NostraMovies

okres Bratislava
🎃 ORTODOXNY BLASFEMISTA 🎃 HORROROVÝ SOMELIÉR 🎃

homepage

• 9.2.2014  15:18

Veľmi slabý film ktorý je postavený celý iba na tom,že je naozaj nechutný.Neukojená,masturbujúca,polomŕtva a rozkladajúca sa holka nieje nič z čoho by som bol nejak nadšený,obzvlášť keď je film bez akéhokoľvek deja a takmer žiadnych dialógov.Podstatne lepší mi prišiel nedávno videný flick na tento spôsob Contracted ,ktorý mal aspoň hlavu a pätu.

• 6.2.2014  08:25
    Nekromancie (2009)

Tento film nieje pre každého diváka a ani pre každého fanúšika horroru.Nieje to žiadna mainstreamová vysokorozpočtová záležitosť,takže to asi neosloví,respektíve nenadchne moc divákov,ktorí očakávajú super efekty a dokonalý vizuál v hollywoodskom balení.Bez debát film veľmi pripomína Barkerovho geniálneho Hellraisera,no mne to nejako neprekážalo a celkom ma to bavilo. 50%

• 26.1.2014  21:50

Tak táto sranda je niečo medzi Tajomstvom minulého leta a Vreskotom,ale aj napriek tomu,že to je vlastne vykrádačka v každom smere,je to celkom obstojný a miestami aj vtipný slasher. 50%

• 26.1.2014  18:46
    Andyho film (amatérský film) (2009)

Nemôžem si pomôcť,ale toto je zle!Vôbec nechápem tunajšie vysoké hodnotenia.Na sto percent sa stotožňujem s komentárom od eraserhead666 .Moje dve hviezdy sú viacmenej iba za snahu..

• 23.1.2014  08:24

Ďalší plagiát ala Paranormal activity,tentokrát z Turecka.Bohužiaľ tento film sa tak veľmi drží šablóny PA,že to je miestami neznesiteľné.Od A po Z je to celé ako cez kopirák,toto všetko tu už tisíc krát bolo a je to vážne otrepané!Nepomohlo ani miesto diabla použiť Džina a nezachránil to ani Islám a ani iné kultúrne bláboly. 40%

• 19.1.2014  14:28
    Eaglewalk (2012)

Harry a Hendersonovci feat Piatok trinásteho :-D

• 13.1.2014  08:49

Veľká slabota!Už podľa traileru som očakával nejakú romantickú motanicu a tak aj bolo.Keď sa film konečne začne podobať na horror,príde nejaká úplne nezmyselná kravina,ktorá úplne potopí aj malý náznak atmosféry.Celá ta LoveStory stála za prd a koniec bol totálny klinec do rakvy.Je to celkom škoda,určite sa z toho dalo vytrieskať viac.. 40%

• 12.1.2014  17:46
    Psychoanalýza (2002)

Úvodné a záverečné titulky majú dokopy asi päť minút a to čo je medzi nimi naozaj nestojí za reč..

• 24.12.2013  00:36

Aj napriek totálne nelogickému,alebo skôr dementnému chovaniu postav je to fakt pecka.Balaguero to proste vie,len tá logika..mne to proste nejde do hlavy. WTF ???

• 22.12.2013  19:06
    Skřet (1993)

Vidím,že Leprechaun ma dosť veľa pokračovaní,ale pre mňa to skončilo týmto filmom.Absolútne nemám záujem sledovať toho trápneho malého zeleného zmrda.Podľa mňa je to dosť prúser.

• 15.12.2013  15:36

Asylum sa fakt nesere!Natáčajú jeden brak za druhým a zjavne im vôbec neprekáža,že sa tie filmy nedajú pozerať.Ako nechcem nikoho odsudzovať alebo uraziť,ale aký mentál môže dať takejto sračke štyri hviezdy ???

• 15.12.2013  12:42
    Pytel kostí (TV film) (2011)

Teraz neviem čo mi na tomto liezlo na nervy viac,či ta prestrelená stopáž alebo zvráskavený Brosnan. 40%

• 30.11.2013  18:14

Videl som už exorcizmus na mnoho spôsobov,ale vyháňať diabla z manglu to je moc aj na mňa! Inak sa jedná o slušné atmosférické béčko na čele s Engludnom,ktoré ma fakt bavilo.

