jezurka42

jezurka42

Mary Jane Song

Česko

homepage

Twitter: Jezurka42

24 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 2.2.2016
  Tom Goodman-Hill
  (herec)

  Tom Goodman-Hill se narodil 21. května 1968 v Londýně v části Enfield, většinu svého dětství však prožil v Newcastlu. Několik let působil jako amatérský herec v divadle The People's Theatre. Zajímavostí zůstává to, že se téměř rok živil jako učitel na střední škole, profese se však vzdal právě kvůli herectví. Po ukončení své… (více)

  • 23.2.2014
  Amanda Abbington
  (herečka)

  Amanda Abbington (jejíž rodné jméno je Amanda Jane Smith) se narodila 28. února 1974 v Severním Londýně, jako jediné dítě Patsy a Johna Smithe. Od útlého dětství se věnovala tanci a nebýt zranění třísel, které ji potkalo při jednom závodě, nejspíše bychom mohli ve spojení s jejím jménem slyšet ve světě tance mnohé chvály.… (více)

  • 7.2.2013
  Meryl Streep
  (herečka)

  „Zajímám se o lidi. To je podstata mého hraní. Jsem zvědavá, jaké by to bylo, být vámi.“ 
  Meryl Streep je považována za jednu z nejlepších a nejoblíbenějších hereček všech dob. Velmi často se o ní mluví jako o královně Hollywoodu. Na svém kontě má neuvěřitelných 17 nominací na Oscara, z toho 3 získala. Dále také vlastní 8… (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace