Rodriguez

Rodriguez

Jakub Kučera

okres Hradec Králové
Filmový fanoušek a maniak...

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118
    • 23.9.2018  20:58

Tak ten konec je total trapas! Už jednička mě sra*la, ale tohle je fakt síla! Zřejmě dobrej oddíl, tenhle tým filmařů! 0%

• 23.8.2018  19:20

Kdyby snímek působil jenom na válečnou tématiku, bylo by vše naprosto ok. Jenže když v tom lítá komedie a ještě ke všemu Jackie Chan, tak to nijak chvalně dopadnout nemůže. Jsem lehce zklamán z výkonu, ale zase musíme brát ohled dnes už na starého pána. Přeci jenom nikdo nemládne a ani filmovým hvězdám se to nevyhýbá. 55%

• 23.8.2018  18:55
    Feral (2017)

Nápad s nakažlivým virem super! I nějaká střeva se nám vyvrhnou, ale to tempo by chtělo malinko svižnější. 40%

• 19.8.2018  20:00

Na televizní produkci je to velmi dobře odvedené, sice je to chvilkami znát, ale dá se to při tom celkové příběhu odpustit. Role Nicolase Cage je z akčního žánru z prvů neuvěřitelná, ale postupem času mě ten jeho výraz kapitána amerického námořnictva přesvědčil. Říkám, tomuhle filmu chyběly akorát pořádné finance do trikových záběru jinak nic vytknout nemohu! 75%

• 19.8.2018  14:38

Nápad zajímavý, ale to klišé je prostě obehrané. Film jsem chtěl vidět jen kvůli Idris Elbovi. 40%

• 19.8.2018  13:17
    Terminal (2018)

Takové neonové Sin City, které zaujme svoji vizuální stránkou. Hodně povedené a propracované drama. 75%

• 19.8.2018  11:21
    Let (2012)

Říká se, že: "Pýcha předchází pád!". Tak nějak tomu bylo i v tomto snímku, kdy Denzel předvedl zase jeden ze svých lepších hereckých výkonů! 75%

• 19.8.2018  11:19

Sice hvězdně obsazený snímek, ale jak když koukáte na akční béčko. Nic převratného pod sluncem. Bandě zlodějíčků nevyjde loupež v kasínu a tak se rozhodnou zdrhnout místní mhdéééé :-D Jenže nasra*ný majitel kasína se nechce tak lehce vzdát a snaží se prachy dostat z5 za každou cenu! A ten konec? Úplně jsem z něj zvlhnul... 40%

• 19.8.2018  11:15

Laciný snímek, který vás rozhodně pobaví. Mimozemská rasa se nás snaží vyhubit už celé desítky let a až nyní se to rozhodla dokončit. Úsměvné a zábavné :-D nic víc, nic míň. 10%

• 19.8.2018  11:08

Dannyho parťáci se rozutekli a tak nastupuje Majki, aby předvedl trochu ze svého oboru. Jenže se to pokazí a přelstí ho jiný zloděj. A tak Majkímu nezbude nic jinýho, než sestavit nový bizarnější plán... Celkem zajímavý snímek. 50%

• 14.8.2018  20:14
    Bright (2017)

Nápad se mi líbil, ale to zpracování je nějaké nemastné neslané. Pořád mě tam něco chybělo... Škoda, třeba Smith předvede svoje umění v Bad Boys 3. 45%

• 14.8.2018  20:10
    Spectral (2016)

Konečně pořádný akční sci-fi co má koule a ví jak na diváka! Tenhle námět a zpracování mě hodně potěšilo! 90%

• 14.8.2018  19:36
    Ztracen ve vesmíru (2011)

Nerad rozdávám odpad, ale když koukáte celý film na šaška jak poletuje vesmírem, tak přemýšlíte, zda nenatočíte něco o sobě z obýváku. Třeba by to mělo stejný ohlas a lidi by to milovali. 0%

• 14.8.2018  19:32
    Nepříčetná (2018)

Tak tenhle film z vás rozhodně blázna udělá. Nepochopeno už po půl hodině a s velkou nudou dokoukáno. Zbytečná ztráta drahocenného času! 0%

• 14.8.2018  19:28
    Arsenal (2017)

Tenhle film jsem chtěl vidět jen kvůli N.Cageovi. Bohužel celý záměr gangsterského filmu spadá pod Céčkovou kategorii s velkým úsměvem! Takhle nudnou blbost jsem už dlouho neviděl. A navíc role Cage je hrozně trapná. Stejně jako jeho paruka alá kombo :-D Hroznej shit. 10%

