Rodriguez

Rodriguez

Jakub Kučera

okres Hradec Králové
Filmový fanoušek a maniak...

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114
    • 16.2.2018  15:41
    Modus smrti (TV seriál) (2015)

Od severského krimi jsem očekával laťku hodně, hooodně vysoko. Bohužel toto rčení se zde nepotvrdilo a já dostal úplně obyčejně průměrnou detektivku. Škoda, že vždycky upoutávky, recenze a intro seriálu vypadají na obalu pěkně, ale uvnitř jsou špatné. 50%

• 16.2.2018  15:32
    Atentát (TV seriál) (2015)

Nápad senzační, alespoň je vidět jak to v "zákulisí" politiky vypadá a umím si to dost podobně představit. Prostě jedno prase horší jak to druhé! Jinak se mně velice líbila postava: náčelníka Expozitury (výtečný pan Miroslav Táborský - evidentně si tu roli bezvadně užíval), pana prezidenta (Jan Kraus předvedl, že neumí jenom štěky a moderování talk show), Oty Kovčína (Jan Dolanský je na balancování hodný/zlý velice působivý) a v neposlední řadě hradní "vlezdoprdelka" :-D (Marek Taclík předvedl něco tak bravůrního, že jeho nechutná a slizká postava mě lezla neuvěřitelně krkem)! 70%

• 11.2.2018  13:36
    Vražedné pochyby (TV film) (2011)

Kanadský televizák, který působí svoji naivitou a jednoduchostí jako pěst na oko. Zkusíte svoje nervy na tenhle thriller? 15%

• 11.2.2018  11:00
    Neon Demon (2016)

Psychologicky mě film vyšeptal už po půl hodině, kdy jsem opravdu nevěděl, zda koukám na horor nebo nějakou filmovou zrůdnost?! Za mě snímek nic moc, ale vzhledem k tomu, že jsem neměl potřebné síly k tomu abych ho dokoukal, nedám odpad, protože by to bylo nefér... 15%

• 11.2.2018  10:58

Útěk z Kandaháru je film pro opravdu otrlého diváka, protože slabší jedinec by mohl u tak špatného filmu spáchat sebevraždu! Snímek dobrej tak na sobotní siestičku po obědě, protože když usnete, tak se absolutně nic nestane. 30%

• 10.2.2018  18:51
    H Project (2013)

Když mladá parta natočí svůj první hororový snímek, všechna filmová studia je odmítnou. Rozhodnou se umístit snímek na youtube a ohlas je nečekaný. Je až takový, že jedna televize s nimi chce natočit pokračování. Zaplatí jim cestu na japonský ostrov, ke které se táže temná legenda. Jenže po návratu je čeká peklo...a vrátili se vůbec? 75%

• 10.2.2018  13:23

Velmi svižný snímeček, který neurazí. I temná minulost Vás může dohnat a rozehrát poslední kolo před smrtí. 55%

• 10.2.2018  13:19

Jednu hvězdu za terorizování mámy a to finále snímku! Jinak je film opravdu o hovně a psychicky Vás vyčerpá sto minutová stopáž! 15%

• 10.2.2018  13:16
    Dárek (2015)

Dárek z kterého se vyklube psychoušské drama, které se Vám snaží vnutit vidinu nejlepšího snímku pod sluncem. 45%

• 10.2.2018  13:14
    Půlnoční dítě (2016)

Koukal jsem na to dvakrát, protože prvně jsem u toho usnul. Podruhé jsem to vypnul, protože větší hovadinu jsem dlouho neviděl. 0%

• 10.2.2018  13:12

Mysteriózní krimi thriller jsem hledal marně. Nudný a nenavazující (nebo spíš zběsile sestříhaný) děj působí vážně špatně. Diváka začne po patnácti minutách nudit... víceméně mě ani nezajímalo jak to vlastně celé dopadne! 0%

• 10.2.2018  13:02

Nový útok mě hodně zklamal. Naděje čekání se rozplynula už po půl hodně a mě to rázem přestalo bavit. Unuděně jsem to dokoukal, ale víc jak na dvě hvězdy to prostě nárok nemá. Podprůměrná sci-fi. 40%

• 10.2.2018  12:53

Hudební komedie? Jako vážně?!!! Blil jsem už po prvních deseti minutách do kouta. To byl zase film o hovně. Nudaáá... 0%

• 10.2.2018  12:49
    Always Shine (2016)

Hodně ukecaná záležitost, která mě opravdu lezla na nervy. Snímek o dvou kravkách, které jedou na víkend na chatu, kde potkají chlápka. Soutěž o to které vleze dřív do kalhotek může začít... 10%

