Vyproštění (2020)

Kdyby tahle akční jízda byla našlápnutá celý film (jako Rambo4) , tak bych neměl problém s lepším hodnocením! Ale ty bezduché kecy o rodině prostě snímek zabíjí....... 55%

Knihovníci (2014) (seriál)

Flynn Carsen mě neskutečně bavil. Tak jsem si říkal, proč nezkusit seriál Knihovníci? Jenže tohle béčko z televize má pramálo společného co do kvalit s filmy! Škoda, dalo se tady neuvěřitelně čerpat ze super tématu. Bohužel tenhle potenciál nevyšel. 10%

Policie Modrava (2011) (seriál)

Když policie Modrava natočila pilot, fandil jsem, aby se seriálová podoba nakonec vydařila. Ona se vydařila, ale jen první a druhá! Třetí série mě přijde, že jede nějakou "romanticky" pitomou růžovou ulicí!!! Tak dobře našlápnutý krimi seriál se zajímavými zápletkami i temnou stránkou šumavské krajiny se změnila na brutální frašku, řešící vesnické balíky svou absurditou a nesmysly! Škoda a doufám že se "rejža" vzchopí a začne zase pořádně točit! Jinak jsem s jeho projekty nadobro skončil!!! 60%

Kluci z hor (2018)

Po těch hromadách českých "špatných" filmech, přišel konečně jeden na který se dalo se zaujetím koukat. Sledování mě bavilo, protože herce jako je pan Dejdar a Lábus se prostě neokoukají. Režisér Magnusek už pár svých vystoupení předvedl a nebyla věru špatná. Ani kluci z hor nepředvádí špatné výkony, jen mě to na tu čtvrtou hvězdu pořádně nepřesvědčilo. Pořád mě tam něco chybělo... Ale i tak velmi slušných 60%

MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

První sezóna měla pomalejší a hrozně ukecanej rozjezd. Chápu, chtějí nějak diváka uvést do děje. Ale ta druhá? Masakr! Sjel jsem ji tak rychle, že jsem na konci plakal, že už další díl nemám. Budu se třeba někdy v budoucnu těšit na další sérii a doufat, že bude minimálně tak dobrá jako její předchůdci. 100%

Potichu (2019)

Slušný počin, jen bych čekal že se lidstvo bude trochu vic bránit. Nepřítel byl v hojné převaze i když nechápu, jak mohl takhle uzavřený v podzemí přečkat miliony let? A hlavní a účinnou zbraň Tucci vůbec nevyužil. Škoda drtiče větví 😉👍 55%

Trojí hranice (2019)

Velmi slušný potenciál na začátku snímku se nepotvrdil. Chamtivost jednotlivců se v pevnosti narkobarona projevila naplno a pak už se sralo jedno špatné rozhodnutí za druhým. Modlil jsem se za blížící se konec. Nakonec si snímek vystřílel slušných 55%.

Škola hrůzy (2018) odpad!

Nuda. Vydržel jsem hodinu sledovat bezduchou prázdnotu kláštera, jejich chovanek, snénáristy i režiséra. Ale nějak jsem nepochopil co tím autoři chtěli sdělit filmovému světu. Škoda. 0%

Abattoir (2016)

Konečně horor, který mě svojí temnou historií zabrnkal na notu... Skvělý nápad i provedení! 80%