Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (4 137)

Eliminators (2016)

Dobrá tedy proč zbytečně kverulovat. Adkins je pořád v super formě, navíc si zatím pořád umí v té záplavě podprůměrných direct to ulož to filmů vybrat koukatelné kousky. Tady pochopitelně nemá smysl moc hodnotit děj nebo zápletku, to je taková tradiční béčková chujovina i když to funguje dostatečně. Co je tu ovšem hlavní držák to jsou precizně nasnímané a krásně přehledné souboje. Adkins je neskutečně pohyblivý a kvalitní kameraman a choreograf mu dávají vyniknout ještě víc, takže Scott pořád jede a tentokrát i bez bradky.70%

plakát

Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Tak básníci a možná i někteří diváci čekali na zázrak, kterého se sice nedočkali, ale původní pentalogii to nijak nepodkopává. Příběhově sice už úplně o ničem, ale aspoň ta nostalgie tu funguje, když člověk sleduje, jak ty postavy stárnou a on stárne spolu s nimi a nakonec i pár dobrých hlášek se tu najde. Nicméně poslední už by tenhle díl asi být měl. Po sedmé už bych tak shovívavý být nemusel.50%

Narušitel (1989)

Ty krávo! Tuhle pecku jsem neměl vůbec ohodnocenou?! Tak to nechápu... Moc díky ArnoldoviJ za připomenutí. Shlédnul jsem to po nějaký době a je to pořád neskutečně kreativní masakr kde stačí zavřít pár chudáků na vybití do jednoho krámu a tam je postupně likvidovat všemi představitelnými prostředky co jsou k dispozici. Jinak Raimi nerežíroval pouze hrál spolu z bráchou, ale určitě do toho měl co mluvit, protože ten styl je jeho včetně drsný finální pointy. Uff to jsem hlavním hrdinům po tom čím prošli fakt nepřál. Bez keců.100%

Válka policajtů (2004)

Napínavé, přímočaré a zajímavé až do konce. Tenhle typ filmů jde Frantíkům moc dobře.85%

Rio Bravo (1959)

Tak nevím pro někoho westernová klasika, ale mě to dost nudilo. Do průměru to táhne pouze můj oblíbenec pan charizma John Wayne. Jinak dost ukecané, chybí tu pořádný záporák a pokud si myslíte, že po téměř 2 hodinách keců se dostaví pořádné finále, tak dostanete krátkou přestřelku s pár výbuchy. 3* víc ani nápad.55%

Příchozí (2016)

Hmm přemýšlivý scífko... Nic moc pro mě, ale uznávám, že toto mělo cosi do sebe i když hodnocení je pochopitelně přemrštěný a na hemeroidy mě to neposadilo, ale ani nenudilo a neurazilo.60%

plakát

Vetřelci - Teroristé (1989)

Prvotřídní úlet. To se nedá popsat, to musíte vidět! Nicméně na nadšený plný počet mi něco málo chybělo.90%

plakát

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Trapnost postoupila na high level. Neříkám, že se to nedalo očekávat asi jsem tupej nebo ne dost způsobilej, ale spoustu těch narážek jakože kameňáků jsem prostě nepochopil, především ty po kterých následuje nějaký tupý zvuk který mi jakoby říká : Máš se gebit kreténe! Prej humor pro dělnickou třídu, tak to díky bohu, že já beru prachy za to, že dělám hovno a nepatřím k ní. A když už nevíme kam v trapnosti zajít tak zostudíme hlavu státu a navrch to jeden rok před vánoci dáme do kin a za rok před vánoci na dvd. Tomu říkám kameňák!!!0%

Snowden (2016)

Ano demokracie a svoboda je relativní a bezpečnost je dvojsečná zbraň, jistě Olivere to všechno víme, ale přeci jenom něco neotřepaného by tu nebylo? Ok nebudu řvát na Snowdena jsem se těšil, věřil jsem, že můj oblíbený kontroverzní režisér mě ve zpracování tématu které je mu vlastní nemůže zklamat a sice vyloženě nezklamal, ale ani nenabídl nic navíc Stone určitě nesenilní jak jsem se obával v období mezi filmy WTC a Divoši, ale po skvělém dokumentárním cyklu dějiny spojených států už bylo všechno řečeno. Zde zvládá parketu obstojně, ale chybí ta nadstavba, kterou vyčerpal ve svých předchozích dílech. Bohužel 4* nedám za nezvládnutý konec.65%

plakát

Rampage: President Down (2016)

Uwe to zkusil i do třetice. Po solidní jedničce a příšerný dvojce je trojka kvalitativně něco mezi, nicméně není to ani dost zábavný ani profesně dobře zvládnutý spíš taková mdlá kaše, která pravda aspoň není tak strašně nudná jako druhý díl, ale to nemění nic na tom, že kromě jedničky už se Bollovi další pokračování nepovedli.35%