NostraMovies

🎃 ORTODOXNY BLASFEMISTA 🎃 HORROROVÝ SOMELIÉR 🎃

homepage

• 2.2.2015  23:31
    Altar (2014)

Olivia Williams je nechutná mužatka a toto je pre mňa iba ďalšia zbytočnosť medzi ducharinamy.Klišé v každom ohľade,nezaujímavé postavy a efekty tiež nestoja za zmienku.No nemôžem poprieť miestami dobrú atmosféru a po technickej stránke je to tiež natočene na slušnej úrovni,no aj tak je to NUDA.

• 2.2.2015  23:06

Podľa mňa dosť neprávom podceňovaný remake Francuzského Les Diaboliques z roku 1955.Ústrednej dvojici Sharon Stone a mojej obľúbenej Isabelle Adjani som to bez problémov uveril a film na mňa zapôsobil podstatne viac,ako pôvodný snímok a to sa mi naozaj často nestáva...

• 6.1.2015  18:56

Medzi litrami krvi,kopou vnútorností,semena a iného bordelu,nájde divák aj výpovednú hodnotu.No toto nieje film pre každého fanúšika hororu,nie to ešte pre nejakého neotreleho diváka.Tažko sa to hodnotí,ale je to rozhodne zaujímavá filmová skúsenosť...

• 26.12.2014  13:46
    Sirius (2013)

viac info tu : www.vesmirni-lide.cz :D

• 23.12.2014  00:04

Neveril som,že sa toto stane,ale je to tak!Balaguero sklamal!Balaguerom sľubovaný klaustofobický zážitok sa nedostavil a ja som fakt sklamaný.To,že bolo upustené od FoundFootage mi vôbec neprekáža,problém vidím jednoznačne v nedostatku originality.Ono po technickej stránke nieje až tak čo vytknúť a masky samozrejme ako už je v serii zvykom,sú na úrovni,ale tie digitálne opice považujem za poriadny fail.Celkovo hodnotím ako priemer,no bohužiaľ Balaguero si svojimi predošlými filmami dal latku sakra vysoko a teraz sa jej ani zďaleka nepriblížil.Najväčšie sklamanie tohto roka pre mňa...

• 22.12.2014  23:34
    Device, The (2014)

Toto fakt nie.Otrasný lacný vizuál,maximálne nesympatické postavy a jeden nadržaný emzák,ktorý stál tiež za hovno.Jedna hviezda je za občasné náznaky atmosféry.Váhal som,že dám dve hviezdy,ale to je proste na takúto kravinu moc...

• 13.12.2014  15:38

Plný počet bez mihnutia oka.Vynikajúca dráma od začiatku do konca.Julianne je excelentná herečka a toto dala samozrejme na výbornu.Kristen Stewart na moje počudovanie zahrala veľmi dobre a celkovo obsadenie je naozaj kvalitne.Príbeh mohol byť kľudne aj viac rozvitý a dlhšia stopáž by tomu naozaj neuškodila.No každopádne ide plnohodnotný filmový zážitok.Pre mňa jeden z najlepších v tomto roku. 90 %

• 27.11.2014  21:43
    Grace (2014)

Naozaj nepochopím jednu vec.Kde distribútori vyhrabali túto sračku a ako pre boha došlo k tomu,že sa to u nás dostalo do distribúcie ? Proste celé zle !

