Wacoslav1

Wacoslav1

Milan Vacek

okres Praha
Vocas bez vkusu, nebo jak se jmenuje ta věc, co se maže na chleba.

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 85 113
    • 19.11.2017  16:01

Bláznivá kravina které se kdo ví proč upsal Banderas. Tak aspoň za něj je ta 1* jinak je to na odpad!10%

• 19.11.2017  15:40
    Linkin Park: Faint (hudební videoklip) (2003)

Nabitej song s neskutečným tempem. To nejlepší z alba Meteora ideální na poskakování na koncertě.95%

• 18.11.2017  18:24

Zmatená ptákovina s šíleným dějem který šel úplně mimo mě. Říkal jsem si no fajn zachrání to akce, ale nezachránila na to je příliš sterilní a jednotvárná a nezachrání to ani rating R. Spolehnout se dá na Hawka který to v rámci možností táhne. Malá role Hauera nestojí za zmínku. Divím se, že tohle tu někoho baví...25%

• 18.11.2017  15:19
    Linkin Park - Given Up (hudební videoklip) (2008)

Nářez. Chesterovo vyřvaný sólo na konci je dechberoucí spolu s Shadow of the day stavební kameny podle mě průlomové desky Minutes to Midnight. A samotný klip je potom takový standart.95%

• 18.11.2017  15:16
    Linkin Park: Shadow Of The Day (hudební videoklip) (2007)

Tohle snad nepotřebuje ani komentář. Hudební skvost doplněný neméně vydařeným klipem.100%

• 18.11.2017  12:07
    Linkin Park: Castle of Glass (hudební videoklip) (2012)

Opět dokonalý klip který má určitě co říct. Jenom si nejsem jistý jeho vyzněním. Na jednu stranu je tam zcela jasné protiválečné poselství. Na druhou stranu se jedná o song k válečné hře, tak si vyberte...90%

• 18.11.2017  12:03
    Linkin Park - Burning In The Skies (hudební videoklip) (2011)

Takový report o tom co kdo dělal, když zrovna nastala apokalypsa. Depresivní a minimalistická dokonalost.100%

• 17.11.2017  22:27
    Linkin Park - Waiting For The End (hudební videoklip) (2010)

Jak píše Ouwen : jedná se skutečně o vizuální masturbační masáž i když skutečné klipové poklady od Linkin Park třeba hledat jinde. Nicméně samotný Song je srdcovka. V podstatě to nejlepší co se na jinak mizerné desce : A Thousands Suns objevilo.85%

• 16.11.2017  22:20
    White Tiger (2017)

No ohlasy nelhaly tyto céčkový kousky se skomírajícími kdysi video hvězdami už jsou o ničem. Nějaká akce a souboje tu byli, ale skoro nic mě nezaujalo všechno takové odfláknuté a tuctově natočené. Nevím jakou náročnou postprodukcí procházel tenhle film, ale spíš bude reálnější předpoklad, že se do vydání tohoto titulu nikomu moc nechtělo, protože za to příslovečné snažení by člověk nejradši všem aktérům co se na tom podíleli dal tu symbolickou korunu. Jinak neprodejné možná tak za 10 kč v trafice.15%

• 14.11.2017  21:00

Jackie ještě pořád umí nakopat, stejně jako režisér Campbell natočit kompetentní film obzvlášť když k tomu ještě přidá ex Bonda Brosnana, tak je úspěch téměř zaručen. Co se mě týče tak akční scény jsou na úrovni Jackie už sice není úplně z gumy, ale pořád se snaží a utáhne i vážnější roli podobně jako např v New police story. Brosnan má pak celkem zajímavou postavu, ale nicméně ubral bych trochu toho politického pletichaření a přidal víc akci, protože zde se i vzhledem k delší stopáži spíše než o čistokrevný akčňák jedná o politický thriller okořeněný nějakou tou slušnou akcí, ale to mi úplně nepřekáží. Solidní řemeslo.65%

• 10.11.2017  22:50

Nemůžu si pomoct, ale Paiaya je podle mě slušnej režisérskej talent (i když vegetol by nesouhlasil) a škoda, že mu někdo nedá pořádnej rozpočet aby mohl konečně natočit něco nepodfinancovaného. Každopádně líbí se mi, že se ve svých filmech s ničím nesere a po Skin Traffiku servíruje další drsné béčko tentokrát s Ferrignem který se sice hrát pořád nenaučil, ale na svůj věk je na tom fyzicky pořád dost dobře. Hlavní záporák je pak neskutečnej parchant. Ta scéna kdy vypíchne oči jeho dceři a jenom tak mimochodem mu udusí vnučku to bylo něco tak brutálního, že jsem čuměl s otevřenou hubou a následná pomsta si taky nebere servítky. Jak tohle chceš řešit? Okamžitou smrtí! Takže nic novýho pod sluncem, ale já se bavil solidně.60%

