Wacoslav1

Wacoslav1

Milan Vacek

okres Praha
Vocas bez vkusu, nebo jak se jmenuje ta věc, co se maže na chleba.

<< předchozí 1 2 3 4 28 56 83 110
    • 22.5.2017  20:36
    Mimi šéf (2017)

To je vocasárna. Ne dost infantilní, ani zábavná, ale jenom blbá. dvě zasmání, dojem nezachrání...15%

• 22.5.2017  20:12
    Cold Zone (2017)

Akční??? hmm tak to teda fakt není. Spíše taková Asylum variace na Emmericha a jeho Den poté. Nicméně viděl jsem i horší, ale to je tím, že já musím taky vidět každou srajdu, takže odpad to určitě je.5%

• 22.5.2017  20:05

Stejně zbytečná a otravná záležitost jako první díl, ale co se vlastně dalo čekat, že jo...15%

• 21.5.2017  12:48
    Kill'em All (2017)

Laco se rozepsal, já budu stručný. Zmatená píčovina bez děje navíc v akčních scénách se furt klepe kamera a je to proložený milionem střihů takže je hovno vidět. Uvažoval jsem, že dám aspoň 2*, protože je fakt, že film je aspoň hodně akční a furt se v něm střílí nebo řeže, ale mě to přišlo fádní a bez šťávy prostě mě to nebavilo.20%

• 21.5.2017  11:57

Jak se dalo čekat hrozná blbost ve který Lundgren prakticky nehraje. 1* je za to, že to občas bylo tak blbý, že mě to bavilo tím myslím hlavně ultra stupidní triky kdo neviděl neuvěří. Pro fandy Dolpha určitě (ne)povinnost.10%

• 18.5.2017  21:15

Scott překvapil. Ve chvíli kdy by jeden čekal, že ho skolila stařecká senilita a demence aspoň dle jeho posledních hitů přišel na sklonku své kariéry z touhle nekompromisní totálně až na půdu blbou sci-fi vyvražďovačkou, jejíž pozvolný rozjezd mě úplně nestrhnul, ale ve chvíli kdy se to zvrhne v přímočarý masakr na planetě vetřelců, kdy je většina postav vedená jenom jako ovce na porážku jsem se až do konce nenudil. Jasně není to nic revolučního ani nevím jestli je to na 4* ale poprvé mě letos v tomhle roce nějaký kino i bavilo.70%

• 16.5.2017  20:05
    The Shack (2017)

Ou já předem úplně nevěděl o co jde a když jsem zjistil do jakých božích bažin jsem zapadl, tak bylo pozdě...0%

• 16.5.2017  19:59
    Savage Dog (2017)

Průměrný spotřební béčko který není ničím výjimečným, ale funguje v něm to co má fungovat především a to souboje plus nějaký to střílení plus Adkins a další nízkorozpočtový hvězdičky. Na jedno shlédnutí to svůj účel splní i když pravda Adkinsův hrdina mi tu přišel trochu nevýraznější než v jeho předchozích opusech, ale pořád platí, že jeho kousky jsou o třídu výš před ostatní podobnou tvorbou.50%

• 9.5.2017  22:10
    Mutant World (2014)

Další levná nudná na koleně zplácaná sračka. Koukal jsem na to jenom kvůli Kimovi za něj dám aspoň 5%

• 3.5.2017  20:35

Vždycky napřed zkontroluj hlaveň! Mno tak já rozhodně souhlasím s názorem, že se jedná o nejlepší film režiséra i nejlepší sólovku pana ledovýho čaje. Taky nepopírám, že se jedná tak trochu o levnější verzi Hard target, ale záporácký obsazení v čele s Hauerem je dokonalý, navíc akčňáky na tohle téma mám rád už od dob Deadly prey a pokud na nich tvůrci něco vyloženě neposerou, tak zpravidla pod 4* nejdu a nepůjdu ani teď.70%

• 1.5.2017  13:57
    Ochránci (2017)

