Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (4 137)

Nanga Parbat (2010)

Standartní horolezecký dobrodružství. Nejsem profík, takže u filmu tohohle typu nebudu úplně řešit realističnost, ale škoda, že po přímočarým rozjezdu se to trochu zaseklo a zůstalo tak nějak na půl cesty.55%

plakát

Kdo mi jde po krku (2021)

Mě šla po krku hlavně nuda. Potvrzuje se, že Sheridan a jeho styl mi prostě vesměs moc nesedí.25%

Assault on VA-33 (2021)

Já vůl tomu dal druhou šanci, protože jsem věřil, že to znovu nebude tak špatné, ale bohužel pořád je. Mladý Ray už svůj trashový potenciál evidentně vyčerpal a co tu dělá Dacascos asi neví ani on sám.15%

The Ward (2010)

Tohle už Carpenter moc nezvládnul a ani moje oblíbenkyně Amber to v tomto případě nevytrhla.25%

Darkman (1990)

Potřebuješ průduch! Jop tohle je celkem krystalický a čistokrevný Raimi na přelomu 80 a 90 let. Jenom to možná trochu kazí žánrová nevyváženost přepínající od seriózního dramatu po černohumornou krvavou grotesku s komiksovým podtextem. Každopádně i po letech pořád zábavný a pro svou dobu naprosto typický filmek.75%

Monster (2018)

No jo další chudák kterýho systém odsoudil předem, ale to se vlastně do dnešní doby skvěle hodí, tak co.15%

plakát

Vzdušné torpédo 48 (1936)

Já jsem toho vraha viděl! A jak vypadal? Byl vysoký ve smokingu a pořád se mračil! Podle toho ho určitě identifikujeme... Ok dobrodružný a špionážní thriller od toho fakt nečekejte. Ta zápletka je poněkud chaotická a nepřehledná a taky to trochu devalvuje tradičně nudná a statická Cikánova režie, ale zase abych nebyl vyloženě krutej, tak na svoji dobu je to aspoň zajímavý pokus o netradiční žánrový odklon a nijak vyloženě nelituji toho, že jsem si tuhle zapomenutou pravěkou raritu doplnil. K tomu dávám čistě neutrálních 50%

Trigger Point (2021)

Film se snaží napínat co to jen jde, ale ve finále z toho vyleze jenom další předvídatelná hovadina. Bohužel. 25%