Obojek (1991)

Tohle je takova supercakla blaznivina ze jednoduse nemuzu jit pod ctyri Hauer se svym pekelnym nadhledem je naprosto genialni kdo jsou ty diamanty? daleko! jak moc daleko? na sever! na sever? na severnim polu!!!!!

Strach nad městem (1975)

Slusna kriminalka z dobrou atmosferou ve ktery najdeme i par solidne natocenych akcnich scen zatim asi nejlepsi film z Belmondem co sem zkouknul ten magurek se sklenenym okem je celkem zajimavej likvidator a pri sledovani nekterych scen jako honicka po strechach mne tuhla krev v zilach a vzrusenim jsem nedychal peckovni zalezitost ktery by sluselo maximalni hodnoceni ale ja musim trochu ubrat za ten zbytecne rozvleklej konec ta stopaz je bohuzel kapku prehnana a ten zaver z rukojmimy uz tam ani bejt nemusel ale to je tak jedina vytka dalsi vec ktera umocnuje zazitek z filmu je skutecnost ze pri nekterych kaskaderskych scenach vidite Belmondovi krasne do ksichtu tudiz ho opravdu nikdo nedubloval ten magor fakt pobihal po strese jedouciho metra! no proste narez film takhle se kousky podobneho razeni maji delat

Příběhy ze záhrobí (1989) (seriál)

Lehce jsem se bal i smal ale predevsim bavil a koukal na ceskou televizni stanici! kde jsou ty doby co nova vysilala i koukatelny veci a ne ty srajdy co dneska...

Rána bez milosti (1993)

Skvely masakroidni rozjezd pred nejlepsim Jeffovym spektaklem smrtici nabidkou dete do hajzlu vy radoby znalci co jste tento film poslali na neskutecne podhodnocenych 47 procent o dost lepsi bijak nez srackovni idealni zbran ma to celkem originalni pribeh slusnyho zaporaka a zajimavy dialog na konec dobrou noc sladky princi a at te uspi spanelske chory Shakespeare asta la vista baby Schwarzenegger!

Jill Rips (2000)

Moje osobní guilty pleasure hodnocení navzdory. Je mi jedno jestli to vykrádá Sedm nebo 8MM, ale je to prostě prdel kde můžeme Dolpha vidět v celkem netradiční úloze. On se prostě extrémů nebál. Samozřejmě, že pointa je předvídatelná atd bla bla bla... To je mi fuk původní 3* měním na 4*, protože 151 nejhorší film (údajně) to prostě ne. Bod navíc za hlášku kdy se nad Dolphem sklání chlápek z lopatou v ruce a povídá mu : Ty si mě prej hledal, co si mi chtěl? A Dolph odpoví : Já se jenom chtěl zeptat kde se dá sehnat takováhle lopata! 70%

Turnaj zabijáků (2009)

Narez zalezitost jak uz nazev napovida pujde o masakr skutecnych vrahounu ve stylu vsichni proti vsem a tento atraktivni namet byl vyuzit beze zbytku k dizpozici je opravdu zajimava sestava pocinaje vyslouzilym negrem kterej obhajuje vitezstvi a hlavne hleda toho kdo mu zabil zenu pak jedna vrazedna cinska kocicka k ni velmi aktivni a ambiciozni pro zmnenu mlady negr proti kterymu je spiderman nula a nakonec totalni psychopat kterymu je jedno koho zabije a tak krome tech co ma zlikvidovat si pripise na konto i par nestastniku co meli tu smulu a zrovna sli okolo akorat ten Carlyle a to ho mam docela rad mi tam pride uplne zbytecnej jeho postava kneze alkoholika mne fakt nedojala a nechapu ze mu to ostatni zrali ja bych ho proste odpravil a hotovo vzdyt ty hovna co vypoustel z huby byli fakt na presdrzku jinak ale prijemne brutalni a nekorektni zrucne natocena akcnarna jsem spokojen

Videodrom (1983)

Kdyz psycho tak Croneberga jeho tvorba z let osmdesatych opravdu ma cosi do sebe a i kdyz tento film jakoz i dalsi z dilny tohoto rejzi muze byt pro nekoho neskousnutelnej tak u mne podobny ulety s primerene slusnou davkou meganasili vzdy najdou uplatneni

Vinnetou (1963)

No poklad to neprekona je tu trochu vic hluchych mist misty trochu nuda a tak to tentokrat za pet nebude to pokrevni zblizeni na mne nikdy moc nefungovalo libilo se mi vic v parodii manituova bota spis jsem si pobrecel trochu po tom tragickym konci kdy Brice zahlasi zustali jsme sami muj bratre a do toho zacne hrat ta uchvatna hudba o ktery neni ani treba se rozepisovat padouch v podani Maria Adorfa nicmene opet genialni takovy neskutecny parchanti jako v mayovkach se opravdu snad nikde nevidi takze tedy za ctyri trochu ustup ze slavy ale kvalita porad zarucena

Smrt v červeném jaguáru (1968)

Dalsi kousek z Cottonovske serie mi prisel trochu slabsi tentokrat je to spis takova detektivka i kdyz akce si taky uzijeme dost ale ta pointa mi prosta moc nesedla snazi se to tvarit vic serioznej nez je zdravo nejlepsi je zacatek s tim luxusnim prvnim psychopatickym zabijakem co klidne odpravi i matku z malym ditetem ten je zahranej bezchybne ale pak uz sem se preci jenom lehce nudil a predevsim tusil jak to asi dopadne ale kazdopadne nechybi jeden tradicne ulitlej kaskaderskej kousek ani par hlodu k tomu Jerry v cervenem jaguaru jsi malem prisel o zivot dam ho prelakovat!

Dynamit v zeleném (1968)

Jo tak tomu rikam odpoved na bondovky tenhle film je z tech tri co sem zatim videl asi nejvic takovej bondovskej ukrutne se tu hlaskuje a mne to nejvic bavilo hlavne ten puvodni Ceskej dabing je proste bezchybnej jinak Reinl potvrdil pozici Nemecky rezisersky jednicky byl to proste mistr svoji doby a kdyz clovek sleduje kam az ti Germani klesli je to skoro k neuvereni tohle je kazdopadne tezkotonazni zabava se skvelou a nezapomenutelnou uvodni melodii pravda starne to pred ocima to sice jo ale bavilo mne to vic nez nektery bondovky ze 60 let hlaska na zaver Jerry k padouchovi potrebujes vymenit srdce ja se srdcem nic nemam nech si vymenit i mozek kam jedes? nekam kde se nemusim zpovidat nejaky becce sadla!