvůrce určitě více zapracovat, více plynulosti a méně sekání. Trhalo mi to oči. O zvuku ani nemluvě. Z konečného rozhovoru mezi Černou a žůžovou jsem nepochytila ani zbla. Jakže to vlastně dopadlo? Domyslím si. Příště si to Jasmovo sémě s tím točením rozmyslí, nebo zapracuje na technice a .. všem ostatním. Například hercích.

• 24.12.2013  21:37

Já opravdu raději horory a ne moc přeslazená dramata, jenže tohle.. Jak zde již bylo řečeno, každá věková kategorie si v tom najde to své, ano, i já, proto tohle hodnocení. Tisíc podob lásky, vtip, romantika, překrásný soundtrack, zklamání, štěstí, je toho tolik! Neodolala jsem a musela jsem si ho pustit znovu. Nelituji! Opět mi běhal mráz po zádech při zpěvu Olivie, opět jsem sdílela radosti i strasti s hlavními postavami, opět mě tento film šíleně nabil takovou energií, že bych mohla rozdávat, opět jsem měla na krajíčku při gradujícím a do sebe zapadajícím konci.. Co víc říct? 5 hvězd mi nestačí.. Příští rok tedy znovu!

• 15.1.2014  19:08
    Lásky čas (2013)

Musím říct, že 21 už mi tedy bylo, ale že by se mi někdo obtěžoval říct, jak cestovat do minulosti, to teda ne. K přání jsem dostala akorát zaobalenou výhrůžku. "Tak se snaž dodělat tu vysokou (jinak budeš nadobro černou ovcí rodiny)." Kde udělali soudruzi z NDR chybu? No, zřejmě jsou upřednostňováni nehezcí ginger angláni.. Víte co? Já se jdu tedy zavřít na záchod a zařídit se podle návodu Billa, hned jsem tu. Doufám, že jsem se moc nezdržela. Po nevydařeném pokusu se zaťatými pěstmi o návrat do srpna roku 2011, mi to nedalo a odskočila jsem si, promiňte.. Ano, je to film přímo pro mě. Člověk si po něm uvědomí, že sice zakryje určitá faux paux při představování své drahé polovičky rodičům, ale pokud vás prostě ta okouzlující bloncka odmítne napoprvé, musíte pochopit, že ani návrat do minulosti to nespraví. A cestování v čase za přítomnosti již narozených díťat? Při nejmenším riskantní! Aby vám poté doma nepobíhal po domě místo rozkošné holčičky třeba černoušek. Má to své výhody i nevýhody, jako vše. Každopádně je to film pro všechny rýpaly ve své minulosti - je na čase si uvědomit, že bychom se všichni měli snažit žít každý svůj den tak, jako by to byl náš poslední. Ponaučení proběhlo dříve, takže nezbývá mi než to vše shrnout. About Time byl příjemný film na takové to nedělní odpoledne.. Ne, dnes není neděle, ale.. určitě víte, co mám namysli. Ne? Já taky ne, to je v pořádku. Popojedem. Rachel opět okouzlující, Dohnala jsem nakonec taky nějak překousla, dosti originálních scén a vtipné průpovídky.. Příjemně jsem se bavila a to jsem si přála. Nemám, co bych vytkla. P.S. Restaurace po tmě? To se určitě hodí při internetové seznamce, když chcete z chlapa vytřískat na randíčku co nejvíce, ale nepotřebujete se koukat na tu jeho šerednou tvář. Ženy, do toho!

• 2.2.2014  21:17
    M is for Mad Cow (2013)

COWovina prvního řádu.. Nestačím zírat, co se na filmové databázi dokáže zjevit.

• 23.2.2014  14:47

Já věděla, proč přestat chodit do sboru a na flétnu..

• 23.2.2014  15:39

A jaké z toho plyne ponaučení?.. Nestrkejte nos (ani jakoukoli část vašeho těla), kam nemáte!