• 24.11.2013  21:44

Oproti prvej totálne sračkovej prvej časti je toto celkom príjemne prekvapenie.Samozrejme že je to taká zlátanina,no dokázalo to udržať moju pozornosť po celú (aj keď krátku) stopáž.Som si vedomý že troška nadhodnocujem ale čo už..tri hviezdy s odretými ušami. 45%

• 20.11.2013  21:39
    Seed (2007)

Tak toto sa naozaj nedá hodnotiť inak ako odpad.Starý Uwe mi už začína pripomínať Asylum..nič ho nezastaví!Tento film je tak strašne primitívna zlátanina,že ani nedýcham!A jasný dôkaz toho že Bolt je totálny pako je,že nám čoskoro naservíruje pokračovanie tejto epickej sračky..

• 17.11.2013  16:50

Tak toto fakt cením!Super práca,len tak ďalej!

• 1.11.2013  15:32
    Den matek (1980)

Podľa toho čo som počul,tak toto je jeden z tých lepších pokusov TROMY,ak to je pravda tak naozaj nechcem vidieť ako vyzerajú tie horšie pokusy..

• 26.10.2013  06:55
    Noc hrůzy 2 (2013)

Dve hviezdy dávam iba za Jaime Murray..

• 12.10.2013  11:13

Toto fakt bolelo.Pro-Americký bullshit plný fejkovej národnej hrdosti pozostávajúcej z hamburgerov,hranoliek a popcornu. Tatum a.k.a Rambo hrdo háji vlajku a je mi z toho na grc...

• 19.9.2013  20:32
    Compulsion (2013)

Totálna stráta času. Klapka prvá:Heather otŕča kozy. Klapka druhá:Heather otŕča kozy a pri tom varí. A takto dookola hodinu a pol..

• 7.9.2013  18:50

Welcome to Bulgaria!!!Katie si ide pre pomstu a je pekne prepnutá a tiež celkom kreatívna .. jej sen o o kariére herečky sa síce stratil niekde medzi USA a Bulharskom ale holka aj tak nestratila hlavu :)

• 11.8.2013  08:03

Totálny skvost!Vera Farmiga je proste top herečka a maximálne sa hodila na úlohu Lorraine Warrenovej. Popri duchárskych kúskoch dôjde aj na exorcizmus,čo v tomto prípade vôbec nieje na škodu.Celé to šlape na maximum.Nemám čo vytknúť.Pre mňa najlepší horror roka 2013.

• 4.8.2013  16:38

Dávajte bacha,pretože keď Vás začne naháňať hrdzavá chladnička ktorá má na sebe nálepku s hákovým krížom ide Vám o kejhák :-D

• 31.7.2013  08:06

Snipes padol na úplné dno!Dúfam sa mu podarí si napraviť reputáciu,pretože toto je brak jak vyšitý.

• 27.5.2013  21:04

Keby tam nehrala Belén Rueda tak by tento film v žiadnom prípade nedopadol tak dobre.Tvorcovia išli na istotu,postavili to celé na jednej herečke (v dvoch úlohách) a vyšlo to na výbornú!

• 19.4.2013  19:58

Marlon Wayans by si mal vytiahnúť hlavu zo svojej prdele a uvedomiť si že vtipy o prdení boli celkom vtipné (no aj tak trápne) za čias Leslieho Nielsena.Celé zle!

• 6.4.2013  15:19
    The Hike (2011)

Tieto Spice Girls verzus úchylný horolezci by sa dalo považovať za celkom obstojný exploitation ale problém je,že toto všetko tu už bolo nespočetne krát. 40%

• 1.1.2013  16:14
    The Traveler (2010)

Val Kilmer tam chodí dookola ako taký smutný hríb a je to totálna p*čovina!

• 30.12.2012  12:36
    Marley a já (2008)

Marley je oproti mojej pitbullke úplne mimálne zlo!Máme už tretí gauč za 6 rokov :D

• 29.12.2012  21:15

Ďalší mainstreamový exorcizmus,tentokrát v židovskom podaní.Oproti mnohým possession sračkám ktorých je ako húb po daždi je toto pohoda. 70%