Wacoslav1

Wacoslav1

Milan Vacek

okres Praha
Vocas bez vkusu, nebo jak se jmenuje ta věc, co se maže na chleba.

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114
    • 18.2.2018  22:24

Film který nepřekvapil a zároveň ani neurazil a nepotěšil. Od producentské dvojice, která to má na svědomí jsem ostatně ani nic převratného nečekal. Film je nabitý hromadou žánrových klišé a bohužel až na jednu výjimku nemá odvahu je porušit. Tou výjimkou myslím předtitulkovou scénu která mě pobavila, ale pak už to nepřekvapí. Rozpočet evidentně velký nebyl, takže ve filmu furt hoří jenom jedno patro baráku, takže na pořádnou destrukci zapomeňte. Druhou hvězdu přidávám za svou náklonnost k žánru, jinak když to neuvidíte o nic nepřijdete.25%

• 18.2.2018  19:13
    The Neighbor (2018)

Nudná pozérská píčovina, která nemá s žánrem thriller nic společného. Ani nevím proč jsem nedal odpad možná proto, že jsem to začal včas přetáčet a dle své současné filozofie si odpady šetřím na opravdové lahůdky které si to skutečně zaslouží... No nebudu se v tom pitvat, kravina jak vyšitá.10%

• 16.2.2018  01:36

Souhlasím, že tenhle díl si bere to nejlepší z odkazu jedničky. Návrat kompletní starý party potěší a i když už to celý jede hlavně na vlně nostalgie, tak to na mě fungovalo víc než dvojka a trojka a opět je tu pár naprosto ultimátních scén jako už tradiční Jimovi trapasy (hlavně ten úvodní stojí za to) a Stiflerovi úlety (jeho pomsta místní omladině mě rozsekala) Takže s přivřenýma očima tentokrát za 4* i když to vyšší hodnocení než u nepřekonatelné jedničky se mi úplně nezdá, ale co už. Starý koště pořád dobře mete.70%

• 16.2.2018  00:33

Milá paní, vy jste teď vdova a to znamená, že se můžete vdát znova! Prvorepublikový komedie nejsou můj šálek čaje, ale Burian byl prostě ďábel. Kdybych se znova narodil, tak bych se zmačkal a zahodil!!!65%

• 15.2.2018  22:28
    Accident Man (2018)

Já nevím, všichni jsou tady z toho nadšení, ale mě to přišlo hrozně přehnaný a celá to storka o pomstě za mrtvou manželku eko aktivistku je hrozně debilní a průhledná. No jo zase kveruluju já vím...Adkins si v akci odvede svůj standart a souboje jsou ucházející. Jinak už asi nemám co bych dodal. Průměrná béčková zabijačka kde se nešetří brutalitou a černým humorem, ale ne vždy je to přesvědčivé.55%

• 15.2.2018  01:19

No už tomu trochu dochází dech, ale na ty 3* to ještě dá. Drží to hlavně Stifler kterej je největší píčus ze všech dílů (míněno v dobrým) i když některý trapasy jsou už trochu za hranou, hlavně ty čokoládový lanýže (kdo viděl ví o čem mluvím) každopádně jinak už to jede vesměs v zajetých kolejích. Nejlepší vzájemný odjeby si pak mezi sebou dávají Stifler a Finch, když vzájemně soutěží o to kdo přefikne sestru Michelle jo a soundtrack je pořád dobrej i když ne tolik jako ve dvojce. S přivřenýma očima tomu tu třetí hvězdu oproti původnímu hodnocení přidám i s přihlédnutím k tomu, že oproti sračkovním video pokračováním je to hotový skvost.50%

• 14.2.2018  23:00

Dvojka má trochu pozvolnější rozjezd a taky už trochu recykluje první díl, ale dobrých vtípků a situací je tu pořád dost. Co se mých dvou nejoblíbenějších postav týče, tak Jima pořád stíhají trapasy a jeho vystoupení na hudebním táboře je nezapomenutelný. No a Stifler perlí snad ještě víc než v jedničce a sex po telefonu v podání Oze a Heather taky stojí za to : hele chlape mám péro v ruce a chci si užít sex po telefonu se svou holkou! No tak to máš dobrý, Alláh Akbar! Takže o něco slabší než jednička, ale pořád ještě obstojná zábava.60%