• 23.11.2014  09:19
    Pod zemí (2014)

Tento rok priniesol naozaj dosť hororových noviniek.As Above,So Below bol pre mňa jedna z tých najočakávanejších a ako už sa stáva zvykom,tak to bolo obrovské sklamanie.Ono v podstate ako Found Footage je to schopne natočene a ani herci niesu najhorší.No povedané po lopate,tento film nemá iskru,proste nefunguje.Tiež sa dosť čudujem podaktorým dosť vysokým hodnoteniam od hororových kolegov,no bohužiaľ,proste som to nepobral... 40 %

• 23.11.2014  09:03
    Ouija (2014)

No tak táto zlátanina sa úplne hodí do kategorie detský horor.Celú dobu som mal pocit,že pozerám nejaký debilný seriál pre násťročných na MTV.Ploché postavy zasadené do scenára ktorý nemôže prekvapiť a uspokojiť snáď ani toho najjednoduchšieho a najmenej náročného diváka.Tento rok sa nám tie sračky krásne kopia,to treba naozaj uznať.Po Annabelle a Jessabelle tu máme zase ďalší plagiát,ktorý sa už ani len nesnaží tváriť originálne. 20 %

• 2.11.2014  12:54

Podpriemerný a nijak obzvlášť zaujímavý slasher,ktorý sa síce dejom vymyká zo zaužívaných osnov bežných vyvražďovačiek,ale to bohužiaľ nestačí.Fakt nuda... 30 %

• 27.10.2014  08:30
    Exists (2014)

No tak toto vyšlo.Nemal som vôbec žiadne očakávania.Yetiho sa podarilo filmárom sprzniť nespočetne krát a nečakal som,že teraz to bude inak.No tento yeti je niečo ako prerastený,nadopovaný a chlpatý Usain Bolt,Nikto a nič mu neutečie lebo je naozaj nasratý.Dávam tomu tú štvrtú hviezdu,pretože v záplave dnešných sračkoidných FoundFootage je toto naozaj príjemné prekvapenie.

• 25.10.2014  22:49
    Annabelle (2014)

Annabell je prekrásna ukážka toho,že ani vysoký budget a ani parazitovanie na Wanovom naozaj vynikajúcom Conjuring,nieje v dnešnej mainstreamom prehnitej dobe žiadnou zárukou,Tento film je doslova pľuvanec do tváre klasickému a poctivému horroru.Absolútne odpadový scenár a trápna bábika,ktorá pôsobí miestami naozaj smiešne.Toto je vyslovene horror pre deti.Aspoň,že násťročný divák si príde na svoje,,,Wan si podľa mňa dosť kazí reputáciu,keď sa produkčne podpisuje pod takéto kraviny. 40 %

• 21.10.2014  00:21
    The Canal (2014)

Veľmi pekne natočená vykrádačka všetkých novodobých horrorov.Po technickej stránke nieje ani moc čo vytýkať a typek v hlavnej úlohe tiež obstál v podstate na jednotku.No to čo v zásade tomuto plagiatu chýba,je aspoň kvapka originality.Nemalo to tú potrebnú iskru,aj napriek naozaj kvalitnému spracovaniu a nezachránilo to ani ,,šokujúce,, záverečné rozuzlenie. 45%

• 18.10.2014  21:48

Celkom dobre natočená vykrádačka Marveloviek parazitujúca na Stokerovom umeleckom diele.Bol som si takmer istý,že to bude sračka na rovnaké kopyto ako I, Frankenstein .No toto ma vôbec neurazilo a celkom som sa bavil. 60 %

• 15.10.2014  00:08

Sakra veľké sklamanie.Na toto som sa naozaj tešil.Obe horrorové princezničky Katharine Isabelle a Danielle Harris v jednom filme,to vraví samé za seba :) Myslel som si,že SoskaSisters po vynikajúcej American Mary ,prinesú znova niečo originálne.No nestalo sa a dopadlo to fakt biedne. 40 %

• 13.10.2014  22:41

Toto proste nie!Nenávidím toho maleho zeleného zmrda a v podstate by ma malo tešiť,že v tejto béčkovej kravine tvorcovia upustili od pôvodného škriatka.No môže mi to byť jedno,pretože to bola nuda.Nebudem sa ani vyjadrovať k tomu monštru,ktoré pôsobilo obzvlášť smiešne.Proste škoda času...

