Gromnir23

Gromnir23

Česko

3 body

• 4.2.2016  15:57

Hmm takový Němý Bobeš á la Battlestar.... Bobeš je lepší! :) A tohle lehce zbytečný přídavek, i když mě jako fanouška potěší přídavek jakýkoli, kdybych nebyl fanoušek je hodnocení ještě sníženo.

• 2.11.2015  10:30

Mladý režisér a jeho první velký film, na kterém dokážu nejvíc ocenit realističnost chování lidí, které je autentické. V kontextu s českou mentalitou je tohle vlastně realita obohacená o nadpřirozeno. Chybělo mi jen, abych se u filmu bál, když už je to ten horor.

• 14.10.2015  16:55
    Mumínci (TV seriál) (1990)

Nádherný seriál mého absolutně nejmenšího dětství, doba kdy jsem začal vnímat více souvislosti :). Jakožto pravidelný divák dětského bloku na ČT, tehdy moderoval, pokud se nepletu, Jančařík starší, jsem se nejvíce těšil právě na Mumínky. S odstupem času mi rozum nebere do hlavy, jak toto mohlo být dáváno do pořadu pro nejmenší, protože z Mumínků často mrazí a hrozí i deprese. Já osobně jsem nijak emocionálně postihnut nebyl a tak můžu s klidem ohodnotit čtyřmi.

• 14.10.2015  16:48
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Přiblblý seriál, který jsem stejně jako půl planety hltal i místo kyslíku a, dnes pro mě zcela nepochopitelně, donutil mě vstávat i v neděli velmi brzo ráno. Ta druhá polovina planety Pokemon nenáviděla a posmívala se jejím fanouškům, ale rozhodně nezůstávali nepovšimnuti. Každý minimálně věděl kdo je Pikachu. Seriál je rozhodně pro děti a dospělí by se na to snad ani dívat neměli. Když na Pokemon občas narazím v televizi, tak jim nemůžu upřít, že na souboje Ashe s ostatními trenéry se dá dívat i dnes a že i dnes si od pohledu vzpomenu na jména pokemonů, z čehož je jasné, jak silně se do mě dobrodružství chlapce z Oblázkové vesnice, který si chce splnit svůj nemalý sen, zaryl.

• 14.10.2015  16:39

No čekal jsem větší pecku a důstojné loučení s jednou generací anime hrdinů. Loučení nakonec není vlastně vůbec a i jinak je The Last pro mě zklamáním. Ne že bych zrovna musel Sasukeho, ale to že tam skoro nebyl wtf, Hinatina stydlivost mi jen drásala nervy, Naruto se chová nejtupěji v historii anime a ani nepoužívá svůj nej. mód, ale radši si bere příklad z Rock Leeho. I humoru není mnoho a je spíše nucený a až příliš založený na tuposti účastníků. Shikamaru ovšem nezklamal, NaruHina jede :) a nostalgie, kdysi čtené mangy působí na mé hodnocení více než výtky nahoře. Jo a ta pitomá šála a jakási metafora s ní hmmm...

• 13.3.2015  15:55
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Konečně dokoukáno, byla to příjemná léta, ale na pět hvězdiček to není. Důvodem je poslední díl Navždycky. Přiznávám měl jsem na krajíčku, ale důvodem nebylo to, že mě tato zábavná parta opouští, ale to, jak se loučí. Depresivně bez jejich typického humoru a bez elegance, jakou bych od nich čekal. Loučení je 50% toho jak se na seriál vzpomíná a to se těmhle parťákům u mě nepovedlo, ale i přesto jsem se devět sezón slušně bavil.

• 25.2.2015  13:39
    Super doktoři (TV seriál) (2013)

Tady je krásně vidět velký rozdíl mezi mou mentalitou a mentalitou pubertální mládeže v Americe (musím k nim zařadit i producenty Disney Chanelu). Dva mě nejmíň sympatičtější "herci", které své seriály táhli ke dnu, jsou překvapivě u výše zmíněných ti nejlepší a proto si údajně zaslouží vlastní seriál, protože ten svůj dávno přerostli. Bych blil. Seriál samotný jinak stojí za to, co najdete po zvracení na zemi. Komediální seriál o superhrdinech a jejich doktorech, kde velkou superschopností všech zúčastněných je zlikvidovat každý vtip a přes obrazovku ničit nebohé diváky.

• 5.9.2014  09:21
    Farmár hľadá ženu (TV pořad) (2010)

Nemůžu jinak než plné hodnocení, jen a pouze za sarkasticko ironický komentář k chování zdegenerovaných účinkujících.

