Rodriguez

Rodriguez

Jakub Kučera

okres Hradec Králové
Filmový fanoušek a maniak...

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118
    • 14.8.2018  20:14
    Bright (2017)

Nápad se mi líbil, ale to zpracování je nějaké nemastné neslané. Pořád mě tam něco chybělo... Škoda, třeba Smith předvede svoje umění v Bad Boys 3. 45%

• 14.8.2018  20:10
    Spectral (2016)

Konečně pořádný akční sci-fi co má koule a ví jak na diváka! Tenhle námět a zpracování mě hodně potěšilo! 90%

• 14.8.2018  19:36
    Ztracen ve vesmíru (2011)

Nerad rozdávám odpad, ale když koukáte celý film na šaška jak poletuje vesmírem, tak přemýšlíte, zda nenatočíte něco o sobě z obýváku. Třeba by to mělo stejný ohlas a lidi by to milovali. 0%

• 14.8.2018  19:32
    Nepříčetná (2018)

Tak tenhle film z vás rozhodně blázna udělá. Nepochopeno už po půl hodině a s velkou nudou dokoukáno. Zbytečná ztráta drahocenného času! 0%

• 14.8.2018  19:28
    Arsenal (2017)

Tenhle film jsem chtěl vidět jen kvůli N.Cageovi. Bohužel celý záměr gangsterského filmu spadá pod Céčkovou kategorii s velkým úsměvem. Takhle nudnou blbost jsem už dlouho neviděl. A navíc role Cage je hrozně trapná. Stejně jako jeho paruka alá kombo :-D Hroznej shit. 0%

• 14.8.2018  19:08

Béčková televizní zábava, kde hlavním tahounem hokejové komedie je Stephen Baldwin a Gary Busey, který hraje zlého podnikatele. 15%

• 14.8.2018  19:01

O něco lepší zábava jak jednička. Dědové to prostě umí pořádně rozjet. Mel Gibson rozhodně potěšil! 55%

• 14.8.2018  18:55

Televizní zábava, kde tahle pohádka je možná opravdu jen ve filmu. 40%

• 5.8.2018  16:15

Film je velice zajímavý, ale jeho potenciál nebyl tak úplně využit. Rozhodně to mohlo dopadnou po filmové stránce lépe. Inu není každý den posvícení. 55%

• 2.8.2018  18:20

Hodně velké zklamání! Člověk by od tvůrce "legendárních" zombie filmů očekával laťku hodněěěěě vysoko. Namísto toho dostane laciný televizák alá Kanada... Procenta jen za ty zombie. 15%

• 30.7.2018  15:21
    Tomb Raider (2018)

Restart se asi nepovedl co? Lara vypadala jako modelka před branou anorexie. A o tom ději s překombinovanými prvky už škoda hovořit. Možná tam být trošku "udělanější" herečka, tak by to stálo za podívanou! 25%

• 30.7.2018  15:17

Děj jednoduchý, zabiják na baterky, hektolitry krve a hromada mrtvých těl a končetin. To vše nabídne "The Orphan Klller" bez špetky napětí a emocí. Prázdná schránka, které je škoda... 15%

• 30.7.2018  11:33
    Mute (2018)

Koukat na němého maníka, který hledá přítelkyni, která se z ničeho nic ztratí celých 120 minut? To chce pořádné kou*le, protože 40 minut jsem zíral na jakou opičárnu to koukám?! Zbytek filmu jsem doplňoval aktivitami domácnosti. 0%

• 30.7.2018  11:24
    Gamgi (2013)

Konečně katastrofický snímek s epidemií, která má spád a koule ukázat světu, kdo je tady pánem! ***** "Nestřílejte na maminku! Nestřílejte na maminku!..." ***** Musím uznat, že při závěru mě ukápla slza. 90%

• 29.7.2018  18:17

Pravda nebo úkol? Tak asi takhle nějak vypadá děj filmu, který se odehrává v jedné místnosti psychopatické rodiny.... 50%

• 23.7.2018  21:34
    Among Friends (2012)

Hrůza! Amatérská slátanina bez špetky sebeúcty! O těch uřezávaných končetinách nemluvě! To už radši desetkrát Asylum, Syfy nebo Netflix....tohle už nikdy víckrát! 0%

• 23.7.2018  19:45
    Corbin Nash (2018)

Corbin Nash je dílko, které se autorům nepodařilo dotáhnout do finále. Děj je tak nepřehledný, že jsem z toho měl pořádnej zmatek a jako celek mě to moc nepasovalo. Ale každej máme asi jiný vkus. Hold Blade je Blade s Wesley Snipesem :-D To už nikdo nepřekoná! 10%