• 8.11.2017  20:15
    Singularity (2017)

Tak já souhlasím, že invence si tu vzala dovolenou a film je slepencem různých nápadů či přímo konkrétních scén z jiných filmů, ale mě to celkem odsýpalo nenudil jsem se a i když ústřední dvojice není žádný terno a hlavní pointa je snadno odhadnutelná, tak ďábelský Cusack to vyvažuje i když se jeho role patrně natočila za den. Na béčko pak slušný vizuál i efekty. Zkrátka jako jednohubka to nijak nepohoršuje.55%

• 6.11.2017  20:42

Hmm těžko hodnotit. Jako absurdní hraný film to je na 5* jako dokument na odpad. Když si člověk představí celé pozadí tohohle snímku jako, že to není doopravdy mi bylo jasné po pěti minutách, tak z té manipulovatelnosti je mu smutno, že je to skutečný dokument tomu by snad nevěřilo ani pětileté dítě. Stejně tak nepochybuji o tom, že hlavní hrdina vůbec nevěděl do čeho jde i když sorry takový hovado bych ze sebe za 150 tisíc který ani nedostal fakt neudělal. Na druhou stranu spláchnout to do žumpy taky nemůžu, protože prvních 90 minut jsem se nad tou absurdností a hláškami aktérů dokonale bavil a kdyby to skončilo tou vánoční scénou se zabitím kapra tak to nemá chybu (ježiš mě je ho líto, hlavně aby dobře chutnal!) ale ten konec je přes čáru. Největší sebestředný hovado tady totiž se sebe udělal sám režisér ve snaze moralizováním udělat z chudáka Daliborka totálního dementa stejně jako ten herec co hraje přítele jeho máti. Tohle bylo prostě moc a ta pachuť ve mě zůstává, takže jak hodnotit? zůstanu u zlatýho středu, takže za 3*, ale už to nepotřebuju nikdy vidět.50%

• 3.11.2017  21:48

To je zase v alejích nablito... Po odjebu zdejších kino odborníků jsem se radši připravil na něco nekoukatelnýho, ale ono to kupodivu tak hrozný nebylo. Jasně občas je to trochu ukecaný a tahá se do toho politika plus děj je trochu neprůhledný, ale kdo tvrdí, že je tu málo akce tak si lže do kapsy. Přestřelky jsou celkem nekompromisní a Rko dostatečně využité hlavní hrdina v pohodě nijak mě neiritoval škoda, že záporák nemá pořádný prostor a Adkins má dle očekávání jen štěk, ale jinak rozhodně neurazilo dávám pohodových 60%

• 2.11.2017  20:16

Nejlepší je na tom ten obal co vypadá jako dokonalá parodie na Star Wars, ale tím to končí... Jenom křeč a levná neschopnost. Hvězda z úcty k pár pokusům o starý dobrý trash.10%

• 2.11.2017  20:08
    Já, legenda (2007)

Vynikající postapo. Doplněné díky mojí hlasovačce. Ač Smith není úplně můj favorit, tak tady to ukočíroval dobře a ruku v ruce s tím šla i kvalitní atmosféra a napětí po celou délku snímku. Film sice není úplně absolutní top svého žánru, ale rozhodně patří k tomu kvalitnímu co v něm lze shlédnout.80%

• 2.11.2017  19:43

Heč Laco už jsem to viděl taky! a po pravdě čekal jsem to horší, ale zároveň to ani nijak nepřekvapilo.20%

