Chezzsterman

Chezzsterman

Čestmir Broslowski

okres Jihlava
Já jsem blázen jen (cit: Rest & Fatte)

<< předchozí 1 2 3
    • 22.8.2019  08:01
    Astro Boy (TV seriál) (2003)

Na dětskej seriál to není zlý :) animace sice jak z roku 80, ale celkem zajimavý zápletky a nápady. Proč ne?

• 13.5.2019  06:30
    Paradise PD (TV seriál) (2018)

Konec Brickleberry jsem doslova obrecel, nicmene: "Kral je mrtev, at zije kral." :D dekuju, dekuju, dekuju, dekuju,...

• 11.2.2019  22:04
    MOST! - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2019)

Zabitejch trictvrte hodiny. Na cigany a tupy gadzi se muzu divat i v praci a je to vetsi psina. Zadnej zazrak. Opet opakuju, ze alespon nespada do odpadu jako zbytek cesky tvtvorby, ale i tak je ta jedna hvezdicka z nouze ctnost.

• 11.2.2019  21:59
    MOST! (TV seriál) (2019)

Ehm, wtf? O cem ze to ma bejt a proboha coze je na tom serialu tak skvelyho? Az budu chtit videt nudny pribehy nudnejch lidi, tak mi staci jit do prace, na to jsem nemusel zabit trictvrte hodiny u tv. Jeste tomu dam sanci, treba jsem jen chytil dil o nicem (6. dil). Zatim bida, ne takovej shit jako Ulice a Gynda v trni, ale porad je to slabota.

• 3.2.2019  10:30

Nejsem rasista (ani trochu), ale tenhle film bych oznacil jako "az priliz cernej". Vtipky pro Evropu naprosto bez humoru a predstavitelku sestry Black Panthera bych oznacil za prinejmensim otravnou. Pro me je film rozhodne zklamani, protoze jinak mam postavu Black Panthera v komiksech docela rad. Skoda, dle meho nazoru to byla nuda. P.S.: Mel jsem tu smulu, ze jsem videl verzi v ceskym dabingu a to ve mne pocit hruzy jen umocnilo.

• 21.7.2018  20:37
    Black Lightning (TV seriál) (2018)

Docela dobrej serialek... sice cernejsi, nez by bylo nutny. Rasovej podtext je z toho cejtit az moc, ale jinak mi to prislo tak nejak komixovejsi nez Luke Cage a je fakt, ze Tobias je fakt hustej vyber charakteru... Zvlastnejsi zaporak tu nebyl dlouho :)

• 1.4.2018  10:43
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Jo tak, růžová? Hnus fialovej to je, velebnosti... Útok na lidskou důstojnost, kinematografická žumpa a odpad na třetí. Pokud jsem něco vynechal, tak doporučuju přečíst více komentářů... Vlastne uvažuju o jedné hvězdičce, protože si nepamatuju, kdy naposledy jsem brečel smíchy, jak při četbě místních příspěvků. Vtipnějsí jsou už snad jen komenty u Ulice a Power Rangers (původní seriál). Když budu schovívavej 0% Ježiš, teď jsem si všiml, že tahle hrůza má i svou slovenskou mutaci, která má ještě horší hodnocení... To jako fakt jde? Se Slovákama jsem nikdy nijak extra nevycházel, ale tohle jim vážne nepřeju. Tohle si prostě nezaslouží nikdo...

• 3.3.2018  05:21

Evidentne tu serial videlo naprosty minimum lidi. Ja si naopak musim rict, ze bych necekal, ze se povede nacpat cela jedna kapitola do filmu. Samozrejme, ze charaktery pak nezasvecenym mohou pusobit dost plose, ale jako fanousek musim ocenit, ze vsechny podstatny momenty jsou zachyceny a az na par detailu se nerozchazi se serialem. Asi to neni nejvetsi pecka pod sluncem, ale tohle si pokracovani zaslouzilo... skoda

• 16.1.2018  15:21
    Justice League Action (TV seriál) (2016)

Jak uz bylo receno, serial je sice zacilen spis na detske publikum, ale stejne u kazdyho dilu sedim prilepenej na obrazovku... V DC maji tolik skvelych animovanych serialu a filmu, az mi nedochazi, proc je hrana tvorba na urovni takoveho prumeru... Holt, zustavam u animacu :)

• 30.12.2017  18:23

Co blbnete, lidi? Nahodou nejvetsi pecka myho mladi od dob sam doma. Minimalne dvacet zhlidnuti :)

• 29.12.2017  10:12
    Justice League Unlimited (TV seriál) (2004)

Vážně nic? Žádný jiný komentáře? No nic... Suprovej seriál, kterej by si zasloužil vic informací. Fanouškům doporučuju.