• 27.8.2014  12:40
    Mami, ožeň mě (TV pořad) (2011)

Název už volá po trapnosti, ale castingové oddělení televize JoJ opět projevilo absolutní dokonalost. Najít takové exoty dokáží snad jen oni. Někdy jsem měl pocit, že jsou všichni profesionální herci dodržující scénář ala Monty Python :). Vše doprovází již tradičně na všem nejvtipnější sarkastický komentář.

• 26.8.2014  13:39
    Bučkovi - slunce, seno, vesnice (TV pořad) (2013)

Co to je??? Rodina uječených buranů a jejich denní starosti, tohle je už opravdu pořad pro hašišáky. Nevím co je na JOJce za úchyláky, že je napadne tohle točit. Nezbývá než litovat kameramany, kteří s rodinou tráví celý den a hned za nimi je politování hodná práce ve střižně, kde nad tímto materiálem omdlévá hrůzou nebohý střihač.

• 26.8.2014  13:23
    O Nesytovi (TV film) (1994)

Jeden hudební motiv táhnoucí se celým filmem, mě budil ze spaní ještě měsíc po shlédnutí. A ještě k tomu Zounar.... no prostě "herec", kterého přímo a nebojím se použít expresivnější výraz....nemám rád :).

• 17.7.2014  22:30
    Wolf Creek 2 (2013)

Příběh nejlepšího řidiče a nejlepšího ostřelovače co kdy žil, který dokáže sundat za jízdy v autě jiného řidiče co řídí auto. Film slušný, málo uvěřitelný a Austrálie kvůli němu ubyde pár turistů určitě. Ale jako horor lehce nadprůměrný, i kvůli tomu, že 50% obětí si smrt i zasloužilo a to se mi stává málokdy že jim to přeju.

• 10.6.2014  22:32
    Kamarád taky rád (TV pořad) (2011)

Všechny díly jsou na jedno brdo. Důvody všech účastníků jsou stejné a stejné jsou i obavy "Můžu ztratit nej. kámoše a to by bylo zlý". Proto nedoporučuju pravidelné sledování, ale pár dílu a na čas dost a když bude masochistická nálada tak pustit další. Zábavné je asi akorát, že si v úvodu můžete tipnout jak to dopadne a čekat jaký máte odhad.

• 10.6.2014  22:28
    Proč už nejsme spolu (TV pořad) (2014)

Tak tohle je hodně bizardní nápad. Ale nějaké hvězdy dám za to, že nám MTV zase jednou ukazuje, čeho je láska schopná a že ani ty největší chyby jí úplně nezapudí v srdci člověka.

• 10.6.2014  22:23
    Kresli a hádej (TV pořad) (2014)

Hvězdu za to, že když už to znechutilo mě, tak se alespoň bavili lidé ve studiu.

• 10.6.2014  22:23
    Mako Mermaids (TV seriál) (2013)

Seriál přímo ideální pro svou cílovku děvčata 8 až 14 a proto dvě hvězdy. Pro mě ani náhodou jediné co stálo za to bylo se podívat na tři celkem ucházející slečny.

• 10.6.2014  22:19
    Nakopni to (TV seriál) (2011)

Velice blízko absolutnímu dnu pokusu o vtip. Hooodně nesympatické obsazení (zvláště ten obtloustlý černoch mi pil krev). Jason Earles vypadá stejně jako před dvaceti lety a těch 35 let co má by mu nehádal nikdo. Je vidět, že s věkem moudrost nepřichází, protože jinak by se tohoto neúčastnil.

• 10.6.2014  22:15
    Violetta (TV seriál) (2012)

Argentinská telenovela pro puberťačky... tyto čtyři slova stačí, aby si každý vytvořil obrázek o kvalitě. Nehodnotím, protože jsem v nitru nenašel sílu dokoukat ani jeden díl.

• 10.6.2014  22:12
    Městečko Záhad (TV seriál) (2012)

Vtipné, příjemné a i dobře nadabované. Dává vzpomenout na zlatou éru fox kids a seriály jako Pirát divoký Jack nebo Život s Louiem. I zázraky se dějí a mezi hovnama občas vyplave něco lesklého pro co i mezi ty splašky rád sáhnu.

• 10.6.2014  22:08
    Farma Rak (TV seriál) (2011)

Hvězdu za toho vtipného tlouštíka, zbytek stojí za prd. Ještě poznámka z China Anne McClainové bude možná jednou dobrá herečka.

• 10.6.2014  22:06
    Jessie (TV seriál) (2011)

Jessie je v současné době na Disney Chanelu asi to jediné co se dá sledovat, bez toho aniž by jste ublinkávali na gauč.

