Wacoslav1

Wacoslav1

Milan Vacek

okres Praha
Vocas bez vkusu, nebo jak se jmenuje ta věc, co se maže na chleba.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 88 117
    • 12.8.2018  22:03
    Deadpool 2 (2018)

Filmový víkend Boskovice : Tak jsem si říkal, že tenhle červenej super čurák v super kostýmu už mě vzhledem k vypitému alkoholu v moji krvi nerozhodí. Vlastně se dalo tak nějak dopředu počítat, že sobotní filmová noc bude mít sestupnou tendenci, což se potvrdilo, ale nakonec střelím tu korektní dvojhvězdu týhle pičokulovině a taky o něco málo vyšší hodnocení než u jedničky a to hlavně proto, že tady už to je aspoň místy tak uhozený, že je to zábavný. Věděl jsem co od toho očekávat, byť už jen z principu nebýt v sobotu v Boskovicích, tak bych se týhle vocasárně ze zásady vyhnul, ale tak dobrá netřeba se zbytečně pobuřovat... Stejně jak by mi to kvalifikovaní vysvětlili, tak porucha je jako obvykle na mé straně přijímače. Neutrálních 25%

• 12.8.2018  12:59

Filmový víkend Boskovice : Nejzábavnější na celým filmu byl výstup místního ožraly kterej se chtěl patrně v letním kině vyspat a my se mu tam nasrali s nějakým filmovým fesťákem. Ne teď vážně ke zde uvedeným žánrům navrhuji přidat komedie, protože tohle se prostě ani minutu nedá brát vážně. Občas to funguje občas ne a není třeba z toho dělat vědu prostě to je trash s kino rozpočtem ve kterým se nějakou náhodou ocitnul Statham kterej je, ale nutno uznat naprosto přesnej a svý vystupování v týhle taškařici si nepokrytě užívá. Bez něj by to možná nebylo ani na ten průměr. Efekty Mega dobrý, ale na scéně byl dost málo. Všechno prostě drtí ten vykleštěný dětský rating a na jinou dravou rybku (Piranha3D) kde byl vydatný gore fest se to nechytá ani náhodou. Tohle je holt takovej film se žralokem pro celou rodinu. Průměr jo, ale víc ani náhodou.55%

• 12.8.2018  12:22

Filmový víkend Boskovice : Wow tohle jsem nečekal. Po pravdě řečeno po nevýrazný jedničce jsem od toho nečekal vůbec nic. Zatím co vloni jsem se u Dunkerku už po půlhodině nudil tak, že jsem si radši hrál s tabletem, tak tohle byly kurevsky svižný dvě hodiny který jsem si užil. Jasně, že je to stupidní, klišoidní, místy patetický a celý hrozně předvídatelný, ale konečně zase film co nevalí klíny a šílený zvraty do hlavy. Vše je jasně vyložený, ale to mi nevadí a divák se tak může jenom bavit. Část na ostrově povedená, ta na tom sídle ještě lepší. Skvadra dobrých záporáků kteří jsou postupně vtipně likvidováni plus výborný nápady jako třeba ta dražba. Mít 27 mega USD taky si koupím takovouhle zabijáckou mašinu a jak tam hlavnímu hajzlovi utěšeně rostlo konto, tak vydělal víc než Berousek kterej dostal 30 mega ale CZK za tygra. Souboj malý statečný Blue proti tý geneticky upravený potvoře byl taky super. I ty emoce tu relativně fungují. Fanoušek Chrise Pratta už ze mě nebude, ale tady mě nijak nesral. Nečekaná spokojenost a začínám se těšit na trojku. Překvápko roku.80%

