Wacoslav1

Wacoslav1

Milan Vacek

okres Praha
Vocas bez vkusu, nebo jak se jmenuje ta věc, co se maže na chleba.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 88 117
    • 6.12.2018  17:27
    Lukas (2018)

Ale jo docela dobrý. Lepší než poslední Žánovi zmateniny. Možná, že v něm ještě něco je.65%

• 27.11.2018  13:25

Trailery mě nenadchly, ale kvůli Butlerovi jsem na to vyrazil. Ten si sice podle očekávání ani nepráskne, ale aspoň svým charizma film jako tradičně táhne. Jinak průměrný béčko v devadesátkovým stylu který se v kinech ocitlo asi omylem. I když obsazení je slušné, ale nikdo nemá šanci vyniknout. Souhlasím, že Oldman je úplně zbytečný. Naopak přesně obsazení jsou záporáci z nichž jeden je ten Rusák co se rubal se Sádelníkem i Indiana Jonesem, ale bohužel mají malý prostor. Jinak by neuškodilo míň keců a víc akce, ale když už tu nějaká je kouká se na ní dobře. Jenom zarazí ty opravdu mimořádně špatné triky, jak od studia Asylum. Ty digitální ponorky jsou k popukání. Takže suma sumárum před 20 lety by to byl hit dneska to rychle zapadne prachem.55%

• 23.11.2018  20:04
    Creed II (2018)

Pokud nemáte rádi filmy ve kterých už po pěti minutách tušíte jak to celé dopadne, tak se tomu radši vyhněte. Nepřiznaný, ale zase je pravda, že maximálně tak z půlky dobrý remake Rockyho 4 je totiž tento počin. Bohužel opravdu bez čehokoliv překvapivého nebo nějakého wow momentu který to vytáhne z průměru. Nejlepší scéna je pochopitelně ta kdy namachrovaná negerská držka dostane od Draga Juniora co proto. Samotná odveta v Rusku už je pak naprosto předvídatelná. Nicméně Dolph v roli Draga Seniora naprosto přesnej za něj ta 3*50%

• 4.11.2018  21:24
    Equalizer 2 (2018)

U prvního dílu jsem se rozepsal. Tady stejnou chybu neudělám, není čas ztrácet čas. Hodnocení postačí.15%

• 1.11.2018  13:47
    První očista (2018)

Co to jako mělo bejt? Parodie!? Půlhodiny tam jenom negři melou o sračkách, pak se začnou jakože vyvražďovat, aby se nakonec spojili proti zlým bílým, kteří přišli vyvraždit je! Ne tohle fakt nemohl nikdo myslet vážně a De Monacovi muselo z úspěchů předchozích tří dílů solidně hrábnout, když napsal tenhle jebnutej scénář. Vyvražďovací scény taky bez nápadu a o howně. Nedokoukáno. Chvíli před koncem jsem to vypnul.0%

• 30.10.2018  13:43

Cage poslední dobou jede v solidních haluzích, ale toto mě jaksi neoslovilo, navíc jsem tak úplně nepobral o co tu jde. Cage škrtí ženskou přivolá tím její dceru ze světa mrtvých. Pak jí šoustá, pak jí zase šoustá. Pak zjistí, že se do její dcery převtělil duch jeho manželky, tak šoustá i její dceru, ale duch manželky se mu chce pomstít. Že jste z toho zmatení? To nic z toho si nic nedělejte pár dobrých momentů to má a naštěstí jen krátkou stopáž, ale když už chcete vidět ujetýho Cage z poslední doby, tak si radši dejte Mamku a Taťku, nebo Mandy.35%

• 30.10.2018  13:19
    Malevolent (2018)

Další unylá, nudná, rádoby duchařina. Ne úplný průser, ale na 2* to holt prostě nedá...20%

• 29.10.2018  15:37
    Superfly (2018)

Co to mělo jako bejt? Nevím čeho je tohle údajně remake, ale je to tak maximálně supernuda. Jestli tenhle režisér je vizionář jak píše obsah, tak ať mi do tejdne uschne a upadne...10%

• 29.10.2018  15:31

Poslední Sharknado? No doufejme sice platí, že u Asylum jeden nikdy neví a tak je možné všechno, ale z tohohle trashovýho nápadu kterej stačil na dva jakž takž vydařený díly už není co vytřískat. Tohle už není zábavný, jenom unylý a utahaný a veškerý nápady jsou fuč.15%

• 26.10.2018  18:58
    Linkin Park - New Divide (hudební videoklip) (2009)