• 10.2.2018  12:46
    Aliance (2016)

Třetí díl konečně nabídne divákovi pořádnou dávku akce a napětí. Přesně na tohle divák čeká...tak snad bude pokračování nadále tak úspěšné. 70%

• 10.2.2018  12:43
    Rezistence (2015)

Druhý díl je na můj vkus až moc užvaněný a žádné pořádné akce se nedočkáte. Hodně velké zklamání... 40%

• 3.2.2018  09:31
    Clinical (2017)

Bylo těžké rozhodovat o hodnocení, ale finále mě dohnalo k tomu nižšímu. Film je celkem solidní (až na některé nelogické scény s propíchnutým - proříznutým hrdlem), ale zbytečně dlouhý a rozhodně by mu slušela kratší stopáž. 40%

• 2.2.2018  18:18

Velmi zajímavý horor s okultní tématikou. Sice klišé smrdí na každém kroku, ale mě to pobavilo i zamrazilo. Hlavně ten nechutnej hřbitov vedle domu. Mor na vás! 80%

• 2.2.2018  17:58
    Kvílení (2016)

Žánrově hodně zajímavá jednohubka, která stojí za povšimnutí. Sice stopáž je u tohoto druhu filmu zabíjející :-D ale určitě za to stojí! 75%

• 2.2.2018  17:52

Škoda té bláznivé nadsazenosti, protože by z toho jinak byla velmi solidní komedie! 50%

• 2.2.2018  17:38
    The Zohar Secret (2014)

Beznadějný ruský přízrak filmového nepochopení! Nechápu a ani nechci tuto beznadějnou myšlenku natočit toto! 0%

• 2.2.2018  17:08
    Lord of Tears (2013)

Tady mě nenadchlo absolutně nic! Tři herci a opuštěné staré sídlo uprostřed ničeho. Zápletka nulová! 0%

• 2.2.2018  17:03
    Everest (TV film) (2007)

Na "televizák" příliš zdlouhavé a místy nudné! 50%

• 2.2.2018  16:56
    Mr. Jones (2013)

Do půlky snímku nás to zajímalo a bylo to tajemné. Jenže druhá polovina filmu je plná nelogického chápání, roztřepané kamery nebo tmavých míst kde vidíte absolutní hovno... Takže hodně velké zklamaní s výsledkem. 15%

• 2.2.2018  16:53
    Parlor (2015)

Parlor je pěknej, je krvavej a hlavně pěkně nechutnej (o to tady jde). Ale furt mě tomu něco chybělo...taková ta klasická hororová atmosféra? 45%

• 2.2.2018  16:42

Jakmile jde ve filmu o nějaký nacistický poklad, tak je mě jedno jestli je to ve vzduchu, na zemi nebo hluboko pod vodou. Ale když se sejde nesympatická posádka, kdy jeden vypadá, že bodne toho druhého dřív než vyplujou, tak to začne teprve vypadat zajímavě. Pokud ale nemáte rádi staré sovětské ponorky, které vypadají nebezpečně ještě v přístavu, tak se rozhodně téhle plavby nezúčastňujte! 75%

• 2.2.2018  16:36

Grázlové? Určitě! Z vidlákova? O tom není pochyb! Další hanební parchanti, kteří udělají za trochu zašustění prachů absolutně cokoliv. Jenže když vyjedou za hranici státu, kde na ně nemůže dohlížet místní šerif, je hned o průser zaděláno. A ještě když se do toho začne míchat federální agent, tak to nevypadá vůbec dobře... 60%

• 2.2.2018  16:25

Velmi nápaditý hororový snímek (vzpomněl jsem si na izombie) kde se realita kombinuje s komiksovou formou! Jen škoda toho zbytečně překombinovaného konce, který podtrhává tak výtečnou atmosféru a gradující finále! 80%

• 2.2.2018  16:20

Jednička mě provedla něčím novým a neokoukaným. U zkoušky ohněm si nejsem jistý a jsem celkem v rozpacích kam se bude ubírat díl následující, protože tohle žvanění mě osobně moc nebere. Převratný proto tento díl není a zvraty moc nečekejte, aby jste náhodou nehodily zvratky... Prostě a jednoduše furt se na to dá koukat. 70%

• 29.1.2018  10:34
    Láska jako blázen (2014)

Láska jako blázen a já čuměl jako puk, protože tenhle paskvil nebylo možné dokoukat. Po padesáti minutovém mučení jsme to vypnuli! Kdo chce přijít k psychické újmě, tak mu vřele snímek doporučuji. Zbytečnost, která se neměla točit! 0%

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114