• Pohádka

Přátelé (1994) (seriál)

Přátelé jsou jeden z nejúspěšnějších a skoro i nejkultovnějších seriálů , ale také jeden z mých nejoblíbenějších . Fantastický seriál , vždycky jsem se sice nejvíc řezal hláškám Joeyho , ale i Ross je výborný . Dokonalé !!

Návrat sedmi statečných (1966)

Původních sedm statečných je lepších o tom se nedá diskutovat.Ano je to průměrný western o tom se také nedá diskutovat.Ale ta hudba,ta hudba je nádherná.

Old Shatterhand (1964)

Ještě před zhlédnutím tohoto snímku jsem zjistil že mayoky jsou v podstatě stále o tom samém.Přitom základní zápletka právě z tohoto filmu je to co se stále opakuje.Příběhy o banditech,jenž chtějí napadnout bandu přistěhovalců a svézt to na rudochy,však pocházejí (v podtatě) z tohoto filmu.Proto 90%.

Poloviční šance (1998)

S očekáváním obyčejné francouzské akční komedie jsem si pustil Poloviční šanci.První scéna starý Belmondo který prodává auta a mladá holka?Celkem špatný začátek,ne?Ale vydržel jsem to a udělal jsem moc dobře.Porotože je Poloviční šance naprosto fantastická akční komedie která krásně zkresluje jak to mohlo vypadat v rodině a jak to asi bylo mezi mafií a policií.Já dávám čtyři hvězdičky a to nejen za hlášky ale i za akční scény a za všechno.Belmondo i Delon už jsou sice staří ale v tomhle filmu dokázali že jsou stále ve výborné formě.Film má ještě povedený dabing kde česká televize přesně obsadila dva hlavní dabéry herců Belmonda a Delona a to Jiřího Krampola a Pavla Trávníčka.

Fantomas (1964)

Fantomas je strašná klasika a jedna z těch nejlepších Funesovek !! Je toho hodně , co bych mohl vychválit , takže zmíním pouze skvělého Funese , Jeana Maraise jako Fantomase a skvělou hudbu . Na dokonalý film to stačí !!

Pošetilost mocných (1971)

Moje asi třetí nejoblíbenější Funesovka ! Nemám co dodat tahle role španělského granda je pro něj jako ušitá a on ji zvládl nadmíru brilantně .

Falešná hra s králíkem Rogerem (1988)

Dobrý Bob Hoskins , skvělé převratné "smíchání" animovaného filmu s hraným , výborná režie a skvělá hudba dělají z tohoto filmu jednu z nejlepších komedií všech dob..... Zlatý glóbus 2 nominace ( v kategorii muzikál/komedie) : Nejlepší film , Herec HR - Bob Hoskins .

Simpsonovi ve filmu (2007)

Myslím si že celovečerní příběh si drží v podstatě stejnou kvalitu jako celý seriál.Ale nejlepší fórek je s Tomem Hanksem.Ten je geniální!!

S čerty nejsou žerty (1984)

Pohádky v lásce nemám.Tahle se ovšem povedla.Dobré herecké výkony,příběh a dobré zfilmování.

Pinocchio (1940)

Stará pohádková podívaná s pěknou hudbou a smyšleným příběhem.Ale povedla se.

Ovládací panel
5 bodů