• 14.2.2018  15:16

Vykuř mi ho krásko!!! Tak pánové ruku na srdce (nebo na koule?) Kdo z vás nezažil v tom jistém věku ty problémy které tu zažívají hlavní hrdinové. Mě bylo sladkých sedmnáct, když tenhle film vyšel a hned to byl mezi mnou a mými kamarády obrovskej hit a další kousek kterej jsem tu pak svým hodnocením nepochopitelně zkveruloval. Viděl jsem to dneska po letech a pořád se skvěle bavil. Ukázkový případ toho jak má vypadat vkusná komedie pro mladý bez zbytečných extrémů a nechutností. Trapných scén u kterých by se člověk styděl je tu minimum. Naopak je tu několik nezapomenutelných situací a hlášek a libových trapasů se kterými se musí hlavní hrdinové potýkat. Casting se opravdu vydařil herci jsou přirození a nebyl tu nikdo kdo by mě vyloženě sral. Největší parchant a ďábel je pak suverénně Stifler, ale znáte to na každýho jednou dojde. Nakonec kluci zdárně zasunou a všechno dopadne tak jak má. Hodně se povedl i soudtrack některý ty písničky poslouchám dodnes. Takže přidávám hvězdu a s chutí jsem zavzpomínal na svoje mladá léta.80%

• 13.2.2018  21:25

Film se snaží tvářit, jakože tohle tu dosud nebylo, ale já to nežeru. Na druhou stranu čekal jsem větší shit...30%

• 11.2.2018  02:05
    Mom and Dad (2017)

Destroy the car. Jop tak tohle byla luxusní píčovina a to nemyslím nijak ve zlým. Problém je v tom, že většina zde hodnotících asi nepochopila vyznění tohohle filmu. Podle mě je to hlavně hodně ujetá komedie okořeněná nějakou tou vraždou. Každej tu nadává, že tu nebylo pořádný gore, ale mě to nevadí. Prosmál jsem se skoro celým filmem a ty mnohdy jenom naznačený masakry povzbuzující fantazii diváka jsou o dost lepší než kdyby se to utápělo v hektolitrech krve. Je to pochopitelně tvůrčí záměr, ale ne každej to pobere. Ohledně otevřenýho konce to vidím tak, že si nechali prostor pro pokračování a já se mu rozhodně nebráním.75%

• 10.2.2018  23:41
    Geo-Disaster (2017)

Lepší než standartní Asylum. Možná proto, že tu není tolik těch levných a hnusných triků a občas to je i nechtěně vtipný. Žádnej velkej zetkovej flák, ale viděl jsem už od této značky i o dost větší sračky.35%

• 10.2.2018  23:04
    15 minut (2001)

Roden je bourák. Taktarov rovněž slušnej magor. Nicméně po hodně dobrým začátku už mi druhá půlka filmu tak super nepřišla, ale zase na druhou stranu kterýmu našemu herci se ještě někdy podaří ve filmu oddělat nějakou velkou hvězdu holýho údu. Na hraně mezi 3 a 4* Nakonec tomu asi víc sluší ta lepší trojka.65%

• 8.2.2018  22:27

Hrozně divnej film. Neříkám, že úplně špatnej, jenom jsem nepochopil co mi vlastně chtěl říct...45%

• 7.2.2018  22:40

Vyliži vyser se na to. Spasí tě tak maximálně to přání co smrdí nebo další Smrtonosná hard, ale je třeba netvářit se přitom jako figurína z voskového muzea, ale jako herec a někdejší ikona fanoušků, která nemá všechno v choulostivých místech, ale to bych chtěl moc což? Tenhle akt inkontinence si zastrč víš kam...15%

• 7.2.2018  22:32

Hora mezi námi spadla do propasti a film mě přestal bavit. První půlka ok, ta druhá se táhla jak smrad.40%

• 4.2.2018  20:54
    Mind Blown (TV film) (2016)

Ups kde jsou ty doby kdy uměli ještě podobný kraviny s absurdními náměty točit zábavně a bez gigitálních triků z domácího pící v píči. No ty časy jsou fuč a Goss už se taky upíše každý žumpě...10%

• 4.2.2018  20:48
    Renegades (2017)

Mně to nijak nepohoršilo, ale je fakt, že časem tomu začne docházet dech... Průměrná jednohubka.50%

• 4.2.2018  19:00
    Četa (1986)

Tak tohle rozhodně není óda na hrdinné Amíky co osvobozují chudáky ťamany od komunismu. Stone tam byl, takže všechny ty sračky zažil na vlastní kůži. Každopádně plejáda skvělých herců. Parádně vygradovaný konflikt Dafoe vs Berenger a patrně nejlepší herecký výkon jaký kdy podal Charlie Sheen. K úplné spokojenosti mi sice něco chybělo, ale i po letech působivý film o odvrácené straně Vietnamské války.80%

