Wacoslav1

Wacoslav1

Milan Vacek

okres Praha
Vocas bez vkusu, nebo jak se jmenuje ta věc, co se maže na chleba.

<< předchozí 1 2 3 4 35 70 104 138
    • 9.5.2021  21:41
    Mike Shinoda - Nothing Makes Sense Anymore (hudební videoklip) (2018)

Můj asi top song z desky Post Traumatic. Doplněný i pěkným a atmosférickým klípkem. Bezva záležitost.85%

• 8.5.2021  20:35

Já jsem toho vraha viděl! A jak vypadal? Byl vysoký ve smokingu a pořád se mračil! Podle toho ho určitě identifikujeme... Ok dobrodružný a špionážní thriller od toho fakt nečekejte. Ta zápletka je poněkud chaotická a nepřehledná a taky to trochu devalvuje tradičně nudná a statická Cikánova režie, ale zase abych nebyl vyloženě krutej, tak na svoji dobu je to aspoň zajímavý pokus o netradiční žánrový odklon a nijak vyloženě nelituji toho, že jsem si tuhle zapomenutou pravěkou raritu doplnil. K tomu dávám čistě neutrálních 50%

• 7.5.2021  13:04

Film se snaží napínat co to jen jde, ale ve finále z toho vyleze jenom další předvídatelná hovadina. Bohužel. 25%

• 7.5.2021  12:28

Víte co? Jděte všichni do hajzlu i se slavným verbalem. Já jsem dostal příjemnou vzpomínku na dobu bohužel už dávno minulou kdy se ještě točily poctivý špionážní akční thrillery a ne ty super trouper rychlokvašky co dneska ze kterých jsou všichni udělaný. Nepochopím to hodnocení tady a kdo dal míň než 3 hvězdy už asi zapomněl jak vypadal tenhle žánr v dobách kdy se neřešily píčoviny. Člověk prostě vypnul mozek a bavil se a hlavně to byla poctivá filmařina! Dál už tady nebudu orodovat ti dotyční ať si to srovnají, ale já to mám stejně v prdeli.80%

• 5.5.2021  22:07
    Tichá síla (2001)

Sorry Laco, ale tady se fakt neshodneme. Avedon náhodou na sklonku svý uznávám, že promarněný kariéry natočil tohle super zábavný béčko který vůbec nevypadá na dobu svýho vzniku, ale spíš působí jako kdyby zůstalo zaseknutý někde v osmdesátých letech a to mi rozhodně nepřekáží. Spíš naopak. Od úvodní svižný honičky na vodě až přes nekompromisní likvidaci Avedonova týmu po které se hlavní hrdina mění v nekompromisního mstitele. Tohle prostě můžu. Jasně uznávám, že je to hodně levný a scénáristicky úplně dementní, ale o to tady nejde. Ten film si na nic nehraje a navíc v některých scénách i ukazuje, že se nebere nijak brutálně vážně. Pobavilo mě třeba jak Avedon skopnul toho potápěče do vody nebo tomu obrovskýmu plešounovi nacpal tu palici do zdi. Hodně vtipná je i likvidace hlavního záporáka. Jasně, že Hues je tu jenom jaksi dodatečně přifařenej aby se pobil s Avedonem, ale proč ne. Ten potvrzuje, že bitkařský kvality i charizma měl, ale jak Laco aspoň jednou trefně podotknul, tak do vyšší ligy to nikdy nedotáhnul.70%

• 5.5.2021  21:45

Na to, že je to poslepovaný z jiných filmů to drží pohromadě ještě relativně slušně. Samozřejmě, že pouze v té rovině brakové záležitosti, takže uznávám, že možná trochu nadhodnocuji, ale nemůžu si pomoct když tady vidím tu řadu odpadů, tak si přisadím, protože jak pak třeba hodnotit Gretu nebo podobný skvosty...25%

• 4.5.2021  20:30
    Crisis (2021)