• 31.10.2017  19:16

Nevím na čem Florentine frčel, když tohle točil, ale asi to byl dobrej matroš, protože ukecanej filozofickej akční film bych od mistra béček s extrémně prázdnými scénáři opravdu nečekal. Banderas je vlastně antihrdina, protože je právník a když mu zařve žena a dcera, tak nastoupí na cestu pomsty která vypadá tak, že se nejdřív nechá mlátit, pak se naučí mlátit (wtf to jako přes noc?!) a při tom všem vyznává filozofii stoického klidu, takže je mu vlastně všechno fuk, aby to ještě vylepšil, tak přestane mluvit a taky si najde parťáka a sice psa kterej taky nemluví, takže si s ním ideálně rozumí. No a pátrání probíhá tak, že Banderas vždycky někoho zmlátí, pak mu ukáže fotku svojí rodiny a z jeho pohledu pozná jestli je zabil nebo ne (to jako vážně?!) Navíc když mu ten negr řekne, že vrahem je policajt, tak už je všechno jasný. Jako čekal jsem, že to bude úplně blbý, ale nečekal jsem, že to bude taková nuda. Za zmínku stojí jenom úvodní bitka v kuchyni a souboj proti přesile při krádeži auta. Finální bitka nestojí za nic nechci hrdinu co dostává furt na držku a pak se zázračně vzchopí když už je skoro mrtvej. Tohle klišé si mohli odpustit, takže sorry moc jsem od toho nečekal, ale tohle mě minulo obloukem každopádně Florentine by měl srát na nějakou filozofii a nesnažit se o to na co nemá. On umí totiž točit pouze blbý filmy s dobrou akcí no a když natočí blbý film s mizernou akcí, tak potom definitivně sbohem. Banderase je škoda, ale možná, že už taky na víc nemá, takže budu za kverulanta. No vy ostatní už si určitě proti mě nějakou tu hvězdu přidáte, někteří třeba za psa a jiní za titulky od Vegetola které jsou lepší než film jako takový.15%

• 29.10.2017  21:07

Extrémní blbost. Akční scény úplně nejhorší nebyli, ale všechno okolo je téměř absolutní odpad. Scénář je příšernost největšího kalibru a poté co zhruba po pátým dějovým zvratu rozjebe i to málo co do té doby dávalo smysl, tak mě to přestalo definitivně zajímat. Takže teď už asi vím, proč jsem se tomu tak dlouho vyhýbal a vlastně jsem si tím opravdu nemusel kazit dnešní odpoledne...20%

• 26.10.2017  20:09

Tenhle film mi svým námětem připomněl hlášku z jiného filmu a sice : kdybychom věděli, že existuje posmrtný život, tak by jsme asi všichni spáchali sebevraždu, aby jsme si ho užili...Ano tak nějak to bude každopádně na další film režiséra McDowella jsem po slibném One I Love byl velmi zvědavý, ale tady je to přeci jenom o něco slabší. Ano ze začátku celkem svižné a dějově opravdu originální, ale v druhé půli tomu při spiritistickém vedení pod dohledem starýho dědka Redforda začne povážlivě docházet dech. Jako by režisér tentokrát nevěděl co s tím a tak se to vleče a konec už mi byl celkem fuk. Nicméně pořád aspoň slušná trojka v rámci řemesla.55%

• 25.10.2017  20:28
    AmeriGeddon (2016)

Hmm čekal jsem něco úplně jinýho... Tohle mě minulo obloukem i když zase na absolutní odpad to není.10%

• 25.10.2017  18:37

Vzhledem ke jménu režiséra a jeho předchozího super nudného Bone Tomahawku jsem toho moc nečekal, ale musím konstatovat, že se pochlapil. I když v tom nemá smysl hledat nějakýho hlubokomyslný dílo po rozjezdový polovině, přicházi polovina druhá naprosto neskutečného a stále gradujícího ultra násilí. To se fakt v každým filmu nevidí. Nicméně i tak bych to trochu zkrátil a dal do hlavní role trochu drsnějšího geroje, jinak spokojenost i když co do realističnosti a propracování mi z vězeňských snímků přišel kapku lepší Shot Caller.70%

• 24.10.2017  19:22

Mno tak pomalu, ale jistě začínám litovat svých 150 kč za včerejší kino. Ne, že bych je vyloženě vyhodil do kanálu, ale po pravdě doufal jsem, že to bude o dost lepší. Problém není v tom, že je ten film blbej až na půdu a chování postav a děj jako takový nedává smysl, to se dalo čekat, ale hlavní potíž je v tom, že i té destrukce je tu žalostně málo a pokud jste viděli trailer, tak jste viděli prakticky všechno. Fakt nechápu co na tomhle mohlo stát 120 miliónů a kam se ty prachy poděli, takže ve světle tohohle spektáklu říkám díky bohu za San Andreas nebo Into the Storm kde si užijeme aspoň dostatek akce. Tady mě to ještě ze začátku chytlo destrukce HongKongu je ok, ale další potencionální dobrý scény byli zabiti třeba tornáda v Kalkatě která tam byli asi tak 2 minuty. Nicméně abych jenom nekafral tak má to i pozitiva. Nad vodou to drží tradičně spolehlivý Butler jehož neohroženost a hlášky to jistí. Ed Harris se při malém prostoru snažil taky vytřískat maximum no a řekněme, že ta příjemná devadesátková nostalgie v jejímž duchu se film nese to udrží v průměru, ale víc ani náhodou. Za týden už nebudu vědět o čem to vlastně bylo.50%

