Daji

okres Praha-východ
just Daji

1 2 následující >>
    • 28.9.2013  13:09

Ne, předkožku kolem krku u sebe nevidím, a to se jako správný gerber prohlížím v zrcadle několikrát denně. Opravdu se mi ani na temeni nezačalo objevovat vyústění močové trubice, ale tenhle film byl přímo pro mě! Takových nemám moc nakoukáno, ale pacoše s alzheimerem musím pochválit za vynikající zábavu. Začátek mi přišel trochu vleklý, ale konec byl strhující. Pro mě neokoukané, napínavé, nepředvídatelné. Ušatci a testosteronové policistky se taky dali s kapkou nadhledu překousnout. Někteří se na to asi dívali s hlavou v prdeli a hledali něco k snědku. Nebojte, 8 filmových fandů z 10 doporučuje hydrocolonterapii neboli klystýr.

• 30.1.2014  14:41

Někdy je v člověku tolik zloby, že ho zkrátka ovládne. Po všech těch strastech, které si zažil, je otázkou, zda-li mu jeho na první pohled špatné rozhodnutí, jak se s tím vypořádá, mít za zlé či ne. Šikana byla a bude.. Je jen na okolí a obětech, jak se k ní postaví. Tento film ukazuje oba typy obětí šikany - ti, kteří odpouštějí a ty, kteří možná odpouštějí, ale nezapomínají.. Stačí jen nezavírat oči před problémy.

• 27.2.2013  20:37
    Na západní frontě klid (TV film) (1979)

"Tu jsem náhle viděl, že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný, protože jsem u něj. Je to něco, pro co lze žít. "

• 18.12.2013  18:57

Neuvěřitelné. Tolik let žít s takovým psychopatem. Nedokážu si ani ve snu představit, co to pro tu tehdy ještě desetiletou holčičku muselo znamenat. Všechen ten psychický teror a ponižování a Nataša si prostě řekla: "Ne, nebudu ho nenávidět, on za to nemůže, určitě mu bylo celý život ubližováno.." Dokázala to. Marně přemýšlím, kde se v ní jen vzala ta síla a rozum. Zůstala nad věcí, našla v sobě odhodlání, využila příležitost k útěku. Asi už nikdy nebude mít život, jako normální dívky v tomto věku, ale přeji jí jen to nejlepší. Kolik takových unesených dětí má to štěstí se po tolika letech vrátit ke své rodině? Kdoví, kolik dětí jde takhle po ulici a bojí se poprosit o pomoc? Až je z toho člověku úzko.. Samozřejmě, média se opět projevila v tom "nejlepším světle". Neskutečné, jak vše překroutí, rozmáznou, nenechají na nikom nitku suchou, jen aby na tom vyprofitovali co nejvíce.

• 17.7.2013  12:26
    Neviditelný Kapr (amatérský film) (2011)

Co takhle to příště natočit naopak? Určitě by to bylo mnohem zábavnější, kdyby kapr zabíjel fénem člověka!

• 17.1.2014  22:47
    Ona (2013)

Na začátek musím konstatovat, že tenhle snímek mi jen tak z hlavy nezmizí.. Měl prostě v sobě to "něco", čím mě chytil a ještě dlouho nepustí. Přes počáteční nesympatie k Joaquinovi jsem se během páru minut lehce přenesla a dále se už jen nechávala unášet na vlnách melancholie, barev... Záběry byly slastí pro oko, upřímně mě výprava u Her dostala o něco více než u Waltera Mittyho.. Vše lazeno do odstínů růžovo-červené, moderní design s nádechem retra, překrásná hudba a... ten příběh. Soucítila jsem s Theem, radovala se s ním, brečela jako želva a prožívala s ním každou vteřinu.. Protože tohle není jen o lásce k nějakému stroji, jde o mnohem víc věcí, o nejniternější pocity v člověku, uvědomování si sebe samotného, braní věcí tak, jak přicházejí, dozrání mysli.. Každý si může ve filmu najít to své. Já rozhodně našla..................... "I don't know what I want.. I'm just always confused."

• 16.12.2014  22:08

Stejně jsem jí fandila.