• 2.2.2018  22:46

Ale jo nakonec jsem s posledním dílem této trilogie spokojen. Po nepodařený dvojce jsem radši neměl přehnaná očekávání, ale tohle je naštěstí kvalitativně na úrovni prvního dílu. Na rozdíl od dvojky to dává zase dějově smysl je tu jedna jasně nastavená linie které se film drží od začátku do konce. Pár zvratů najdeme i tady, ale není to tolik na pěst jako v prostředním díle. Řekněme, že jednička měla nejlepší story, trojka má nejlepší akci. Jasně není to nic co by tu už před tím nebylo nečekejte ani nijak sofistikovaný konec, ale jak tu někdo napsal akční scény to kompenzují. Už ta úvodní akce s vlakem je libovka (řekl bych dokonce, že lepší než v Exp 3) a finále se s tím taky nemaže. Režisér opět drtí dětský rating co to jde a opět se nebojí nechat zařvat i takový postavy o kterých jste přesvědčení, že to musí přežít. Takže jako zakončení trilogie ok a Wese Balla hodlám určitě sledovat i dál stejně jako Dylana O Briena který rozhodně ukazuje potenciál. Uvidíme co dál.70%

• 2.2.2018  13:03

Po nedávném shlédnutí filmu Den of Thieves s Butlerem jsem se nemohl zbavit dojmu, že přesně tohle už jsem v bledě modrém viděl a taky, že jo. V rámci mé reedice starých klasik jsem si hned po Posledním Mohykánovi pustil tenhle další Mannův film a opět jsem se skvěle bavil. Teda nesouhlasím s tím, že z toho měla být celá minisérie (sorry Laco, ale znáš můj názor na tříhodinové filmy) nicméně ta trochu přehnaná délka je jediným mínusem. Jinak skvěle vygradované krimi drama obohacené navíc tou mnohými zmiňovanou přestřelkou na kterou i já čuměl z otevřenou hubou. Plejádě známých ksichtů z doby kdy ještě točili kvalitní filmy pak vládne ústřední duo. Chladnokrevný profík De Niro byl skvělý i když si myslím, že Pacino ho trochu přehrál. Jo a vzkaz dnešním filmařům? Fakt nejste nic než vykradači neschopní přijít s něčím originálním, čert vás vem.85%

• 2.2.2018  12:49

Tak v rámci opakování starých klasik ke kterým doplňuji komentáře jsem se dostal i k tomuto kousku, který patřil mezi moje dětské srdcovky a musím říct, že nezestárnul v mých očích ani o den. Možná by to měli dnešním filmařům dávat jako vzor jak natočit pořádný dobrodružný film. Nádherná příroda peckovní hudba a skvěle a přirozeně zahrané postavy ke kterým si vytvoříte vztah. Navíc z toho Mann neudělal pohádku a nebál se ani drsnějších scén a tak stvořil svůj nejlepší film. Tragické finále při kterém polovina hlavních postav zemře mě pak i po letech dostalo. Při tom famózním hudebním doprovodu jsem zamáčknul slzu za každého padlého hrdinu fakt neskutečně emotivní. Jo a Wes Studi a jeho Magua je ďábel i když na konci dopadne neslavně.95%

• 1.2.2018  14:06
    Fifty Fifty (1992)

Pohodový devadesátkový béčko který zabaví i dneska. Chemie mezi ústřední dvojicí funguje skvěle a bavil jsem se i mimo to. Monolog Roberta Hayse který vede s kozou stojí za to. Akční stránka není pravda úplně oslnivá, ale i tak se solidní porce střelby a výbuchů dočkáme v dostačujícím množství a pořád je třeba brát v úvahu, že tohle není Rambo nebo Komando, ale film funguje tam kde fungovat má. Dnešní optikou bych ho možná hodnotil jinak, ale nostalgie je mrcha a pod ty čtyři hvězdice mi prostě jít nedovolí.75%

• 31.1.2018  14:43

Po úvodní loupeži která se zvrtne v masakr policejních složek je jasný, že to LAPD nenechá jenom tak a na stopě zločinců už je tým který si taky zrovna nebere servítky. Vede ho Butler který chlastá pivka, hulí cajga, vytrvale hláškuje a zvládne nasrat každýho koho potká. Do jistý míry tu registruji pokus o film typu Heat, ale je určitě minimálně o třídu slabší. Po úvodní svižné přestřelce se víc než hodinu kecá a zdlouhavě vyšetřuje. Jenom Gerard je těžce nad věcí a vyfuckuje klidně i lidi od FBI. Po druhé akci zločinců se z toho pro něj stává osobní záležitost kterou musí vyřešit za každou cenu. No co dodat je to Butlerova one man show pro jeho fanoušky. Film sám o sobě průměrný, občas se trochu vleče a finále je předvídatelné.55%

