• Thriller

Tiché místo: Část II (2020)

Niekedy nie je treba inovovať na silu, tvoriť zbytočne prekombinovanú dejovú linku alebo hľadať spôsob akým diváka šokujem, niekedy stačí len pokračovať ...  Síce by to chcelo viac od Emily Blunt, no Cillian Murphy zapadol vynikajúco. 90 %

Sucker Punch (2011)

Snyder na tripe !  Netreba sa nad tým nejak extra zamýšľať, polemizovať a tápať v obsahu.  Každopádne priemer. 50 %

Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina (2014) (pořad) odpad!

Snažiť sa nájsť humor v talkshow Petra Marcina je rovnako beznádejné, ako objaviť nejaké náznaky mimiky u Zdenky Studenkovej.

Godzilla vs. Kong (2021)

Po predošlých filmoch to už je trocha boľavé. Plochý scenár, rovnako tak postavy, nanútený humor a kvantum digitálu s ktorým sa samozrejme tomto prípade počíta, no na mňa to tentokrát už nefungovalo tak, ako by malo. Chýbali tam už len Transformeri... Každopádne je to ešte stále znesiteľná popcornovka. 50%

Come True (2020) odpad!

Surrealistický šajz s najnesympatickejším obsadením vôbec.... Nemá to hlavu ani pätu, obsadenie je doslova neznesiteľné (obzvlášť demo verzia Daniela Radcliffa) no úplne chápem, že tunajšia smotánka si pohoní nad touto pedofilnou sračkou.

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021)

Snyderov reparát na jednotku. Pastelkový Marvel dostal konečne adekvátnu odozvu od DC v luxusnej temnej podobe. Krásne čisto natočene, technicky vynikajúco ošéfované, samozrejme ten digital..no taká je doba, tlačia to proste všade. Tomuto každopádne nie je čo vytknúť, dokonca ani tak strašne prestrelenú stopáž, lebo film nemá hádam žiadne hluché miesta. 90%

Noční let (2005)

Bezpohlavný Cillian Murphy verzus sympatická Rachel McAdams... Pekne to odsýpa, no nejde o nič výnimočné. Od majstra Cravena som čakal asi viac. 50%

Aljašské nestvůry (2014) (pořad) odpad!

Najlepšia návnada na bigfoota je sviečková z ondatry !

Host (2020)

Absolútny ducharský masaker bez nejakých zbytočných omáčok.Maximálne efektívny zárez, ktorý konečne rozvíril vody upadajúceho subžánru. 100%

50 States of Fright (2020) (seriál)

Ak milujete všetky klasické hororové klišé rovnako ako ja, ste na správnom mieste. 70%