Variola vera (1982)

Neuvěřitelný příběh a zároveň respekt tvůrci za toto dílo. Po celou dobu si snímek drží vysokou kvalitu napětí, strachu i empatie herců, kterou podkresluje vynikající hudební doprovod. 90%

Saw X (2023)

Konečně po letech návrat ve velkém krvavém stylu! Námět ještě není vyčerpaný a rozhodně je na co koukat! John "JigSaw" Kramer žije!!! 90%

Willyho kouzelný svět (2021)

Skvělá zábava! Film jsem od začátku bral s nadhledem a suprově se bavil. Cage jako nemluvný parchant předvedl jednu ze svých výborných rolí! Snímek jako béčkový horor působí velmi slušně. 90%

Všechny zabij a vrať se sám (1968)

Výborný western o povedené partičce, která chce získat zlato pro sebe. Skvělý příběh, nádherná hudba a přesvědčivé herecké výkony s Connorsem (ten jeho bělostný úsměv mě zabíjel) v hlavní roli! 90%

Psí poslání (2017)

Neskutečný film! Pro milovníky psů povinností! A kdo někdy o svého psího miláčka přišel, tak ví, že ty emoce jsou šílený!!! 100%

Horizont události (1997)

I po letech si film udržuje vysokou laťku brutálního nasazení. Tohle se jen tak pod kůži nedostane a zajímala by mě režisérská verze. Byla by paráda, kdyby se dostala na světlo světa z horizontu událostí. 90%

MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

První sezóna měla pomalejší a hrozně ukecanej rozjezd. Chápu, chtějí nějak diváka uvést do děje. Ale ta druhá? Masakr! Sjel jsem ji tak rychle, že jsem na konci plakal, že už další díl nemám. Budu se třeba někdy v budoucnu těšit na další sérii a doufat, že bude minimálně tak dobrá jako její předchůdci. 100%

Útok z hlubin (2018)

Nečekaný akční nářez!!! Vůbec by mě nenapadlo, že mě souboj ponorek, lodí, vojáků, generálů i prezidentů dvou světových kontinentů, budou tak šíleně bavit!!! Studená válka pokračuje... 90%

Spectral (2016)

Konečně pořádný akční sci-fi co má koule a ví jak na diváka! Tenhle námět a zpracování mě hodně potěšilo! 90%

Gamgi (2013)

Konečně katastrofický snímek s epidemií, která má spád a koule ukázat světu, kdo je tady pánem! ***** "Nestřílejte na maminku! Nestřílejte na maminku!..." ***** Musím uznat, že při závěru mě ukápla slza. 90%