Wacoslav1

Wacoslav1

Milan Vacek

okres Praha
Vocas bez vkusu, nebo jak se jmenuje ta věc, co se maže na chleba.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116
    • 19.4.2018  21:51
    Pomsta (2017)

Rádoby rape and revegne pro artový děcka. Větší kravinu už jsem dlouho neviděl.0%

• 13.4.2018  14:31

Vy jste kadil? Ne byl jsem se vysrat! Ale my ještě nemůžeme volit, ještě nám nebylo 18. Tak proč do prdele vypadáte tak dospěle?! Do píče kokote! Tak palec nahoru ČT, že se nebála tuhle smršť vulgarit nasadit v hlavním večerním vysílacím čase. Jinak opravdu spíš změt různých skečů a hrubozrnýho humoru bez nějakýho souvislýho příběhu jak se dalo čekal, ale líbilo se mi, že je natřeli úplně všechny hlavně dva největší kašpary Horáčka s Drahošem i ten Havel byl dobře zparodovanej. Pravda a láska zvítězí na lží a nenávistí čuráci!70%

• 8.4.2018  19:24

Podařená stará dobrá kvalitní kriminálka na kterou jsem narazil úplnou náhodou. Kvalitní zážitek umocňuje profesionální ČS dabing z dob kdy jsme v téhle disciplíně byli světový machři. Jinak film má slušnou atmosféru, solidní spád a zajímavý průběh vyšetřování. Tím přímým tahem na branku bez okecávání mě osobně bavil víc než mnohými zde více oslavovaný M od Fritze Langa který mi zase až tak skvělý nepřišel. Jenom ten trochu urychlený a poněkud na sílu udělaný konec to trochu kazí, ale jinak výborná záležitost.80%

• 7.4.2018  21:56

Prostříhat pár nudných pasáží, tak to mohla bejt i větší zábava. Jinak naštěstí čistokrevný béčko co si na nic nehraje s překvapivě slušnými triky. Možná film kterej zaspal dnešní dobu, ale lidi jako já v žádným případě nepohorší. Uvažoval jsem, že bych dal i 4*, ale po dobrým traileru jsem čekal ještě o něco větší nářez.65%

• 7.4.2018  12:03

Tady je každej komentář zbytečnej. Kdo to prožil, tak nemůže hodnotit jinak než za 5*, ale i samotný dokument je kvalitně zpracovaný bez patosu, přitom se schopností umět vyvolat emoce v tu pravou chvíli.100%

• 7.4.2018  11:32
    Darkweb (2016)

Gruner už bohužel delší dobu potvrzuje, že je ve sračkách, stejně jako jeho kolegové. 1* aspoň za snahu.15%

• 7.4.2018  11:23
    JFK (1991)

Kvalitní konspirační kousek od mého oblíbence Olivera. Dokonce bych věřil i tomu, že nějak takhle se to asi opravdu celé seběhlo. Costner podává jeden ze svých top výkonů a při závěrečném soudním procesu film skvěle vygraduje i když pochopitelně tušíte, jak to celé asi dopadne. Jenom snad obligátně si musím postesknout, že ta délka je trochu přehnaná a občas to ztrácí spád, ale to je jediná kompetentní výtka.85%

• 4.4.2018  19:59

Pohodový střílečkový devadesátkový akční béčko. Nenajdeme tu pravda nic světaborného. Opět se tu objevuje to téma policajtů co berou zákon do svých rukou a interpretují si ho po svém. Z dvojice hlavních představitelů mi teda parťák Stalloneho z Cliffhangera Michael Rooker moc výrazný nepřišel, spíš takový civilní a nenápadný. Postava Roberta Patricka je určitě zajímavější a lépe zahraná. Většinu akce pak tvoří některé průměrné a občas i nadprůměrné přestřelky, ale zase to při své stopáži nijak extra nenudí a jako typický video titul své doby se to rozhodně dá zkouknout. Dík vegetol.mp za upload a za titulky.60%

• 4.4.2018  19:35
    Linkin Park - The Catalyst (hudební videoklip) (2010)

Vynikající postapo klip a nářezovej song kterej se mi zalíbil až na víc poslechů. Další výborná záležitost.90%

• 2.4.2018  12:51

Ach bože, chraň nás před křesťanskými filmy! Ale za ten obsah tady si to aspoň tu 1* zaslouží!10%

• 2.4.2018  12:07

Povedená kriminálka. Po opakovaném shlédnutí přidávám hvězdičku navíc. Je sranda sledovat ty dva namyšlený machýrky z nichž jeden si ještě hraje na citlivýho hošíka a vymysleli si dokonalou vraždu, jak se jim začne všechno hroutit a postupně se smaží ve svý vlastní šťávě. Z tohohle pohledu je film podařenej a tak se mu dá odpustit i to, že Sandra se občas chová jako pěkná píča, ale zase je fakt, že tahle vlastnost jí pomáhá při vyšetřování a nenechá se těmi frajírky oblbnout. Jinak já těm dvěma blbečkům nefandil. Z tohohle pohledu vraždy jakož to experimentu se nic nechytá na starou klasiku od Hitchcocka The Rope, ale i tak je Vzorec pro vraždu vydařená žánrovka a povinnost pro všechny milovníky dobrých detektivek. Pokud vám teda nevadí, že od začátku víte vo co gou, ale aspoň nemusíte zbytečně přemýšlet a jenom se těšíte, jak to dopadne.75%

• 2.4.2018  11:57
    Dobrý synek (1993)

Kevin vyrostl nechal se přejmenovat na Henryho a stal se z něj pěknej parchant. Škoda, že tenhle film ve své době propadnul. Lepší hereckej výkon Culkin jinde nepodal a Wood mu zdatně sekunduje. Zkouknul jsem zase tenhle filmek po nějaký době a pořád se mi líbí. Rutinní režisér nevýrazného Otčíma Joseph Ruben se tady vytáhnul a natočil opravdu povedenej thriller. Ničím extra výjimečnej, ale za ty aspekty co jsem zmínil a za místy fakt mrazivou atmosféru si ode mě nakonec ty nejslabší 4* vyslouží.70%

• 30.3.2018  22:10

Jak je vidět tak nejúspěšnější protiteroristický zásah v dějinách je pro filmaře pořád vděčné téma. Nevím kolik zde hodnotících vidělo předchozí verze. Toto je totiž již čtvrté zpracování této události a i když nemůžu mluvit o nějakým průseru, tak tomu kdo se o tuto problematiku zajímá bych spíš doporučil starší verze Operace blesk a Operace Entebbe. Tohle je dost zkratkovité. Vzhledem k stopáži to mohla být strhující jízda, ale je tu zbytečně moc nepodstatných scén na úkor těch důležitých. Každopádně kvalitní filmařina to nepopírám a ty slabší 4* bych dal, ale hvězdu dolů sráží nezvládnuté a odfláknuté finále. No a prostříhávat finální přestřelku záběry na tanečnici která nezvládá své kreace a padá na hubu opravdu nebyl šťastný nápad.65%

