The Jungle (2013)

Nelítostný predátor a FF kamera. To jsme se nasmáli až hanba... 15%

Ouija: Zrození zla (2016)

Hrozně dlouho se nic neděje a člověk čeká co se kde začne dít. Ale jsou daleko nudnější snímky. 50%

Ouija (2014)

Když chcete rychle zemřít, tak je nejlepší si zahrát nějakou stupidní hru! A nejlépe sám, i když je napsáno první pravidlo: nikdy nehrej sám! 50%

Krycí název Oděsa (1974)

Dramatický příběh o odhalování zločinců, kteří páchaly nejrůznější zvěrstva za druhé světové války. 50%

Tali-Ihantala 1944 (2007)

Jeden z mála válečných snímků věnující se Finsko-Ruské válce v posledních měsících roku 1944. 80%

Gargoyl (2004)

Kdo (ne)má rád céčkové brakové filmy, tak je u Gargoyla na (špatné) správné adrese. Nezachrání to ani akční hvězda Michael Paré. 15%

Vinnetou - Vinnetou: Poslední bitva (2016) (epizoda)

Smutné předělání a prznění klasiky! :-( Nostalgie, která v srdcích přetrvává byla, je a vždy bude s Bricem a Barkerem. Vinnetou a Old Shatterhand jsou nesmrtelní! Beru tento film spíše jako samostatný western bez jakékoliv předlohy! 30%

Vinnetou - Vinnetou: Tajemství Stříbrného jezera (2016) (epizoda)

Vinnetou - Vinnetou: Nový svět (2016) (epizoda)