• 2.8.2018  13:30

Hmm tak zase ne. Podle všeho jsou sudé díly této série prokleté. Věřil jsem, že tenhle má konečně všechny předpoklady, aby to zlomil, ale u těch předpokladů to bohužel zůstalo. Tvůrci bohužel udělali stejnou chybu jako po excelentní trojce, která tak stále zůstává nejlepší částí a po ní přišli s nesmyslně přepálenou a dějově nelogickou čtyřkou. Pátý díl jsem vnímal jako stylový návrat k tradici a doufal jsem, že v tomto duchu bude i šestka, ale bohužel jak už to bývá zvykem, tak musí být všeho víc, všechno přehnanější, epičtější, ale co je to platný, když scénář stojí za vyliž prdel? McQuarrie si vždycky liboval v překombinovaných scénářích, ale pokaždý to jakž takž dávalo smysl. Zatím co tohle je totální hovadina která skáče od zvratu ke zvratu a nějak se neobtěžuje cokoliv vysvětlovat a co se akce týče, tak i v tomto případě platí, že méně je někdy více. Tenhle šílený Bondovsky Supermanovský styl se prostě k téhle značce nehodí, ale vysvětlujte to děckám, kteří znají jen filmy s Cruisem a o čem vlastně MI kdysi byla nemají ani šajnu. Uvažoval jsem, že aspoň za ten poctivý přístup Cruise k natáčení akce (i když jinak už se opravdu permanentně celej film tváří jako by byl sjetej nebo mentálně postiženej) dám tu třetí hvězdu, ale to vrtulníkový finále a hodně okatý vykradení jisté scény z jinýho filmu to zazdilo. Nebudu spoilerovat, schválně jestli vás to trkne. Já si toho všimnul hned. Asi je opět čas na změnu režiséra a já apeluji na vás pane Abrams dokončete zpropadený Star Wars a vrhněte se na další díl který je patrně při hype tohoto takřka jistý, tak aspoň nějaké pozitivum plynoucí z tohoto průšvihu. Zklamání roku.45%

• 28.7.2018  20:53
    Astro (2018)

Po pravdě řečeno nepochopil jsem vůbec o co v tomhle filmu vlastně šlo. Jasný titulky jsem neměl a pochybuju, že někdy budou, protože na vegetola to je moc ukecaný a nevím kterej jinej maniak by měl chuť tohle přeložit. Každopádně z toho co jsem pobral mi došlo, že je to hodně chaotický a zmatený sci-fi s triky vedle kterých i filmy od Asylum vypadají jako veledíla. Dějově to je pak totální zmatenina kde sice můj oblíbenec Gary Daniels hraje jednu z hlavních rolí, ale mimo té jedné bojové sekvence je tu vlastně k ničemu. Asif Akbar! 5%

• 28.7.2018  10:06
    Centurion (2010)

Průměrnej masakr bez nějakých větších ambicí. Na akční scény se slušně kouká a tak hlavně za ně a i s přihlédnutím k faktu, že to bezproblémově uteče zvedám své původní hodnocení o hvězdičku. Zkrátka takový kousek co nenadchne ani neurazí, ale ty plytké postavy trochu naštvou. Všechny charaktery jsou tu jenom načrtnuté a moc se toho o nich nedozvíme. Zkrátka klaďasové jsou kladní a záporáci záporní. A tak nejzajímavější je úloha Olgy Kurylenko která je jakože němá a tak za celý film neřekne ani slovo.50%

• 27.7.2018  19:18

Po pravdě řečeno nedivím se, že režisér už po tomhle nic dalšího nenatočil, ale Cageovo dno to není...10%

• 26.7.2018  14:11
    Linkin Park: Final Masquerade (hudební videoklip) (2014)

Kluci tyhle postapo klipy umí dokonale to už vím dávno. Co se týče skladby jako takové, tak podobně jako u jejich pozdějších kousků jsem se to toho musel napřed zaposlouchat, ale dnes už patří k mým oblíbeným.90%

• 25.7.2018  13:51

Peckovní úvod mého oblíbeného seriálu. Časem snad okomentuji i další díly. Tady si Graves vybírá svůj tým a hned první fuška jim dá slušně zabrat. Kamufláž v hotelu a osobní schůzka aktérů vyměněných za ty pravé (tenhle nápad ukradli Cruise a spol v MI 4) nemá chybu. Tenhle tým to někam dotáhne.85%

• 20.7.2018  14:39
    Mrakodrap (2018)

Tak nevím nějak si tím Rockem poslední dobou nejsem moc jistej. Pořád platí, že je to sympaťák, má svaly i charizma a utáhne i mizernej film, ale poslední dobou se soustředí až moc na ty akční filmy pro celou rodinu. Tohle je nijak neurážející do poslední špetky předvídatelné řemeslo které neurazí, ale tenhle borec má na víc. Jinak po Hurricane Heist který byl akčňák na pozadí katastrofy je Mrakodrap katastrofák s příměsí akčního filmu, ale výsledek je zhruba stejný. Tohle řemeslo uměli nejlíp dělat v 70 letech to nechyběl strach o hrdiny a tipovali jste kdo z nich zařve další tady víte, že Rockovi a jeho dokonalý rodince se nic nestane neschopní záporáci pochcípají do jednoho a navíc absence dalších osob v budově i ten katastrofický aspekt snižuje, ale ok je to svižný furt se něco děje ten futuristickej mrakodrap je cool a bez titulků to má 90 minut, ale dalo se z toho vytřískat víc. Neve Campbell je nevýrazná až hanba záporáci taky teda až na tu nevinně vypadající zabijáckou kočičku která tam žel byla asi jenom 5 minut. Nenudil jsem se, ale čekal jsem to lepší.60%