• 2.3.2013  19:55
    Ormie (2010)

Co člověk.. pardon, prase neudělá pro pár sušenek.. :)

• 27.8.2013  10:47
    Podfukáři (2013)

''Desire for knowledge is greater than the desire to let the fool.''

• 9.3.2013  10:54
    Průměrňákovi (TV seriál) (2009)

Komu se ten seriál líbí, ať to nečte... Ale: Stupidní, trapné, PODprůměrné, ani trochu vtipné, nic neříkající, hloupé!... "Herci" pravděpodobně posbíráni z ústavu pro choromyslné.

• 17.7.2013  12:08
    S jistou pravidelností (amatérský film) (2012)

Tady ho má někdo asi tak malýho, že se mu vysměje každá.. Vsadím se, že všechny byly blond!

• 24.3.2013  11:04

Nikdy jsem tak moc nelitovala návštěvy kina jako právě u téhle pitominy! To už by byla větší zábava nechat se natahovat na skřipec.. Mělo by to možná i světlou stránku, vytáhla bych se o pár centimetrů. Zato po tomhle "blafu", který mi naservírovali jsem se akorát tak mohla jít pos... provětrat. Co jsem komu udělala?!

• 25.10.2013  20:17

"Zvoní telefon, může to být kdokoliv, ale člověk ho musí zvednout, že...?"

• 15.12.2014  22:00
    The Guest (2014)

Co jsem to teď sakra viděla? Na první pohled nijak zvláštní drama s charismatickým záporákem, vypadajícím, že by možná mohl mít nějaké to tajemstvíčko. Jasně, nevíte, jestli si myslet, zda je pouze poznamenán vojnou či hraje nekalou hru. Ale i přesto, že se Vám na něm nebude něco zdát, to, co přijde v polovině snímku, rozhodně čekat nebudete. Prozrazovat nic nebudu, ovšem vynasnažím se to popsat jedním slovem. NÁŘEZ! .. No nic, alespoň jsem to zkusila. Zkrátka.. To musíte vidět! Kam se hrabou leckteré horory a thrillery. Originální, poutavé, krvavé, (ehm, asi jsem se měla narodit chlapem .. (když ony vážně ty romanťárny s kupou kapesníčků a kýblem zmrzliny nejsou šálkem mého latté, tak pardón) - pro mě jednoznačně jeden z Top filmů tohoto roku.

• 3.3.2013  13:03
    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

Vskutku královská podívaná.. a to doslova. Kam se hrabe náš Autosalon.. Neuvěřitelní týpci provádějí s auty takové psí kusy, že se nejde odtrhnout. Jen tak dál!

• 23.10.2013  12:49
    Turbo (2013)

Když se váš malý rozmazlený parchantík, hrající si na prezidenta planety, snaží na pečlivě udržované zahrádce plenit vše, co je menší než rohlík s máslem, který jste mu s láskou připravili k snídani, za prvé s ním bude asi něco špatně. Za druhé - okamžitě mu to zaražte. Nikdy nevíte, kdy přejede na své kárce nějakého Schumachera 2. Protože pokud s tím něco neuděláte, přijdete o všechny profity. Takže už si už jen počkat na déšť a hurá na hon šneků.. Jop a přibalte si krejcary. Šneci prý rádi tvarůžky. Solničky raději nechejte doma, nebo se naštvou (pokud se dřív nerozpustí) a nitro si schovají pro vaše sousedy, ke kterým se přestěhujou. Vy jen budete závistivě přihlížet, jak se Pepa s Marií koupou v novém bazénu za výhru v Apačopolis 500, zatímco vy si s dětmi hrajete v kalužích.

• 2.7.2013  12:11

Člověk by si při nástupu do Call centra myslel, že se při zvedání telephounu unudí k smrti. "Dobrý den, pokud máte potíže s netopýry, ihned vás přepojím na Stanici mladých přírodovědců... Klátí vás manžel tak často, že mu nestačíte? Zvykněte si! Nevíte kde je nejbližší Starbucks? Navedeme vás!" Ale opak je pravdou.. Dobrá operátorka i pro oběť vraha skočí. Nejdřív vás chytře vystopuje, dá si pár neplacených přesčasů, popřehrává si telefonní hovory. Pak nelení, zvedne svůj zadek a běží vám na pomoc s hlavou od figuríny, místo toho, aby si vzala manželovu bouchačku a okamžitě toho fetišistického psychouše odkráglovala. Prostě Jordanina rutina. A pamatujte si! Nenechte se nikdy citově připoutat k oběti!!

