Linkin Park: Points of Authority (2001) (hudební videoklip)

Tak jasně, že spíš než klasický klip je to video z koncertu, ale to mě pochopitelně nikterak nepohoršuje.85%

Atomový vlak (1999) (TV film)

Podobný případ jako vlak nebezpečný, ale asi aby to bylo zajímavější, tak je z toho vlak atomový, ale je to vesměs stejná navíc neúměrně natahovaná televizní nuda kterou můžete rovněž v klidu vynechat.15%

Nebezpečný vlak (1999) (TV film)

No těch technických nesmyslů a klišé je na jeden film až dost, ale to není ten hlavní problém. Tím je nudný přístup režiséra který neumí vybudovat žádné napětí a tak jsem většinu jeho filmů prozíval a to je případ i tohoto a to mám rád vláčky a akci s nimi, ale ne takhle levně nudně a televizně.15%

Krakatoa, na východ od Jávy (1969)

Z větší části souhlasím s tím co tu ve svých komentářích napsali ostatní. První půlka se opravdu dost vleče a až na pár pomrknutí na sopku která se zatím jenom rozjíždí to opravdu moc nefunguje. Druhá půlka je jiný level. Dobrodružné potápění v dobových skafandrech, let balónem do sopky plus i nějaké to katastrofické řádění na konci. Musím uznat, že oscara za speciální efekty má film zaslouženě. I když samozřejmě, že samotnej konec na vlnách tsunami už je hodně přehnanej a nerealistickej, ale dobře se na to kouká. Takže fakt škoda nevýrazný první poloviny. Jinak je to solidní dobrodružnej film s prvky katastrofáku kterej jsem si rád doplnil.60%

Katastrofa letu 401 (1978) (TV film)

Samotnej crash si myslím, že není úplně špatně natočenej. Holt stará škola se nezapře, navíc tohle je televizní film navíc na základě skutečné události které se fakticky docela věrně drží, takže vlastně takový hraný dokument. Pokud vám stačí čistě dokumentární verze, tak si dejte letecké katastrofy, ale ani tenhle film samotnej není vyloženě k zahození. Nic co by extra oslnilo, ale fanouška žánru ani neurazí.55%

Není kde přistát (2000) (TV film)

Že je to levný a televizní to by ještě nevadilo. To k takovýmu snímku patří, ale kdyby se tu aspoň občas něco dělo a nebyla to taková nuda. No a souhlasím s tím, že to jak se záporák nechal odhalit bylo fakt dost stupidní. Takže smůla původní 2* zaokrouhluji směrem dolů a už asi nastal čas se na tyhle tv katastrofáky vyjebat.20%

Parťáci v akci (2002)

Nudný a téměř neakční béčko s rádoby sociálním podtextem kterej vůbec nefunguje. 1* se sebezapřením.10%

Old Guard: Nesmrtelní (2020) odpad!

Možná, že naštvu některý moje oblíbence, ale tuhle totálně impotentní, správně rasově a politicky korektní a vyváženou píčovinu prostě splachuju zaslouženě do odpadu. A víc už k tomu asi radši psát nebudu...5%

Smrtící lavina (2008) (TV film)

Klasická klišoidní katastrofická zápletka. Meteorolog varuje, namyšlenej starosta neposlouchá a všechny smete lavina. Na Německý poměry ještě koukatelný žádná ubíjející hodina na rozjezd filmu, ale celkem přímočarý uvedení do děje a v třicáté minutě filmu úder laviny který sám o sobě nevypadá úplně nejhůř, ale to co následuje po tom už je celkem dost velká nuda. Nakonec teda na repete ty slabý 2* dám no jsou i horší věci.25%

Linkin Park: One Step Closer (2000) (hudební videoklip)

Každej nějak začínal a tenhle nabitej song a našláplej klip jasně naznačil budoucí možnosti této kapely.90%