Chezzsterman

Chezzsterman

Čestmir Broslowski

okres Jihlava
Já jsem blázen jen (cit: Rest & Fatte)

<< předchozí 1 2 3
    • 13.5.2019  06:30
    Paradise PD (TV seriál) (2018)

Konec Brickleberry jsem doslova obrecel, nicmene: "Kral je mrtev, at zije kral." :D dekuju, dekuju, dekuju, dekuju,...

• 16.1.2018  15:21
    Justice League Action (TV seriál) (2016)

Jak uz bylo receno, serial je sice zacilen spis na detske publikum, ale stejne u kazdyho dilu sedim prilepenej na obrazovku... V DC maji tolik skvelych animovanych serialu a filmu, az mi nedochazi, proc je hrana tvorba na urovni takoveho prumeru... Holt, zustavam u animacu :)

• 29.12.2017  10:12
    Justice League Unlimited (TV seriál) (2004)

Vážně nic? Žádný jiný komentáře? No nic... Suprovej seriál, kterej by si zasloužil vic informací. Fanouškům doporučuju.

• 19.11.2017  08:53
    Brickleberry (TV seriál) (2012)

Woody je nejlepší!!!

• 8.3.2015  11:49

Skopčáky nemám moc rád a co se týče jejich filmové tvorby, tak mě taky nikdy nijak zvlášť neoslnili, ale tohle monumentální komediální dílo mě vždycky dostane do kolen... Santa Maria - bezkonkurenční evil guy, Abahači - Vinetač mluví za vše a Ranger je Ranger... Mimoto: "John pil z mýho hrníčku." "John spal v mé postýlce." "John mi vychlastal všechny lahváče," Je to prostě nejlepší western komedie všech dob a na paty se jí lepí tak snad jedině limonádový Joe. Well played, skopčáci, well played.

• 5.3.2015  18:58

Prostě neskutečnej mazec

• 10.11.2014  10:11
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Homer jede!!!

• 10.11.2014  10:09
    Total Recall (1990)

Vote president Schwarzeneger

• 10.11.2014  10:07

Dá se k tomuhle ještě napsat něco, co už nebylo řečeno? :D *****

• 9.11.2014  13:13
    Legenda Korry (TV seriál) (2012)

No, právě jsem dokoukal třetí knihu a popravdě, už aby tu byla další... Rozhodně jeden z nejlepších seriálů, co znám *****

• 31.3.2013  15:09

Tak nízká hodnocení moc nechápu... komixy miluju a čím akčnější, tak tím lepší, ale zde mi nedostatek akce vůbec nechyběl. V několika komentářích jsem četl, že tomuto filmu chybí koulervoucnost Equilibria. Myslím ale, že tyto dva skvosty nejde vůbec srovnávat a tenhle snímek mi tedy koulervoucí příjde. Vždycky se na něj rád podívám znovu s otevřenou pusou a zatajeným dechem a rozhodně nebudu litovat ani vteřiny... BEST FILM EVER... Viva la revolucion

• 28.12.2012  14:27

***** víc nemusím psát. možná ještě *****

• 24.10.2012  16:17
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Tak tenhle seriál znám opravdu nazpaměť. Viděl jsem ho snad milionkrát a stále mě dokáže rozesmát a bohužel/bohudík rozbrečet, protože scéna kdy Radar vstoupí na sál a oznámí, že letadlo Henryho Blakea bylo sestřeleno nad Japonským mořem mě vždycky dostane do kolen. Čím dál tím víc si vážím herců, kteří tomuto seriálu dali to nejlepší, co mohli. Bezkonkurenční...jeden z mála seriálů, kde není slyšet smích komparsu, aby podtrhli vtip. ***** Navždy

• 11.6.2012  15:24
    Jistě, pane ministře (TV seriál) (1980)

Jeden z nejlepších sitcomů ever. Nechápu, že se někomu nelíbí. Můj názor je, že tento seriál si neoblíbí pouze ti, co ho nepochopí. A těch co to nepochopí, je mi srdečně líto...

• 31.12.2011  11:29

Do hlavy, nebo do břicha? 5 hvězdiček, bez keců :)

• 10.12.2011  20:58
    Predátor 2 (1990)

Moc nechápu tak nízká hodnocení. Nedávno jsem zhlídl oba díly a nemůžu se rozhodnout, kterej je lepší. Danny Glover se podle mě vyznamenal a já se u filmu výborně bavil. Řek bych, že s odstupem času, mi přijde dvojka čím dál lepší.

