Wacoslav1

Wacoslav1

Milan Vacek

okres Praha
Vocas bez vkusu, nebo jak se jmenuje ta věc, co se maže na chleba.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116
    • 17.6.2018  23:22

Nenapíšu nic co se tu už neobjevilo, ale ona většina těch komentářů tady celkem sedí. Zbytečný horkou jehlou spíchnutý pokračování celkem obstojný jedničky která nebyla bez chyb, ale byla ok. Tohle neměl Sly zapotřebí svou (ne)účastí se tu degraduje na úroveň sádelníka, Bautista je tu pak úplně k hovnu. Hlavní rádoby hrdina je ťamanská nula bez charizma i záporák je ubohej trapáček. Když k tomu přidáme i fakt, že příběh nemá ani hlavu ani patu, tak to nezachrání ani skutečnost, že akční scény nebyly úplně nejhorší, ale když máte zbytek filmu v píči, tak je to chabá útěcha. A ten kdo to nacpal do našich kin, ať se nechá vyšetřit.20%

• 16.6.2018  11:25

Hlavně se tady z toho vy všichni odpadáři nepotento. Ano já chápu, že nenávidíte komunisty, protože vám určitě hrozně ublížili a popravili aspoň polovinu příbuzných. Taky to muselo bejt peklo dostat k zaměstnání vlastní byt, bezúročnou půjčku nebo rekreaci u moře. To musela bejt hrozná šikana, tak to jděte vykřičet někam na Václavák na demonstraci sluníčkářů a pravdoláskařů a neotravujte s tím tady. Pro mě velice cenný dokument na který se kdykoliv rád kouknu když zrovna někde běží. Takový historický relikt dávných časů.95%

• 15.6.2018  20:43
    Nepřítel v mém domě (TV film) (2016)

Freda už nic nespasí. Chápu, že o práci má postaráno, ale kdo se má na tu rutinní TV nudu koukat.15%

• 15.6.2018  14:00

Jediný co stojí za zmínku na týhle podfinancovaný Taliánský rádoby historický blbosti je spektakulární hrdina s upálenou rukou. Jinak vata hrozná, bitvy nezáživné i ten závěrečný souboj stojí vesměs za prd.30%

• 14.6.2018  14:30
    211 (2018)

Cage je poslední dobou překvapivě v pohodě a to platí i zde, takže v něm problém není. Problém je v těch ostatních kteří ze sebe už moc snahy nevydali štábem počínaje a herci konče. Je to celé takové šíleně rutinní a stokrát viděné. Plusem je aspoň hodně akce a tak nehrozí, že u toho usnete nudou. Tak aspoň, že tak.35%

• 10.6.2018  18:24

Pro ty co chtějí vidět jak to dopadlo s teroristy jsou spíš snímky Mnichov nebo Meč Gideonův tady se dozvíme co těmto událostem předcházelo a sice samotný teroristický útok během olympiády. Filmu trochu škodí rozvleklost a televizní zpracování, ale jinak není špatný. Franco Nero jako vůdce Palestinského komanda je určitě nejlepší a i té dramatičnosti si nakonec v druhé půli užijeme více než dost byť samozřejmě pokud jste si i tom něco přečetli, tak víte dopředu jak to celé dopadne a to sice neslavně, ale nevadí. Koukatelná žánrovka.60%

• 1.6.2018  22:57

Film tak tichý až mě občas uspával. Škoda konce ten to zazdil. Na průměr by to bylo, ale nedám ho.45%

• 26.5.2018  19:46
    Incoming (2018)

Jako vyloženej průser to nevidím. Adkins se nechal ukecat i do větších sraček, ale má na víc o tom žádná.40%

• 26.5.2018  18:33
    Runaway! (TV film) (1973)

No vida tenhle neznámej filmík budiž důkazem, že když Tony Scott přišel se svým nezastavitelným, tak nebyl nic než vykradač nebo se aspoň minimálně tímhle solidním katastrofákem o vláčku s pokaženýma brzdama inspiroval. Každopádně já se možná i díky odpovídající stopáži bavil přiměřeně. Jsou tu všechna klasická klišé patřící k tomuto žánru i pár solidních napínavých scén a kazí to snad trochu jenom ta etuda s tou frajerkou který jebne v palici a chce z toho nezastavitelnýho vlaku vyskočit a zabít se a borec jí přesvědčuje aby to nedělala. To tam být nemuselo jinak určitě nadprůměrná žánrovka od režiséra mého oblíbeného úletu Letiště79.65%