Jako Guilty pleasure to nemuselo dopadnout úplně zle, kdyby se Rusáci až tak strašně moc za každou cenu nesnažili kopírovat své émerické vzory. Mě nízké hodnocení neodradilo, spíš povzbudilo a filmy o super čurácích v super kostýmech rád nemám, přesto jsem na to byl zvědavej, ale je to sračka. Občas se Rusko vytáhne, ale tohle se soudruhům nepovedlo, přitom to stačilo trochu odlehčit a udělat z toho povedenou parodii, ale tady se spíš snaží tvůrci ukázat Marvelu a spol : Hele, my to umíme taky! Mno neumí... není to vyloženě na odpad, ale tipuji, že pozdější pád do černých čísel tuto pecku nemine.15%

• 29.4.2017  01:03

Jak už tu mnozí napsali, tak ve své době vnadná Erika Eleniak je jediným důvodem proč tuhle těžkotonážně trapnou rádoby komedii nehodit rovnou do odpadu. Kvalitní herecké obsazení zde selhává na celé čáře, protože vzhledem k retardovanému ději ani aktéři nemají co by hráli a hlavně to není vtipné a to je špatně.10%

• 29.4.2017  00:54

Nudný béčko z hromadou už tehdy vysychajících levných filmových hvězd. Vlastně jsem na to narazil úplnou náhodou, ale kdybych se tomu vyhnul, tak by se nic nestalo...20%

• 29.4.2017  00:49

Docela slušná ptákovina a mix několika žánrů. Nic výjimečného, ale na jednorázový pobavení dobrý.55%

• 21.4.2017  22:33

Eastwood v netradiční roli. Zápletka je náhodou celkem slušná a exteriéry parádní, ale časem se to přeci jenom začne trochu vléct. Holt zkrácení by neuškodilo. Kvalitní kousek, ale 4* mu nakonec nedám.65%

• 21.4.2017  21:55

Unesenej synek se nemusí bát i když ho mlátí a jeho křik pouští do éteru, tak jeho fotr Michael Caine je brutální drsňák co nehne ani brvou a nakonec stejně všechno rozsekne a v dobré obrátí. Celkem povedená přímočará první půlka ta druhá už se trochu topí v překombinovaným ději, ale slušná sedmdesátka se vším všudy.60%

• 16.4.2017  21:29

Solidní dramatická válečná rekonstrukce a poslední kousek který jsem si doplnil u režiséra Cosmatose. Škoda trochu rozvláčného úvodu kdy to trvá víc než půl hodiny než se začne dít něco zásadního, ale souhlasím, že ve scéně která předchází atentátu na fašouny by se napětí dalo krájet a atmosféra je fantastická, pak už se film po zmíněném aktu rozjede a samotné plánování chladnokrevné odplaty za tento čin bere dech. Tato část filmu je asi zpracovaná nejlépe samotné závěrečné masové popravy v jeskyni už tak důležité nejsou. Tento film se totiž nezaměřuje na zobrazování naturalistického násilí spíš odhaluje celou podstatu tohoto hrůzného činu a v tom boduje dokonale no a na velký debut režiséra to taky není zlé, takže za mě 75%

• 12.4.2017  22:36
    Rychle a zběsile 8 (2017)

To jste se tu jako fakt všichni posrali?! Co to mělo bejt?! Já opravdu neměl přehnaná očekávání, fanoušek týhle série už ze mě nebude, ale doufal jsem aspoň v zábavnou píčovinu ve stylu sedmičky, ale tohle bylo něco nepopsatelně strašnýho, tak trapně už mi v kině dlouho nebylo. Nepochopím takový sešup směrem dolů, ale musel bych se hanbit sám před sebou kdybych hodnotil jinak. Zatím jasnej kandidát na odpad roku. Jestli byl v minulých dílech děj mírně řečeno retardovanej, tak tady připomíná žumpu plnou splašků, ale není to zábavný jenom uhozený. Navíc téměř veškerá akce je ničená píčoidním střihem. No nic dál už mě to nezajímá z touhle sérií končím, stejně nevím jak tohle dopadlo, protože chvíli před koncem jsem odešel z kina, nechtěl jsem kvůli dokoukání týhle mrdky čekat půlhodiny na zastávce na další rychlej a zběsilej autobus.0%

• 10.4.2017  03:28
    Aftermath (2017)

Příběh který nemá vítěze jen poražené. Solidní depka u které od začátku víte, že nedopadne dobře ani pro jednoho ze dvou hlavních aktérů pochopitelně pokud případ znáte, tak pro vás jakékoliv překvapení odpadá, ale to by nevadilo. Bohužel film je dost povrchní a některé věci které by si zasloužili rozvinout jsou potlačené na úkor natahovaných nic neříkajících scén. Jinak co se Arnieho týče, tak sprchovací scénu si mohl odpustit (fakt už nemá tělo jako Terminátor) ale po herecké stránce mu není co vytknout s vrásčitým zarostlým obličejem mu jdou dramatické role nečekaně dobře škoda, že film je čistý průměr a proto víc než lepší 3* nedostane.65%

• 10.4.2017  02:47
    Dead Story (2017)

Heh začíná mě bavit pozorovat do jakých sraček se horory ještě propadnou no tenhle aspoň necpali do kin.5%

• 10.4.2017  02:38

Nápad je to bezesporu zajímavý, ale nesmělo by mu podrážet nohy dost naivní zpracování a naprosto idiotský scénář. Jako jednohubka to pravda odsýpá bez problému, ale co se těch různých alternativních vyznění týče, tak tipuji, že je úplně jedno co si diváci zvolí, protože jsou patrně všechny stejně blbé a ve finále tak jako tak chování postav nedává smysl, ale co už svůj účel si to splní, to zase jo.50%

• 9.4.2017  00:54

Mno co k tomu psát? Vypadalo to, že to snad nikdy nevyjde, tak se dal očekávat buď velký sukces nebo velký průser a nakonec to není ani jedno z toho, spíš se jedná o typicky lehce nadprůměrný Boykovský příběh. To jest povedenené fighty plus maximální dějová retardace aneb miliarda a jedno klišé které je pravda zabalené do svižné bojové omáčky, ale i tak, kdo kurwa píše Florentinovi ty retardovaný scénáře?! A chyba není v Adkinsovi ten tu i mimo ring uhrál co se dalo, ale imbecilní děj mu dává K.O. Takže klasika nic víc nic míň.60%

• 8.4.2017  23:59
    Proti všem (2016)

Tohle nevyšlo. Při troše snahy to mohl být zábavný film, ale ve výsledku je to jen odfláknutá sračka.15%

• 8.4.2017  23:56

Hodně průměrná záležitost kterou táhne hlavně Roger Moore jak se dá. Dále tu máme pěkné Řecké exteriéry v kterých je film točený plus další známá jména v obsazení, ale nějak mě to nestrhlo, stopáž mě spíš uspala a byť je to řemeslně slušné, tak režisér Cosmatos má rozhodně na kontě lepší snímky.55%

• 8.4.2017  23:51

Hmm co nás asi čeká příště?! 50 odstínů běloby!? No nic pro jistotu to radši ani nechci vědět...10%

• 8.4.2017  23:46
    Cradle, The (2007)

Další nudná rádoby hororová záležitost, ale nevypnul jsem to předčasně tak si to 1* zaslouží.20%

• 8.4.2017  23:14

Wow! Nečekal jsem, že mě to až tak sejme, ale jedná se o skutečně skvěle vygradované válečné drama kde probíhá osobní souboj dvou sniperů v pozadí jedné z největších válečných vřav. Perfektní záležitost! 95%

• 7.4.2017  21:34
    Volyň (2016)

Sorry Majku a verbale, ale nemůžu sdílet vaše nadšení. Mám holt problém s filmem který se téměř dvě hodiny rozjíždí a když se konečně rozjede, tak skončí v nejlepším. Jasně není to pro každého, je to syrové, naturalistické a brutální... ale tak moment fakt mi chcete tvrdit, že tohle už tu nebylo?! Tak jistě válka je svinstvo to víme a to, že my Slovani jsme když jde o vzájemné vyvražďování ta největší prasata to taky není nic nového, takže ten drsný nekompromisní závěr filmu to na slabý 3* vytáhne, ale na víc to není ani náhodou.50%

• 7.4.2017  21:17

Říkal jsem si, že by to mohla bejt prdel, ale zasmál jsem se asi 2x prostě další buranská rádoby komedie.15%

• 6.4.2017  17:23

Pekelně ukecaná typicky Ruská nuda. 1* dávám za Český křišťálový lustr. Jinak spousta keců o ničem a zmatený děj. Nicméně nepřestává mě fascinovat odkud Řitka video tyhle skvosty pořád vytahuje...20%

<< předchozí 1 2 3 4 28 56 83 110