• Pohádka

Jan Werich: Když už člověk jednou je… (2021)

S Werichem jsem se setkával už od mala na LP, chodil jsem do filmového klubu objevovat filmy a dnes jsem Wericha objevil i z jiného pohledu. Dávám plný počet hvězdiček.

Večírek (2021) odpad!

Jak je možné, že na takovou pitchovinu sehnal Suchánek peníze? Jestli sehnal grant od státu, pak v komisi sedí děsný paka.

Sigma stoletá (2020)

Dobře zpracovány dokument a hlavně připomenutí největších sportovních úspěchu Sigmy v pohárech.

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Ten princezna byl holka? Jak vyšitej travesti.

24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)

Bude mi ten kluk Bauerů chybět. Hlavně aby nezahořkl na dovču v Moskvě. :-))

MasterChef (2012) (pořad) odpad!

Kurva co to je? Kdy tyhle chytrolíny vybral? Je to pořad o amatérských kuchařích, nebo o nich a jejich soutěži, kdo je vulgárnější a umí líp urážet? Nejsměšnější je ten holohlavý upištěný klon Pohlreicha,který napodobuje jeho gesta a mluvu. Zajímalo by mě,jak by se tihle frajeři tvářili,kdy s něma někdo takto jednal,kdyby oni byli v roli opačné. A je mi celkem prdel, jestli mají napodobovat originál.

Micimutr (2011)

Ještě pár minut jsem čekal, že se to konečně rozjede. A ono nic, tolikrát jsem u pohádky nezíval ani nepamatuju. I doprovodná hudba se kdesi vytratila, buďto tam nebyla, nebo byla tak chatrná, že jsem jí nevnímal. Zato NOS paní Kretschmerové, ten upoutal hned. Bez něj to už není ona, stejně jako byla postava královny. A na pohřebišti před slují snad ležela kostra mamuta.