• 14.8.2018  19:08

Béčková televizní zábava, kde hlavním tahounem hokejové komedie je Stephen Baldwin a Gary Busey, který hraje zlého podnikatele. 15%

• 14.8.2018  19:01

O něco lepší zábava jak jednička. Dědové to prostě umí pořádně rozjet. Mel Gibson rozhodně potěšil! 55%

• 14.8.2018  18:55

Televizní zábava, kde tahle pohádka je možná opravdu jen ve filmu. 40%

• 5.8.2018  16:15

Film je velice zajímavý, ale jeho potenciál nebyl tak úplně využit. Rozhodně to mohlo dopadnou po filmové stránce lépe. Inu není každý den posvícení. 55%

• 2.8.2018  18:20

Hodně velké zklamání! Člověk by od tvůrce "legendárních" zombie filmů očekával laťku hodněěěěě vysoko. Namísto toho dostane laciný televizák alá Kanada... Procenta jen za ty zombie. 15%

• 30.7.2018  15:21
    Tomb Raider (2018)

Restart se asi nepovedl co? Lara vypadala jako modelka před branou anorexie. A o tom ději s překombinovanými prvky už škoda hovořit. Možná tam být trošku "udělanější" herečka, tak by to stálo za podívanou! 25%

• 30.7.2018  15:17

Děj jednoduchý, zabiják na baterky, hektolitry krve a hromada mrtvých těl a končetin. To vše nabídne "The Orphan Klller" bez špetky napětí a emocí. Prázdná schránka, které je škoda... 15%

• 30.7.2018  11:33
    Mute (2018)

Koukat na němého maníka, který hledá přítelkyni, která se z ničeho nic ztratí celých 120 minut? To chce pořádné kou*le, protože 40 minut jsem zíral na jakou opičárnu to koukám?! Zbytek filmu jsem doplňoval aktivitami domácnosti. 0%

• 30.7.2018  11:24
    Gamgi (2013)

Konečně katastrofický snímek s epidemií, která má spád a koule ukázat světu, kdo je tady pánem! ***** "Nestřílejte na maminku! Nestřílejte na maminku!..." ***** Musím uznat, že při závěru mě ukápla slza. 90%

• 29.7.2018  18:17

Pravda nebo úkol? Tak asi takhle nějak vypadá děj filmu, který se odehrává v jedné místnosti psychopatické rodiny.... 50%

• 23.7.2018  21:34
    Among Friends (2012)

Hrůza! Amatérská slátanina bez špetky sebeúcty! O těch uřezávaných končetinách nemluvě! To už radši desetkrát Asylum, Syfy nebo Netflix....tohle už nikdy víckrát! 0%

• 23.7.2018  19:45
    Corbin Nash (2018)

Corbin Nash je dílko, které se autorům nepodařilo dotáhnout do finále. Děj je tak nepřehledný, že jsem z toho měl pořádnej zmatek a jako celek mě to moc nepasovalo. Ale každej máme asi jiný vkus. Hold Blade je Blade s Wesley Snipesem :-D To už nikdo nepřekoná! 10%

• 22.7.2018  06:47

Adrien Brody v roli kriminálníka? To si někdo vtipně vystřelil. Ty jeho pohyby, zlatý řetězy.....hodně jsem se nasmál, protože tahle role mu prostě neseděla. Radši ať se drží svého vesla a tohle nechá někomu jinýmu. Jinak příběh je jednoduchej, hodně jednoduchej....takže tohle akční béčko uspokojí málokoho. Zachraňovala to alespoň rychlá a zběsilá Jordana Brewster. 35%

• 22.7.2018  06:32
    Delirium (2018)

Delirium lákalo pěknou upoutávkou do kina. Musím říct, že zase taková výhra to nebyla a jsem rád, že jsem se nechytil na špek. Sice příběh i atmoška byla fajn, ale "něco" tomu snímku chybělo. 45%

• 21.7.2018  15:29

Tomuhle snímku by to prospělo bez toho FF projektu. Ten je opravdu o ničem a kazí celkem slušnou atmosféru filmu. Stopáž je na hranici, kdy by člověk pomalu usnul, ale akční konec to zachránil. Nicméně o upírech jsme se stejně nic nového převratného nedozvěděli. Stále jsou to krvelačná monstra toužící po lidské krvi. 15%

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118