Mitin

Mitin

Martin Kloud

okres Praha
napůl kentaur


12 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

  Nechci tady opakovat komentáře, takže to radši zkrátim..Bez pochyb jeden z nejlepších a dost oblíbený seriál (nepamatuju, že bych na jiný seriál koukal dvakrát) hlavně díky své originalitě, ale hlavně díky tomu, že si nebere servítky a je svůj. Další veliké plus jsou výborně napsané postavy a herci, kteří je dokázali dokonale zahrát. Raději je jmenovat nebudu, to by bylo dalších pár řádek navíc. Na seriálu je naprosto jedno, že občas nedává smysl a logika občas taky trochu pokulhává. Seriál ať se ubere jakýmkoliv směrem, nic se nepokazí, a to se mi líbí. Poslední řada je toho důkazem, tam si z toho už režie dělá vyloženě srandu, ale i to má zase něco do sebe! Člověk se prostě baví a mašíruje díl za dílem. 5* bez váhání všechny série!

 • poster

  Perníkový táta (TV seriál) (2008)

  Zatím 1. série 4*, ale věřim, že se to od druhé rozjede a těch 5* tam bude. V první sérii mám jen trochu pocit, že je to dost utahané a jediné, co mi zatim vadí, teda spíš sere, je Skylar. Bože, chudák Walter, to je hrozná ženská a díl od dílu jí víc a víc nesnášim! Když čtu komentáře, nemůžu se dočkat, až se postupně prolouskam do páté série. PO DRUHÉ SÉRII - si jen říkám, že jestli to bude v dalších sériích ještě lepší, tak nevylezu z baráku než to nedokoukam.. Už po druhé sérii se nestydím říct, že možná nejlepší seriál! 3. série jasných 100%; 4. série opět 100%. Walter White je jedna z nejlíp zahraných postav co jsem viděl, neskutečný.

 • poster

  Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

 • poster

  Mladý papež (TV seriál) (2016)

 • poster

  Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

 • poster

  Papírový dům (TV seriál) (2017)

  Jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděl a nejlepší seriál (včetně filmů) na tohle téma. Vše do detailu promyšlené, geniálně napsané postavy a herecké výkony, do toho atmosféra celého seriálu mě pohltila a každou minutu jsem přímo baštil. Sledoval jsem ve španělském originálu s eng. titulkama na Netflixu a to byla taková třešnička na dortu. Po napsání komentu jsem zjistil, že je už druhá série. Zhltnul jsem jí během chvilky, nemohl jsem věřit, že se seriál dá udržet až do konce takhle dobrý.

 • poster

  Sneaky Pete (TV seriál) (2015)

  Con (oblíbené slovo scénáristů) seriál, ve kterém souběžně probíhá několik podvodů zároveň, stále víc se zamotává děj a dodává nám atmosféru ve stylu Breaking Bad. Giovanni Ribisi je perfektní Pete a sneaky k němu rozhodně sedí. Přesně to je asi důvod, proč mě seriál tak chytl. Hlavní "antihrdina", skill na max v pickpocketu, mind games a lhaní využívá svoje schopnosti skoro v každé scéně a vždy přijde s něčím novým.

 • poster

  V zajetí kouzel (TV seriál) (2015)

  Sleduji od první série a The Magicians jsou pro mě srdcovka.

 • poster

  Strážce pořádku (TV seriál) (2010)

 • poster

  Městečko Twin Peaks (TV seriál) (1990)