• 27.2.2013  20:32
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

‎"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be.."

• 15.9.2012  10:19
    Uvnitř (2007)

Tak na tento filmový zážitek v životě nezapomenu......

• 30.8.2016  17:09

To jsem si zas po dlouhé době pustila HOROR. Ne, že bych je přestala sledovat, ale ty "hustokrutopřísné" horory během posledních min. 2 let, byly naprosté odvárky hororového mága Wana. Již ze startu se vám začnou stahovat půlky a potit kulky, máte-li nějaké. Překvapivě nenechává odpočinout ani v druhé půl hodince. Gradace je hodně slušná a jakmile se začnete dostávat prvnímu démonovi na kloub, začnete litovat, že jste si nedali před filmíkem trochu do trumpety a sluchátka v tu chvíli proklínáte. Korunu tomu nasadí koupelnový větrák, SÁM OD SEBE se zapnoucí. Perlička č. 2 - jste doma sami! Že já si to pouštěla. Prostě a jednoduše jsem tu druhou hodinu nedala. Jo, jsem posera, nechám si to třeba na teď, dokud je ještě světlo. Držte mi palce, splašené spotřebiče už se na mě třesou.. (no jo, ještě jsem nezmínila tu pitomou hifi věž a její romantický šum v obýváku, jako při lazení rádia, kuš!).

• 15.1.2014  21:29

Má historicky první csfd projekce, musím říct, se opravdu vydařila. O filmu jsem si předtím nic moc nezjišťovala, přes vysoké hodnocení jsem k němu byla dosti nedůvěřivá, ale naskytla se příležitost, kdy se smilovali i nad Ostraváky a ušetřili nám takovou štreku do Prahy. Stačilo jen přemluvit bestlamu k menšímu výletu a báječný večer mohl začít. Nejlepší na projekci bylo, že pokud jste ušetřili za vstupné, okamžitě jste sumu za vstup narvali do popcornu a coly. Když jsme stáli tu obrovskou řadu k paní, která zaznamenávala nicky, tajně jsem si přála, aby nad všemi těmi grázly s nepoctivě vyškemranými body svítil obrovský nápis bodohonič. A že jich tam nebylo přihlášeno zrovna málo! Bohužel, mé přání vyslyšeno nebylo. Nevadí, tágo s námi pojede v autě snad i příště. Konečně se dostáváme k filmu.. stálo to za to! Ani na chvíli jsem neměla pocit, že se u filmu nudím, mám nutkavou potřebu na záchod, neustále hledat polohy (jak si sednout, vy čuňata!) a koukat se na mobil, kdy že to vlastně už skončí. Ba naopak. Celou dobu jsem seděla s výtlemem (což se o tom týpkovi s rukama založenýma na prsou rozhodně říct nedalo) a mé nekontrolovatelné výbuchy smíchu musely být kroceny. Teď tak zvažuji, či ta zamlklost týpka vedle neměla co dočinění s bestíkovým prohlášením, že by nejraději všechny bodohoniče naházel do plynu. Zpět k samotnému filmu. Očekávala jsem leccos, ale takovou nálož zábavy, spolu s naprosto vynikající kamerou, přes výkon Lea, kterým dokázal ze sebe udělat vyjukaného hlupáčka, suverénního řečnického mistra, šéfa rozmanité skupiny podivínů, dále nadrženého boháče, který vyšuká kdejaké krasotince mozek.. (za 11 vteřin), zfetovaného dementa, který pomalu ani neví, čí je, až po starostlivého otce. Vážně nemám, co bych vytkla, Jonah opět vypatlaný kámoš do nepohody, mělo to spád, byly i kurvy, které berou kreditky - jen ty bohaté, sympatické mi bylo přelévání žánrů a s ním spojená katarze - u mě zafungovala na 100% a i nějaké to ponaučení padlo. Pro mě nejlepší film roku 2013.

