Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (4 156)

Smrtelná lavina (2005)

Typicka Wynorstina na vrcholu K1 lezi kostka ovladajici satelit co muze znicit svet je treba tam vylezt! film u kteryho se vsichni profesionalni horolezci museli pochcat smichy hrdinove vylezou na vrchol samozrejme nejtezsi cestou ve stanoveny dobe zachrani svet a pak jednoduse seskoci dolu padakem! co k tomu dodat? neco takovyho muze natocit opravdu jenom Wynorski ale ja mam pro nej slabost a tak pod standartni 3 hvezdy nepujdu ani ted

Hurikán (2002)

Proc ses prihlasil do tyhle souteze? dochazeli mi zasoby piva! ano hadate spravne bude se Wynorstit dalsi krutej ulet od tohoto zetkarskyho velmistra namet je opravdu tak ulitlej ze proste musi zaujmout prvni pulhodinu sem se bavil fakt kralovsky jenom skoda ze pak uz to jde docela do kytek Dudikoff jako zaporak zaujme a navic je to film ve kterym konecne chcipne z Williamse akcni hrdina asi nebude ale aspon pekelne hlaskuje hrdinove hledaji poklad na zaklade indicii piratskych basni a jeden z nich to cte grog uz nam pomalu chladne u jezirka zatim papir chradne a Williams to okomentuje slovy to je debilita! tenhle film si uzijete natolik nakolik jste si ochotni odmyslet ze existuje neco jako scenar realita nebo filmova kvalita ja uz na vyssi hodnoceni nepujdu pac ten konec mi prisel kapku trapnej i na Wynorskiho a z ty obrovsky digitalni vlny sem se malem pochcal smichy

Damoklův meč (1995)

Celkem uchazejici kriminalka ktera si nehraje na vyssi ambice a to je v poradku nebylo to nejhorsi

plakát

Časovaná lidská bomba (1995)

Musel jsem přehodnotit. Mark Roper je sice režisérská láma a Bryan Genesse herecký dřevo, ale jeho bojový schopnosti budili respekt. Škoda, že se po stránce soubojů pořádně předvedl jenom v pár filmech. Joe Lara si jede jako tradičně záporáka. Příběh je správně jebnutej akce přestřelená, ale furt někdo po někom střílí, něco vybuchuje, občas i nějaká ta bitka, zkrátka taková tradiční nu image záležitost let devadesátých. Původně jsem dal 2*, ale Bryan je můj oblíbenec a packal Roper se tu výjimečně vytáhnul i vzhledem k jeho jiné (ne) tvorbě, takže nakonec zaokrouhluji na 3* proč ne.50%

Vesmírná past (1999)

Další kousek kterej jsem po letech zopakoval a tentokrát se bude přehodnocovat. Ve svý době kdy nás různý video společnosti zásobovali podobnými kousky (Tohle tuším vydal Davay) to možná nebylo nic extra, ale i tady platí, že to porovnání s dnešními jakože béčkovými filmy je pro ty současné dost bolestné, protože i tenhle kousek strčí v pohodě do kapsy 90% současný levný akční tvorby. Triky jsou na požadavky podobnýho filmu dostačující ani příběh to nemá špatnej. Největší vesmírná past je tu v úvodu filmu spáchána na Grunera, kterej se stane obětí spiknutí při vraždě vlivnýho politika a vzápětí je odklizen na nezávidění hodnou práci. Ostrahy vesmírný lodě s prachama a zatím co posádka spí, tak on se střídavě nudí, zevluje po lodi a tancuje v podvlíkačkách. Naštěstí zábavička na zabití nudy se najde, když loď přepadnou vesmírní piráti kteří si chtějí trochu finančně přilepšit a akce může začít. Škoda, že Gruner tu nemá víc bojových scén, ta sekvence v úvodu filmu se mi hodně líbila, ale i tak nehrozí výraznější nuda. Škoda, že tu není pořádný démonický hlavní záporák, ale i tak nemám problém pro tentokrát překlopit svoje hodnocení k těm třem hvězdičkám i vzhledem ke jménu režiséra. Tady se notorický packal Phillip J. Roth náhodou docela vytáhnul.50%

Mrazivý faktor (1999)

Celkem nadprumerna zalezitost prival hlasek a nelogicnosti mne celkem pobavil navic se mi zda ze je to i pomerne originalni tema ktery slo zpracovat i lip ale uslo to

Nálož (1996)

Nejkoukatelnejsi zetkova zalezitost v rezii Marka Ropera Zagarino utahne skoro kazdej film kde hraje a tak je Naloz dukazem ze i spatny reziser v prumerne produkci dokaze natocit slusny film

Transport (2000)

Po katastrofe s nazvem nuklearni armagedon prekvapive nejlepsi dilo Rodneyho Mc Donalda naprosto debilni stokrat omletej dej ale jinak prekvapiva sranda a celkem dobrej hlaskujici zaporak jinak co psat k asi 50 filmu o unosu letadla vzdycky jsou 2 moznosti jak to muze dopadnout budto totalnim pruserem a nebo prijemnou infantilni zabavou a tohle je ta druha moznost

Mars (1997)

Zatim asi jedinej koukatelnej film od Jona Hesse prumerny akcni scifi postaveny na Grunerovych kopech celkem solidnim zaporakovy a ne uplne nejhorsim pribehu natocil to opravdu Jon Hess? nejak mi to do jeho tvorby nezapada...

Kritický bod (2000)

Po letech opět viděno a pořád jsem se královsky bavil. Já pochopím ty výtky v těch komentářích tady, ale co nepochopím co od toho jako kdo už vzhledem ke jménu režiséra mohl čekat. 17% Ale no tak lidi, trochu nadhledu. Tohle hodnocení bych pochopil u některýho ze současných mega nudných tv filmů které teď Ray asi posledních pět let na zakázku točí, ale tady je můj oblíbený trashmaster ještě ve vrcholné formě. Ta úvodní scéna do které jsou komplet naroubovány scény z přepadení budovy Cyberdyne z T2 určitě vejde do dějin filmového vykradačství. Na druhou stranu, jak už jsem psal jinde, tak když už kurwa nejsou prachy na pořádný efekty, tak pořád víc beru vybrané scény z jiných filmů které aspoň dobře vypadají, než ty současný digi triky z domácího počítače se kterými operuje např Asylum. Když se děj přesune do elektrárny, tak si teda Fred a spol řekli, že by mohli natočit i něco vlastního a vykradačství konkrétně z Unisola 1 se zase dočkáme až na konci. Naštěstí Treat Williams je sympaťák v roli notorického smolaře který musí zastavit chtě nechtě komando teroristů. Udo Kier je dostatečně ďábelský na hlavního záporáka. Do akce nám hraje rytmická hudbička od mého oblíbence Neala Acreeho, Angellova kamera se neklepe a Carter nestříhá jak kokot, takže akce je dostatečně přehledná. Podobně zábavné trashové chuťovky obvykle hodnotím třemi hvězdami a bude to tak i v tomto případě. A ti co nechápou o čem jsou tyhle ultrazábavné a záměrně brakové kousky, ať si dají odpal a jdou si radši pustit nějaký oduševnělý oscarový drama.60%