Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Romantický
  • Animovaný

Poslední recenze (91)

plakát

Sangryusawhe (2015) (seriál) 

Jeden z těch seriálů, kdy ústřední dvojka je naprosto převálcována vedlejším párem. Ano Chang Soo a JI Yi vytvořili tak krásný romantický příběh, že všechny hvězdy jsou pro ně. Nejsem fanda ZE:A a Hyungshika jsem doteď nikde hrát neviděla a Lim Ji Yeon pro mě byla jen ta nesympatická nána z Obsessed, ale po tomhle už si je budu pamatovat. Každá společná scéna naprosto okouzlující, jejich chemie vražedná a jejich láska..ach, konečně pár, který mi připomněl, proč se na korejskou romantiku dívám! O zbytku seriálu asi není moc co psát, Soon Jung odvedl svůj standard, opět hraje takového hodného týpka (ne vážně se žádný bad boy nekoná, škoda), Uee to taky odehrála celkem statečně, dějová linie veskrze žádná, jeho rodina je reklama na šťastnou chudobu a její na nešťastné zazobance, no prostě klišé nad klišé a ani hudba až na jeden song nijak nevyčnívá. Na závěr vážně jenom doufám, že Chang Soo a Ji Yi budou párem roku na SBS. LOVE <3

plakát

Osudové přátelství (2015) (seriál) 

Poslední výplod sester Hongových rozhodně není žádný průser, ale taky to není žádný klenot. Atmosféra je veskrze letní, nikam se nespěchá, všechno tak nějak plyne a divákovi je od začátku jasné, že žádné velké drama se (díkybohu) konat nebude a bohužel je taky od začátku jasné, že zápletka je veskrze žádná. Nicméně vedlejší postavy jsou skvělé ( Kim Sung Oh v roli starosty je lahůdka) a scénář se vesměs drží v mezích logického chování (tedy do chvíle kdy se z hlavní hrdinky stane prvoligová dilina, jejíž mozek odjel někam na dovolenou, naštěstí se vrátí asi po dvou dílech). Problémem je ale casting, takhle špatnou ústřední dvojku jsem už dlouho neviděla, oba dva jsou samy o sobě velmi miloučcí, ale společně jim to VŮBEC nefunguje, žádná jiskra, žádná chemie, žádné dusno, prostě NULL. A to neodpouštím.

plakát

Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (seriál) 

Naprosto skvělé první dva díly, které hodně navnadí, ale bohužel očekávání nenaplní. Na rozdíl od ostatních bych ocenila, kdyby si seriál zachoval epizodovost - tedy co díl to jeden případ a to v režii trošku praštěné vyšetřovatelské dvojice (automobilová honička s tím mini autíčkem, to je prostě lahůdka!!) - uplně to vidím jako naprosto bláznivý skvělý romkom, ale samozřejmě korejci se jako vždy vrhají do kalných vod melodramatu a zápletka se natáhne jako žvýkačka. Škoda, ale nikoli velké zklamání. Mickyho tvářička mi přišlo, že už není co bývala, ale za to jeho herecké schopnosti se rozhodně vylepšili. Se-gyeong Shin mě velmi mile překvapila a poprvé(!) se mi vážně líbila. Opravdé guilty pleasure je ale herecký výkon (a topless scény) Nam Gungnima, ten jako záporák je prostě skvělý, jenom mu měli dát více prostoru se projevit. Shrnuto podtrženo, silné tři, ale (pro mě) žádný zázrak. Poslední díl by měl být nicméně navždy zničen a zapomenut.

Poslední hodnocení (916)

Obchodní návrh (2022) (seriál)

18.05.2022

Na nože (2019)

15.05.2022

Mysterious Love (2021) (seriál)

05.05.2022

Haepiniseu (2021) (seriál)

28.04.2022

Haneuleseo naelineun ileog gaeui byeol (2018) (seriál)

22.04.2022

Ledové království (2013)

16.04.2022

Dezertér (2021) (seriál)

01.04.2022

Zamilované léto (2021) (seriál)

22.03.2022

Láska a pouta (2022)

11.03.2022

Reklama

Ovládací panel
1 bod

Reklama

Reklama