Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Nenapraviteľný (2006) (epizoda)

Další velký omyl který byl na počátku devadesátých let předčasně propuštěn z kriminálu kde seděl za vraždu manželky jen proto aby dokázal, že nic jinýho než zabíjet neumí. V tomto případě to navíc odnesla i malá holka jejíž tělo nechal klidně hnít ve válendě bytu své nové družky která neměla ani potuchy co si to k sobě nastěhovala. Tak jako tak víc než doživotí už vzhledem k době kdy se to odehrálo dostat nemohl což je upřímná škoda. Rozhodně opět jedna z těch silnějších epizod ukazující jak probíhá v reálu resocializace podobných kreténů pokud je někdo nestihne včas pověsit nebo aspoň zamknout a zahodit klíč. Škoda slov.100%

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Horehronský rozparovač (2006) (epizoda)

Co k tomuhle napsat... Největší hardcore v rámci tohohle seriálu? No asi jo. Souhlasím s oběma komentáři tady, že i člověka který hodně snese a něco ho jenom tak nerozhodí tohle musí rozsekat. Nejdrsnější přímý popis toho snad nejbrutálnějšího činu o jakém jsem kdy slyšel a to mám nastudováno všechno možný o všech možných vrazích a magorech po celým světě. Maštalíř opět nikam neuhne a pálí do nepřipravenýho šokovanýho diváka další a další brutální fakta. Těhotná manželka a malý děti rozsekaný na kusy jejich vnitřnosti na kterých se pachatel sexuálně ukájel pohozený všude kolem. Plod nenarozenýho dítěte vyjmutý z těla manželky a rozřezaný na kusy. Nikdo asi nepochopí jak mohlo světlo světa spatřit takový hovado jako Štefan Svitek, ale pokud stejně jako já věříte na reinkarnaci tak vězte, že se narodil ve stejném roce v jakém byl popraven Ján Jenej ano trojnásobný vrah z kostela v Námestově. Jenom náhoda? No kdo ví. Každopádně štěstí pro tuhle společnost, že ho ještě krátce před pádem minulého režimu stihli jako posledního v tehdejším Československu popravit. Nicméně i když se opět opakuju tak u týhle epizody speciální varování! Jen pro extrémně otrlé diváky kdy i ten nejvíc zavilý křesťan musí shledat, že teorie, že bůh stvořil člověka k obrazu svému je prostě blbost.100%

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Nemilosrdní (2006) (epizoda)

V každým národu lidí se najdou dobří lidé a hovada Vietnamce nevyjímaje. Ten u nás ve večerce je naštěstí v pohodě i když včera mě pumpnul o 75 korun a tak jsem to musel jít reklamovat a naštěstí mi to vrátil a tak neskončil zamordovanej s vypíchnutýma očima. Každopádně tady chtěli zase dva lehkoživové přijít snadno k velkým penězům. Pro toho Slováka co tam byl náhodou s obětmi docela smůla, ale štěstí pro vyšetřovatele, že to přežil a na základě jeho výpovědi mohli ty dva kriply rychle dopadnout. Oběti si opět prožily před smrtí neskutečné peklo a i tady v tomhle případě byl trest smrti namístě, ale chápu, že tady se do toho vložila politika spřátelených socialistických států a tak z toho nakonec bylo 25 let i když ve svý domovině by jim za tohle dali kulku do týla to bezpochyby. Každopádně i v tomto případě opět za plný počet.95%

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Smrť prichádza z hôr (2006) (epizoda)

Juraj Lupták primitivní hovado s nízkým intelektem který byl léta postrachem holek z Bánské Bystrice a okolí. Dneska by asi takovýho kokota zatkli pravděpodobně hned po první vraždě, ale tehdy byla jiná doba a tak umřely čtyři holky byť tu jednu mu oficiálně nedokázali než dostal to co zasluhoval. Z příběhu poslední oběti nezletilý holčiny kterou hledal její otec a netušil, že jí právě znásilňuje a vraždí tenhle magor pak mrazí a Maštalíř svým opět chladnokrevným přímým popisem nenechá diváka vydechnout prostě tady máš natvrdo nekompromisní fakta a přeber si to. Další absolutní zářez v rámci tohohle cyklu.100%

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Vražda bezdomovcov (2006) (epizoda)

Budu se opakovat, ale opět totální brutál. Jo to máte tak když někoho chcete nejenom oddělat, ale ještě před tím si to taky patřičně užít. Kde se pak v některých lidech může vzít taková dávka sadizmu a brutality to jednomu hlava nebere. Každopádně rekonstrukce je jedna z nejsilnějších a nejvíc šílených v rámci celého tohohle seriálu ta krutost pachatelů ke svým bezbranným obětem je nepochopitelná. Co je ještě nejvíc nepochopitelné, že jsem si nedávno přečetl, že ta ženská byla propuštěna. Taková odporná kreatura už by se dle mého mínění na svobodu nikdy dostat neměla, ale já nejsem soudce a tak to nebudu dál rozmazávat pouze můj osobní názor. Každopádně opět absolutní masakr a nic pro citlivější jedince.100%

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Dvojnásobná poprava (2006) (epizoda)