Nářezový song a klip nepatřící k žádnému albu, ale pro mě jeden z nejoblíbenějších.90%

• 24.10.2018  15:09

Jednička ještě ušla, ale tohle je naprostá katastrofa. Po letech znovu shlédnuto a málem nedokoukáno...10%

• 24.10.2018  15:06

Po všech stránkách naprosto průměrný slasher. Atmosféra kolem vraždícího rybáře je vystavěna slušně, ale časem se to strhne jenom v tuctovou vyvražďovačku ve které máme jen čtyři hrdiny a vy tušíte, že dva z nich musí zaručeně přežít a tak musí rybář poněkud nelogicky zabíjet i lidi co s tím nemají nic společného.50%

• 24.10.2018  15:01

Nepochopil jsem co na tom mělo být komediálního. Ano nepochybně jsem viděl i větší haluze. Tady občas nějaký vtip padne, ale všechno souvisí jenom s nonstop nadáváním, jak píše Laco a ani herci to nevytrhli.20%

• 17.10.2018  13:14
    Halloween (2018)

No plus mínus je to takový jaký jsem to čekal ať už co se pozitiv i negativ týče. K tomu pozitivnímu : Věděl jsem, že v rukou tvůrců původní série to nemůže skončit tak hrozně jako ten vejškrab z opičí kundy v podání Zombieho, kterým se před časem můj nejoblíbenější zabiják v masce smutně loučil s filmovým světem. Teď už je sice dědeček, ale pořád v nezničitelný formě. Všechno je přizpůsobeno pro fanoušky originálu. Pomalé tempo, budování atmosféry, hudební podmaz co přímo od Carpentera zní stejně nejlíp a nekompromisní surové mordy v typicky Myersovském stylu s tím však jde ruku v ruce i to negativní. Tvůrci se prostě rozhodli, že fanoušky umlátí odkazy. I když tenhle film se ofiko hlásí jenom k jedničce našel jsem tu odkazy i na Dvojku, čtyřku, nebo H20. Problém je v tom, že film nemá čím překvapit. Tohle všechno už znalý fanda Halloweenu viděl, byť v oldschool provedení je to fajn, ale originalita na rozdíl třeba od H20 který přišel s pár novými prvky, je zde na bodu nula. Vývoj každé scény je odhadnutelný a předvídatelný dopředu, ale je to fajn vzpomínka na staré časy.65%

• 11.10.2018  14:40
    22. míle (2018)

Slušnej Rkovej akčňák, ale víc nic. Spolupráce Berg, Wahlberg už je osvědčená a když přidali ještě toho ťamanskýho kopálistu, tak jsem si říkal, že tohle nemůže dopadnout špatně. Bohužel díky krátké stopáži a dost ukecané a dějově zmatené první polovině příběh ani postavy příliš nezaujmou. A tak nezbývá než se soustředit na akci. Uwaisova exhibice na ošetřovně je určitě výborná jenom škoda, že zbytečně moc prostříhaná. To platí i pro přestřelky kde se rovněž stříhá víc, než je záhodno. Jinak v druhý polovině se rozjede obstojný akční inferno a tempo nepovolí až do konce který je celkem překvapivý. Solidní řemeslo, ale čekal jsem o trochu víc.60%

• 7.10.2018  21:45
    Attrition (2018)

Sádelník si pořád jede to svoje. Podle nadějnýho traileru jsem doufal (marně), že dostanu něco víc než je současný standart Svatého Štefana, ale to jsem doufal zbytečně. Trailer je opět totální fake a bylo do něj dáno veškerých deset minut akce v tomto (bez titulků) zhruba osmdesátiminutovém filmu, který je z větší části o Seagalově meditaci, hromadě jakoby smysluplných ale vlastně nic neříkajících keců. Akci tu vyplňují dvě opravdu mega trapné přestřelky a pár typických bitek ve stylu sádelníka let minulých, kdy jsou opět prostříhané už klasicky tak, že jsou v nich vidět jen nohy a záda Stevova dubléra, ale to není nic co by mě mohlo překvapit. Kurwa sádlo a tohle jsi ladil více než rok?! No snahu ti neberu a ty vyzvání k tanci a hra v sedě (jak jinak) na kytaru ti jdou dobře, ale někdo naivní si třeba mohl myslet, že máš ještě na víc...Hmm tak holt definitivně ne. Výsledek je bohužel v tomto případě úplně stejný jako u za týden slepené sračky. Bohužel....15%