• 18.3.2013  11:52

Jsem nasraná!!!

• 15.1.2014  20:53
    You're Next (2011)

Upřímně nechápu ta vehementní pětihvězdičková hodnocení. Na tento horor jsem se těšila jak malá šíleně dlouho. Navnazující řeči typu: "Podívej se na to, je to skvělé, je tam něco, co bys určitě nečekala, fakt originální, bude se ti to líbit!" A víte co? Čekala jsem, trpělivě. 94 minut... A výsledek? Průhledné konečné rozuzlení, nic, co bych ještě ve filmu neviděla a obrovské zklamání.

• 7.2.2013  09:11

Když váš přítel hodí po hlavním záporákovi v průběhu filmu svou nedojedenou housku, věřte, že vás to přinejmenším zaskočí. Hlavně po tom, co jste sami hledali jakýsi předmět, kterým byste hodili a neublížili přitom své obrazovce. Říkáte si, "Je to špatně!?".. Naopak! Vyvolat takové emoce nedokáže každý film. Obzvlášť když v první půlce filmu začnete tušit, jak to přibližně dopadne, netrpělivě si okusujete nehty, kdy už to konečně přijde a jestli jste měli pravdu. Pak to přijde... Zběsile fandíte těm postavám, do kterých jste se snažili v průběhu vžít. Tento příběh ve vás zanechá určitou stopu. Během něj si kladete otázky, hledáte všemožná řešení, jak byste se bránili vy. Asi se sami se sebou neshodnete. Při každém rozhodnutí dojdete domů s modřinami a pocitem ponížení. Nebo snad ne..?

• 26.2.2014  20:37
    Úkryt (2002)

Mělo to akci, napětí, vtip - už jsem jak televizní program, ve kterém vám to vždy ohvězdičkují. Baterka kupodivu nezhasla, ale co čekaly? Že ten tuček chodil do skautu nebo po večerech kouká s krabicí kapesníčků na Titanic? Což o to, s kapesníčky možná, ale nejsem si jistá, jestli by je použil na smrkání. Ožehnutí vousů si Jared stopro zasloužil, určitě si nahlas prozpěvoval, taky by mi to lezlo na nervy. Proto už mi doma leží na stole lístky na jeho nejbližší koncert. A až se se mnou bestlama rozvede, budu si dávat bacha, na jakou pipku narazí, jelikož by mi mohla někdy zachránit život. To Jodie trochu nedomyslela.

• 23.10.2013  12:33

"The pen is mightier than the sword.."

• 24.3.2013  11:21

Film jako dělaný pro mě! Příjemné herecké obsazení (v čele s okouzlující Emmou Stone, oscarovou Octavií Spencer).. Takhle bych mohla pokračovat. Neskutečně emotivní.. Pozitivní a dojemné zároveň. Potěšilo mě, že to nepůsobilo násilně, jako kdejaký dnešní slzolam. Natvrdo se zde odráží realita. Je to výpověď o neskutečně silných černých ženách v otroctví bílých paniček popíjejících Coca-Colum, pečících moučníky a hrajících bridž. Smetánka nemá pomalu žádné starosti. Služka se postará o děti, navaří, uspořádá dýchánek, pouklízí, vyslechnou si pár peprných narážek na svou barvu pleti. Až je vám těch ubohých žen s tak pochmurných osudem líto. Ony je totiž slyší. Paničkám je to vitacit. Barevné to musí snášet, jinak by následoval vyhazov, který si nemohou dovolit, jelikož mají vlastní rodiny a peněz není nazbyt. Po tomhle všem vstanou s úsměvem, vyperou vám vaše spoďáry. Najde se ovšem světlá výjimka. Žena, která nejde s davem, je citlivá, nedělá rozdíly v barvě pleti. Hledá krásu v srdci. Rozhodne se pomoct služkám, vyslechnout je a poukázat jejich osudy, o kterých paničky nemají ani potuchy, vykřičet do světa, že jsou to také jen ženy, které nemají život jednoduchý. Je, i jejich matky, babičky, provázela stejná nespravedlnost, křivda, předsudky.. Doufají, že to jednoho dne skončí.... Brilantní film na zamyšlení.

1 2 následující >>