karlik4801

karlik4801

Česko

19 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Narcos (TV seriál) (2015)

 • poster

  Rick a Morty (TV seriál) (2013)

 • poster

  Stranger Things (TV seriál) (2016)

 • poster

  Banshee (TV seriál) (2013)

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Srdeční záležitost, nemá konkurence, prostě nemá a nikdy mít nebude. Mluvím o komediálním žánru. Ale i tak, Přátelé do vás hučí vtipné hlášky, vtipné situace i romantické a prostě hezké momenty, které nikdo nechce vynechat. Nejlepší postava je Chandler, vtipný - trapný a tím vtipný. Dále Joey to je kapitola sama pro sebe, doslova, bez něho bych si neuměl představit jediný díl. Rachel, blbá a krásná. Monika, blázen ve velmi vtipném podání. Phoebe, ženský Joeya. Ross, smolař, který drží partu. Děkuji že to vzniklo.

 • poster

  Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  How I Met Your Mother má ode mě stále pět jen ze soucitu. Krásných pět sérií, opravdu skvělé komediální i emociální dílo. Když nepočítám neuvěřitelně časté kopírování Přátel. Barney je vtipná a zajímavá postava. Neil Patrick Harris dokáže Barneyho bravurně zahrát. Potkat ho na ulici, tak si beru podpis od Barneyho a ne od Neila. Opravdu v každém díle se najde kus dobrého vkusu. Kolikrát jsem se nemohl přestat smát. Všechny postavy jsem dokázal snést. Každá postava měla svůj prostor. Šestá série už útočí spíš jako emociálně vypjatý sitcom. Od sedmé série začíná kvalita upadat, opakované vtipy, nepřehledné scény. To je za tři hvězdičky. A ta osmá? To je vyloženě ostuda, smát se dá u dvou dílu. Snad každá scéna je předvídatelná a nejde vidět žádná snaha o nějakou originalitu. Postavy mi už začínají lézt na nervy. Celou dobu trvání seriálu mě štval Ted, teď je ale nejmíň otravná postava. Změna chování postav brání hercům se do role vžít a začíná s nimi být nuda, řeč je o Barneym. Jde nádherně vidět kam až dokáží sáhnout peníze, v nejlepším se má přestat, jak to bylo u Přátel, tohle je ale jako čtvrtá a nejvíce zbytečná série Útěku z vězení. Už toho je dost, nebaví mě čekat na Tedovu manželku, při jeho vyprávění už si neopakuji, když se to už dozvím, začalo mu to být jedno. A co je nejhorší, devátá série je ohlášena. Pět hvězdiček tedy zůstává ze soucitu k prvním pěti řadám.

 • poster

  Živí mrtví (TV seriál) (2010)

  Obsahuje spoilery. Jako velký fanoušek zombie filmů jsem byl nesmírně nadšen že existuje i seriál. A to sakra výborný. Navíc s originálním názvem pro nemrtvé - chodci, walkers. Masky a make-up jsou výborné, nechápu jak to ti maskéři dokáží. 1. série (90%) Řešení kde se bude, jestli existuje vojenská základna, poznávání nového světa, všichni nesnáší Lori, ztratí se Merle 2. série (80%) Krok drží jediná postava, všichni diváci si zamilují zabijáka chodců, trochu je to Ordinace v růžové a chybí pořádná vyvražďovačka, bohužel smrt Shanea 3. série, čtyři díly, osm dílů - 3.12.2012 (100%) Nové místo pro usídlení, získávání místa pro usídlení, po dlouhé době napětí, smrt hlavních postav, konečně víte co je s Merlem, vyvražďovačky. Od třetí série si Walking Dead začíná hrát i s city diváka. Pro znalce komiksu jsou v nejnovějších dílech malá překvápka. Pauza mezí osmým a devátým mě značně rozhodila. V osmém díle jsem se pomalu nedokázal soustředit z toho množství napětí ve mě. Třetí sérií se seriál Walking Dead začal teprve rozjíždět. I love Daryl.

 • poster

  Zrádci (TV seriál) (2020)