pávek

okres Olomouc

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 19.5.2017  13:32
    Bídníci (1958)

Když psal Hugo Bídníky, tušil, že Valjeana bude jednou až se narodí hrát Gabain a tak postavu psal přímo pro něj.

• 7.1.2017  20:51

Od příchodu Oldřich Shaterhanda do tábora koukám na kopii Tanec s vlky.

• 30.12.2016  10:21
    Zlatovláska (TV film) (1973)

Jak je možné, že pan král má 12 dcer a všechny jsou věkově stejně staré? Kdyby je měl co 2 roky má nejstarší 22 a nejmladší 1 rok.

• 25.12.2016  22:33
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Ten princezna byl holka? Jak vyšitej travesti.

• 30.4.2016  14:23

Na tenhle film jsem přišel díky zápiskům z prazdnin,viděl jsem ho 24. července 1978.

• 16.4.2015  00:52
    24 hodin: Dnes neumírej (TV seriál) (2014)

Bude mi ten kluk Bauerů chybět. Hlavně aby nezahořkl na dovču v Moskvě. :-))

• 24.2.2013  13:32

Režii a úpravu dialogů měla K.M.Walló, daboval a zpíval Otakar Brousek, Simona Stašová,Oldřich Musil,František Vicena,Stanislav Fišer,Galla Macků.

• 24.2.2013  13:22

Režii české verze měla K.M.Walló, daboval Jiří Štěpnička,Jana Andresíková,Míla Besser,Simona Stašová,Soběslav Sejk,Alois Švehlík.

• 17.10.2012  11:03

Rok výroby 1992 a je to samej soudruh a agitační hesla na plakátech. Že by v tvůrcích panovala nejistota,kam se pohnou kola dějin rok po revoluci?

• 6.9.2012  12:47
    MasterChef (TV pořad) (2012)

Kurva co to je? Kdy tyhle chytrolíny vybral? Je to pořad o amatérských kuchařích, nebo o nich a jejich soutěži, kdo je vulgárnější a umí líp urážet? Nejsměšnější je ten holohlavý upištěný klon Pohlreicha,který napodobuje jeho gesta a mluvu. Zajímalo by mě,jak by se tihle frajeři tvářili,kdy s něma někdo takto jednal,kdyby oni byli v roli opačné. A je mi celkem prdel, jestli mají napodobovat originál.

• 15.6.2012  01:09

Uff, víc netřeba dodávat.

• 16.5.2012  14:30
    Ctná paní Lucie (TV seriál) (1972)

Hudbu složil Zdeněk Liška. Jsou dochovány dvě písničky v podání Waldemara Matušky s názvy Má viola a Život je cesta.

• 9.1.2012  08:50
    Micimutr (2011)

Ještě pár minut jsem čekal, že se to konečně rozjede. A ono nic, tolikrát jsem u pohádky nezíval ani nepamatuju. I doprovodná hudba se kdesi vytratila, buďto tam nebyla, nebo byla tak chatrná, že jsem jí nevnímal. Zato NOS paní Kretschmerové, ten upoutal hned. Bez něj to už není ona, stejně jako byla postava královny. A na pohřebišti před slují snad ležela kostra mamuta.

• 30.12.2011  21:47

Proč se musela tahle pitomost točit zrovna v Olomouci nepochopím.

• 30.12.2011  21:44
    Olomoucké baroko (TV film) (2011)

Hezky zpracované, denně se tudy toulám a je velká škoda, že se těmto místům vyhýbají turisté jak naši,tak i ti zahraniční.

• 29.12.2011  15:16
    Rose Mary (TV film) (1977)

O Rose Mary, buď mojí, tvůj úsměv rány zhojí.

• 7.11.2011  17:06
    České nebe: Cimrmanův dramatický kšaft (divadelní záznam) (2010)

Hus, mravnosti brus. Karle, ty tvoje epigramy. Vždy, když jdu spát, tak si jeden přečtu a spím jako dudek. Copak nemáme nějaké nehořlavé přísloví?

• 8.10.2011  16:06

Komentář namluvil Vladimír Ráž. A jedno vám povím, bylo to sice ´´masově´´ organizované a stranou podporované, ale většina národa uměla alespoň takto sportovat. Ne jako dnešní placky u PC, jediné silné svaly mají na prstech od datlování do klávesnice.

• 7.9.2011  12:04
    Než se zvedne opona (TV pořad) (1980)

Hezké vzpomínky na opravdové herce. Jen mne mrzí, že jsem si to nenahrál.

• 5.7.2011  22:35

Tak tady jsou, legendární postavy našeho mládí Old Shatterhand a Vinnetou. Dodnes si pamatuju,že uvedení bylo součástí Filmového festivalu pracujících v Olomouci. Kino narváno do posledního místa a když se poprvé objevili indiáni jedoucí chránit farmu,strhl se potlesk.A to prosím bylo kino převážně plné dospělých. A hlavně nepřekonatelný dabing našich hlavních hereckých es.

• 29.6.2011  14:56
    Šéf na grilu (TV pořad) (2011)

Pořad pro ty, které baví grilování. Pořad pro ostatní, jak pracovat s náhražkama je na Nově.

• 11.6.2011  15:36
    Šťastné a veselé (TV film) (1976)

Dal jsem sice 4 hvězdičky, ale po shlédnutí je to tak jednu ubrat. Vzpomínka z dětství se dost liší od současného pohledu. Nejhorší je,když v okně blikají neony s nápisem HOTEL a BUFFET.

• 15.5.2011  23:27

Konec filmu mne hodně překvapil

• 14.5.2011  22:38
    Legenda o živých mrtvých (TV seriál) (1971)

Lexikon českých seriálů o tomto díle píše: .... dílo nebylo příliš vhodné ani pro tehdejší režim a tak se muselo spokojit s okrajovými vysílacimi časy. V tomto týdnu uvedla ČT2 tento serilál po dlouhých letech a znovu ho čekal okrajový vysílací čas. Byl mu vymezen od 03-04:00 nad ránem. Jednu ze svých prvních televizních příležitostí získala Eliška Havránková(dnes Balzerová).

• 16.2.2011  14:26

Ten film se měl roztrhat dynamitem ještě dřív, než spatřil světlo světa

• 5.2.2011  12:34

Podej mi sůl. Jak se to řílá? Hned.

• 25.1.2011  11:47
    Doktorka Quinnová (TV seriál) (1993)

Amíkům dochází herci. Jak jinak si vysvětlit účast herce v díle Zpívající kovboj, který vykrade kostelní kasičku, aby se vzápětí vrátil jako nejlepší přítel Sullyho již od dětství a který pak dělá místního šerifa. A další herec se objeví jako podvodník, který okrade celé městečko prodejem falešných akciových papírů na chladící skříň a hle, je zase zpět, jako druhý lékař a potenciolání zeťák doktorky Majky.

• 5.1.2011  10:52

Kamera: Miroslav Ondříček

• 3.1.2011  10:59
    Silvestr hravý a dravý (TV pořad) (1978)

Je to humor tehdejší doby, ale určitě sympatičtější, než to, co předvádí Zdeněk Izer, který byl jako host v předchozím pořadu.

• 10.11.2010  08:59

Vynikající dabing: Alena Vránová,Luděk Munzar,Josef Bek,Alena Kreuzmannová ,Jiřina Petrovická,Ferdinad Krůta,Bohumil Bezouška.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9