• 4.11.2011  17:55

Prostě nejlepší, dá se k tomu říct víc. Luc Besson zazářil, Bruce jako vždy výbornej a Mila když říká help, tak bych si střík... Prostě super, vidět desetkrát, nestačí.

• 4.11.2011  17:39
    Hellboy (2004)

Můj oblíbený film, pár much by se sice našlo, ale jde o dílko, které si velmi rád zkouknu znova a Hellboy je prostě klasik. Na závěr jen můžu dodat... OH, CRAP!!!!!!!!!!!!!

• 3.11.2011  08:18
    Spawn (TV seriál) (1997)

Tak tenhle seriál je naprostá pecka!!! Škoda jen že vydali pouze 3 série. Jinak jeden z nejlepších komiksovejch seriálů, co jsem kdy viděl...film se s tím nedá absolutně vůbec srovnávat. Angličtina sice není nejjednodušší, ale dá se tomu rozumět a děj mě absolutně vtáhl. Bez přemýšlení*****

• 21.7.2018  20:37
    Black Lightning (TV seriál) (2018)

Docela dobrej serialek... sice cernejsi, nez by bylo nutny. Rasovej podtext je z toho cejtit az moc, ale jinak mi to prislo tak nejak komixovejsi nez Luke Cage a je fakt, ze Tobias je fakt hustej vyber charakteru... Zvlastnejsi zaporak tu nebyl dlouho :)

• 3.3.2018  05:21

Evidentne tu serial videlo naprosty minimum lidi. Ja si naopak musim rict, ze bych necekal, ze se povede nacpat cela jedna kapitola do filmu. Samozrejme, ze charaktery pak nezasvecenym mohou pusobit dost plose, ale jako fanousek musim ocenit, ze vsechny podstatny momenty jsou zachyceny a az na par detailu se nerozchazi se serialem. Asi to neni nejvetsi pecka pod sluncem, ale tohle si pokracovani zaslouzilo... skoda

• 30.12.2017  18:23

Co blbnete, lidi? Nahodou nejvetsi pecka myho mladi od dob sam doma. Minimalne dvacet zhlidnuti :)

• 31.10.2015  10:04
    Špión (2015)

Řiť jak chceš

• 23.4.2015  07:38

Neskutečnej skvost... úlet... nostalgie... totální bombice

• 8.3.2015  11:39

Já mám tenhle film moc rád, ty čtyři hvězdičky jsou možná moc, ale za tu nostalgii a Arnolda Budweisera je tu nechám :D

• 31.12.2014  17:09

Nedochází mi, jakto, že to má tak nízké hodnocení... Dle mého, jedna z nejlepších komedií z barového prostředí... Možná proto. Kdo nedělal za barem, tak to prostě nepochopí, ale kdo jo, tak si sám musí vzpomenout, jak se u toho vyřádil. Hodnocení pod 4 hvězdičky prostě neberu :D ... mimochodem, KOZEL, všichni jste zas*aný buze*anti

• 31.12.2014  17:05
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Charlie je hrdina každého svobodného muže. Alan je prostě příživnickej klasik a Jake je Jake... Málo chybí k dokonalosti, ale některé díly a vtípky pokulhávaly, proto je 4 hvězdičky i tak super

• 17.11.2014  00:24
    Rocky Balboa (2006)

Sly je prostě král. Ať si říká kdo chce, co chce, ten chlap umí hrát... sám tomu nevěřím, ale je to tak. Jedna z nejlepších teček z filmových sérií. Něco mi tu sice chybělo, nevím co, proto 4 hvězdičky ale radši silný 4, než slabých pět. Bezva film

• 14.11.2014  13:08

No, mně osobně to teda přišlo docela dobrý, jednička nasadila laťku příliš vysoko, takže kam až se tento filmek přiblížil je celkem podivuhodný. Občas jsem měl sice trochu problém s časovým zařazením některých scén, ale stejně to hodlám celý shlídnout znovu a znovu. A jak napsal verbal: „Nojir jak cyp!“, takže naprostá spokojenost.

• 10.11.2014  10:04

Nechápu... 54%?... vážně? Vždyť to byla dost prča a mimo jiné, neznám z tý doby nic tak hustě steampunkovýho. Podle mě to byl dobrej tah.

<< předchozí 1 2 3