Chezzsterman

Chezzsterman

Čestmir Broslowski

okres Jihlava
Já jsem blázen jen (cit: Rest & Fatte)

<< předchozí 1 2 3
    • 31.12.2011  11:24

Budu předstírat, že ta hraná část tam nebyla...bezva animák a jak už tu někdo psal, tak super náhrada za Byl jednou jeden život.

• 1.7.2013  16:29
    Andromeda (TV seriál) (2000)

Jedno z mejch nejoblíbenějších béček, zábava po práci, škole, ... po čemkoli. Jiný ambice si seriál snad nikdy nekladl a proto se na něj dodnes rád mrknu. Odpady fakt nechápu.

• 22.8.2019  08:01
    Astro Boy (TV seriál) (2003)

Na dětskej seriál to není zlý :) animace sice jak z roku 80, ale celkem zajimavý zápletky a nápady. Proč ne?

• 27.12.2014  15:13
    Batman a Robin (1997)

Strašná a úchylná sra*ka. Dnes jsem se na tohle "veledílo" koukal a moje hodnocení s rychle blížilo k nule. Do mínusu bohužel jít nejde. 0%

• 10.10.2014  18:15

Jako amatérskej snímek je to super. Krom toho mi připoměli, že bych rád viděl nějakej hranej film s Nightwingem.

• 19.11.2012  12:33

Já jsem se navýsost bavil. Ten film se ani netvářil, že od něj mám něco očekávat a na nic si nehrál. Řekl bych, že právě ta hromada klišé, kterou do filmu nacpali byla záměrná a dodává filmu na vtipnosti a dostatečném odlehčení... odpočinkový film, nic víc, nic míň... Stejně se na něj podívám znovu.

• 21.7.2018  20:37
    Black Lightning (TV seriál) (2018)

Docela dobrej serialek... sice cernejsi, nez by bylo nutny. Rasovej podtext je z toho cejtit az moc, ale jinak mi to prislo tak nejak komixovejsi nez Luke Cage a je fakt, ze Tobias je fakt hustej vyber charakteru... Zvlastnejsi zaporak tu nebyl dlouho :)

• 3.2.2019  10:30

Nejsem rasista (ani trochu), ale tenhle film bych oznacil jako "az priliz cernej". Vtipky pro Evropu naprosto bez humoru a predstavitelku sestry Black Panthera bych oznacil za prinejmensim otravnou. Pro me je film rozhodne zklamani, protoze jinak mam postavu Black Panthera v komiksech docela rad. Skoda, dle meho nazoru to byla nuda. P.S.: Mel jsem tu smulu, ze jsem videl verzi v ceskym dabingu a to ve mne pocit hruzy jen umocnilo.

• 19.11.2017  08:53
    Brickleberry (TV seriál) (2012)

Woody je nejlepší!!!

• 4.11.2011  17:33

Abych pravdu řekl, moc mě to nezaujalo a chvílema jsem se celkem dost nudil. Myslím, že 3 hvězdičky je v rámci žánru akorát.

• 31.12.2014  17:05
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Charlie je hrdina každého svobodného muže. Alan je prostě příživnickej klasik a Jake je Jake... Málo chybí k dokonalosti, ale některé díly a vtípky pokulhávaly, proto je 4 hvězdičky i tak super

• 18.12.2014  18:09
    Elysium (2013)

Zajímalo by mě, jak Damonovi navlíkli to béžový triko pod exoskelat a ne na něj :D

• 10.11.2014  09:56
    Fresh Prince (TV seriál) (1990)

Vzhledem k počtu srač..idních seriálů, kterých je plná bedna se k tomuhle dílku z let 90.tých budu vracet stále raději. Will is the best

• 7.12.2014  14:39
    Godzilla (2014)

Totální sh.t !!! Utopenej ve tmě. Bez náboje, bez příběhu, neskutečná donebevolající nuda...

• 31.12.2014  17:09

Nedochází mi, jakto, že to má tak nízké hodnocení... Dle mého, jedna z nejlepších komedií z barového prostředí... Možná proto. Kdo nedělal za barem, tak to prostě nepochopí, ale kdo jo, tak si sám musí vzpomenout, jak se u toho vyřádil. Hodnocení pod 4 hvězdičky prostě neberu :D ... mimochodem, KOZEL, všichni jste zas*aný buze*anti

• 4.11.2011  17:39
    Hellboy (2004)

Můj oblíbený film, pár much by se sice našlo, ale jde o dílko, které si velmi rád zkouknu znova a Hellboy je prostě klasik. Na závěr jen můžu dodat... OH, CRAP!!!!!!!!!!!!!

• 31.12.2011  10:57
    Hon na myš (1997)

Z nostalgie 4 hvězdičky. Byl to snad první film, na který jsem šel do kiny sám bez rodičů a ta atmosféra mě totálně strhla. S postupem let už bych se u toho asi nesmál tolik jako tehdy, ale tenhle film je prostě srdcovka.

• 8.3.2015  11:34
    Interstellar (2014)

Umaštěná ubrečená nuda v hezkým hávu a koncem, kterej to všechno totálně zabil... Vyhozený prachy za kino. Hodně průměrný scífko. Mohli si ho klidně odpustit. Já osobně nemám důvod si ho někdy v budoucnu pustit znova.

• 6.3.2015  15:07

Nářez

• 11.6.2012  15:24
    Jistě, pane ministře (TV seriál) (1980)

Jeden z nejlepších sitcomů ever. Nechápu, že se někomu nelíbí. Můj názor je, že tento seriál si neoblíbí pouze ti, co ho nepochopí. A těch co to nepochopí, je mi srdečně líto...

• 20.5.2012  14:48

Celkem nechápu tak nízká hodnocení. Je sice pravda, že to má dost teenagerovskej nádech, ale zpracování se mi líbí a nepochopim, jak to může někdo srovnávat se sračkou jako je Twilight. Myslím si D. J. Caruso si zaslouží uznání a rozhodně "Jsem číslo 4" bude jeden z filmů, na který se rád podívám znovu. Určitě to není to nejlepší, ale rozhodně je to hodně dobrá oddychovka, u který jsem se ani trochu nenudil. Víc takovejch pohodovejch snímků...určitě věc na kterou se můžu podívat s mladou a ani jeden z nás nebude otrávenej a to si myslím, že je v tomhle žánru určitě velký plus.

• 16.1.2018  15:21
    Justice League Action (TV seriál) (2016)

Jak uz bylo receno, serial je sice zacilen spis na detske publikum, ale stejne u kazdyho dilu sedim prilepenej na obrazovku... V DC maji tolik skvelych animovanych serialu a filmu, az mi nedochazi, proc je hrana tvorba na urovni takoveho prumeru... Holt, zustavam u animacu :)

• 29.12.2017  10:12
    Justice League Unlimited (TV seriál) (2004)

Vážně nic? Žádný jiný komentáře? No nic... Suprovej seriál, kterej by si zasloužil vic informací. Fanouškům doporučuju.

• 23.4.2015  07:38

Neskutečnej skvost... úlet... nostalgie... totální bombice

• 9.11.2014  13:13
    Legenda Korry (TV seriál) (2012)

No, právě jsem dokoukal třetí knihu a popravdě, už aby tu byla další... Rozhodně jeden z nejlepších seriálů, co znám *****

• 22.11.2014  16:59
    Lucy (2014)

Tak zlý to nebylo, ale když to srovnám s Limitless/Všemocný, tak je to spíš podprůměr, ale bez srovnání by se na to dalo koukat. Nenudil jsem se, takže ***

• 24.10.2012  16:17
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Tak tenhle seriál znám opravdu nazpaměť. Viděl jsem ho snad milionkrát a stále mě dokáže rozesmát a bohužel/bohudík rozbrečet, protože scéna kdy Radar vstoupí na sál a oznámí, že letadlo Henryho Blakea bylo sestřeleno nad Japonským mořem mě vždycky dostane do kolen. Čím dál tím víc si vážím herců, kteří tomuto seriálu dali to nejlepší, co mohli. Bezkonkurenční...jeden z mála seriálů, kde není slyšet smích komparsu, aby podtrhli vtip. ***** Navždy

• 11.2.2019  21:59
    MOST! (TV seriál) (2019)

Ehm, wtf? O cem ze to ma bejt a proboha coze je na tom serialu tak skvelyho? Az budu chtit videt nudny pribehy nudnejch lidi, tak mi staci jit do prace, na to jsem nemusel zabit trictvrte hodiny u tv. Jeste tomu dam sanci, treba jsem jen chytil dil o nicem (6. dil). Zatim bida, ne takovej shit jako Ulice a Gynda v trni, ale porad je to slabota.

• 11.2.2019  22:04
    MOST! - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2019)

Zabitejch trictvrte hodiny. Na cigany a tupy gadzi se muzu divat i v praci a je to vetsi psina. Zadnej zazrak. Opet opakuju, ze alespon nespada do odpadu jako zbytek cesky tvtvorby, ale i tak je ta jedna hvezdicka z nouze ctnost.

• 8.3.2015  11:49

Skopčáky nemám moc rád a co se týče jejich filmové tvorby, tak mě taky nikdy nijak zvlášť neoslnili, ale tohle monumentální komediální dílo mě vždycky dostane do kolen... Santa Maria - bezkonkurenční evil guy, Abahači - Vinetač mluví za vše a Ranger je Ranger... Mimoto: "John pil z mýho hrníčku." "John spal v mé postýlce." "John mi vychlastal všechny lahváče," Je to prostě nejlepší western komedie všech dob a na paty se jí lepí tak snad jedině limonádový Joe. Well played, skopčáci, well played.

<< předchozí 1 2 3