Vecko99

Vecko99

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 29.3.2019  21:27

Kdo u tohoto filmu čekal nějaký propracovaný příběh, tak si asi spletl na co chtěl koukat a snížit kvůli tomu hodnocení není moc fér. Tento filmbby si zasloužil víc než 56%. Na druhou stranu, když do filmu dostanete "herce" jako je Iko, Tony, Jai, JeeJa, Scott či Tiger, tak bych čekal ještě víc. Jak zde už někdo komentoval, tento film by zasloužil asijského režiséra a pak by to mohl být další Raid či Ong bak.

• 27.11.2017  18:26
    Poseidon (2006)

Nebyl to vůbec špatný katastrofický film, ale pochybuji, že si za pár měsíců budu pamatovat, kdo tam hrál či co se tam dělo. Po technické stránce výborné, ale ve mě po zhlédnutí tohoto kousku nezůstalo vůbec nic. Nenáročná jednohubka.

• 27.11.2017  18:24

Pro někoho nejlepší díl Thora, pro mě rozhodně nejzábavnější. To že režisér vůbec neumí pracovat s napětím, s dramatickými scénami, to vidí každý, ale mě to tentokrát vůbec nevadilo. Občas ocením takovou jednohubku, která dějově nepospíchá a v tom případě jsem se královsky bavil.

• 12.9.2017  16:47
    Spáči (1996)

Skvělý film a vynikající obsazení, ale také zbytečně dlouhý. Dětská část je skvělá, ale navazující soudní přelíčení už tak kvalitní podle mě není. Nakonec mě díky tomu film tolik nezaujal, jelikož celý plán vlastně závisí na lži faráře. Za první půlku 5 a za druhou 3, takže mi z toho vychází lepší 3.

• 13.4.2016  07:37
    Hrdinové velkoměsta (TV seriál) (2012)

Záměrně hodnotím za víc,ale to jen kvůli tomu,že nechápu proč je to tady tak špatně hodnocené. Grafika není tak dobrá jako od pixaru,dabing také není z nejlepších,ale tento seriál je určen pro malé děti a když mají rádi auta,tak se jim to líbí a jim fakt nesejde na tom,ze je tam americké policejní auto apod, ale oceni mnoho druhů aut a třeba i příběhy o tom jak si všichni vzájemně pomáhají.

• 4.2.2016  10:40
    Na dostřel (1993)

Není to nejlepší film s Brucem,ale i tak ho vřele doporučím. Mě osobně pozitivně překvapil, ale za to mohl hlavně Willis,kterému ta role sedla. Klasická postava, které nikdo nevěří, každý si do ní rád kopne, ale jen on může ten případ vyřešit.

• 17.1.2016  09:00

Skvělý casting a můj oblibenec Mark Strong,který mě vlastně nalákal,abych se na to podíval, ovšem průměrný thriller a to hlavně kvůli konci. Ten film měl skončit, POZOR SPOILER, scénou v sanitce a určitě by pak tady měl lepší hodnocení. Potěšilo mě pár twistu, které překvapily a nebylo to pro mne tak čitelné jako jiné podobné filmy.

• 12.6.2015  16:00

Na film jsem se podíval jen kvůli Parkouru a zklamán jsem rozhodně nebyl. Díky krátké stopáži se naštěstí dali zkousnout i "kvalitní" herecké výkony a "originální" scénář. U mě průměr, který neurazí, ale bohužel ani nenadchne.

• 1.3.2015  09:32

Škoda toho šíleně rychlého střihu, při automobilových honičkách, soubojích, atd.. Člověk ani nepozná komu který úder patří. Příběh je naprostá klasika, ale to se dalo čekat. Zatím všechny filmy od Megatona mají stejný problém a to je střih. I přesto je pro mě trojka o trochu lepší než druhý díl.

• 7.5.2013  11:53

I přesto, že film sám o sobě není vůbec špatný, těžko jsem zkousnul některé scény ve filmu (viz trapná scéna ve vaně, která by v komedii asi fungovala, ale tady ne). To co mi ale nejvíc vadí je Cruise. Jako herce ho mám rád a už ikskrát potvrdil, že je vynikající akční herec, ale fakt nechápu koho napadlo obsadit 150 centimetrového herce do role někoho kdo má přes dva metry a když vejde do místnosti, tak se celá místnost otočí a ztichne. Vlastně vím, asi to napadlo produkční a hádejte kdo to produkoval..... Správně je to TC :))). Zároveň souhlasím s Hardym, proč prozradit pointu filmu hned na začátku, když se s tím dalo pracovat stejně jako v knize. Já jen doufám, že další filmy s Reacherem již bude hrát někdo podobnější knižní předloze.