• 30.1.2018  14:25

Ne Paule nemám na to náladu... No tak ji ty čubko dostaň, než zkazíš tu mou! Ne tohle nejde hodnotit objektivně. Je to samozřejmě ukrutná sračka. Souboje stojí vesměs za prd mimo těch v podání zabijáka rejnoka. Cynthie už předvedla víc, tady to rozhodně není žádná sláva. Nula Miller selhává jako herec i v bitkách pro jistotu. No a ten magor Don Niam přehrává jak o život, ale jeho bojový styl je ultimátní. Po herecké stránce z toho paradoxně nejlíp vychází Cynthie. Scéna kdy musí identifikovat mrtvou sestru z vypíchnutýma očima je dokonalá. Jinak to s dobrým filmem nemá co dělat, ale s dobrým trashem to má hodně co dělat a jak už jsem zmínil psychopat rejnok nemá chybu. Takže s dobrou náladou umocněnou nějakým tím drinkem s chutí do toho. Já se i po letech bavil a hodnocení měnit nehodlám ani náhodou.60%

• 29.1.2018  21:07

Hmm se Cynthií jsem za svých mladých let sjížděl a žral kde co, ale tenhle kousek mi nikdy zvlášť v paměti neutkvěl a teď po jeho repete už vím proč. Neskutečně hloupý a naivní děj který, ale není tak pekelně zábavný jako u Neporazitelné Kristy. Je to jenom blbé a nudné. Neherec John Miller jako záporák totálně úděsný. Bitky neviděli kontaktnost ani z rychlíku. No nechám tam ty slabý 2*, ale jenom tak tak.25%

• 29.1.2018  20:59

Standartní rutinní béčková televizní nuda z Kanady. Akce je pomálu i když už se nějaká najde, tak je vesměs průměrná. Navíc je tu takřka jenom střílení, takže na bitky téměř zapomeňte. Jo a sorry, ale komediantovi Guttengergovi toho akčního hrdinu neuvěřím ani náhodou. Co se aspoň trochu povedlo je Beanův záporák (ano další film ve kterém zemře) a můj už tradičně ďábelský oblíbenec Kim Coates, který je tu sice papírově za klaďase, ale úplnej sympaťák to zrovna není a na tom konci to úplně zabil. Prostě jako už poněkolikáté dokáže svým nadprůměrným výkonem pozvednout podprůměrný film. Jinak nic nového pod sluncem.35%

• 24.1.2018  22:33

Všechna nuda světa. Film s tak nevyužitým potencionálem se jenom tak nevidí a to neříkám jako slepý fanoušek Spaceyho. Jehož vystřižení je sice na pěst, ale co už, ale říkám to jako člověk který má něco o tomto jednom z nejznámějších únosů jaký se kdy stal nastudováno. Takže jsem marně doufal, že když má film přes dvě hodiny, tak tvůrci využijí ten čas k tomu, aby pořádně vykreslili vztahy v Gettyho rodině, aby jsme pak mohli pochopit proč se některé postavy chovají tak jak se chovají, ale to nehrozí. Scott nám tu spolu s omezeným studiem cpe naprosto okázale totální nedodělek ve kterým všichni jednají bez jakýchkoliv emocí naprosto chladně odměřeně a úplně samozřejmě aniž bychom věděli co za tím je. Jestli to měl být drásavý psychologický thriller tak selhává na všech frontách. Každá rádoby dramatická scéna místo toho aby vygradovala, tak vyšumí naprosto do ztracena a když už jsem si říkal, že této sterilní a naprosto rutinní nudě dám aspoň ty 2*, tak ten konec to zazdil maximálně. Jediný kdo se po celý film aspoň trochu snažil je Wahlberg, ale to je dost málo. Zbytek jsou najatí ochotníci navíc chovající se v rámci podtextu celého filmu jako prodejný děvky. Nikdy víc.20%

• 24.1.2018  13:27
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Ať nás provází síla volebních hlasů! Tvl co to bylo?! Víc už se Prima s kibicem Voříškem ani zhovadit nemohla. 2* jdou na konto Zemana který se Žvanilošem vytřel podlahu, jinak je to pochopitelně odpad jak vyšitej.30%

• 24.1.2018  13:20

Most přes Labe? Mno podle velikosti řeky tak možná most přes Jizeru... Jinak klasický Italský špagety se všemi pro a proti. Šest Amíků dvě děvky z Polska plus kohout jdou vyhodit most. Občas jsem se dobře bavil občas nudil. Akce typicky Italsky nezvládnutá. Hlavní kápo nácků ušel a to je asi tak všechno.40%

• 23.1.2018  13:49
    WWW (koncert) (2015)

Nikdy jsem rapu moc neholdoval, ale výjimky se najdou. U kapely WWW to bude hlavně tím, že si to z rapové muziky bere jenom některé prvky které umně spojuje s elektronickou hudbou a vše je podpořené neuvěřitelně hravými texty. Jo a pochopitelně Sifon je borec díky spojení neotřelých textů a jeho neskutečně charizmatického hlasu vyniká krásná libozvučná Čeština je to mnohem lepší než když poněkolikáté nějaký vocas se zlatými řetězy rapuje o tom jak těžkej život měl v ghettu. Unikát nemající na domácí hudební scéně obdoby.100%

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114