Strašná nuda. Netradiční forma vyprávění zpočátku zaujme, ale pak už jde všechno do kopru a prázdnoty...15%

• 4.5.2021  20:24
    Horolezci (TV film) (1973)

Velice slušný komorní film, kde mi paradoxně trochu vadí postava mého oblíbence Brzobohatého která mě tu trochu sere, ale jinak fajn film podle skutečný události i vzhledem k té trochu smutné době vzniku.65%

• 4.5.2021  20:18

Akční úvod ještě ušel, ale ta zmatenost v těch scénách je tu patrná a zbytek už vesměs nestojí za zmínku.15%

• 27.4.2021  23:12
    The Marksman (2021)

Povýšit toto nad pátého Ramba je podobný zločin jako Under Siege 2 vs Patriot. Ať už si to někteří srovnají.25%

• 25.4.2021  20:52
    Přízrak (TV film) (1987)

V podstatě dost banální příběh, ale některý scény mají docela slušnou atmosféru, i když ta nevhodně zvolená hudba to trochu kazí. Pointa je pak lehce předvídatelná, ale neurazilo mě to a jako jednohubka se to dá zkouknout, ale podobně jako jiní se nemůžu zbavit dojmu, že nejenom zde Klein svým tuctovým televizním zpracováním trochu zazdil slibnej námět. I když předlohu jsem nečetl, takže nemůžu úplně soudit, ale nemohl jsem se zbavit dojmu, že se z toho dalo při trochu větším množství invence vytáhnout víc.55%

• 25.4.2021  19:23
    Paklíč (1944)

Začátek mě úplně nenadchnul, ale jak nastoupí na scénu Marvan hrající svou naprosto typickou postavu, tak už je to jiný kafe. Jeho inspektor mručoun tu rozjíždí s charizmatickým bonviánem Novým celkem slušnou dialogovou smršť. Jenom ta detektivní zápletka mi tu přišla možná až moc složitá a překombinovaná, ale nenudí to a celkem odsejpá. Takže ve finále celkem zábavná a lehce nadprůměrná záležitost.60%

• 23.4.2021  23:06

Hmm tak tohle tak úplně neklaplo. Ani originál sice není žádný zázrak, ale kdykoliv si ho pustím znovu. Tohle na něm pouze parazituje a těch pár vydařených fatalit to nezachrání.30%

• 19.4.2021  15:25
    Mike Shinoda - Crossing A Line (hudební videoklip) (2018)

Hodně na pohodu Majk v téhle jinak spíš komorní albo sólovce, ale z tohohle klípku čiší radost a to je fajn.90%

• 19.4.2021  15:20
    Nikdo (2021)

Ok nejsem totální kverulant docela jsem se bavil a tohle se určitě Najšullerovi povedlo víc než ten jeho první filmový experiment, ale zase netvařme se, že tohle tu už minimálně stokrát nebylo? Jo už vlastně jsem zase ten totální kverulant. Aha tak nic, ale slušný tři hvězdice jsou za mě tak akorát.60%

• 19.4.2021  15:08

Průměrná Norrisovka a tak trochu netradiční. Hodně pravdy má uživatel JFL, když ve svém komentáří píše, že tenhle film a tahle role by víc sedli jiné hvězdě Cannonu Bronsonovi. Tady je Chuck v trochu netypické roli kdy nehraje svého obvyklého nikdo mě nepřemůže superhrdinu, ale traumatizovanýho policajta kterýho pronásledují noční můry. Moc se nepere a musí seriozně hrát což mu zrovna moc nejde. Naštěstí aspoň nějaký tý slušný akce se tu dočkáme i když ten šílenej a nemluvnej vrah teror mi moc zajímavej nepřišel. Nejlepší je Chuck na tiskovce. Spáchal tu vraždu Teror? Ne! To je vše co nám k tomu řeknete? Jo!50%

• 11.4.2021  21:20
    Vítr zkázy (1989)

