Šílená noc (2022)

Wirkola sem nacpal tunu odkazů na různé popkulturní filmy a tohle tady funguje, že nefunguje nic jiného jsem čekal, ale na moje gusto se to vzhledem k možnostem drží až příliš při zemi a potenciál byl větší. Každopádně nonstop na sračky zabijáckej satan claus to táhne kdykoliv je na scéně. Nakonec těsně za lepší trojku.65%

Trol (2022) odpad!

Další cool pohádka pro děti. Tohle už se mi nechce ani komentovat. To fakt radši Vyliže a Sádelníka. Bez prdele.0%

Detektiv Knight: Vykoupení (2022)

Překvapivě o špetku lepší než jednička, ale jinak furt o tom samým. Uff ještě dva filmy a máme Vyliže za sebou.15%

On the Line (2022)

Na tohle jsem se docela těšil. Mel konečně zase v hlavní roli, ale film postrádá jakékoliv napětí. Ta pointa je sice celkem překvapivá, ale mě nepřesvědčila. Smůla uvažoval jsem o 2* za Mela, ale nedám je. Bohužel.20%

Smrt z hlubin (2009) (TV film) odpad!

Původně jsem hvězdu dal, ale ta eko agitka to celý posílá na dno žabích sraček močálu v New Jersey.5%

Je těžké ji zabít (2018)

Emancipovaný šikmoočko si hraje na Johna McClanea v asi padesátý variaci na Die Hard. Jak píše Laco, tak s tím rozpočtem se asi moc kouzlit nedalo, ale i tak ty likvidace protivníků působí dost amatérsky na to, že hlavní hrdinka se údajně učila od fotříka profi vojáka. Bitky postrádají jakoukoliv kontaktnost a otravný zpomalovačky a flashbacky tomu taky nepomůžou a všechny ty wtf momenty s teroristy co měly působit vtipně vyzní spíš trapně. Kdyby aspoň sundala ty kalhoty tak přihodím. Takhle pouze za 10%

Black Site (2022)

Clarke je bůh kdykoli je na scéně, ale ostatní mu to dost kazí, ale to sem asi nepíšu nic co tu nebylo řečeno.60%

Tragický let 1501 (1990) (TV film) odpad!

Tragický televizní film. Bez spádu, bez emocí a vůbec tak nějak úplně bez ničeho. pfa jakou verzi jsi viděl?0%

Rytíři (1993)

Taková postapo bláznivina kde na konstruktivní děj moc nenarazíte. Celý to vypadá jako levnější kopie Cyborga, ale bohužel míň akční a celkově míň zaživná. Pyun mě pořád míjí marná sláva.40%

Podlé zbraně (1997)

No je to hovadina jako od Pyuna chtělo by se říct. Po letech jsem si to zopakoval a nevidím to na odpad jako Laco, ale ani ne tak jako v dobách kdy se mi to kdo ví proč líbilo. No z úcty a piety k tomuto nedávno zesnulému trashákovi a, protože vím že Laca tohle moje hodnocení fascinuje nakonec tomuhle výtvoru udílím aspoň 25%

Ovládací panel
185. nej uživatel Česko