• 25.5.2018  15:04

Hmm tak i Maďaři měli za socíku svého sériového vraha, tak jsem se na tenhle film vrhnul, ale pokud mám říct svůj dojem z něj tak mě napadá slovo : matný. Dal se z toho vytěžit slušnej film, ale nevím jestli je to tím nudným zpracováním nebo faktem, že vrah nebyl žádnej velkej borec a diletantsví policie při vyšetřování je naprosto nepochopitelné. Nevím výsledkem je čistý průměr na jedno shlédnutí.50%

• 23.5.2018  14:22

Hmm musel jsem ten zázrak a údajný vrchol studia Marvel taky vidět na vlastní oči a po pravdě je to to nejlepší co Marvel produkuje? ano je. Je to něco co bych potřeboval ještě někdy vidět? ne není. Nicméně na rozdíl od většiny Marvel sólovek je tenhle digitální akční mišmaš kde je superhrdinů jak sraček ještě přijatelný.55%

• 22.5.2018  18:55

Jsem asi jediný kdo si myslí, že tato série měla vzestupnou tendenci. Jednička je taková rozjezdová, ale pohodově naivní osmdesátková zábava a furt lepší než top gun. Tohle je aspoň béčko co si na nic nehraje.50%

• 20.5.2018  19:35

Hmm další neprávem podhodnocená pecka, ale co už všichni holt hejtujou Norrise, to víme... Já mu toho Hitmana likvidátora žral. Některý scény jako jeho vystoupení v Íránské restauraci nebo jak dát pěstí přes sklo, zlomit frajerovi nos a nerozbít sklo jsou dokonalý. Slizký Michael Parks jako záporák je výborný. Trochu zbytečná je tu jenom ta dojímavá linie o svobodný negerský matce a fakanovi kterým Norris pomáhá, ale zase je zdrojem moji oblíbený hlášky : Jako by sis chtěl uchcat do gatí, na to si hochu musíš dávat pozor! velkej pozor!75%

• 17.5.2018  14:42

Místy aspoň infantilně zábavný, ale jinak pořád to samý. Já už na tyhle ptákoviny nebudu.20%

• 17.5.2018  14:11

Roztomile naivní starosvětská zábava. O třídu víc mě teda bavila až trojka od mého oblíbence Johna Glena, ale tohle taky nebylo zlý a celkově se mi série Železný orel zdá trochu neprávem poplivaná. Jasně zestárlo to jako hrom, ale pořád lepší než ten nablblej Top Gun nebo podobný blbosti co se v tomto žánru točí dneska. Takže ničím výjimečná, ale příjemná pohádka o tom jak musí Amíci a Sověti zapomenout na studenou válku, dát se dohromady, zdárně dokončit akci a pochopitelně se z nich stanou i kámoši. Proč ne.55%

• 12.5.2018  22:26

Pokud tohle někdo vnímá jako oldschool, tak pak už mi asi bylo aspoň 100 let, páč já to neberu 10%

• 12.5.2018  21:09
    Darc (2018)

Japonský mrdky dostanou co si zaslouží! Jinak na tomhle filmu nic speciálního není, ale nenudil jsem se. Je to příjemně přímočaré, brutální, na nic si to nehraje a v pohodě to uteče. Za mě bezproblémových 60%

• 6.5.2018  12:37

Scott to tradičně drží jak se dá. Jinak to je další nudná a neinvenční přehlídka zapadlých céčkových kdysi hvězd. Přestřelky jsou nanejvýš průměrný a tentokrát se mi nelíbili ani bitky. Vlastně dávám tu druhou hvězdu asi jenom za Adkinse. Od tohohle radši ruce pryč, ale pořád věřím, že Triple Threat se snad povede.25%

• 19.4.2018  21:51
    Pomsta (2017)

Rádoby rape and revegne pro artový děcka. Větší kravinu už jsem dlouho neviděl.0%

• 13.4.2018  14:31

Vy jste kadil? Ne byl jsem se vysrat! Ale my ještě nemůžeme volit, ještě nám nebylo 18. Tak proč do prdele vypadáte tak dospěle?! Do píče kokote! Tak palec nahoru ČT, že se nebála tuhle smršť vulgarit nasadit v hlavním večerním vysílacím čase. Jinak opravdu spíš změt různých skečů a hrubozrnýho humoru bez nějakýho souvislýho příběhu jak se dalo čekal, ale líbilo se mi, že je natřeli úplně všechny hlavně dva největší kašpary Horáčka s Drahošem i ten Havel byl dobře zparodovanej. Pravda a láska zvítězí na lží a nenávistí čuráci!70%

• 8.4.2018  19:24

Podařená stará dobrá kvalitní kriminálka na kterou jsem narazil úplnou náhodou. Kvalitní zážitek umocňuje profesionální ČS dabing z dob kdy jsme v téhle disciplíně byli světový machři. Jinak film má slušnou atmosféru, solidní spád a zajímavý průběh vyšetřování. Tím přímým tahem na branku bez okecávání mě osobně bavil víc než mnohými zde více oslavovaný M od Fritze Langa který mi zase až tak skvělý nepřišel. Jenom ten trochu urychlený a poněkud na sílu udělaný konec to trochu kazí, ale jinak výborná záležitost.80%