• 10.7.2018  13:57

Clinte zabal to už fakt senilníš. Jako herec bourák, jako režisér nic moc a ty poslední počiny budiž důkazem. Sully no jakž takž, American Sniper propagandistická sračka. Tohle je pro změnu nudná sračka kde se celej film kecá, cestuje a konec je jakože drama. Pokus o realismus nevyšel. Nudné, unylé... Clinte fakt už ser na to.15%

• 9.7.2018  12:34
    Dark Crimes (2016)

Fakt divnej film. Rádoby hrozně chytrej a totální umění. Přitom úplně o ničem. 1* za to, že jsem to přežil.10%

• 7.7.2018  11:37
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Vesměs takové jaké jsem to čekal. Mohli ubrat trochu toho vyhroceného rodinného dramatu a přidat víc katastrofických prvků nemluvě, že konec je předvídatelný v duchu všech žánrových klišé, ale zase uznávám, že na TV film to má opravdu podmanivé zpracování i když souhlasím, že konec trochu vyšuměl do ztracena a ta rádoby Ostravština i mě trhala uši. V našich luzích a hájích film působí jako zjevení, ale za mě jen lepší 3*65%

• 6.7.2018  12:51

Standartně infantilní digi bordel dnešní doby. Po pravdě nic extra jsem na tom neshledal a ani mi nevadí, že mě minulo kino. Destrukce jsem čekal víc i vzhledem k osobě režiséra. Na průměr to dá na víc ani náhodou.50%

• 4.7.2018  17:16
    LITTLE BIG - LollyBomb (hudební videoklip) (2017)

Famózní, úletový, nařezový. Smíchem mi tekly slzy. Tenhle klip prostě musíte vidět!100%

• 29.6.2018  14:43

Od jedničky žádný velký posun a to to přitom začalo tak slibně. První půlhodina je super, než do toho začali srát tu otravnou holčičku. Jako vrchol filmu mi přišla akční scéna s přepadením konvoje pak už to začalo drhnout. I ten úvodní teroristický útok se povedl, ale nemůžu si pomoct taky máte pocit, že celá pointa filmu vyzněla úplně do ztracena? To co bylo nastoleno na začátku a kvůli čemu se vlastně všechno dělo se pak vůbec nevyřešilo. Nebo mi něco uniklo? Nevím každopádně v mnoha ohledech to samé co jednička, takže za mě maximálně 55%

• 17.6.2018  23:22

Nenapíšu nic co se tu už neobjevilo, ale ona většina těch komentářů tady celkem sedí. Zbytečný horkou jehlou spíchnutý pokračování celkem obstojný jedničky která nebyla bez chyb, ale byla ok. Tohle neměl Sly zapotřebí svou (ne)účastí se tu degraduje na úroveň sádelníka, Bautista je tu pak úplně k hovnu. Hlavní rádoby hrdina je ťamanská nula bez charizma i záporák je ubohej trapáček. Když k tomu přidáme i fakt, že příběh nemá ani hlavu ani patu, tak to nezachrání ani skutečnost, že akční scény nebyly úplně nejhorší, ale když máte zbytek filmu v píči, tak je to chabá útěcha. A ten kdo to nacpal do našich kin, ať se nechá vyšetřit.20%

• 16.6.2018  11:25

Hlavně se tady z toho vy všichni odpadáři nepotento. Ano já chápu, že nenávidíte komunisty, protože vám určitě hrozně ublížili a popravili aspoň polovinu příbuzných. Taky to muselo bejt peklo dostat k zaměstnání vlastní byt, bezúročnou půjčku nebo rekreaci u moře. To musela bejt hrozná šikana, tak to jděte vykřičet někam na Václavák na demonstraci sluníčkářů a pravdoláskařů a neotravujte s tím tady. Pro mě velice cenný dokument na který se kdykoliv rád kouknu když zrovna někde běží. Takový historický relikt dávných časů.95%

• 15.6.2018  20:43
    Nepřítel v mém domě (TV film) (2016)

Freda už nic nespasí. Chápu, že o práci má postaráno, ale kdo se má na tu rutinní TV nudu koukat.15%

• 15.6.2018  14:00

Jediný co stojí za zmínku na týhle podfinancovaný Taliánský rádoby historický blbosti je spektakulární hrdina s upálenou rukou. Jinak vata hrozná, bitvy nezáživné i ten závěrečný souboj stojí vesměs za prd.30%

