karlik4801

karlik4801

Česko

19 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

  To je srdeční záležitost, film tak odlišný od ostatních a přitom jeden z nejlepších filmů všech dob. Pro mě nejlepšího film kde Jackson s Travoltou účinkovali. Legendární soundtracky, tenhle film všechno má. Zbytečné dialogy to Quentin Tarantino prostě umí a mě se to tak moc líbilo, že když jsem to poprvé viděl, pukal jsem nadšením. Někdy i zvrácené scény, to je prostě režisérovo gusto. Pár příběhů se hezky prolne mezi sebou a vždycky je divák spokojený, to je prostě něco! Chtěl bych napsat příběh, který byl z filmu nejlepší, ale zamilovaný divák to bere jako jeden naprosto geniální celek. Pulp Fiction tu bude ještě pro hodně generací a bude je provádět různými formami filmů. Pro mě je to nejlepší film co kdy na zemi byl. Viděno v kině.

 • poster

  Velký Gatsby (2013)

  Rok 2013 je pro mě rok překvapení, protože jsou filmy, na které jsem se podíval s povinností a totálně mě okouzlili. Tohle je jeden z nich a právoplatný výherce. Gatsby je prostě nádhera. Uchvátil mě jak krásný děj, tak originální provedení provedení. Herci jsou hrozně uvěřitelní, vše funguje na jedničku. Záběry jednotlivých scén jsou naprosto okouzlující. Dále hudba, která zpestřuje zážitek a dodává potěšení. Velký Gatsby dokáže v divákovi projevit dostatečné emoce. Už se nemůžu dočkat až se na to podívám zase a zase.

 • poster

  Snídaně u Tiffanyho (1961)

 • poster

  Počátek (2010)

  Tak tohle je skvělý a přímo nadlidsky fenomenální film, po prvním shlédnutí jsem tak nadšený, dlouho jsem takovouhle povedenost neviděl. Pro mě je to zase něco nového a silně překvapivého. Celé mě to vtáhlo do děje, ale abych všemu porozuměl, musím Počátek vidět ještě několikrát a už teď vím, že se budu bavit. Celým filmem mě doprovázela skvělá hudba, ne, geniální hudba. Leonardo DiCaprio odvádí skvělý výkon a Tom Hardy, to je jeden z největších borců poslední doby. A konec ? Ten byl úžasný a vřelo ve mě napětí a z větší části nadšení.

 • poster

  Interstellar (2014)

 • poster

  Prokletý ostrov (2010)

 • poster

  Temný rytíř (2008)

  Epické drama. Ledger je monem lepší Joker než Nicholson a ten Oscar je plně vyslužený. Zajímavý děj se zajímavými herci. To posunulo laťku opravdu vysoko. Jonathan Nolan a Christopher Nolan jsou páni. Hans Zimmer opět přispěl skvělými skladbami. Nadchlo to diváky, je to skvělá podívaná s pěknými zvraty a občas nečekaným a příjemným dějem.