• 7.10.2018  19:03

Těžkotonážní úlet. Vy všichni co v tom hledáte smysl a podstatu vesmíru, tak jí nehledejte, protože nemůžete hledat něco co nenajdete. Ono tady ani v podstatě není co hledat celé je to triviální storka o jedné pomstě, která by se klidně vešla na plochu patnáctiminutového kraťasu a zde je roztažena do podoby dvouhodinového filmu, ale i tak je to nářez. Dovolil bych si oponovat těm, kteří tu píší, že v první půlce se nic neděje. Ono se tam děje docela dost, ale ve střízlivém stavu si to člověk neužije. Každopádně ty hrátky s kamerou a barvičkami mě fakt dostaly. Byť to má rozpočet nula nula hovno, tak vizuální složka v pohodě přebije lecjaký blockbuster za půl miliardy a vrcholně nasranej Cage v druhý půlce klestící si nekompromisní krvavou pomstu přes těla hipických motorkářů, jejichž vůdce jako by vypadl svým ztvárněním z oka Charlesi Mansonovi je tak drsný a přímočarý nářez, že jsem na to čuměl s otevřenou hubou. Takže jaký pak art tak se to jen tváří. Osobně zastávám názor, že ujetých halucinogenních filmů s nezbytnou porcí brutálního násilí není nikdy dost.85%

• 3.10.2018  18:15
    Final Score (2018)

Ale k čertu se vším já se bavil. Tenhle film si bere hodně ze Sudden Death se Žánem kde mi pár věcí nesedlo, tady je však o třídu líp vše vyladěno. Ano jistě je to totálně klišoidní a předvídatelný akčňák postavený na Die Hard konceptu, kdy dokážete v každé scéně odhadnout další vývoj filmu, ale možná, že právě něco takovýho jsem chtěl letos na poli akčních filmů po těch překombinovaných slátaninách vidět. Hloupej, béčkovej a na nic si nehrající kousek jak vystřiženej z devadesátých let. Scott Mann se opět ukazuje jako schopný tvůrce a servíruje slušnou porci zábavy které dominuje souboj dvou hovad Bautisty a Forda v kuchyni. Pravda bitky nemají žádnou extra choreografii jsou spíš živelný a brutální a občas trochu zběsile sestříhaný. Každopádně Bautista uvěřitelný hovado s respektem. Jeho neteř v rámci žánru přijatelná, teroristický komando super (opět je v něm jedna vražedná kundička, jak žánrové klišé vyžaduje) jenom pravda ten Brosnan je tu trochu do počtu a na plakát. Jinak je fajn, že se to celý nebere zbytečně vážně vtipný narážky okolo fotbalu super jo a když potřebujete evakuovat lidi z tribuny kde je bomba, tak stačí zařvat jenom Alláhu Akbar!75%

• 30.9.2018  17:51

Vesměs souhlas s Lacem i co se hodnocení týče, ale v mém ranku se to ještě vejde do 2* takže za mě 30%

• 15.9.2018  19:09
    Reprisal (2018)

Vše podstatné už napsali ostatní. Vzkříšení Vyliže díky Death Wish se nekoná , ale upřímně čekal to někdo?40%

• 12.9.2018  21:16

Tak nevím co se to se mnou děje. Asi začínám stárnout a senilnět. Jasně, že by bylo strašně jednoduchý to celý zhejtit. Jasně, že atmosféra původního Predátora je nenávratně v hajzlu. Jasně, že ten příběh je totální píčovina, ale co mám dělat když mě ta akce prostě bavila. Začínám zvysoka mrdat blockbustery řešící podstatu vesmíru a to rozhodně není případ tohoto filmu. Je to prostě dementní nonstop akčňák s Predátory co uběhne rychleji než Usain Bolt závod na sto metrů. Ano uznávám humor ve stylu mrdy, prdy, šuky, jeby na mě moc nefungoval. Místy mi přišel vyloženě trapnej a je fakt, že kdyby Black s tím záchodovým cool humorem netlačil tolik na pilu, tak to mohlo bejt o dost lepší. Uznávám taky, že to šílený komando šílených žoldáků mi k srdci zrovna nepřirostlo. Mimo Holdbrooka kterej je jako hlavní hrdina v pohodě a akceptuju ho mi ti ostatní super drsný trapáci byli úplně u prdele, ale o to víc jsem si pak užil ve finále jejich likvidaci. To na co jednička potřebovala půlku filmu, tady predátor zvládne za deset minut. Takže jak s tím naložit? No vzhledem k tomu, že jsem film už nějaký čas před premiérou vytrvale hejtoval a ironicky psal, jak se na ten odpad těším, tak se z toho vyklubalo jedno z nečekaných překvapení roku. Jasně netvrdím, že si to někdy pustím znovu, ale nepůjdu zase záměrně proti filmu kterej mě vlastně nijak nepohoršil, takže to vidím tak, že to neutrální hodnocení bude tak nějak adekvátní a přiměřený a když si vzpomenu na totálně dojebanou trojku kterou vlastně tenhle film ignoruje jako by nikdy nevznikla, tak tady mě aspoň bavila ta akce. Byť někteří moji oblíbenci mě asi za to nepochválí.55%