• 21.10.2017  00:04
    Happy Hunting (2017)

Ty woe tohle bylo vo mě?! Mno nevím každopádně potvrzuje to současnou pozici žánru horor v žumpě...0%

• 20.10.2017  22:54

Sniper : Ultimate shit. Mají to ještě zapotřebí?! No evidentně jo, takže se sejdeme u osmičky...15%

• 20.10.2017  22:19
    matka! (2017)

Komentáře a ohlasy nekecaly, tohle je fakt haluzárna. To se bez brojlerů nedá popsat, takže ve zkratce Aronofsky je psycháč s osobitým stylem který mi někdy sedne někdy ne a tady se sice nejedná o přímý zásah do černého jako u Noeho, ale dost mě to rozebralo. Pánbíčkář nejsem, ale o starým zákonu něco vím a to pojetí a celý vyznění filmu ho opravdu určitým způsobem obšlehne a konec je i přes tu pointu takový dvojaký a je na divákovi jak si ho vyloží. Jinak to není úplně nesrozumitelný a pokud nejste ignoranti donutí vás to k zamyšlení jak to rejža vlastně chápal. Každopádně film co mi dlouho po projekci rezonuje v hlavě, nemůže bejt sračka.75%

• 11.10.2017  19:22

Hmmm... Tady je něco špatně. Sice to má akční bloncku a kozy, ale nemá to koule. Navíc se to místy snaží tvářit hrozně sofistikovaně, přitom je to totálně průhledná blbost se dvěmi či třemi zapamatování hodnými scénami natažená téměř na dvě hodiny. Takže i když bych to neviděl na vyložený brak, tak na sukces zrovna taky ne. Bez lítosti udílím dvě atomový hvězdice a k tomu navrch 40%

• 5.10.2017  16:33
    To (2017)

Tohle TO se fakt nepovedlo. Přepálený lekačky, samoúčelná brutalita, nulová atmosféra plus klaun co ve všech scénách koulí očima a čumí jak degeš. Kdyby neexistovala původní takřka perfektní verze, tak lecos přejdu, ale takhle ne. Tim Curry byl opravdu děsivý, tenhle klaun je jenom směšný chudák ze kterého strach opravdu nejde. Dětští herci se v mých očích ani zdaleka nevyrovnají původní partě a bylo mi smutno když jsem viděl jakýho trapnýho ubožáka udělali z Henryho Bowerse. Nicméně kino mě minulo a tak budu shovívavý.10%

• 5.10.2017  15:32
    Wind River (2017)

Dvě slova? Promarněný potenciál. Ze začátku mě ten film ještě zaujal, ale časem se to možná i kvůli tomu ultra pomalému tempu začne neadekvátně vléct. Pak jako by to tvůrci chtěli nastartovat a oživit, tak tam nacpali tu zbytečnou na efekt udělanou přestřelku, která tam byla prostě na sílu a do toho předchozího pojetí se vůbec nehodila ke konci už mě to pak přestalo bavit úplně a v tom takovém nijakém finále které vyznělo úplně do prázdna mi bylo už naprosto fuk jak to celé dopadne. Oceňuji místy příjemně mrazivou atmosféru dokreslenou i studeným a nehostinným prostředím, ale celé je to až příliš nedotažené a zkratkovité. Herecké výkony tomu pak taky trn z paty zrovna nevytrhnou. Renner jenom celou dobu čumí do blba a ta afektovaná pro změnu přehrávající agentka už mě tuplem nebrala. Takže takhle je to na hraně mezi 2 a 3 *, ale když vidím to poněkud neadekvátní hodnocení, tak zaokrouhlím níž. Taková bomba jak tvrdí zdejší znalci to fakt není.45%

• 28.9.2017  18:26

Těžká píčovina. Škoda z traileru to vypadalo docela zábavně, ale evidentně do něj nacpali všechno na co se dá ve filmu koukat. První půlhodinu se totálně nic neděje pak na 5 minut nastoupí do akce ty příšerky co vypadají jako pes kříženej s netopýrem (nevím jak jinak to popsat) pak se zase půlhodiny nic neděje kromě dvou kokotů co jakoby unesli letadlo. Pak nás s digitálním airplanem čeká pár asylum kousků plus ještě jedna příšerka na minutu na scéně a navrch naprosto zbytečnej a nepochopitelnej konec. Ztráta času...20%

<< předchozí 1 2 3 4 29 57 85 113