• 23.3.2013  12:34
    První rána (1996)

Klasika v podání Jackiho Chana, každý si spíš bude pamatovat boj se žralokem, chůdy či jízdu na snowboardů než příběh, který se tentokrát moc nepovedl, ale tři si to rozhodně zaslouží.

• 26.2.2013  09:15
    Big game (TV pořad) (2010)

Dobrý způsob jak přiblížit poker široké veřejnosti. Škoda, že to tady hodnotí někdo kdo nerozumí pokeru a nebo viděl jeden díl...

• 15.2.2013  13:35
    Blackjack (TV film) (1998)

John Woo skoro jako vždy nezklamal, pokud člověka nezaujme příběh či Lundgren, tak minimálně způsob jakým byl natočen musí ocenit snad každý. Klasické zpomalovačky tentokrát zastínila trampolína...

• 15.2.2013  13:31

Skvělá podívána pro někoho kdo vyhledává MA filmy, kromě asi 20 minut se celý film jen bojuje, ale kvalitu příběhu to nepoznamená :). Souboje jsou nápadité, pokaždé se bojuje s jinou zbraní či pomůckou.

• 24.1.2013  08:38
    Pěsti smrti (1976)

Film, který je doslova narván akcí a je to typický John Woo. Spousta soubojů, zpomalených záběrů, opakovaček, jen ty holubice chybějí. Potkají se zde zároveň J.Chan. S.Hung a Biao Yuen, což posléze dost ovlivní jejich kariéry.

• 22.1.2013  13:18
    Terč (1997)

Jeden z těch lepších filmů s Jackie Chanem. Jen velká škoda toho závěru, člověk se těší na klasický souboj se záporákem, když předtím musí Jackie porazit všechny jeho nohsledy a místo toho je přijde ........ i tak to ale byla sranda a souboje dost nápadité, přesně jak by člověk čekat od Sammo Hunga.

• 17.1.2013  09:02
    Škola hada (1978)

Klasický Jackie Chan připomínající film Mistrův syn. Scénář jako kdyby z oka vypadnul ještě pár dalším filmům, ale to vůbec nevadí, na takový film se stejně moc nekouká kvůli příběhu. Soubojů je plno, vlastně skoro celý film a i když nejsou tak originální jako v novějších filmech, tak rozhodně nenudí.

• 17.1.2013  08:56
    Occamova břitva (TV film) (2012)

Na české TV filmy nekoukám, takže jsem byl mile překvapen, že něco takhle dobrého mohlo vzejít jen z televizní tvorby. Občas to bylo samozřejmě trochu přitažené za vlasy, ale viděl jsem i dokument, kdy se opravdu rukojmí se svým únoscem spřátelil, takže proč ne.

• 15.1.2013  08:51

Jackie Chan, Sammo Hung a Biao Yuen. Pokud se ve filmu sejdou takové asijská esa, tak to nemůže dopadnout špatně. Klidně bych zkrátil romantickou a komediální linku a přidal do filmu víc soubojů, ale jinak není co vytknout. Nejvíc mě potěšil hlavní záporák, jeho doutníky a taneční pohyby v závěrečném souboji :)

• 15.1.2013  08:39

Až na Pitta a Forda je bohužel fim jedna velká nuda. Počáteční přestřelka člověka naláká na akční film, ale opak je pravdou. Další hodinu a půl posloucháme debaty Forda a Pitta, aby se to poté během posledních 15 minut vše vyřešilo. Filmů, kde hlavní roli hrála IRA jsem již několik viděl, ale tohle byl nejspíš ten nejhorší.

• 8.1.2013  09:10
    Pluto Nash (2002)

Opět se potvrdilo, že jakmile se ve filmu objeví někdo z klanu Baldwinů, tak je to propadák. Když se k tomu ještě přičte tragický scénář, který vypadá jako parodie Austina Powerse, tak to nezachrání ani Murphy a ani další plejáda skvělých herců v čele s Johnem Cleesem. Murphy už bohužel filmově jen paběrkuje:(((

• 8.1.2013  09:02
    Výstřel (1981)

Na film jsem se podíval jen kvůli Travoltovi a udělal jsem dobře. Za prvé se tam objevil můj oblíbený záporák john Lithgow a za druhé jsem viděl skvělou režii v podání de Palmy. I práce kamery se mi moc líbila, zvlášť točící se scény ve zvukovém studiu či scény přes okno. Samozřejmě to bylo viděno i v jiných filmech, ale nikde mě to tak nezaujalo jako tady.