• 29.3.2018  15:59

Hustý. Tohle bych od Špilberga nečekal. Doslova splněnej sen všech puberťáků v dospělým těle a čistokrevná popkulturní záležitost. Je fakt, že ze začátku jsem se do toho nemohl úplně dostat, ale pak jsem to přestal řešit a nechal se mlátit odkazy snad na všechno zásadního co tu kdy ve filmech bylo. Film je neuvěřitelně hravej a já jsem při jeho sledování upadal do čím dál tím většího transu a s každou další minutou si ho užíval víc a víc. Taky se ještě bezesporu žádnýmu filmu nepovedlo, tak umně spojit reálný svět s virtuálním. Takže jak jsem se obával, že už je mistr za zenitem a hodně nudná Akta Pentagon mě v tom utvrdila, tak teď už chápu, že tam holt natočil akademickou nudu na objednávku a tady se bohatě revanšoval všem fanouškům i když takový úlet snad nikdy nespáchal. A taky asi Steven navštívil můj profil a zjistil, že jsem si ho odebral z oblíbenců, tak se rozhodl, že mi to vrátí i s úroky. Na čistých 5* to není, ale já je dám, protože ve skvělým loňským roce se nenašel ani jeden film u kterýho bych o tom aspoň uvažoval. No a záporák co se jmenuje Nolan? To nejde nemilovat.95%

• 24.3.2018  21:36

Libová píčovina. Já se chlámal až jsem se mlátil do kolen. Fakt jsem od toho po sračkovní jedničce nic moc nečekal, ale potvrdilo se, že Del Toro je prostě packal. Tady to vzal nějakej no name režisér a evidentně se nesral z nějakým příběhem nebo logikou a prostě nám naservíroval robotickej a bezmyšlenkovej zabijáckej festival. Na rozdíl od prvního dílu kterej byl rovněž shit, ale měl ten problém, že se bral příliš vážně, tak tady se s tím nikdo nesral a i když i tohle je řádná kravina, tak je tu podobnej efekt jako u ID2. Prostě komu ta bezbřehá stupidita nebude vadit, tak si to užije. Akční scény jsou o dost lepší a přehlednější než u jedničky i když teda ty efekty bych vzhledem k rozpočtu čekal lepší a jejich umělost mě místy praštila do očí, ale co už čekal jsem to o dost horší. Příběh nemá smysl rozebírat. Prostě emancipovaná holčička si stvořila svého Jaegera a kupodivu se z ní stane hlavní postava odboje. Mimochodem další libový mladý masíčko co si získalo moji pozornost (já vím jsem prase a už jsem z tou nákloností k náctkám trapnej) Boeyga jí pak slušně sekunduje a bavil mě víc než v nových SW. Takže kravina, ale po smrtelně vážně zoufalým Tomb Raiderovi dobrý kino odreagování.50%

• 24.3.2018  16:21
    Black Water (2018)

Velkej comeback obrovskýho Lundgrena a vysmaženýho Žán Klóda se sice nekoná, ale proč hned nadávat. Je fakt, že po slušných trailerech jsem se na to docela těšil a není to nic jinýho než další spotřební béčko, ale zase mě to nijak nepohoršilo. Je fakt, že tohle není zase až tak klasický buddy movie kousek, jak to mohlo vypadat. Je to spíš Van Dammovka kde Žán hraje prim a Dolphino je tam spíš takovej přifařenej. Osobně jsem doufal, že bude mít větší roli, ale co už. Úvodní přestřelka je asi nejpovedenější, pak už to sklouzává do průměru. Akce je vesměs rutinní, ani bitky to nijak nevytrhnou. Hlavně v podání Dolpha už holt chtě, nechtě musím konstatovat, že stárne a už na to nemá, ale aspoň zase hodí do placu pár hlášek. JCVD je hrozně vyschlej a ty jeho pokusy o rádoby herectví opět nežeru. Škoda Killpatricka kterej už je starej dědek, ale záporáckej ksicht má pořád dobrej, ale tady se moc neohřeje. Škoda koukat se na to dalo, ale čekal jsem víc.55%

• 19.3.2018  22:50
    Avril Lavigne - Complicated (hudební videoklip) (2002)

Můj nejoblíbenější klip od Avril. Nebojí se ukázat kalhotky ani rozmlátit kytaru. Tohle můžu.90%