• 22.7.2018  06:47

Adrien Brody v roli kriminálníka? To si někdo vtipně vystřelil. Ty jeho pohyby, zlatý řetězy.....hodně jsem se nasmál, protože tahle role mu prostě neseděla. Radši ať se drží svého vesla a tohle nechá někomu jinýmu. Jinak příběh je jednoduchej, hodně jednoduchej....takže tohle akční béčko uspokojí málokoho. Zachraňovala to alespoň rychlá a zběsilá Jordana Brewster. 35%

• 22.7.2018  06:32
    Delirium (2018)

Delirium lákalo pěknou upoutávkou do kina. Musím říct, že zase taková výhra to nebyla a jsem rád, že jsem se nechytil na špek. Sice příběh i atmoška byla fajn, ale "něco" tomu snímku chybělo. 45%

• 21.7.2018  15:29

Tomuhle snímku by to prospělo bez toho FF projektu. Ten je opravdu o ničem a kazí celkem slušnou atmosféru filmu. Stopáž je na hranici, kdy by člověk pomalu usnul, ale akční konec to zachránil. Nicméně o upírech jsme se stejně nic nového převratného nedozvěděli. Stále jsou to krvelačná monstra toužící po lidské krvi. 15%

• 21.7.2018  12:44
    Beirut (2018)

I tajné operace potřebují své hrdiny. A i když se v nich nestřílí, ale jen hraje o politiku, stejně svého hrdinu potřebují. 50%

• 21.7.2018  12:42

Asi každý někdy po něčem toužil a přál si, aby měl takové tři oříšky nebo kouzelný prsten :-D Ale když máte v moderní době aplikace v telefonu, tak proč ji nemít kouzelnou. A tak pro mladíka na střední, není nic snadnějšího než si něco přát. A že to bude někdy opravdu stát za to... 70%

• 21.7.2018  12:32
    Darc (2018)

Darc je drsňák, který se s ničím a s nikým nesere. A nějaká yakuza ho rozhodně nemůže rozházet. Napínavý thriller o muži, kterého předčasně propustí na popud jeho kamaráda od interpolu. Ten ho požádá o pomoc, aby mu našel jeho dceru... Průměrná akční zábava, která už dneska nikoho do kolen neposadí. 45%

• 21.7.2018  12:28
    In Darkness (2018)

I slepá holka se dokáže pomstít za hříchy minulosti. Souhra náhod a okolností ji k tomu dopomohou. Jenže zarytý policajt je někdy horší jak hovno na botě. Celkem zajímavý thriller, který ke konci flashbacky vygraduje do finále. 40%

• 21.7.2018  12:25

Pravda nebo úkol je celkem nudná zábava, kde se chce jeden člen rodiny pomstít skupince, která má na svědomí smrt jeho člena. Nudná vybíjená v podobě vyvražďování, která dnes i před lety musela působit úsměvně. 15%

• 21.7.2018  12:22
    How It Ends (2018)

Celý film čekáte na vývoj apokalypsy...což je v některých scénách super, ale Netflix se asi nemohl rozhodnou co s filmem dál. Škoda, protože tahle Road movie apokalypsa měla našlápnuta daleko na víc. 40%

• 21.7.2018  12:19
    Antisocial (2013)

Zajímavý nápad i když s něčím podobným přišel před lety Puls. Ale i tak bylo o zábavu a zabíjení postaráno. Být to nepatrně svižnější, zvedl bych hodnocení. Jsem zvědav na pokračování... 50%

• 19.7.2018  19:19
    Babysitting (2014)

Dvojka byla suprová zábava, která si na nic nehrála. Viděl jsem ji dřív a pod jiným názvem. Potom jsem zjistil, že to má ještě svého předchůdce a podle hodnocení jsem ho neváhal pustit. Jenže tenhle typ humorné zábavy už tu byl tolikrát, že tohle mě opravdu u srdce nevzalo. Kýčovité a pro mě nezáživné. Druhá hvězda za papoucha a rybičky. 40%

• 19.7.2018  15:09
    Big Legend (2018)

Pravdou je, že snímek je hodně užvaněnej. Akce je pomálu a když už se začne něco dít, tak to stojí za prd. "Bubáka" jsem si moc neužil (to byl asi vtip pro děti), takže jsem z filmu více zklamaný, než potěšený. Nejvíc stála za plus asi ta krajina, než herecké a režisérské umění. 15%

• 18.7.2018  20:11

Vymahači dluhů mají tuhý a neústupný kořínek. O tom vědí svoje French a Sue, kteří pracují pro Tommyho, kterému dluží prachy hodně lidí. Jenže nikomu se nechce platit..... Celkem pěknej akční snímek, který ale ničím nepřekvapí. 50%

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118