V utajení (2017)

Staromódní špionážní thriller s poctivou dávkou napětí který jako by ani už nepatřil do dnešní doby, ale mě se velice pozdával a vidím, že tu nejsem sám, nicméně se bojím, že až se k němu dostane široké publikum pád do modré ho nemine je to totiž dobrá stará škola a já už si tu v duchu představuju ty komenty náctiletých jak brečí, že na začátku teroristi nezmasakrovali aspoň milión lidí a neobjevil se vzápětí nějakej kůl vůl dýdpůl a všechny je nepřeříz vejpůl. Takže děcka tomuhle filmu pro dospělý diváky se vyhněte ok? Jinak vzniknout to před 20 lety tak to rychle zapadne prachem, ale dneska se podobnýho oldscholu točí jako šafránu tak i proto dám 4* a 70%

Válka o planetu opic (2017)

Mno tak ani napotřetí ne už předchozí díly restartu této slavné série mě moc nestrhli, ale tomuhle jsem docela věřil určitě jsem nečekal brutální opičí řezničinu, ale taky jsem nečekal více než dvouhodinové a nudné pseudo filozofické tápání odnikud nikam s jednou akcí v úvodu a jednou v závěru, takhle si teda válku nepředstavuji. Jediný držák je spolehlivý takový normální zabiják opičáků Harrelson jinak darmo mluvit...40%

Čínský obchodník (2017)

No ty Woe mě tu normálně bavil Seagal! Jeho bitka s Tysonem je epic!!! Jinak solidní nepodfinancovaný akčňák made in China kterému v druhé půli trochu dochází dech, ale dá se to vidět a klíďo si to ještě zopáknu.60%

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Dlouho se mi doma válel tenhle film. Obsáhlejšího komentáře se asi raději zdržím, Forman mi do teď nic neříkal a ani nemám chuť doplnit jeho další filmy, ale zaplnil jsem si aspoň poslední mezeru ve zdejší top 20 a stavím se k tomu neutrálně Nicholson skvělý film slušné řemeslo, ale úplně mě nestrhnul takže lepší trojec. Finito.65%

Dárkyně smrti (2017)

Cage tentokrát nepřekročil po Vengeance svůj obvyklý stín a je tu jenom další nudný a zbytečný film.10%

Pobřežní hlídka (2017)

Rock je na cestě do pekel. Ok chápu o akční hrdiny už dnes není zájem mimo fast and fekální série a už i tam je za blbečka, takže to zkouší v komediálním žánru. Pravda tohle není úplný odpad jako centrální demence, ale i tak už je to další důvod k zamyšlení kam spěje kariéra tohohle svalovce kterého svého času někteří pasovali na nového Arnolda. Pche... Co se filmu týče, tak s původní pobřežní hlídkou to nemá skoro nic společnýho. Efron je nesnesitelnej jenom na Sašu a její kozy se dá koukat zasmějete se tak jednou za půl hodiny. Trapas.20%

V mysli vraha (2015)

Film co se rádoby tváří hrozně chytře a přitom je nehorázně blbej. Je mi líto Hopkinse 1* aspoň za něj.15%

Tenkrát v Kalifornii (2017)

Hmm nikdy bych nevěřil, že to napíšu, ale ať to Wyliž radši zabalí nebo jde zase hrát ty záporáky co celý film kecají za stolem a na konci je někdo odstřelí. Tenhle pokus o sebeparodování nevyšel a spíš než na zábavnej humor to vypadá na trapas. Nicméně odpad nedám sem tam jsem se pousmál a navíc nejsem tak zaujatý jako Laco. Je mi jasné jako všem, že Bruce tu svoji řiť neukázal páč to byl očividně dubl, narozdíl od Arnieho ve 478 a dokážu si představit, že to muselo pana dvojhvězdu tak naštvat, že to poslal rovnou do odpadu...20%

Drone (2017) odpad!

Shit co z Arabáčů dělá oběti a z nás masový vrahy. Jasně nic není černobílý, ale tohle je vylhaný až na půdu.0%

Pád letu 174 (1995) (TV film)

Ničím se nevymykající televizní katastrofák podle skutečné události. Oceňuji u těchto filmů, že narozdíl od dnešní hnusný digitální tvorby nevypadají až tak levně, ale od stejného režiséra jsem viděl Turbulenci 3 která mě bavila o dost víc, ale to bude tím, že jsem trashofil a ty seriózní kousky asi úplně nedocením.35%