• 17.3.2018  15:02
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Třeba se poserte, ale já budu hodnotit formu a nikoliv obsah. Ať už si o Kajínkovy myslí kdo chce co chce, tak jednu věc mu nelze upřít. Ten chlap je inteligentní má charizma a svůj příběh prostě umí prodat. Nebudu teď řešit jestli vraždil nebo ne (sám v tom nemám úplně jasno) ale jeho hlášky stojí za to a s hodně věcmi souhlasím, protože v životě to funguje mnohdy přesně tak jak to Jirka popisuje, tak proč moralizovat. Jo a ti co si tu hrajou na Mirky Dušíny to bejvaj většinou ty největší pokrytecký svině. Takže asi takhle.60%

• 17.3.2018  14:52

Já vím, že budu zase chcát proti větru, ale nemůžu si pomoct. Putin věděl, proč to zakázal. Tenhle absolutně nesourodý film je urážkou zdravýho rozumu a nefunguje ani v rovině komediální ani dramatické. Navíc tady asi někdo vzal knihu historie a vyhodil jí z okna. Studium Sovětského Ruska patří mezi moje koníčky a proto se musím tomuhle paskvilu vysmát, jak někdo trefně podotknul sedí tu jenom datum Stalinovy smrti, jinak těžký výmysl. Takže Sověti ztratili Stalina a diváci i zbytek té věci co se maže na chleba. Na druhou stranu v dnešní době kdy může např likvidace jednoho novináře položit vládu(zdravím Slováky) už mě nic nepřekvapí...20%

• 15.3.2018  20:23

Slušný thriller se solidním psychopatem. Na jedno shlédnutí rozhodně nijak nepohorší.55%

• 15.3.2018  16:59
    Tomb Raider (2018)

Tak jasně, že na odpad to úplně není, ale já ho za tu nulovou snahu a invenci prostě dám. Uráží mě totiž, že někdo ještě vrazí do kin film bez pořádné akce bez aspoň špetky nápadu a bez jakéhokoliv odlehčení, který se navíc ještě tváří jako by byl lékem na rakovinu. Původní verze s Angelinou je taky kravina, ale tam si aspoň ten film na nic nehraje. Jo a viděno v Imaxu, to jenom až mi bude zase psát nějakej vocas, že jsem to neviděl.5%

• 12.3.2018  21:12

Další oldschol Bronson v Thompsonově režii. V osmdesátkách už nám Charles stárnul, ale tohle je mu dobře přizpůsobené. J Lee opět zručně režíruje a výsledkem je další kvalitní dobová pohodovka.70%

• 11.3.2018  18:09
    Carrie (1976)

Další stará pecka, kterou nemám kdo ví proč okomentovanou. Jasně, že horor to moc není, ale já tenhle film ani nikdy takhle nebral. Spíš brilantní psycho thriller a celkem reflexivní kritika společnosti která nesnese, když se někdo odlišuje od takzvaného normálu. Chudák Carrie to nemá jednoduchý matka náboženská magorka co jí ani neřekne co je to menstruace a spolužáci a především spolužačky banda ukázkových debilů. A i když už to místy vypadá, že je to na dobrý cestě, tak všichni víme, že tahle přeměna popelky v princeznu nebude mít šťastný konec. Finále pak samo o sobě má nádech jisté kultovnosti a co se atmosféru a výkonu hlavní představitelky týče, tak tady naplno platí, že starej dobrej originál trhá ostatní verze na kusy.85%

• 9.3.2018  13:14
    Anakonda (1997)

Čistokrevný béčko v áčkovým hávu. Jasně je to kravina jak vyšitá, ale i tak mě to dost nízký hodnocení trochu zaráží. Co by jsme dneska za takovýhle monster horor s tak pěkně udělanou digitální anakondou dali. Danny Trejo zkape hned na začátku a na scénu přichází partička nadšených a vesměs otravných filmařů kterým nepřejete nic jinýho než, aby byli sežráni do jednoho. Teda snad s výjimkou Lopezky, která sice nikdy neuměla hrát a nehraje ani tady, ale aspoň se na ní v tý době dobře koukalo no a samozřejmě je tu démonický Voight který svou hereckou třídou strčí zbytek výpravy do kapsy. Ve finále trochu zamrzí SPOILER vysoký počet přeživších i když chápu, že Ice Cube by se tomu hadovi asi do žaludku nevešel. Aspoň, že na konci najdou kromě hladový anakondy i ty zpropadený Širišamy, když už kvůli tomu musela zařvat půlka štábu.65%