• 9.9.2018  23:07
    Vengeance (2018)

Ok riskuji, že budu opět nepochopen, ale co přesně vás na tom sralo kverulanti? Já už podle traileru očekával nekompromisní a na nic si nehrající béčko o pomstě a přesně to jsem dostal. Wade Barrett sice moc hereckého talentu nepobral, ale v poloze : kdyby můj pohled zabíjel, tak jste všichni mrtví je dokonalý. Gary a jeho skvadra úchylných záporáků je pak naprosto super. Jasně mělo to rozpočet nula nula hovno, ale aspoň tady cítím tu tvůrčí radost a ne jen nudnou rutinu. Jenom ten finální souboj a jeho vyústění mě trochu zklamal.65%

• 24.8.2018  13:44

Konečně poctivý akčňák co si na nic nehraje v tomto roce. Asi není náhodou, že je z HK produkce kde dokazují, že akci pořád točit umí. Úvodní drsná přestřelka v bance a následná honička přes vybuchující auta naprosto super hlavně co se střihu a kamery týče. Pak tempo trochu povolí a máme tu klasické drama s rukojmími. Pravda preferuju spíš Die Hard koncept likvidování teroristů po jednom před vyjednáváním vyřešeným jedním zásahem. Pravda občas tempo drhne, ale finále je opět nekompromisní. Oceňuji navíc absenci HK nehumoru i toho patosu je tu minimum a hlavně je to realistický. Hvězdu navíc přidávám za neklišoidní konec.70%

• 23.8.2018  13:48
    Upgrade (2018)

Je to slušná jízda, která nestihne nudit a má určitě i pár zajímavých nápadů, ale zase nic víc jsem v tom neshledal. Takže zdejší houfné pětihvězdičkování jde jaksi mimo mě. Akční stránka je v pohodě, ale nějaké emoce tady na mě moc nefungovaly. Film určitě nabízí témata k zamyšlení, ale pracuje s nimi poněkud povrchně. Do velké míry tak souhlas s komentářem od Laca. Vidím to na slušný 3* a k nim přihazuji 60%

• 19.8.2018  21:15
    Patient Zero (2018)

Sorry, ale takhle ne. Po hodině nezáživných keců o ničem už to ta půlhodina splašené akce nevytrhne...20%

• 12.8.2018  22:03
    Deadpool 2 (2018)

Filmový víkend Boskovice : Tak jsem si říkal, že tenhle červenej super čurák v super kostýmu už mě vzhledem k vypitému alkoholu v moji krvi nerozhodí. Vlastně se dalo tak nějak dopředu počítat, že sobotní filmová noc bude mít sestupnou tendenci, což se potvrdilo, ale nakonec střelím tu korektní dvojhvězdu týhle pičokulovině a taky o něco málo vyšší hodnocení než u jedničky a to hlavně proto, že tady už to je aspoň místy tak uhozený, že je to zábavný. Věděl jsem co od toho očekávat, byť už jen z principu nebýt v sobotu v Boskovicích, tak bych se týhle vocasárně ze zásady vyhnul, ale tak dobrá netřeba se zbytečně pobuřovat... Stejně jak by mi to kvalifikovaní vysvětlili, tak porucha je jako obvykle na mé straně přijímače. Neutrálních 25%

• 12.8.2018  12:59

Filmový víkend Boskovice : Nejzábavnější na celým filmu byl výstup místního ožraly kterej se chtěl patrně v letním kině vyspat a my se mu tam nasrali s nějakým filmovým fesťákem. Ne teď vážně ke zde uvedeným žánrům navrhuji přidat komedie, protože tohle se prostě ani minutu nedá brát vážně. Občas to funguje občas ne a není třeba z toho dělat vědu prostě to je trash s kino rozpočtem ve kterým se nějakou náhodou ocitnul Statham kterej je, ale nutno uznat naprosto přesnej a svý vystupování v týhle taškařici si nepokrytě užívá. Bez něj by to možná nebylo ani na ten průměr. Efekty Mega dobrý, ale na scéně byl dost málo. Všechno prostě drtí ten vykleštěný dětský rating a na jinou dravou rybku (Piranha3D) kde byl vydatný gore fest se to nechytá ani náhodou. Tohle je holt takovej film se žralokem pro celou rodinu. Průměr jo, ale víc ani náhodou.55%