• 19.11.2017  08:53
    Brickleberry (TV seriál) (2012)

Woody je nejlepší!!!

• 31.10.2015  10:04
    Špión (2015)

Řiť jak chceš

• 23.4.2015  07:38

Neskutečnej skvost... úlet... nostalgie... totální bombice

• 8.3.2015  11:49

Skopčáky nemám moc rád a co se týče jejich filmové tvorby, tak mě taky nikdy nijak zvlášť neoslnili, ale tohle monumentální komediální dílo mě vždycky dostane do kolen... Santa Maria - bezkonkurenční evil guy, Abahači - Vinetač mluví za vše a Ranger je Ranger... Mimoto: "John pil z mýho hrníčku." "John spal v mé postýlce." "John mi vychlastal všechny lahváče," Je to prostě nejlepší western komedie všech dob a na paty se jí lepí tak snad jedině limonádový Joe. Well played, skopčáci, well played.

• 8.3.2015  11:39

Já mám tenhle film moc rád, ty čtyři hvězdičky jsou možná moc, ale za tu nostalgii a Arnolda Budweisera je tu nechám :D

• 8.3.2015  11:34
    Interstellar (2014)

Umaštěná ubrečená nuda v hezkým hávu a koncem, kterej to všechno totálně zabil... Vyhozený prachy za kino. Hodně průměrný scífko. Mohli si ho klidně odpustit. Já osobně nemám důvod si ho někdy v budoucnu pustit znova.

• 6.3.2015  15:07

Nářez

• 5.3.2015  18:58

Prostě neskutečnej mazec

• 31.12.2014  17:09

Nedochází mi, jakto, že to má tak nízké hodnocení... Dle mého, jedna z nejlepších komedií z barového prostředí... Možná proto. Kdo nedělal za barem, tak to prostě nepochopí, ale kdo jo, tak si sám musí vzpomenout, jak se u toho vyřádil. Hodnocení pod 4 hvězdičky prostě neberu :D ... mimochodem, KOZEL, všichni jste zas*aný buze*anti

• 31.12.2014  17:05
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Charlie je hrdina každého svobodného muže. Alan je prostě příživnickej klasik a Jake je Jake... Málo chybí k dokonalosti, ale některé díly a vtípky pokulhávaly, proto je 4 hvězdičky i tak super

• 31.12.2014  12:15

Na čtyři hvězdičky jít bohužel nemůžu, ale i tak je to dobrá "černá" komedie, hej?

• 30.12.2014  10:01

Shlídnuto po letech a musím říct, že to nebylo zas tak špatný, jak jsem myslel 60-70%

• 27.12.2014  15:13
    Batman a Robin (1997)

Strašná a úchylná sra*ka. Dnes jsem se na tohle "veledílo" koukal a moje hodnocení s rychle blížilo k nule. Do mínusu bohužel jít nejde. 0%

• 18.12.2014  18:09
    Elysium (2013)

Zajímalo by mě, jak Damonovi navlíkli to béžový triko pod exoskelat a ne na něj :D

• 7.12.2014  14:39
    Godzilla (2014)

Totální sh.t !!! Utopenej ve tmě. Bez náboje, bez příběhu, neskutečná donebevolající nuda...

• 22.11.2014  16:59
    Lucy (2014)

Tak zlý to nebylo, ale když to srovnám s Limitless/Všemocný, tak je to spíš podprůměr, ale bez srovnání by se na to dalo koukat. Nenudil jsem se, takže ***

• 17.11.2014  00:24
    Rocky Balboa (2006)

Sly je prostě král. Ať si říká kdo chce, co chce, ten chlap umí hrát... sám tomu nevěřím, ale je to tak. Jedna z nejlepších teček z filmových sérií. Něco mi tu sice chybělo, nevím co, proto 4 hvězdičky ale radši silný 4, než slabých pět. Bezva film

• 14.11.2014  13:08

No, mně osobně to teda přišlo docela dobrý, jednička nasadila laťku příliš vysoko, takže kam až se tento filmek přiblížil je celkem podivuhodný. Občas jsem měl sice trochu problém s časovým zařazením některých scén, ale stejně to hodlám celý shlídnout znovu a znovu. A jak napsal verbal: „Nojir jak cyp!“, takže naprostá spokojenost.

• 10.11.2014  10:11
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Homer jede!!!

<< předchozí 1 2 3