• 12.10.2014  23:47

Veľmi dobré zvolené herecké obsadenie,sympatické postavy a kvalitne spracovanie.Toto všetko film jednoznačne má.Dalo by sa tu okolo toho pekne rozpísať,ale najjednoduchšie je asi povedať,že to proste nemalo iskru.Ono celkovo sa jedná o taký mix krimi/thriller/horror.Problém ale vidím v tom,že to vôbec ako horror nefunguje,Je to pre mňa dosť veľké sklamanie. 55 %

• 21.9.2014  21:58

Medzi jednou hviezdou a odpadom.Prvý film ma nebavil a tento je ešte horší.Lakačky vôbec nefungujú,no pri takomto amatérskom spracovaní sa ani neje čomu diviť.Toto je rovnaká kravina ako mnou nedávno videný a rovnako sračkoidný brak s názvom Find Me .

• 15.9.2014  10:45
    Find Me (2014)

Film ma nedokázal zaujať ani natoľko,aby som pri ňom nezaspal dva krát...Je to naozaj nuda,otrasne spracovanie dnes už toho najväčšieho klišé,ktoré nemá čo ponúknuť(aspoň nie mne).Úplne sa stotožňujem s EvilPhoEniX.

• 21.7.2014  06:42

Dosť slabé,čakal som viac.Mám rád filmy s podobnými zdegenerovanými hnusákmi,no toto je len slabučký odvar na spôsob The Hills Have Eyes a Wrong Turn.Masky boli celkom priemerné,gore ma nejako obzvlášť neoslovilo a herecky tiež nič moc.Celkovo sa jedná naozaj o podpriemernú vykrádačku,ktorá nepriniesla vôbec nič nové. 40 %

• 19.7.2014  17:16
    Lord of Tears (2013)

No tak tejto sračke sa skoro podarilo ma zabiť.Miestami som mal normálne chuť zobrať kladivo a rozbiť televízor.Tento brak neodporúčam naozaj nikomu.Tipujem,že LIVINGDEAD tomu praskne plný počet :D

• 11.7.2014  09:57
    Drákula (TV seriál) (2013)

Bram Stoker sa musí v hrobe obracať ako otrasne znásilňujú jeho veľdielo.

• 11.7.2014  09:45

Zatiaľ najlepší kraťas od Evrenola.Celkom slušne vyzerá aj trailer na jeho ďalší krátkometrážny flick s názvom BASKIN.

• 10.7.2014  08:09

Až na tú poslednú romantickú klišé pol hodinu je to fakt sranda.Aj keď väčšina tých vtípkov je otrepaná a zopár scén je dosť trápnych,ja som sa celkom slušne bavil.Terry Crews je úplný PAKO :-D

• 8.7.2014  15:50
    Dr. Giggles (1992)

Celkom sranda.Celkovo je to asi na rovnakej úrovni ako Dentista,len o niečo vtipnejšie.Niktoré vraždy stáli zato a doktorov smiech je fakt top :-D

• 7.7.2014  18:07
    Dentista 2 (1998)

Zopár krát celkom pobavilo,obzvlášť pinhead na konci,inak dosť slabé...

• 7.7.2014  10:47
    Torment (2013)

Celkom podarený Home Invasion s Katharine Isabelle,ktorú mam rád už od čias Ginger Snaps .Film hodnotím pozitívne aj vďaka pomerne kratšej stopáži,pekne to odsýpa a človek nemá pri sledovaní čas sa nudiť. 55%

• 7.7.2014  10:10

Pre mňa fakt nečakaná pecka!Ten parchant je fakt nechutný (vynikajúca maska).Film je celkovo dosť perverzný a odpudivý a aj preto funguje presne ako má.Mínus je určite miestami slabšia atmosféra a absencia logiky,ale inak naozaj veľká spokojnosť.

• 27.6.2014  07:17

Určite o triedu lepšie ako prvý diel.Film proste šlape jak hodinky od začiatku až do konca.Strašenie,démon,incest a nakoniec exorcizmus Nemôžem inak,u mňa jednoznačne za plný počet.