Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (412)

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Slitina (2022) (epizoda) 

Ostuda. Každopádně nebudu dávat horší hodnocení než 2*, protože některý scény byly dobré, když pominu jak nesmyslné. Harfoot linka je možná nejhorší dějová linka v historii. Nemůžu se přinutit, aby mě ve finální epizodě ještě zajímalo co se stane. Kdo je Sauron mám napovídali v průběhu děje, ačkoli se snažili odvést pozornost na další postavy. Většina děje je nesmysl a mám pocit, že měřítko seriálu je asi takový, jako kdyby se to odehrávalo někde v Česku na venkově a ještě polovina obyvatel neexistovala. Tím je všechno i strašně uspěchané, ale vyplněné hodinami nudných a trapných dialogů. Výsledek? Prázdno za miliardu. Naděje pro 2. sezónu jsou snad jen vyměnění scénáristů a přestat krást rozpočet. Protože tohle jestli stalo miliardu, tak to asi pokladnici dělala Alenka Schillerů.

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Oko (2022) (epizoda) 

Pardon, ale tvůrci absolutně postrádají mozek. Kdyby nezbývaly dva díly a nečekal jsem 6 let až RoP vyjde, tak se na takový seriál dávno nedívám.

plakát

Pán prstenů: Prsteny moci - Odchody (2022) (epizoda) 

Elrond "Prdel" mě pobavilo. Galadriel vs Númenoriens je něco jako scéna z parodie. Ne pardon, celá tahle sračka je jak nějaká špatná parodie. Většina postav je k smíchu, ale Galadriel je vážně mezi nejhoršíma postavama v dějinách. Nic nedává smysl, tohle snad nemohl napsat někdo s mozkem. Každý díl má hodinu a nestane se absolutně nic! Přes 5 hodin a tempo seriálu je svižný jak když jdu ve 3 ráno po tmě na záchod. Díl od dílů je náročnější tuhle telenovelu přelouskat, poslední epizodu budu pravděpodobně koukat z mentálního ústavu. V ústavu už jsou pravděpodobně jedinci, kteří si myslí, že tomu někdo dává špatný hodnocení kvůli rasám. A sami dají větší hodnocení jen kvůli ostatním lidem. Tak se prosím propleskněte! Jedinej rasista je tady Amazon, kterým jde jen o to poštvat proti sobě lidi a tím hodit všechnu kritiku na "nemáme rádi černý lidi". Odpad by to byl i kdyby RoP byl bílej jak stěna, v House of Dragon diverzita nikomu nevadí, tak se přestaňte vymlouvat na "lidi dávají odpad protože jsou rasisti"!

plakát

Rod Draka - Osvítíme cestu (2022) (epizoda) 

Koukat na HotD po Rings of Power je jak sledovat Kubricka po Kameňáku. Že obojí vyšlo najednou je to nejlepší, co se mohlo stát. Je skvělý vidět, jak si HBO s Bezosem vytírá prdel.

plakát

Rod Draka - Druhý svého jména (2022) (epizoda) 

Díl se mi líbil rozhodně víc než první dva. Akorát se nemůžu stále nenudit a připadá mi, že se toho neděje tolik a není to pro mě natolik zajímavý. Nicméně díl mě přesvědčil, že budu koukat dál, kromě pár problémů se mi to líbí.

plakát

Volejte Saulovi - Slzavé údolí (2022) (epizoda) 

Díl bylo absolutně bolestivé sledovat, nicméně taková je realita. Tragický a pomalý konec Saula je doopravdy jeden z nejsmutnějších příběhů. Nikdy se mi nestalo, že by mě seriál rozbrečel 4 díly po sobě. Sledujeme uzavření pro všechny zbývající postavy a hlavně ty postavy, se kterými jsme si vytvořili ten největší vztah. Pozorovat jejich tragický konec je bolestivý a smutný. Je více než jasné, že konec Saula nastane příští díl. Vince G. má určitě připravené něco, co bude hodné finále celé série BB, El Camino a BCS, na což se neskutečně těším.

plakát

Volejte Saulovi - Nippy (2022) (epizoda) 

Kdo dokázal hodnotit tenhle díl nízko by se měl zamyslet, proč se vlastně dostal až do 6. série a pak si nafackovat.

plakát

Volejte Saulovi - Namířit a stisknout (2022) (epizoda) 

Tahle epizoda je možná největší payoff od Vince Gilligana od počátku Breaking Bad. Dimenze ve kterých je Vince schopen psát scénář nemají obdoby. Walter vařil pro Guse perník celou dobu nad Howardem a Lalem a my neměli ani pár(n)u. Díl tak emotivní, že i Mikey byl smutnej. Vince je klenot. Vince fuckin G.