• 10.6.2014  22:04
    Hodně štěstí, Charlie (TV seriál) (2010)

První díly a možná i celá první řada Hodně štěstí, Charlie byla v té době na Disneyho televizní stanici hodně příjemný zjev. Krásně svěží, rodinné a i jednou za díl vtipné (to se tak často Disney Chanelu nestává). A tak to mělo i skončit, protože s otřesností s jakou Hodně štěstí, Charlie pokračuje vstávají vlasy hrůzou.

• 10.6.2014  22:00
    Austin a Ally (TV seriál) (2011)

Ani nevím, proč takové blbosti dávám 2 hvězdy... asi proto, že není důležité jen to co se děje před kamerou, ale i to co se děje, když se kamery vypnou. Celé osazenstvo spolu dobře vychází a to se promítlo i na výsledku seriálu. Takže 2 hvězdy za to, že vidět nadšení a radost u těch dětí mě potěšilo.

• 10.6.2014  21:56
    Pes a jeho blog (TV seriál) (2012)

Tak tohle je už i na Disney Chanel moc. Otřesní dospělí herci, kteří snad vždy snídají nesympatičnost mi při sledování silně drásali nervy. Roztomilý pejsek a možná ještě roztomilejší a hlavně jediný vtipný hybatel Chloe tu jednu hvězdu nakonec urvat dokázali.

• 12.3.2013  16:26
    Tomb Raider Ascension (amatérský film) (2007)

Jedna hvězda za hudbu a druhá za to, že si s tím dali filmový amatéři práci a stvořili něco co neurazí.

• 6.3.2013  17:05

Film o rodičovství a rodinách obecně. Přibližuje, jak se který člen rodiny vyrovnává s rozvody v této vzácné a blízké skupině, jakou rodina bezesporu je. Většinou je snímek vtipný a zábavný, dějová linka v restauraci s Randy Quaidem a Janeane Garofalo rozhodně nejlepší. Jinak průměrná americká rodinná komedie, ale plus příjemné a sympatické obsazení.

• 6.3.2013  17:01

Film upozorňující na málo upřímnosti v současné společnosti a jak se lidé se dnes bojí být upřímní. Věci, které si většina myslí, ale z různých důvodů je neřeknou nahlas a povrchnost lidstva odsuzující člověka na základě vzhledu. Nakonec film naráží na vlnu špatnosti lhaní. Lež se zkrátka nemá přehánět a nakonec si každý uvědomí, že je lepší říct pravdu. Snímek doplňuje krásná a vhodně zvolená hudba, výborný Ricky Gervais. To všechno zabaleno do milé a příjemné formy se sympatickým hereckým obsazením.

• 3.1.2013  23:08

Tak tohle není žádný zázrak. Na filmové zpracování mého oblíbeného anime jsem se dost těšil a jsem nemálo zklamaný, ale abych filmu úplně nekřivdil tak je krásně barevný a na Emmy Rossum a Jamie Chung se moc hezky dívá. Taky musím nerad přiznat, že ačkoli mám k filmu silné výhrady, tak jsem se ani minutu nenudil. :)

• 3.1.2013  21:32
    Herkules (TV seriál) (1995)

No možná jsem to s tím hodnocením trochu přehnal, ale nostalgie mi nedovolí jít níž. Když jsme jako malí kluci utíkali po škole domů shlédnout další dobrodružství blonďatého poloboha. Když se na něj dívám dnes tak už to taková sláva není. Tuny slabých, až i těch odpadních dílů nezachrání ty dobré, které jsou zcela evidentně v menšině. Krásné prostředí Nového Zélandu však bylo jistou stálicí téměř každého dílu. O herectví se mi tady moc psát nechce, protože žádné velké nebylo, ale pro potřeby seriálu víc než dostačující. Herkules má pro mě oproti konkurenční Xeně jednu výhodu a to, že měl sympatičtějšího parťáka. Rozhodně bych se k seriálu chtěl v budoucnu někdy vrátit, ale z jiných důvodů než jsem ho sledoval v mládí, třeba se mým dětem tento bojovník proti lidským útrapám zalíbí a uděláme si za jednoho dlouhého prázdninového týdne Herkulovský maraton.

• 3.1.2013  21:05
    Zlo (2012)

Vzhledem k tomu, že se jedná zdaleka o nejlepší horor, co kdy naši východní bratři vytvořili musím dát plné hodnocení. Autoři si sice dost věcí ulehčují a ústřední nápad je již ohraný jako páska Cesty do hlubin študákovy duše v televizi, ale rozumná stopáž a pro mě stále fungující kouzlo živé kamery jsou důvody, proč jsem se ani moc nenudil či dokonce vůbec.