Rodriguez

Rodriguez

Jakub Kučera

okres Hradec Králové
Filmový fanoušek a maniak...

<< předchozí 1 2 3 4 31 60 90 119
    • 22.5.2020  22:53
    Tichá msta (2017)

Mlčenlivý Banderas vrací úder za milovanou ženu a dceru. Zajímavě pojatý akční snímek o pomstě, kde zákon nestačí a justice je prohnilá do morku kosti. 75%

• 10.5.2020  21:12
    Ďáblovo znamení (2020)

Začátek měl solidní nášlap, ale pak to byl nehoráznej přešlap! Ztráta času! 0%

• 10.5.2020  20:25

Kdyby tahle akční jízda byla našlápnutá celý film (jako Rambo4) , tak bych neměl problém s lepším hodnocením! Ale ty bezduché kecy o rodině prostě snímek zabíjí....... 55%

• 2.4.2020  14:00
    Knihovníci (TV seriál) (2014)

Flynn Carsen mě neskutečně bavil. Tak jsem si říkal, proč nezkusit seriál Knihovníci? Jenže tohle béčko z televize má pramálo společného co do kvalit s filmy! Škoda, dalo se tady neuvěřitelně čerpat ze super tématu. Bohužel tenhle potenciál nevyšel. 10%

• 10.11.2019  16:37
    Policie Modrava (TV seriál) (2015)

Když policie Modrava natočila pilot, fandil jsem, aby se seriálová podoba nakonec vydařila. Ona se vydařila, ale jen první a druhá! Třetí série mě přijde, že jede nějakou "romanticky" pitomou růžovou ulicí!!! Tak dobře našlápnutý krimi seriál se zajímavými zápletkami i temnou stránkou šumavské krajiny se změnila na brutální frašku, řešící vesnické balíky svou absurditou a nesmysly! Škoda a doufám že se "rejža" vzchopí a začne zase pořádně točit! Jinak jsem s jeho projekty nadobro skončil!!! 60%

• 9.11.2019  19:04

1.povídka: 90% 2.povídka: 20% 3.povídka: 70%

• 9.11.2019  15:33
    Kluci z hor (2018)

Po těch hromadách českých "špatných" filmech, přišel konečně jeden na který se dalo se zaujetím koukat. Sledování mě bavilo, protože herce jako je pan Dejdar a Lábus se prostě neokoukají. Režisér Magnusek už pár svých vystoupení předvedl a nebyla věru špatná. Ani kluci z hor nepředvádí špatné výkony, jen mě to na tu čtvrtou hvězdu pořádně nepřesvědčilo. Pořád mě tam něco chybělo... Ale i tak velmi slušných 60%

• 6.11.2019  15:09
    MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

První sezóna měla pomalejší a hrozně ukecanej rozjezd. Chápu, chtějí nějak diváka uvést do děje. Ale ta druhá? Masakr! Sjel jsem ji tak rychle, že jsem na konci plakal, že už další díl nemám. Budu se třeba někdy v budoucnu těšit na další sérii a doufat, že bude minimálně tak dobrá jako její předchůdci. 100%

• 6.11.2019  15:05
    Potichu (2019)

Slušný počin, jen bych čekal že se lidstvo bude trochu vic bránit. Nepřítel byl v hojné převaze i když nechápu, jak mohl takhle uzavřený v podzemí přečkat miliony let? A hlavní a účinnou zbraň Tucci vůbec nevyužil. Škoda drtiče větví 😉👍 55%

• 5.11.2019  17:43

Velmi slušný potenciál na začátku snímku se nepotvrdil. Chamtivost jednotlivců se v pevnosti narkobarona projevila naplno a pak už se sralo jedno špatné rozhodnutí za druhým. Modlil jsem se za blížící se konec. Nakonec si snímek vystřílel slušných 55%.

• 5.11.2019  13:57
    Škola hrůzy (2018)

Nuda. Vydržel jsem hodinu sledovat bezduchou prázdnotu kláštera, jejich chovanek, snénáristy i režiséra. Ale nějak jsem nepochopil co tím autoři chtěli sdělit filmovému světu. Škoda. 0%

• 28.4.2019  09:29
    Abattoir (2016)

Konečně horor, který mě svojí temnou historií zabrnkal na notu... Skvělý nápad i provedení! 80%

• 27.4.2019  09:06
    St. Agatha (2018)

Nebylo to úplně špatný, ale chybí mě tam "nějaká ta omáčka"! Takový to hrůzný tajemství původu kláštera nebo něco podobného! Škoda, protože tenhle snímek měl našlápnuto na daleko víc, než jen to co předvedl! 60%

• 11.4.2019  22:08

Slušný nástup začala později hatit jedna kravina za druhou....nakonec jsem byl rád, že to dalo na slušných ...40%

• 11.4.2019  22:05

Nečekaný akční nářez!!! Vůbec by mě nenapadlo, že mě souboj ponorek, lodí, vojáků, generálů i prezidentů dvou světových kontinentů, budou tak šíleně bavit!!! Studená válka pokračuje... 90%

• 11.3.2019  22:35
    Terrifier (2017)

Konečně se ten šašek počmáranej dočkal svýho celovečeráku! Krvavý jatka mě bavila, jen příště víc detailů! 80%

• 2.1.2019  21:20
    Mandy - Kult pomsty (2018)

Když u prvních 50 minut dokážete třikrát usnout, vypovídá to o určité kvalitě snímku! Tfuj a nikdy více! 0%

• 2.1.2019  14:10
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Křečovitý a přehrávající hlavní hrdina se nedal od první minuty vystát! Ten jeho blbej humor vůbec k pohádce nesedl. Jinak všichni ostatní super. Nejvíc super byl Pavel Kříž coby záporák! Jinak kostýmy, hudba i lokace jsem si užil...bohužel to ale nestačilo! Čeští tvůrci by se měli nad sebou zamyslet, protože rok od roku to je horší a horší! 0%

• 1.1.2019  01:32
    Karavan smrti (2018)

Blbější scénář, aby člověk pohledal! Doufám, že se nevyplní rčení "jak na novej, tak po celej"...to by mě asi jeblo! Mělo to tak pěkně našlápnuto, říkám si další "Hory mají oči". Leč postupem času začalo moje hodnocení klesat, po tom co se začaly hromadit pod koly mrtvoly! Ztráta mého drahocenného času! 0%

• 31.12.2018  23:22
    Apostle (2018)

Nebýt šíleně přepálené stopáže, určitě bych si snímek vychutnal! Zbytečně nudný rozjezd filmu tento počin zabíjí! Doporučuji tvůrcům film prostříhat na pěkných 90 minut a hned zvednu hodnocení! 55%

• 31.12.2018  20:19

Dvacet minut a člověk poslouchá akorát dvě krávy co žvaní o hov*ně! Pokud člověka snímek nezaujme, tak je to podívaná o ničem! Fakt povedenej film! Vřele všem doporučuji, aby se unudily! 0%

• 23.9.2018  20:58

Tak ten konec je total trapas! Už jednička mě sra*la, ale tohle je fakt síla! Zřejmě dobrej oddíl, tenhle tým filmařů! 0%

• 23.8.2018  19:20

Kdyby snímek působil jenom na válečnou tématiku, bylo by vše naprosto ok. Jenže když v tom lítá komedie a ještě ke všemu Jackie Chan, tak to nijak chvalně dopadnout nemůže. Jsem lehce zklamán z výkonu, ale zase musíme brát ohled dnes už na starého pána. Přeci jenom nikdo nemládne a ani filmovým hvězdám se to nevyhýbá. 55%

• 23.8.2018  18:55
    Feral (2017)

Nápad s nakažlivým virem super! I nějaká střeva se nám vyvrhnou, ale to tempo by chtělo malinko svižnější. 40%

• 19.8.2018  20:00

Na televizní produkci je to velmi dobře odvedené, sice je to chvilkami znát, ale dá se to při tom celkové příběhu odpustit. Role Nicolase Cage je z akčního žánru z prvů neuvěřitelná, ale postupem času mě ten jeho výraz kapitána amerického námořnictva přesvědčil. Říkám, tomuhle filmu chyběly akorát pořádné finance do trikových záběru jinak nic vytknout nemohu! 75%

• 19.8.2018  14:38

Nápad zajímavý, ale to klišé je prostě obehrané. Film jsem chtěl vidět jen kvůli Idris Elbovi. 40%

• 19.8.2018  13:17
    Terminal (2018)

Takové neonové Sin City, které zaujme svoji vizuální stránkou. Hodně povedené a propracované drama. 75%

• 19.8.2018  11:21
    Let (2012)

Říká se, že: "Pýcha předchází pád!". Tak nějak tomu bylo i v tomto snímku, kdy Denzel předvedl zase jeden ze svých lepších hereckých výkonů! 75%

• 19.8.2018  11:19

Sice hvězdně obsazený snímek, ale jak když koukáte na akční béčko. Nic převratného pod sluncem. Bandě zlodějíčků nevyjde loupež v kasínu a tak se rozhodnou zdrhnout místní mhdéééé :-D Jenže nasra*ný majitel kasína se nechce tak lehce vzdát a snaží se prachy dostat z5 za každou cenu! A ten konec? Úplně jsem z něj zvlhnul... 40%

• 19.8.2018  11:15

Laciný snímek, který vás rozhodně pobaví. Mimozemská rasa se nás snaží vyhubit už celé desítky let a až nyní se to rozhodla dokončit. Úsměvné a zábavné :-D nic víc, nic míň. 10%

<< předchozí 1 2 3 4 31 60 90 119