• 14.6.2018  14:30
    211 (2018)

Cage je poslední dobou překvapivě v pohodě a to platí i zde, takže v něm problém není. Problém je v těch ostatních kteří ze sebe už moc snahy nevydali štábem počínaje a herci konče. Je to celé takové šíleně rutinní a stokrát viděné. Plusem je aspoň hodně akce a tak nehrozí, že u toho usnete nudou. Tak aspoň, že tak.35%

• 10.6.2018  18:24

Pro ty co chtějí vidět jak to dopadlo s teroristy jsou spíš snímky Mnichov nebo Meč Gideonův tady se dozvíme co těmto událostem předcházelo a sice samotný teroristický útok během olympiády. Filmu trochu škodí rozvleklost a televizní zpracování, ale jinak není špatný. Franco Nero jako vůdce Palestinského komanda je určitě nejlepší a i té dramatičnosti si nakonec v druhé půli užijeme více než dost byť samozřejmě pokud jste si i tom něco přečetli, tak víte dopředu jak to celé dopadne a to sice neslavně, ale nevadí. Koukatelná žánrovka.60%

• 1.6.2018  22:57

Film tak tichý až mě občas uspával. Škoda konce ten to zazdil. Na průměr by to bylo, ale nedám ho.45%

• 26.5.2018  19:46
    Incoming (2018)

Jako vyloženej průser to nevidím. Adkins se nechal ukecat i do větších sraček, ale má na víc o tom žádná.40%

• 26.5.2018  18:33
    Runaway! (TV film) (1973)

No vida tenhle neznámej filmík budiž důkazem, že když Tony Scott přišel se svým nezastavitelným, tak nebyl nic než vykradač nebo se aspoň minimálně tímhle solidním katastrofákem o vláčku s pokaženýma brzdama inspiroval. Každopádně já se možná i díky odpovídající stopáži bavil přiměřeně. Jsou tu všechna klasická klišé patřící k tomuto žánru i pár solidních napínavých scén a kazí to snad trochu jenom ta etuda s tou frajerkou který jebne v palici a chce z toho nezastavitelnýho vlaku vyskočit a zabít se a borec jí přesvědčuje aby to nedělala. To tam být nemuselo jinak určitě nadprůměrná žánrovka od režiséra mého oblíbeného úletu Letiště79.65%

• 25.5.2018  15:04

Hmm tak i Maďaři měli za socíku svého sériového vraha, tak jsem se na tenhle film vrhnul, ale pokud mám říct svůj dojem z něj tak mě napadá slovo : matný. Dal se z toho vytěžit slušnej film, ale nevím jestli je to tím nudným zpracováním nebo faktem, že vrah nebyl žádnej velkej borec a diletantsví policie při vyšetřování je naprosto nepochopitelné. Nevím výsledkem je čistý průměr na jedno shlédnutí.50%

• 23.5.2018  14:22

Hmm musel jsem ten zázrak a údajný vrchol studia Marvel taky vidět na vlastní oči a po pravdě je to to nejlepší co Marvel produkuje? ano je. Je to něco co bych potřeboval ještě někdy vidět? ne není. Nicméně na rozdíl od většiny Marvel sólovek je tenhle digitální akční mišmaš kde je superhrdinů jak sraček ještě přijatelný.55%

• 22.5.2018  18:55

Jsem asi jediný kdo si myslí, že tato série měla vzestupnou tendenci. Jednička je taková rozjezdová, ale pohodově naivní osmdesátková zábava a furt lepší než top gun. Tohle je aspoň béčko co si na nic nehraje.50%

• 20.5.2018  19:35

Hmm další neprávem podhodnocená pecka, ale co už všichni holt hejtujou Norrise, to víme... Já mu toho Hitmana likvidátora žral. Některý scény jako jeho vystoupení v Íránské restauraci nebo jak dát pěstí přes sklo, zlomit frajerovi nos a nerozbít sklo jsou dokonalý. Slizký Michael Parks jako záporák je výborný. Trochu zbytečná je tu jenom ta dojímavá linie o svobodný negerský matce a fakanovi kterým Norris pomáhá, ale zase je zdrojem moji oblíbený hlášky : Jako by sis chtěl uchcat do gatí, na to si hochu musíš dávat pozor! velkej pozor!75%

• 17.5.2018  14:42

Místy aspoň infantilně zábavný, ale jinak pořád to samý. Já už na tyhle ptákoviny nebudu.20%

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 88 117