Akt frajerství a bezvýhradné oddanosti v partě který přerostl až v bezohlednou dvojnásobnou vraždu. Partička grázlů vedená hnusákem Absolonem který vypadá jako psychopat na první pohled chtěla nejdřív zastrašit kamaráda a přerostlo to v několikahodinové týrání a jako bonus si užili ještě při opakovaném znásilňování jeho kamarádky která měla tu tragickou smůlu, že byla ve špatnou dobu na špatném místě. Každopádně co si ti dva chudáci během toho všeho museli vytrpět navíc s vědomím, že je čeká jistá smrt která možná byla i vysvobozením to si radši nechci ani představovat. Každopádně i tady bylo spravedlnosti učiněno za dost. Zasloužený provaz pro hlavního kápa a jenom mi chybí podrobnější vysvětlení co se stalo s tím druhým nejaktivnějším kromě zmínky, že se nedožil procesu, že by předčasné boží mlýny? Kdo ví...95%

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Nedokončená modlitba (2006) (epizoda)

Jedna z nejvíc hardcore epizod. Totálně nepochopitelný zločin který se vylíhnul v těžce chorým mozku. Při rekonstrukci která je opět naprosto nekompromisní mi běhal mráz po zádech. Takže člověk se jde na posilnění pomodlit do kostela a tam ho zezadu vezme sekerou takovejhle magor. U Jeneje bylo tak nějak víceménně jasný, že to jednou musí bouchnout, ale až takhle to asi nikdo nečekal. Tak jako tak stačí vidět jeho fotky aby bylo člověku jasný, že se dívá na zrůdu v lidský podobě. Každopádně ty kecy toho faráře ve stylu, že pokud člověk ať udělá co udělá učiní pokání a hluboce toho lituje může mu být odpuštěno to prostě nevymyslíš. Typické pokrytectví katolické církve a jejich pokřiveného uvažování. Tohle bych řekl příbuzným tý mladý holky která měla celý život před sebou a to prase jí zabilo a znásilnilo po smrti. Naštěstí v tomto případě se s ním vypořádala světská spravedlnost tak jak zasluhoval. Každopádně jeden z dílů kterej slabší jedinci nedají. Byli jste varováni!100%

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Čubírková (2006) (epizoda)

Tenhle případ je tak mediálně známý, že ho asi nemusím hlouběji představovat. Každopádně Čubírková chladná a vypočítavá mrcha a požírač chlapů kdy za manželství s ní hned dva zaplatili životem. Díky bohu, že v druhém případě to nevyšetřovali ti stejní fušeři jako u první vraždy narafičené jako nešťastná náhoda, ale i analfabetovi by muselo bejt jasný, že je to vražda, ale schopní kriminalisté kteří jí podruhé vraždu projít nenechali a pokud by k tomu náhodou došlo tak těch manželství se stejným koncem mohlo bejt i víc. Každopádně milost nedostala po právu. Jak jsem napsal chladná a vypočítavá mrcha a provaz dostala zaslouženě. Škoda, že se asi nikdy nedočkáme filmového zpracování o které si tenhle slavný případ vyloženě říká.100%

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Nočný vrah (2006) (epizoda)

Sériový vrah který ze zapsal nejen do análů Československé, ale i Evropské kriminalistiky to je Ondřej Rigo. Patrně největší omyl celé té slavné amnestie i když třeba narozdíl od Slováka neseděl za vraždu, ale jen za majetkové trestné činy. Každopádně po propuštění a dvou vraždách v zahraničí se stal vraždícím přízrakem noční Bratislavy počátku devadesátých let. Musím říct, že bych teda nechtěl aby se mi v baráku ukryl takovejhle trpělivej a cílevědomej magor kterej si v klidu počká než usnu aby mě mohl zabít okrást a zneužít ano přesně v tomhle pořadí. I když naštěstí nejsem slabá ženská ani důchodce, protože na nikoho jinýho si tenhle zbabělej sráč netroufnul a pokud ano tak to v jednom případě nedopadlo a obět se mu ubránila. Co jsem však nepochopil proč byl krátce před poslední vraždou zadržen vyslechnut a propuštěn a až po dalším mordu prý vyšetřovatelé teprve definitivně nabili jistotu, že on je ten pachatel. Vážně té poslední vraždě nešlo zabránit? No to už se dnes nedozvíme každopádně jeden z top dílů se strhující atmosférou a opět perfektním komentářem Maštalíře kterej jsem po shlédnutí musel trochu rozdejchat a pak pro jistotu zkontrolovat barák za hluboké noci jestli jsem v něm opravdu sám.100%

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska - Škrtič žien (2006) (epizoda)

Jo jo po amnestii tady nebylo zrovna bezpečno a tenhle nadprůměrně inteligentní a šaramantní sériový vrah který rozhodně nebyl žádným politickým vězněm, ale už před tím regulérně seděl za vraždu a z kriminálu neměl být nikdy předčasně propuštěn je toho důkazem. Důsledkem toho vyhasli další životy a kdoví kdyby mezi ním a jednou z jeho obětí nebyla přímá spojitost na základě čehož se na něj vyšetřovatelé zaměřili jestli by těch vražd tenhle falešný major Richard Forman pohybující se nejen pod touto uměle vytvořenou identitou  a prokazující se falešnými průkazy nezvládnul i víc. Každopádně na doživotí zaslouženě a určitě další nářez díl.95%