• 8.1.2013  08:52

Velmi milé překvapení, srovnatelné s Tropa de Elite. Čekal jsem klasický plochý akční snímek, kde tolik nejde o děj, ale nečekal jsem, že tam budou postavy tak hezky vykresleny. Každý policajt tam má svůj příběh, který se odehrává na pozadí fotbalových "hooligans" a problémech s rasismem a přistěhovalci, který trochu přesahuje do politické roviny, ale vždy se pak vrátíte dějem na jednu policejní stanici, kde už ideály o policejní práci zmizely....

• 8.1.2013  08:45
    Dredd (2012)

Pro mnohé je původní Dredd se Stallonem sračka či ne moc kvalitní film, ale mě se "originál" líbil, takže z remaku nejsem tak nadšený jako jiný. Nový Dredd je taková střílející kopírka the Raid, kde také moc nešlo o děj, ale o akci. Zde se bohužel pro mě jenom střílí, chybí mi tam více boje z blízka, víc soubojů. Škoda, nový Dredd měl navíc.

• 2.1.2013  09:12
    Ochránce (1996)

Dost nudný příběh s dost špatným castingem. Hlavní hrdina nebyl moc sympatický a už vůbec nevěřím, že by W. Rider s někým takovým šla, pokud by ho nechtěla využít. I ostatní studenti moc sympatičtí nebyli, ale nevím zda by tak nudný příběh bez jakéhokoliv překvapení, gradace zachránili lepší herci.

• 31.12.2012  08:56

Váhám mezi 2 a 3 asi se musím přiklonit ke dvojce. Špatný scénař a ještě horší příběh než v jedničce bych jim odpustil, pokud by aspoň akce stála za to, ale bohužel v tomto případě se to nepovedlo. Díky tomu, že to trvá hodinku a půl, tak jsem se rozhodně nenudil, ale znovu si ho asi jen tak nepustím.

• 31.12.2012  08:51
    Věra 68 (2012)

Příběh Věry Čáslavské je velmi zajímavý sám o sobě, takže ať to natočíte jakkoliv, tak to vždy bude poutat pozornost, ale v tomto případě mi přijde, že si řežisérka nedala s dokumentem žádnou práci. Ano byla s paní Věrou v Mexiku, ale to je asi tak vše. Zbytek dokumentu jsou archivní záběry a záběry jak paní Věra dělá čínu, jak paní Věra vyrábí chlebíčky, a podobně. Spíš mi to připadalo jako normální pořad nejmenované televize, kde se sejdou známe osobnosti u stolu a vzpomínají.... Po vizuální stránce mě tedy dokument velmi zklamal, ale jak jem již říkal příběh sám o sobě je velmi poutavý pro ty kdo ho neznají...

• 27.12.2012  10:50

Uznávám, že to není nejlepší film, který jsem kdy viděl, ale nepřišel mi tak špatný, jak tady každý píše. Scénář je slabý jako vždy, metalová hudba mě tam dost rušila, ale zase souboje, kór ten závěrečný proti Whiteovi stály poměrně za to, takže pro mě lepší dvě hvězdy. Neházel bych to do stejného pytle jako předešlá dvě pokračování bez Van Dammeho a ostatních hvězd.

• 18.12.2012  12:36
    Atlas mraků (2012)

Po vizuální a hudební stránce dokonalý film. Moc mě bavilo, že měl každý herec několik rolí alá Eddie Murphy (když ještě točil filmy na které se dá dívat). I propojení jednotlivých příběhů mi nepřišlo chaotické jako psali v některých recenzích. Bohužel k dokonalosti mi chybí větší gradace v závěrů, větší boom na konci, ale i tak jeden z nejlepších filmů letošního roku.

• 18.12.2012  12:33
    Freerunner (2011)

Mám rád parkour a i Sean Faris mě oslovil díky Never back down, tak jsem dal tomuto filmu šanci. Parkour sám o sobě byl fajn, což se o zbytku filmu bohužel říct nedá. Scénář a výkony herců nemá smysl komentovat. To co mi ale vadilo nejvíc byla kamera. Polovina filmu je roztřesená, já vím, že je to moda takhle točit a že to pak působí realisticky, ale v tomto případě z toho jen bolí hlava a spoustu skoků a triků člověk ani nevidí. Zároveň skoro u poloviny záběrů je vidět třeba jen půlka hlavy nebo jen nohy. Takhle blbě nasnímaný film jsem ještě neviděl. Naštěstí hodina a půl se dala vydržet...

<< předchozí 1 2 3 4 6 7