• 7.3.2018  00:01

Ničím nevybočující tupá béčková střílečka. Potěší snad jedině Tim Abell. Pro jednou souhlas s hodnocením.40%

• 6.3.2018  22:27

Ani nadšení ani zklamání. Bylo to v kostce takový jaký jsem to čekal. Pochopitelně, že na originál s Bronsonem se to podle očekávání nechytá, ale jako samostatný revegne kousek to určitě obstojí. Willis se zase po nějaký době snaží aspoň trochu hrát a jeho Paul Kersey je sice pojatý trochu jinak než v původní verzi, ale neměl jsem problém mu fandit. S čím mám trochu problém je to místy hodně odlehčený pojetí plný černýho humoru. Jasně Eli Roth je známý ujeťák a svůj styl nezapře, takže chápu, že šlo o záměr, ale mě to spíš rušilo a je fakt, že to trochu shazuje vážnost a vyznění celýho filmu a člověk si pak tu pomstu tolik neužije. I když je pravda, že některý ty Willisovi exekuce jsou docela vtipný, takže jako jednohubka to nepohorší. Co se fakt povedlo je obsazení Willisovi dcery. Nádherná holčina který jsem držel palce, aby to celý přežila. Jo a odstřelil bych toho debila co se během projekce za mými zády furt nahlas chechtal, jak kdyby zrovna sledoval komedii století, Ale co už nadělám, to je holt kolorit... Za mě průměrné řemeslo, pokračování raději ne.50%

• 4.3.2018  20:03
    Psí vojáci (2002)

Hororový béčko podle mýho gusta. Ke zdejšímu hodnocení tady se radši opět nebudu vyjadřovat, páč proč bejt hned sprostej, že jo... Mě to třeba bavilo víc než nejlépe hodnocený film tohoto režiséra trošku přeceňovaný Pád do tmy. Tohle je ryzí zábava a jedna z nejlepších vlkodlačin. Intelektuálům vstup zakázán!80%

• 3.3.2018  00:09
    Asylum of Fear (2018)

Další amatérská rádoby hororová blbost. Za to, že jsem se tentokrát dodíval až do konce dám aspoň 5%

• 3.3.2018  00:02

Další film na téma policajti co nedodržují předpisy a sjednávají si zákon po svém. Scénáristicky dost přitažené za vlasy navíc dějově průhledné, ale zase se v tomto případě jedná o film z produkce PM entertaiment se všemi typickými trademarky, takže přestřelené akce v čele s obligátními automobilovými honičkami si tu užijeme dost. Finále na letadle se pak taky povedlo, takže nablblá, ale neškodná jednohubka.50%

• 2.3.2018  23:39

Co se tam dělo? Prej jste civěly na znásilnění?! Jo tak tahle policejní jednotka si servítky nebere. Jasně není to nic novýho pod sluncem, drsní policajti co vykonávají zákon ne zrovna v souladu s předpisy už tu byli v drsném Harrym Magnum force, ale ten námět mě nijak nepohoršuje. Jeden z filmů kde Lester ukazuje, že Komando a Zúčtování v malém Tokiu nebyli úplné náhody. Tohle není čistokrevný akčňák, spíš krimi drama, ale to nic nemění na faktu, že to odsýpá a je to zručně zrežírováno. Jenom škoda, že oproti charizmatickému Glennovi je tu Philips naprosto nevýrazný a jeho vrcholem je, když řekne tý negerce, že se má jít vysrat.55%

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116