beba789

beba789

Česko

13 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Zmizelá (2014)

 • poster

  Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

  První díl trilogie Pána Prstenů je dokonalý stejně jako Návrat Krále.Poprvné viděno v pěti letech a od té doby se na to mohu dívat každý den.McKellen jako Gandalf je boží a scéna ,kdy padá do propasti mě rozbrečela.Soundtrack skvělý a dokonalý!Kniha přečtená a musim říct že film je mnohem lepší.Kniha má ten problém že rozepisuje do podrobna situace,které nejsou podstatné a ty,které jsou důležité tak jsou popsány na pár stránek.Takže jedna z mála knih u které je lepší film.100%.

 • poster

  Pán prstenů: Návrat krále (2003)

  Nejlepší díl z celé trilogie Pána Prstenů!Bitva u Minas Tirith je úchvatná a scéna s větou ''Ale já nejsem muž'' mě dostává do dnes.To samé scéna s obřím pavoukem a samozřejmě konečná scéna se zníčenín prstenu.Film je nadupaný akcí od začátku do konce a nenudí ani na sekundu.Velké plus má u mě za píseň Into the west,která je vážně dokonolá a dokážu jí poslouchat v kuse hodiny!Dokonalé zakončení trilogie.110%

 • poster

  Vetřelec (1979)

  Úžasný snímek na který v životě nezapomenu.Skvěle promyšlené a skvěle natočené.Hudba je také skvěla a velice se hodí k filmu. Weaver předvedla moc dobrý výkon, ale sama postava Ripleyové mě moc neuchvátila, ale to neznamená že se mi nelíbila.Vetřelec a Prometheus jsou nejlepší díly této série.100%.

 • poster

  Hořící keř (2013)

 • poster

  Kick-Ass (2010)

  Nářez je prostě nářez!Film,který si mě díky svým vtipům získal už navždy.Hit GIrl s Big Daddym jsou v podání Chloe a Nicolase naprosto dokonalý.A ten soundtrack také nemá chybu.Už aby natočili druhý díl.94%.

 • poster

  Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

 • poster

  Jurský svět (2015)

  Neskutečné. Dokonalé. Nostalgické. Víc slov k tomuto filmu snad ani nejde. 100%.

 • poster

  Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa (2016)

 • poster

  Vetřelec: Covenant (2017)

  Na tenhle film čekám pět let. Pět let mi v hlavě leží otázka, co se stane po Prometheovi. A předčilo to všechna má očekávání. Ridley ví moc dobře co točí a ví moc dobře co chce natočit. Covenant není ten Vetřelec jakým byl ten z roku 1979 a je to jedině dobře. Kdo by se chtěl dívat na to samé? Já rozhodně ne. Nostalgické a zároveň tak nové. Neomorph perfektní, druhý trapas alá new born ze Vzkříšení se nekoná. Prosím, moc prosím, nenechte mě čekat dalších pět let!! 100%!!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace