jezurka42

jezurka42

Mary Jane Song

Česko

homepage

Twitter: Jezurka42

24 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 10.10.2014
  Svengali (2013)

  Film Svengali vypráví příběh o Dixiem, maloměstském chlapíkovi s velkým snem. Nechává proto malé velšské hornické město za zády a vydává se do Londýna, s úmyslem stát se manažerem nejlepší kapely na světě. Svengali je svérázná britská komedie, se zlatým srdcem a skvěle padnoucím soundtrackem.

  • 9.6.2013
  Blízko od sebe (2013)

  Básník Beverly Weston (Sam Shepard) má problémy s alkoholem, zatímco jeho manželka Violet (Meryl Streep), která má rakovinu jícnu, si nově vypěstovala závislost na drogách. Beverly se rozhodne, že najme mladou Johnnu (Misty Upham), aby o Violet pečovala. Několik týdnů poté Beverly zmizí. Rodina se jej společnými silami snaží nalézt. O pár dní později však zjistí, že spáchal sebevraždu. Kvůli této události se domů vracejí dcery Westnových, Barbara (Julia Roberts) společně s manželem a dcerou, a Karen (Juliette Lewis) po boku svého přítele. Třetí dcera Ivy (Julianne Nicholson) bydlí společně s matkou a svou dcerou. V průběhu několika následujících dnů dochází k rodinnému účtování a odhalení starých jizev, jež měly zůstat zapomenuty. Violet a Barbara se nikdy navzájem nepochopily. Také se ukáže, že Karenin snoubenec kouří marihuanu a pokouší se zneužít svou neteř. Ivy plánuje utéct se svým bratrancem. Pustý vybydlený dům se zabedněnými okenicemi na americkém Středozápadě se stává dějištěm rodinného dramatu, okořeněného notnou dávkou sarkastického humoru.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace