Rodriguez

Rodriguez

Jakub Kučera

okres Hradec Králové
Filmový fanoušek a maniak...

<< předchozí 1 2 3 4 30 58 87 115
    • 22.4.2018  15:45

Psychik měl velmi solidně našlápnuto...jenže šlápnul přesně tam kam divák nechtěl. A tak člověk kouká na zdlouhavou frašku a modlí se za konec. A pak na konci hledá belík, aby hodil šavli! 50%

• 22.4.2018  15:34

Hodnocení mám hrozně rozpolcené! Líbila se mě linie filmu, atmosféra, herci.....ale pak tu byla ta hudební/operetní fraška, kterou bych s veselou nohou kopnul do prd*ele! Stopáž bych prořezal na 95 minut a svižné dílo by bylo na světě! A ani bych nepoznal, že to vzniklo v Indii. 55%

• 22.4.2018  15:29

Filmy podle skutečných událostí mám hrozně rád. Ale říká se: "Čeho je moc, toho je příliš"! Některé scény byly na můj vkus až až....přehnané. Jinak filmík je fajn. 80%

• 22.4.2018  15:23
    33 životů (2015)

Nechtěl bych zažít ani za zlatý prase. První půlka filmu výtečná, pak už se to vleče a vleče a..... Záchranné práce státu namísto zaměstnavatele mě dosti zaskočili. Ale jak se říká: "Jiný kraj, jiný mrav"! 80%

• 22.4.2018  15:15

Musím uznat, že to bylo ještě lepší než jsem očekával! Tom Hanks předvedl "nečekaně" bravůrní herecké schopnosti a Clint Eastwood obhájil svůj režisérský post, který mu evidentně svědčí! Zarazila mě šílená byrokracie, která místo toho aby byla ráda, že se mu podařilo zachránit pasažéry ho soudí jako trestance, který spáchal ten největší zločin světa! Ale že mě to vůbec v tomhle zvráceném světě, který řídí systém vůbec překvapuje! 95%

• 7.4.2018  13:23

Jedna z těch málo podařených parodií, které se tváří, že vyhráli hlavní cenu. Bohužel jsem se moc nezasmál. 15%

• 6.4.2018  21:04
    matka! (2017)

Půlku snímku čekáte co se z toho vyklube a když už se blížíte do cílové rovinky, tak zjistíte, že jste prom*rdali dvě hodiny svého života a nic nového jste se nedozvěděli! Zmatený film, zmatený režisér, zmatený producent a nakonec i zmatený divák, který neví "vo co gou"! :-D Jedna hvězda za oba hlavní protagonisty. 15%

• 6.4.2018  16:57

Do poloviny filmu jsem se tak nějak pořád přirozeně bavil. Bohužel potom se z toho stala neuvěřitelná P*íčov*na roku! I na parodii bylo těch 78 minut šíleně dlouhejch... 0%

• 6.4.2018  14:05
    Pád (2016)

Tak tohle téma mě absolutně nesedlo a znechutilo celý večer u televize. Nakonec jsem u toho stejně usnul a probudil na finále. Tohle fantasy romantické dobrodružství možná funguje v knize, ale rozhodně ne na filmovém plátně! 0%

• 6.4.2018  13:59

To bylo tak špatný, že se k tomu nedá nic normálního a pozitivního napsat. Prostě parta nenormálních lidí, které przní duch! Jediná scénka která mě rozsekala k popukání byla, jak svému muži manželka naprděla do ksichtu a pak ho ještě přikryla :-D to bylo první a poslední zasmání od srdce. Jinak to bylo celé kýčovité! 0%

• 6.4.2018  13:53
    Děsnej dupák (2009)

Tak tohle bylo mimo mojí smyslovou relaci. Vysílání pro slabomyslné, kterým stačí koukat na tohle absolutní dno parodií! 0%

• 6.4.2018  13:50

I své x-sté pokračování si udrželo svoji úroveň skvělého humoru i příběhu. Znám daleko horší nepovedené parodie/komedie! 45%

• 6.4.2018  13:48
    Radius (2017)

Výborný Kanadský scifi béčko, které sice vše vykecá na samém začátku, ale stejně Vám to nedá dokoukat až do samého konce, kde se ukáže pravá tvář celého potenciálu filmu! Mě se hodně páčilo, proto... 70%

• 4.4.2018  18:39
    Suprhrdina (2008)

Velice vydařený parodicko-komický počin. Nejvíc mě rozsekala scéna se spící babičkou a vyjádřením lásky mezi mladou dvojicí. Ty prdy prostě neměly chybu :-D Leslie Nielsen byl famózní a škoda že nedostal více prostoru. 55%

• 4.4.2018  14:54
    12 kol (2009)

Velmi slušná akční zábava od samého začátku až do finálního konce!!! John Cena předvedl skvělý herecký výkon. 75%

• 4.4.2018  14:01
    Disaster Movie (2008)

Tak tady se nedalo absolutně ničemu zasmát! Pobavila mě akorát scénka s Chipmánkama :-D A sexy scénka s Carmen Electrou. Jinak tato parodie spadá na absolutní dno filmových odpadů! 0%

• 4.4.2018  12:25

Nebylo to zase tak špatný a parkrát jsem se zasmál :-) Kal Penn, Carmen Electra a Jennifer Coolidge mě bavili ve filmu asi nejvíc. Zajímavý byl i průřez filmy, které si vzal snímek na paškál. 40%

• 4.4.2018  10:36

Celý film jsem čekal co se z toho vyklube. Vypadalo to velmi slibně, ale od počinu "horor" bych tedy očekával daleko víc orgasmů strachu a nechutností. Místo toho jsem dostal hodinové drama o ničem a zbytek filmu jsem sledoval nějaké oko, které cestuje po domě a rozpaluje krbový oheň! Dánský horor je prostě pasé...a tohle se vážně nepovedlo! A nejvíc mě potom dorazila ta vyzubená kobyla co měla nastoupit jako vychovatelka. On nestačil blbě se tlemící soused alá italský hřebec. Prostě konina na entou! 15%

• 3.4.2018  10:57
    Muž stínu (1994)

Levné Béčkové dobrodružství, kdy si Baldwin zahrál ještě nějakou pořádnou roli. Jako kulisa na víkendové odpoledne při špatném počasí dobrý... 40%

• 3.4.2018  10:17
    Nemrtví (2009)

Nebýt našlapaného akčního konce, kdy vzduchem lítala krev a orgány, asi by šel film po tak šíleně nudném začátku do kopru. Zombie mutanty já rád a tak jsem překousl pár stupidních scén, vypnul mozek jako tvůrci filmu a užíval si! 45%

• 2.4.2018  14:55

Doufám, že poslední Insidious je definitivní tečkou za tímhle tématem a vyšumělou sérií! Sice si drží jistou úroveň napětí, ale na víc než pár lekaček už tohle dílo vážně nemá, škoda! 45%

• 16.2.2018  15:41
    Modus smrti (TV seriál) (2015)

Od severského krimi jsem očekával laťku hodně, hooodně vysoko. Bohužel toto rčení se zde nepotvrdilo a já dostal úplně obyčejně průměrnou detektivku. Škoda, že vždycky upoutávky, recenze a intro seriálu vypadají na obalu pěkně, ale uvnitř jsou špatné. 50% ***** Druhá série mě velice mile překvapila a zvedla laťku hodnocení o něco výš. 80%

• 16.2.2018  15:32
    Atentát (TV seriál) (2015)

Nápad senzační, alespoň je vidět jak to v "zákulisí" politiky vypadá a umím si to dost podobně představit. Prostě jedno prase horší jak to druhé! Jinak se mně velice líbila postava: náčelníka Expozitury (výtečný pan Miroslav Táborský - evidentně si tu roli bezvadně užíval), pana prezidenta (Jan Kraus předvedl, že neumí jenom štěky a moderování talk show), Oty Kovčína (Jan Dolanský je na balancování hodný/zlý velice působivý) a v neposlední řadě hradní "vlezdoprdelka" :-D (Marek Taclík předvedl něco tak bravůrního, že jeho nechutná a slizká postava mě lezla neuvěřitelně krkem)! 70%

• 11.2.2018  13:36
    Vražedné pochyby (TV film) (2011)

Kanadský televizák, který působí svoji naivitou a jednoduchostí jako pěst na oko. Zkusíte svoje nervy na tenhle thriller? 15%

• 11.2.2018  11:00
    Neon Demon (2016)

Psychologicky mě film vyšeptal už po půl hodině, kdy jsem opravdu nevěděl, zda koukám na horor nebo nějakou filmovou zrůdnost?! Za mě snímek nic moc, ale vzhledem k tomu, že jsem neměl potřebné síly k tomu abych ho dokoukal, nedám odpad, protože by to bylo nefér... 15%

• 11.2.2018  10:58

Útěk z Kandaháru je film pro opravdu otrlého diváka, protože slabší jedinec by mohl u tak špatného filmu spáchat sebevraždu! Snímek dobrej tak na sobotní siestičku po obědě, protože když usnete, tak se absolutně nic nestane. 30%

• 10.2.2018  18:51
    H Project (2013)

Když mladá parta natočí svůj první hororový snímek, všechna filmová studia je odmítnou. Rozhodnou se umístit snímek na youtube a ohlas je nečekaný. Je až takový, že jedna televize s nimi chce natočit pokračování. Zaplatí jim cestu na japonský ostrov, ke které se táže temná legenda. Jenže po návratu je čeká peklo...a vrátili se vůbec? 75%

• 10.2.2018  13:23

Velmi svižný snímeček, který neurazí. I temná minulost Vás může dohnat a rozehrát poslední kolo před smrtí. 55%

• 10.2.2018  13:19

Jednu hvězdu za terorizování mámy a to finále snímku! Jinak je film opravdu o hovně a psychicky Vás vyčerpá sto minutová stopáž! 15%

• 10.2.2018  13:16
    Dárek (2015)

Dárek z kterého se vyklube psychoušské drama, které se Vám snaží vnutit vidinu nejlepšího snímku pod sluncem. 45%

<< předchozí 1 2 3 4 30 58 87 115