• 12.8.2018  12:22

Filmový víkend Boskovice : Wow tohle jsem nečekal. Po pravdě řečeno po nevýrazný jedničce jsem od toho nečekal vůbec nic. Zatím co vloni jsem se u Dunkerku už po půlhodině nudil tak, že jsem si radši hrál s tabletem, tak tohle byly kurevsky svižný dvě hodiny který jsem si užil. Jasně, že je to stupidní, klišoidní, místy patetický a celý hrozně předvídatelný, ale konečně zase film co nevalí klíny a šílený zvraty do hlavy. Vše je jasně vyložený, ale to mi nevadí a divák se tak může jenom bavit. Část na ostrově povedená, ta na tom sídle ještě lepší. Skvadra dobrých záporáků kteří jsou postupně vtipně likvidováni plus výborný nápady jako třeba ta dražba. Mít 27 mega USD taky si koupím takovouhle zabijáckou mašinu a jak tam hlavnímu hajzlovi utěšeně rostlo konto, tak vydělal víc než Berousek kterej dostal 30 mega ale CZK za tygra. Souboj malý statečný Blue proti tý geneticky upravený potvoře byl taky super. I ty emoce tu relativně fungují. Fanoušek Chrise Pratta už ze mě nebude, ale tady mě nijak nesral. Nečekaná spokojenost a začínám se těšit na trojku. Překvápko roku.80%

• 2.8.2018  13:30

Hmm tak zase ne. Podle všeho jsou sudé díly této série prokleté. Věřil jsem, že tenhle má konečně všechny předpoklady, aby to zlomil, ale u těch předpokladů to bohužel zůstalo. Tvůrci bohužel udělali stejnou chybu jako po excelentní trojce, která tak stále zůstává nejlepší částí a po ní přišli s nesmyslně přepálenou a dějově nelogickou čtyřkou. Pátý díl jsem vnímal jako stylový návrat k tradici a doufal jsem, že v tomto duchu bude i šestka, ale bohužel jak už to bývá zvykem, tak musí být všeho víc, všechno přehnanější, epičtější, ale co je to platný, když scénář stojí za vyliž prdel? McQuarrie si vždycky liboval v překombinovaných scénářích, ale pokaždý to jakž takž dávalo smysl. Zatím co tohle je totální hovadina která skáče od zvratu ke zvratu a nějak se neobtěžuje cokoliv vysvětlovat a co se akce týče, tak i v tomto případě platí, že méně je někdy více. Tenhle šílený Bondovsky Supermanovský styl se prostě k téhle značce nehodí, ale vysvětlujte to děckám, kteří znají jen filmy s Cruisem a o čem vlastně MI kdysi byla nemají ani šajnu. Uvažoval jsem, že aspoň za ten poctivý přístup Cruise k natáčení akce (i když jinak už se opravdu permanentně celej film tváří jako by byl sjetej nebo mentálně postiženej) dám tu třetí hvězdu, ale to vrtulníkový finále a hodně okatý vykradení jisté scény z jinýho filmu to zazdilo. Nebudu spoilerovat, schválně jestli vás to trkne. Já si toho všimnul hned. Asi je opět čas na změnu režiséra a já apeluji na vás pane Abrams dokončete zpropadený Star Wars a vrhněte se na další díl který je patrně při hype tohoto takřka jistý, tak aspoň nějaké pozitivum plynoucí z tohoto průšvihu. Zklamání roku.45%

• 28.7.2018  20:53
    Astro (2018)

Po pravdě řečeno nepochopil jsem vůbec o co v tomhle filmu vlastně šlo. Jasný titulky jsem neměl a pochybuju, že někdy budou, protože na vegetola to je moc ukecaný a nevím kterej jinej maniak by měl chuť tohle přeložit. Každopádně z toho co jsem pobral mi došlo, že je to hodně chaotický a zmatený sci-fi s triky vedle kterých i filmy od Asylum vypadají jako veledíla. Dějově to je pak totální zmatenina kde sice můj oblíbenec Gary Daniels hraje jednu z hlavních rolí, ale mimo té jedné bojové sekvence je tu vlastně k ničemu. Asif Akbar! 5%

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 88 117