• Krátkometrážní

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Co to ***** je za ****** ********* ********* ******** ******** ********? ****** *****!

Harold a Maude (1971)

"Licence, lady?" - "I don't have one. I don't believe in them." Nádherný nadčasový snímek o smrti a hlavně o životě. Skvělá ústřední dvojice nakopává zadek předsudkům. A k tomu krásný soundtrack :) "Go and love some more."

Popelka (2015)

Tohle bylo tak sladký, že mě z toho budou zuby bolet ještě hodně dlouho. Ta třpytivá ušlápnutá husa Libušce nesahá ani po kotníky.

Dogma (1999)

O jednu hvězdičku více za Boha, o dvě méně za většinou ubohý a trapný humor.

Kmeny - Thrash metal (2015) (epizoda) odpad!

Rozhodně nejnudnější díl Kmenů, vypovídací hodnota nula, měla jsem problém to dokoukat i přes to, jak je mi tohle téma blízké. Achjo

Hunger Games (2012)

Prvních cca 20 minut ubíjející soundtrack a jednoduše pitomá kamera. Pak se to trochu rozjede, chvílema je to zajímavý a krásný a dojemný, ale chvílema děsná za vlasy přitažená trapárna. Slabší ***

Zápisky o skandálu (2006)

Páni. Wow. Skvělé herecké výkony nejen obou hlavních představitelek, k tomu krásně dokreslující, trošku netradiční soundtrack. Paráda.

Julie a Julia (2009)

Moc příjemné překvapení, Meryl Streep válí a já mám hlad!

Jack (1996)

Filmu se moc nedaří skloubit tragédii s komediálními prvky, objevuje se pár dost trapných nebo kýčovitých scén (hlavně s Jackovými spolužáky), ale excelentní výkon Robina Williamse (ostatně jako vždy) tomu hodně přidává :)