Úlet, ale má to něco do sebe. A ta popová hudba do těch postapo scén. Nedoporučuji, ale neutrální 3* dám. 55%

• 11.4.2021  21:09
    Thunder Force (2021)

Tak nějak všichni tu vědí, že je to zoufalost, ale někteří to neřeknou úplně naplno. Tak já tak učiním. Je to až po okraj naplněná smradlavá žumpa plná sraček.0%

• 10.4.2021  20:33

Halušky sem, halušky tam, halušky všude kam se podívám. Asi se z toho voprcám.10%

• 10.4.2021  20:19
    Předtucha (1947)

Tak konečně doplněno. Žádná super storka spíš takový dost banální příběh, ale souhra mezi Tánskou a Hrušínským funguje perfektně a líbily se mi i ty přímočarý dialogy. Je z toho cítit Vávrův rukopis i když pořád platí, že v těchto letech měl ty nejvíc vybroušený kousky teprve před sebou.60%

• 7.4.2021  20:43
    Take Back (2021)

Snaha by tu byla, ale Sesma na top trasháky pořád nemá. Bohužel to nestojí ani aspoň za ty 2*20%

• 5.4.2021  17:35

Tak já nevím podle komentářů to vypadá, že tu někteří viděli akční film roku a já asi nějakou falešnou verzi. Nesmyslně přepálený cgi úvod mě vůbec nevtáhnul. Pořádná fyzická přestřelka je tu až po třiceti minutách a ani pak to není o moc lepší. Na tohle moderní pojetí akčního filmu už jsem asi moc starej.35%

• 5.4.2021  17:23
    St. Helens (1981)

Tenhle poctivej starej kousek na téma reálný katastrofy mi nakonec docela sednul. Autentičnost beru.65%

• 5.4.2021  17:14
    Nástroj zkázy (TV film) (2017)

Ještě pár takových kousků a Sesma se hrdě zařadí mezi top brakaře, ale tyhle odpady mají něco do sebe.5%

• 5.4.2021  17:11
    The Rescue (2020)

Tak nevím, ale i to přehnaný Skyfire který mělo všechna žánrová klišé mě bavilo víc. Tady se skáče z akce do akce. Kydy okolo úplně o ničem. Ten těsnej průměr dám, ale víc se mi k tomu nějak psát nechce.55%

• 5.4.2021  16:35

No vida zase monstrum proti monstru a dokonalý hrdinové a émerický dětičky. Wingarda je na tohle škoda.45%

• 3.4.2021  19:38

Poměrně neznámý a celkem zapomenutý spíš drama s akčními prvky než čistokrevně dobrodružný film, ale dá se na to koukat i když se nejedná o nic výjimečného. U nás to bylo kdysi distribuováno tuším Intersonicem. Připomenuto po letech a vidím to tak zhruba na ten průměr.50%

• 2.4.2021  22:58

Má to smysl komentovat? No já osobně se domnívám, že radši ne a tak hodnocení bude muset stačit.15%

• 2.4.2021  22:43
    Miami Blues (1990)

Baldwin v asi zatím nejlepší roli co jsem ho viděl. Tématicky to trochu připomíná mojí srdcovku volný pád, ale toto je pojato trochu jinak. Každopádně za mě celkem zdařile.75%

• 2.4.2021  20:46
    Svědomí (1948)

Bezva kousek na doplnění a díky Willy Kufaltovi za doporučení. Překvapivě a roztomile cynický a do jisté míry amorální film se spoustou výborných dvojznačných dialogů a narážek. Žádná postava tu není vyloženě kladná prostě jako v životě. Je fajn, že film vzniknul v době ve které vzniknul, protože o pár let později už by tohle u komunistických cenzorů s plnou hubou falešné morálky asi neprošlo. Každopádně podobně jako u Vyššího principu servíruje Krejčík nekompromisní realitu bez zbytečnýho okecávání a tak to mám rád.85%

<< předchozí 1 2 3 4 35 70 104 138