• 26.4.2013  21:32
    Mama (2013)

Zklamání, nesmysl, bez dějové linky, předigitalizované, vykrádačka... Mám pokračovat? Zkusí někdo natočit Dobrého Tátu, tak se naseru a půjdu zahnat do lesa své dva syny a naučit je Mauglího způsobům, tudíž luxovat, vymetat skříně, vylézat ze stěn a podlah, skákat ze skály a hrát hru, kdo dřív dopadne na větev. Ostatně jako každá správná matka, která nemá na výdobytky moderní doby, tudíž kadeřnici, kapku mejkapu a manikúrní nůžtičky.

• 21.8.2013  22:11
    Man (2012)

První vteřiny jsem se smála.. Zašlápnutí broučka a škodolibá radost? Asi nějaký výrostek.. Z živých hadů botičky? Zábavné.. Napustit si kuřátko a udělat si z ní baskeťák? Co je to za vtip? Až se slavným "KáEfCéčcem" mi došlo, o čem tenhle kraťas bude. Smích přešel. Jen tak dál, Maníci..

• 8.12.2013  10:01
    Melancholia (2011)

Nevím jaký snímek jsem si to "zakoupila", ale určitě to nemohl být ten, u nějž vidím 71 %. Nicméně, budu muset uznat, že to byl on. V tom případě je mi jasné, že Larsík nebude můj filmový kámoš a jeho tvorbě se mám vyhýbat. Nebo je chyba ve mně? Každopádně, když já zadám do googlu slovo Melancholia, vyleze mi odkaz na stažení k jednomu prapodivnému nudnému filmu s kamerou jako z domácích videí strýčka Parkinsona, dlouhé záběry na Kristýnku ala Rain man, spadlou asi z Jupitera s pár krásnými záběry přírody. Teď mě klidně zabte, ale pro mne má veledílo jiný význam. Gratuluji všem, kteří si v tom něco našli. Já to nedokázala. Ani jamku č. 19 na hřišti s 18ti jamkami, ani nový způsob pochovávání našich blízkých. Kouzelná jeskyně taky nepomohla a na mě jde melancholie, protože dětem se lhát nemá!................................................. SPOILER SPOILERU P.S. Aby film prakticky vyspoileroval na začátku svůj konec, to je síla. I když, tady je to úplně jedno. První část je o svatební hostině a druhá taky o ničem. KONEC SPOILERU SPOILERŮ Na závěr chci jen dodat, že jsem film zhlédla celý jen díky tomu, že mi nejel internet, jinak bych už po úvodních slow motion scénách zavřela svůj VLC přehřávač, vypnula PC a pak se šla následně vyvětrat. 2 hodiny promarněného času a okousaná omítka na stěnách. K nezaplacení!

• 13.11.2013  19:11
    Miley Cyrus: Wrecking Ball (hudební videoklip) (2013)

Já vám fakt nevím. Hudba mě doslova přikovala, ale nebylo to to jediné, co vzalo kladivo (ne, to oslintané) a zarazilo mi hřebíky do hlavy ve tvaru "MILEY". Praly se ve mě pocity jako "Co to sakra je?!" a taky "Tak ta to dokázala rozbalit", ale spíš nad úžasem převládala nechuť. Házím dvě hvězdy, za ten její úžasně pronikavý hlas. Příště už ale raději bez klipu (no jo, z nasranosti se přeci dělají bláznivé věci, ale tohle bylo opravdu divné Hanno POMOnthovaná).

• 30.12.2012  12:48
    Mimina (2010)

Je to něco opravdu okouzlujícího, vidět, jaké zvyky, způsoby výchovy, a vůbec životní styl miminek ve čtyřech naprosto odlišných světech, přitom v lecčem je to úplně to samé, ať už je to Afrika, nebo Asie. Jakmile jsem se začala dívat, vtáhlo mě to do děje tak, že už nepustilo. Chtěla jsem vidět víc a víc, zaujatě jsem sledovala některé až nepochopitelné zvyky, které mají v některých zemích. Rozkošná stvořeníčka, ale kdoví, co z nich jednou vyroste..

<< předchozí 1 2