Shikunek

2 body

<< předchozí 1 2
    • 7.7.2017  11:23
    Obludárium (2017)

Další ze snímků o "straglujícím" mladíkovi, kterému se nedaří zapadnout mezi své spolužáky na střední škole. Nemusíte se moc bát, že je film kategorizován jako drama. Jedná se spíše o dramedii, které vládne představitel hlavní role. Tvůrci se hodně snaží, aby příběh byl co nejvíce odlehčený, ale podle mého skromného názoru snímek může ukázat všem lidem, kteří se bojí toho, že jsou jiní, než okolí, aby našli v sobě odvahu a přijali svoji osobnost.

• 7.7.2017  11:09
    Cukrář (2017)

Nádherný snímek, který nijak nestrhne ani nemá dramatický twist, ale celou dobu sem neměl pocit nudy a kdyby měl film o hodinu více, vůbec by mi to nevadilo.

• 7.7.2017  11:02

To co popisuje obsah se stane tak v posledních 10 minutách. Jinak je to chaos a nuda.

• 7.7.2017  11:00
    Oklamaný (2017)

Dobře natočený snímek, který kdyby nevznikl, tak by se alespoň ušetřilo x melounů, ale kinematografie by ochuzena nebyla. Kdybych na to nevystál frontu v Karlových Varech, tak bych litoval jakékoliv částky, kterou bych za tento snímek musel zaplatit.

• 6.7.2017  21:40

Udělejte stejnou chybu jako já a jděte na tento film jen na základě jeho názvu.

• 6.3.2016  21:05
    Odplata (1999)

Dějově film není až tak dobrý, ale vizuálně to strčí moderní akční filmy do kapsy. už jenom kvůli Melovi je to třeba vidět.

• 6.3.2016  21:00

Film, který ve své podstatě je stále aktuální, že blbci nepotřebují důkaz, aby měli pravdu. První polovině dominuje Kelly, v druhé pak Tracy, který by za tento výkon zasloužil rovnou 2 oscary.

• 6.3.2016  20:57
    Warrior (2011)

Řekl bych, že tvůrci více fandí Joelovi a tím pádem je to větší limonáda než bylo nutné, ale takto strhující film tím nijak netrpí.

• 13.1.2016  10:24

Jelikož jsem ekonomii nepochopil ani od Seleny Gomez, tak nemůžu říct kolik je na tom pravdy. Možná právě proto to bylo ještě děsivější než jsem si doteď myslel.

• 7.10.2015  13:32

Naprostá fantazie. Pokud se někdo tomuto snímku vyhýbá jen kvůli méně známým hercům a režisérovi, pak vám radím, abyste nedělali stejnou chybu jako já.

• 7.10.2015  13:29
    Penny Dreadful (TV seriál) (2014)

Oddechovka se spoustou známých postav ve stylu Ligy výjiměčných. Na můj vkus dobrý mix akce a vyprávění.

• 7.10.2015  13:28
    Narcos (TV seriál) (2015)

Velice poutavé vykreslení války mezi Escobarem a zbytkem světa. Herce jsem předem neznal a rozhodně nezklamali. Nemůžu posoudit, zda je celý příběh vykreslen podle pravdy, kdy všechny akce proti Escobarovi řídí 2 gringos.

• 7.10.2015  13:25

Doufám, že Oscarova předloha je lepší než tato trapnost, která všechny postavy vykresluje jako idioty.

• 7.10.2015  13:22

Pokud někdo hledá oddychovku na víkend do podzimového počasí, doporučuji. Mě konkrétně film přišel takový bezkrevný a prakticky celý děj jde odvodit z traileru.

• 31.12.2014  22:30
    Zmizelá (2014)

Jsem asi divný tvor, ale v druhé polovině filmu mi nic z toho nedávalo smysl. Zřejmě bude třeba další projekce, poněvadž se mi to často nestává.

• 31.12.2014  22:28

Celý film jsem si říkal, proč tento film vůbec natočili, když je celý o hospodaření. Herecké výkony jsou skvělé, ale pořád sem nedokázal pochopit, proč je tento film tak skvěle hodnocen. Ale když film skončil, uvědomil jsem si, že nejen sem se nedíval kolik je hodin, ale hlavně sem se od televize nedokázal odtrhnout. Poté jsem prozřel.

• 31.12.2014  22:23
    Most (TV seriál) (2011)

Velmi chladná krimi série, která mě zaujala hlavně provedením, poněvadž zápletka je skoro u každé kriminálky stejná. Do toho protiklady hlavních postav, které se už o moc víc lišit nedají, a máte seriál, který může konkurovat Temnému případu.

• 31.12.2014  22:19

Krátký film ze života, který obyčejný vztah ukázal až neuvěřitelně.

• 31.12.2014  22:16

Povinnost po zhlédnutí prvního filmu. Tento díl mi však přišel jaksi výživnější a poutavější a herecký výkon Auteuila zde byl famózní.

• 31.12.2014  22:13

Skvěle realizovaný nápad, který místy bavil.

• 31.12.2014  22:11
    Velký bazar (1973)

Neotřelá komedie u které jsem se místy smál dost nahlas.

• 1.1.2014  23:48
    Donnie Darko (2001)

Ať si kdo chce co chce říká, tento film je magořina. Otázkou ale zůstává, zda-li je to magořina příjemná či otravná. Já se přikláním k první verzi.

• 26.12.2013  13:55

Co na tomto lidé vidí?

• 15.9.2013  23:23

Dialogy se mi zdály být převzaté z amerických filmů 30. let. Výjma milostných momentů se hlavní postavy chovali realisticky a děj svižně ubíhal.

• 15.9.2013  20:06

Bohužel jsem čekal trochu více ironie, než kterou mi Huston naservíroval. Nebýt hereckých výkonů ani bych to nedodíval.

• 15.9.2013  20:05

Pro mě milé překvapení, že v dnešní době lze natočit dlouhý film, který mě nenudil. Filmu dominují scénář a Denzel s Russellem.

• 15.9.2013  20:00
    Profesionál (1981)

Nebýt Belmonda, ani bych se na to nepodíval. Bohužel jsem se nemohl ztotožnit s hlavním hrdinou, což je u mě věc vcelku podstatná.

• 15.9.2013  19:58

První polovina filmu mi připadala jako dokument s hvězdným hereckým obsazením, ale druhá polovina splnila přesně to co jsem od filmu očekával.

• 15.9.2013  19:57
    Robin Hood (2010)

Až na mírné historické nepřesnosti skvěle natočen film, kde Robin byl konečně namakanej chlap a ne vychrtlej jak Costner.

• 30.7.2013  16:00

Mrazivý a strhující thriller, který stojí na dvojici Burton / Ventura.

<< předchozí 1 2