• 7.4.2018  21:56

Prostříhat pár nudných pasáží, tak to mohla bejt i větší zábava. Jinak naštěstí čistokrevný béčko co si na nic nehraje s překvapivě slušnými triky. Možná film kterej zaspal dnešní dobu, ale lidi jako já v žádným případě nepohorší. Uvažoval jsem, že bych dal i 4*, ale po dobrým traileru jsem čekal ještě o něco větší nářez.65%

• 7.4.2018  12:03

Tady je každej komentář zbytečnej. Kdo to prožil, tak nemůže hodnotit jinak než za 5*, ale i samotný dokument je kvalitně zpracovaný bez patosu, přitom se schopností umět vyvolat emoce v tu pravou chvíli.100%

• 7.4.2018  11:32
    Darkweb (2016)

Gruner už bohužel delší dobu potvrzuje, že je ve sračkách, stejně jako jeho kolegové. 1* aspoň za snahu.15%

• 7.4.2018  11:23
    JFK (1991)

Kvalitní konspirační kousek od mého oblíbence Olivera. Dokonce bych věřil i tomu, že nějak takhle se to asi opravdu celé seběhlo. Costner podává jeden ze svých top výkonů a při závěrečném soudním procesu film skvěle vygraduje i když pochopitelně tušíte, jak to celé asi dopadne. Jenom snad obligátně si musím postesknout, že ta délka je trochu přehnaná a občas to ztrácí spád, ale to je jediná kompetentní výtka.85%

• 4.4.2018  19:59

Pohodový střílečkový devadesátkový akční béčko. Nenajdeme tu pravda nic světaborného. Opět se tu objevuje to téma policajtů co berou zákon do svých rukou a interpretují si ho po svém. Z dvojice hlavních představitelů mi teda parťák Stalloneho z Cliffhangera Michael Rooker moc výrazný nepřišel, spíš takový civilní a nenápadný. Postava Roberta Patricka je určitě zajímavější a lépe zahraná. Většinu akce pak tvoří některé průměrné a občas i nadprůměrné přestřelky, ale zase to při své stopáži nijak extra nenudí a jako typický video titul své doby se to rozhodně dá zkouknout. Dík vegetol.mp za upload a za titulky.60%

• 4.4.2018  19:35
    Linkin Park - The Catalyst (hudební videoklip) (2010)

Vynikající postapo klip a nářezovej song kterej se mi zalíbil až na víc poslechů. Další výborná záležitost.90%

• 2.4.2018  12:51

Ach bože, chraň nás před křesťanskými filmy! Ale za ten obsah tady si to aspoň tu 1* zaslouží!10%

• 2.4.2018  12:07

Povedená kriminálka. Po opakovaném shlédnutí přidávám hvězdičku navíc. Je sranda sledovat ty dva namyšlený machýrky z nichž jeden si ještě hraje na citlivýho hošíka a vymysleli si dokonalou vraždu, jak se jim začne všechno hroutit a postupně se smaží ve svý vlastní šťávě. Z tohohle pohledu je film podařenej a tak se mu dá odpustit i to, že Sandra se občas chová jako pěkná píča, ale zase je fakt, že tahle vlastnost jí pomáhá při vyšetřování a nenechá se těmi frajírky oblbnout. Jinak já těm dvěma blbečkům nefandil. Z tohohle pohledu vraždy jakož to experimentu se nic nechytá na starou klasiku od Hitchcocka The Rope, ale i tak je Vzorec pro vraždu vydařená žánrovka a povinnost pro všechny milovníky dobrých detektivek. Pokud vám teda nevadí, že od začátku víte vo co gou, ale aspoň nemusíte zbytečně přemýšlet a jenom se těšíte, jak to dopadne.75%

• 2.4.2018  11:57
    Dobrý synek (1993)

Kevin vyrostl nechal se přejmenovat na Henryho a stal se z něj pěknej parchant. Škoda, že tenhle film ve své době propadnul. Lepší hereckej výkon Culkin jinde nepodal a Wood mu zdatně sekunduje. Zkouknul jsem zase tenhle filmek po nějaký době a pořád se mi líbí. Rutinní režisér nevýrazného Otčíma Joseph Ruben se tady vytáhnul a natočil opravdu povedenej thriller. Ničím extra výjimečnej, ale za ty aspekty co jsem zmínil a za místy fakt mrazivou atmosféru si ode mě nakonec ty nejslabší 4* vyslouží.70%

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116